Anno 2070 | PC

3t5avapril41.jpg

درود
Anno 2070از سری بازی های ANNO هست که توسطUBISOFT معرفی شد .

اطلاعات زیادی از بازی در دست نیست

تنها مشخص شده شما در دنیای زندگی می کنید که 60 اینده دار د
سبک بازی هم RTS هست که علاقمندان و طرفداران خاص خودش را داره

بازی توسط استودیو Related Designs در حل ساخت هست همچنین استودیو Blue Byte Softwareدر ساخت بازی استودیو Related Designs را همراهی می کند

تصاویر منتشر شده از بازی

آخرین ویرایش:

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
درود
یارانی که این بازی را دارند انجام می دهند, خواهشمند است چند فرتور(عکس) از محیط بازی بگیرند و در اینجا بگذارند
سپاس

majid1605

کاربر سایت
Jan 22, 2010
42
نام
majid
این بازی پدر منو دراورده دفعه قبلی مرحله رو از اول رفتم درست شد اینبار توی chapter3 اولین مرحله گیر کردم میگه باید Drurum wheat بسازم بعد معلوم نیست چیه از یه طرف دیگه هم میگه باید 1200 تا ECO Engineers داشته باشم .همه کارهها رو هم انجام دادم دوتا جزیره رو balance شون رو درست کردم 10 مهندس ها رو هم تحویل دادم .فقط این دوتا مونده نمیدونم باید چکار کنم یکی راهنمایی کنه از شر این مرحله خلاص بشیم

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
این بازی پدر منو دراورده دفعه قبلی مرحله رو از اول رفتم درست شد اینبار توی chapter3 اولین مرحله گیر کردم میگه باید Drurum wheat بسازم بعد معلوم نیست چیه از یه طرف دیگه هم میگه باید 1200 تا ECO Engineers داشته باشم .همه کارهها رو هم انجام دادم دوتا جزیره رو balance شون رو درست کردم 10 مهندس ها رو هم تحویل دادم .فقط این دوتا مونده نمیدونم باید چکار کنم یکی راهنمایی کنه از شر این مرحله خلاص بشیم
من الان مرحله چهارم هستم....یه عکس از جایی که گیر کردی بزار تا بتونم کمکت کنم.

majid1605

کاربر سایت
Jan 22, 2010
42
نام
majid
همون مرحله که باید بری balance جزیرهای که موشک توشون خورده رو درست کنیم همون که 10 تا مهندس رو از جزیره میدیم به دختره .
عکس که معلوم نمی کنه
آخرین chapter که همون chapter3 هست mission 1
کلاً این دوتا کار مونده که بالا گفتم
شما بگید چطور اینو رد کردید شاید من یه جا اشتباه کرده باشم
پایین توی قسمتی که کار ساختمون سازی و بقیه کارا انجام میشه فقط سه نفر هستند

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
همون مرحله که باید بری balance جزیرهای که موشک توشون خورده رو درست کنیم همون که 10 تا مهندس رو از جزیره میدیم به دختره .عکس که معلوم نمی کنه آخرین chapter که همون chapter3 هست mission 1کلاً این دوتا کار مونده که بالا گفتمشما بگید چطور اینو رد کردید شاید من یه جا اشتباه کرده باشم پایین توی قسمتی که کار ساختمون سازی و بقیه کارا انجام میشه فقط سه نفر هستند
من فکر کردم منظورت Mission 3 از chapter 1 هست!:D هنوز به Chapter 3 نرسیدم.هر وقت رسیدم میگم بهت!:D بدیش اینه که وقت آزاد ندارم نمیتونم بازی کنم:|

e_m

کاربر سایت
Sep 29, 2010
7
سلام دوستان کسی میتونه به من یاد بده چه کارایی باید انجام داد تا balance زیاد بشه
خیلی از این بازی خوشم اومده فقط مشکل اینه که balance منفی میشه بعدشم پول منفی میشه بعدش ....
ممنون

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,566
سلام دوستان کسی میتونه به من یاد بده چه کارایی باید انجام داد تا balance زیاد بشه
خیلی از این بازی خوشم اومده فقط مشکل اینه که balance منفی میشه بعدشم پول منفی میشه بعدش ....
ممنون

ساختمان های تولیداتی رو به اندازه ای بساز که مردمت نیاز دارن اگه کم اومد دوباره بساز
خونه هم زیاد بساز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر