Anonymous اعلام كرد كه از سونی انتقام خواهد گرفت

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
20110404anonymous.jpg

يكی از فعالترين گروه های آنارشيست اينترنتی با نام Anonymous اعلام كرده است كه سونی را بخاطر پيگرد قانونی هكرهای PS3 يعنی GeoHot و Graf_Chokolo مجازات خواهد كرد.
سخنگوی اين گروه آنارشيست در وبسايت اين گروه چنين گفته است:"تبريك سونی!در حال حاضر شما كاملا مورد توجه Anonymous قرار گرفته ايد.اقدامات قانونی اخيرتان بر عليه دوستان هكر ما GeoHot و Graf_Chokolo تنها ما را متوجه شما نكرده بلكه اين عمل كاری كاملا نابخشودنی محسوب می شد."
در اين اعلاميه همچنين سونی به استفاده از دادگاه ها برای سانسور اطلاعات دستگاهش،قربانی كردن يوزرها بخاطر دانششان و نقض حريم خصوصی متهم شده است.
Venture Beat خبر داده است كه اين حركت عليه سونی ادامه عمليات Payback است عملياتی كه در آن شركت هایی كه به ويكی ليكس بعد از افشاگری هايش خيانت كردند را هدف قرار داده شده اند.
هنوز از حملات DDOS كه يكی از ابزار تلافی جويانه Anonymous است خبری نشده است.

منبع

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
آخه کنسول که به رحمت ایزدی رفته و همه چیزش دست برادران هکره!:D
به قول قدیمیا به روی مرده هفتیر میکشه:D

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
Congratulations! You are now receiving the attention of Anonymous. Your recent legal actions against fellow internet citizens, GeoHot and Graf_Chokolo have been deemed an unforgivable offense against free speech and internet freedom
lol
آخه من موندم (زیر پا گذاشتن قانون) چه ربطی به (آزادی بیان) داره؟!

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
آخه کنسول که به رحمت ایزدی رفته و همه چیزش دست برادران هکره!:D
به قول قدیمیا به روی مرده هفتیر میکشه:D
كی گفته همه چيز دست هكراست؟ بهتره بدونيد الان mathieulh بخاطر ترسش از سونی تا حالا كاستوم فريمور 3.60 رو نداده بيرون!
lol
آخه من موندم (زیر پا گذاشتن قانون) چه ربطی به (آزادی بیان) داره؟!
برداشت اين گروه از حركت سونی اين بوده;)
بزودی هم می زنن يه حالی به PSN و PSS می دن:D
lol

این بیشتر شبیه همون قضیه ما 3 تارو کجا میبریه... یه مشت جوگیرن اینا خواستن بگن ما هم هستیم :biggrin1: شما تا حالا حتی اسمشون هم شنیده بودی؟ من که نشنیده بودم.
مثلاً میخوان بشینن PSN رو هک کنن یا حملات انتحاری تو office های سونی انجام بدن؟ چیز جوکیه در کل، من تو هیچ فروم خارجی هم ندیدم در مورد این خبر بحث بشه.
شوخی كردم:D
منم اسمشون رو قبلا نشنيده بودم ولی ظاهرا يه مشت ترولن كه سابقه كارایی نظير زدن سايت ها با DDOS رو دارن:D

آخرین ویرایش:

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
معلوم نشده دقیقا تاریخ حملشون کی هست!؟هوایی حمله میکنن یا از تو آب!؟
فکر کنم سونی با این تهدید جمع کنه کلا کنسول سازی رو....:))

• Like
Reactions: Victarion

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
بزودی هم می زنن يه حالی به PSN و PSS می دن:D

lol

این بیشتر شبیه همون قضیه ما 3 تارو کجا میبریه... یه مشت جوگیرن اینا خواستن بگن ما هم هستیم :D شما تا حالا حتی اسمشون هم شنیده بودی؟ من که نشنیده بودم.
مثلاً میخوان بشینن PSN رو هک کنن یا حملات انتحاری تو office های سونی انجام بدن؟ چیز جوکیه در کل، من تو هیچ فروم خارجی هم ندیدم در مورد این خبر بحث بشه.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
الان این خبره یا جوک ؟
ببخشید الان دنیا بر عکس شده؟ کار هکر ها قانونی بوده که اینا اینطوری جبهه گرفتن؟چقدر پر رو شدن این هکر ها !!!
نه خب سونی کار بسیار زشت و زننده ای با هکرا کرده و مستحق همچین عذابیه!لــــــول

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
واایی خداااا
PSN به فنا رفت
خاک تو سر سونی
سونی با این سیاست هاش هم آبروی خودش رو برد هم PSN رو از ما گرفت
سونی لوله شد
دلم برای سونی میسوزه
دم این هکرها گرم
کنسولش رو که لوله کردن پیچیدن رفت دیگه چیو میخوان هک کنن حتما PSN هدفشونه
PSN رو ترکوندن
خوب جواب سونی رو دادن
سونی باید بدونه این دزدی ها و این اذیت کردن هکر ها بی جواب نمیمونه
من که دلم خنک شد
من از این حرکت این گروه هکرها استقبال میکنم

xdaq43zshlbzvc485rv.gif

xdaq43zshlbzvc485rv.gif

xdaq43zshlbzvc485rv.gif

نه خدا وکیلی خسته نمیشین شما ها ؟ :-o

• Like
Reactions: 浪人

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
فکر کنم قضیه جدی شد باید منتظر ماند ببینیم چی میشه البته به نظرم این گروه کار های زیادی می تونند بکنند
افراد خیلی باهوشی هم تو این تیمشون وجود دارن که هر کدومشون برا خودشون یک دانشمند هستند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر