Anno 1404 | PC Thread

12830991271.jpg

نسخه ديگري از سري بازي هاي استراتژيك پرطرفدار Anno از كمپاني Ubisoft اين بار به وقايع ابتدايي قرن 15 ميلادي و خصوصا سال 1404 و مكاشفات مطرح آن زمان مي پردازد .
زمان بازي دوران شاه جورج است و هنگامي كه سرزمينش به سختي گرفتار خشكي، قحطي و تنگسالي شده است . در اين دوران قحطي شاه به دو فرزندش كه ادوارد و ويليام نام دارد فرمان مي دهد كه براي رفع بحران با تسخير سرزمين هاي مجاور مردم كشورش را نجات دهد . ادوارد راه خشونت آميز را براي جمع آوري ذخاير غذايي و مادي انتخاب مي كند و ويليام راه
صلح آميز تسخير سرزمين هاي خالي از سكنه جنوب كشور را . اين مكاشفات، جنگ ها، گشت و گذار ها و تلاش براي به دست آورد غنائم براي نجات سرزمين بازي زيبايي را با نام Dawn of Discovery رقم زده است .
ويژگي هاي منحصر به فرد بازي Anno 1404 Dawn Of Discovery:
- ساخت و تحكيم ثبات امپراطوري بزرگ خود .
- محيط سه بعدي و زيبا طراحي شده بازي .
- بازي زيبا و مهيج در حالت چند نفره
- دايره معارف و آموزش عالي در هنگام بازي .
- آيتم هاي متعدد در شهر سازي و پيشبرد تمدن .

سيستم مورد نياز براي اجراي بازي Anno 1404 Dawn Of Discovery:
حداقل سيستم مرود نياز :
· CPU: 3 GHz Intel Pentium®4 or similar
· RAM: 1 GB RAM
· GPU: DirectX® 9.0c compatible mit 128 MB with Shader 2.0
· Minimum disc space: 6 GB
· DVD-ROM: Only needed for installation
· Soundcard: DirectX® 9.0c compatible
· DirectX®: Version 9.0c
· Input Devices: Mouse, Keyboard
سيستم توصيه شده :
· OS: Windows XP (SP 3), Windows XP (64-bit), Windows Vista (SP1), Windows Vista (64-bit)
· CPU: Intel Core2 Duo E4600 (2,4 GHz) or AMD Athlon64x2 4800+ (2,5Ghz)
· RAM: 2 GB RAM
· GPU: DirectX® 9.0c compatible mit 512 MB with Shader 3.0
· Minimum disc space: 6 GB
· DVD-ROM: Only needed for installation
· Soundkarte: DirectX® 9.0c compatible
· DirectX®: Version 9.0c
· Input Devices: Mouse, Keyboard
سازنده : كمپاني Ubisoft
ناشر : كمپاني: Ubisoft
تاريخ انتشار : July, 2009
وب سايت اختصاصي : Anno 1404 Dawn Of Discovery
رده بندي ژانر : استراتژيك
ميزان دشوار بودن : متوسط .
زمان مورد نياز براي آشنايي كامل با محيط بازي : حدود نيم ساعت.
درجه بندي ESRB در مورد محتواي بازي : +3 - مناسب براي تمامي افراد و گروههاي سني +3.

• Like
Reactions: taherism

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
1. شما سیستمت چیه؟
2. تنظیمات قسمت گرافیک بازی رو چطوری تنظیم کردی؟
win: xp sp3 32bit
vga: ati 4870 1gb gddr5
cpu: e8400 3ghz
تنظيمات هم تقريباً رو اخرين هست ولي بعضي چيزا كه الان تو ذهنم نيست رو كم كردم بازم حل نشد.
بيشتر تو صحنه هاي شلوغ و از دور افت بدي داره:((
چي كنم؟؟

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
win: xp sp3 32bit
vga: ati 4870 1gb gddr5
cpu: e8400 3ghz
تنظيمات هم تقريباً رو اخرين هست ولي بعضي چيزا كه الان تو ذهنم نيست رو كم كردم بازم حل نشد.
بيشتر تو صحنه هاي شلوغ و از دور افت بدي داره:((
چي كنم؟؟

پیشنهاد بنده نصب بازی رو ویندوز 7 هست. چون تو 7 خیلی بهتره.منم سیستمم بالا هست ولی بعضی جاها یه گیرایی میکنه و تنظیمات گرافیک رو هم فکر کنم تا آخر نزاشتم.الانم ویندوزم 7 هست.گفته بودم : این بازی دارای گرافیک قدرتمند و عظیمی هست.خلاصه اگه مشکلی تو مراحل بازی داشتی میتونی از من بپرسی.

ببخش که دیر به دیر آنلاین میشم خودت میدونی دیگه:">

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
پیشنهاد بنده نصب بازی رو ویندوز 7 هست. چون تو 7 خیلی بهتره.منم سیستمم بالا هست ولی بعضی جاها یه گیرایی میکنه و تنظیمات گرافیک رو هم فکر کنم تا آخر نزاشتم.الانم ویندوزم 7 هست.گفته بودم : این بازی دارای گرافیک قدرتمند و عظیمی هست.خلاصه اگه مشکلی تو مراحل بازی داشتی میتونی از من بپرسی.

ببخش که دیر به دیر آنلاین میشم خودت میدونی دیگه:">
ممنون رفيق.
تو سون نصبيدم خيلي بهتر شد ولي هنوزم يه گيرايي داره كه زياد مهم نيست.
ممنون از جوابت:x:-*

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
بالاخره بازیو تموم کردم.بازی خیلی قشنگی بود ولی بدلیل سختی ها و پیچیدگی هایی که داره خیلی ها بازی نمی کنن.اما به نظر من با گرافیک ترین بازی استراتژیک واقـــــــــعا این بازیه!!!

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
کلا بازی های استراتژی سیستم بالایی برای اجرا لازم ندارن البته نه در مورد WORLD AT WAR و امثال اون . این یکی هم که زیاد جالب نیست. گرافیک چندانی نداره.

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
کلا بازی های استراتژی سیستم بالایی برای اجرا لازم ندارن البته نه در مورد WORLD AT WAR و امثال اون . این یکی هم که زیاد جالب نیست. گرافیک چندانی نداره.

اولا شما مگه بازی کردی که هین جور تو هوا نظر میدی؟

دوما مدرکت کو ؟

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
این World at War خودت ساختی و منتشر کردی؟! شاید هم منظورت World in Conflict بوده!

بعد یک چیزی رو که نمیدونی اصلا در موردش صحبت نکنی بد نیست.
احتمالا بازی های مثل World in Conflict بازی نکردی بازی که زمانی که منتشر شد اشک تمام سیستم ها رو در آورد روی قوی ترین سیستم های روز افت فریم داشت
R.U.S.E - Napoleon: Total War - The Settlers 7: Paths to a Kingdom - Empire: Total War
تمام این بازی بالا سنگین هستن و گرافیک چشم نوازی دارن و %90 گرافیک ها رو VHQ نمی تونن 60 فریم بگیرین از این بازی ها!

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
این World at War خودت ساختی و منتشر کردی؟! شاید هم منظورت World in Conflict بوده!

بعد یک چیزی رو که نمیدونی اصلا در موردش صحبت نکنی بد نیست.
احتمالا بازی های مثل World in Conflict بازی نکردی بازی که زمانی که منتشر شد اشک تمام سیستم ها رو در آورد روی قوی ترین سیستم های روز افت فریم داشت
R.U.S.E - Napoleon: Total War - The Settlers 7: Paths to a Kingdom - Empire: Total War
تمام این بازی بالا سنگین هستن و گرافیک چشم نوازی دارن و %90 گرافیک ها رو VHQ نمی تونن 60 فریم بگیرین از این بازی ها!

ببخشید ولی افت فریم خیلی از بازیهای استراتژیک مربوط به نوع کارت گرافیک نمیشه در خیلی موارد پیش اومده که بعضی بازیهای استراتژیک روی قوی ترین کارت های nvidia و ati افت شدیدی داشتن نمونش همین anno 1404 هست در حالیکه نسخه قبلیش اینطور نبود.
همینطور بازیهای سری total war به دلیل ساختار قوی موتور گرافیکی روی بسیاری از سیستم های عادی هم با فریم بالا اجرا میشن.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521

تمام این بازی هارو با آخرین تنظیمات انجام دادم اما هیچکدوم به پای ANNO 1404 نمیرسه.
فقط The Settlers 7: Paths to a Kingdom افت فریم داشت که حتی با پایین ترین تنظیمات هم درست نشد اما ANNO 1404 هیچ افت فریمی برای من نداره.
شاید فکر میکنید سیستمم پایینه چون ANNO زودتر از The Settlers 7 بیرون اومده ....اما دارم DEAD SPACE 2 رو روی اخرین تنظیمات بدون هیچ مشکلی و خیلی روان انجام میدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر