Anno 2070 | PC

3t5avapril41.jpg

درود
Anno 2070از سری بازی های ANNO هست که توسطUBISOFT معرفی شد .

اطلاعات زیادی از بازی در دست نیست

تنها مشخص شده شما در دنیای زندگی می کنید که 60 اینده دار د
سبک بازی هم RTS هست که علاقمندان و طرفداران خاص خودش را داره

بازی توسط استودیو Related Designs در حل ساخت هست همچنین استودیو Blue Byte Softwareدر ساخت بازی استودیو Related Designs را همراهی می کند

تصاویر منتشر شده از بازی

آخرین ویرایش:

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
درود
من به تازگی این بازی را گرفته ام, نمیدونم بازی چی به چیه؟
قسمت آموزشی چیزی نداره؟
چی اندیشه کردیم چی شد؛ گفتیم خدای استراتژی بازیم اما نگو رو این بازی موندم اصلا نمیدونم چی به چیه

Nostradamus

کاربر سایت
Nov 16, 2011
185
نام
هرکول پوآرو
بازی خیلی ساده نیست و شما باید زبانتون خوب باشه و بعد تجربه همچین بازی هایی رو داشته باشید .

منظور از ساده نیست یعنی پیچیدگیهای خاصی داره و ریزه کاریها و جزییات زیاد در انجام quest ها .

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
عاشق عنوان anno هستم همه ورژن هاشو بازی کردم یکی از یکی بهتر کسانی هم که tropico باز باشن از این هم خوششون میاد چون اون بازی هم خداییه واسه خودش

آخرین ویرایش:

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
مسعود جان تو اولین کوست اون،که میگه برو از دکتر فلانی 40تا .... ما هر کاری میکنیم نمیدونم جریان چی هست!!
kq3a2c3paeqluktlwqem.jpg
خب عزیز من شما تو کشتی ـت رو یه نگاه بنداز 20 تن building modules و 26 تن Tools کم داری!:D (40 تن Building Modules و 40 تن Tools و یه 10 تن هم fish بزار تو کشتی ـت ببر پیشش)

acdc

کاربر سایت
Jan 1, 2009
85
نام
کوروش
خب عزیز من شما تو کشتی ـت رو یه نگاه بنداز 20 تن building modules و 26 تن Tools کم داری!:D (40 تن Building Modules و 40 تن Tools و یه 10 تن هم fish بزار تو کشتی ـت ببر پیشش)
من میدونم چی گفنخ،کشتی رو هم دقیقا 40و40و10 کردمش،ولی باز میبرم پیشش هیچ اتفاقی نمیافته،گیج شدم،اعصابم رو خورد کرده!

majid1605

کاربر سایت
Jan 22, 2010
42
نام
majid
بازی خوبیه فقط حیف باگ زیادی داره من توی این مرحله بدجور گیر کردم قبلاً هم توی یه مرحله گیر کردم دوباره از اول رفتم مشکل حل شد ولی این یکی هیچ کاریش نمی تونم بکنم دوستان اگه کسی این مرحله رو رفته سیوش رو برا ما بفرسته تا از شرش خلاص بشیم

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
این بازی اصلا سبکش چی هست؟ نقطه بازیه؟ منظورم اینه که استراتژیکه؟ سر کاریه؟ یعنی از این شهر سازیاس؟ یا وقت تلف کنیه مثل سیمز؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر