Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,727
نام
وحید
دوستان من به صورت رگباری سه فصل attack on titans رو دیدم دارم زبان اصلی میبینیم چون انبمه زبان اصلی لذت بخش تر هست فقط بعد از سه فصل حس میکنم یکم بار احساسیش کمه ایا واقعا کلا روابط عاطفی عمیق بین شخصیتها هست و نشون داده میشه یا من دارم نسخه سانسور شده نگاه میکنم خودم خبر ندارم؟ چون من که چیزی تا الان ندیدم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
مگه روابط عاطفیی هم داشت؟ :D
اینارفقط زور میزدن زنده بمونند بدبختا، وقت این چیزا نبود:-"

برای روابط عاطفی هم نمیدونم تا چه حد منظورته، ولی خوب شینگکی کلا نداره...
باید بری سراغ سبک های رومنس:-"
اگرم به سبک غربی بخوای که هر قسمت بپرن در آغوش هم، اونم انیمه های معمول نداریم:-"
تو انیمه ها زور بزنند قسمت آخر، بعد X فصل، بوسه ای بر پیشانی فرد مورد نظر بزنند:-" (اگر تو خواب و یا بیهوشی طرف نباشه همینم:D )

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,442
نام
مسلم
دوستان من به صورت رگباری سه فصل attack on titans رو دیدم دارم زبان اصلی میبینیم چون انبمه زبان اصلی لذت بخش تر هست فقط بعد از سه فصل حس میکنم یکم بار احساسیش کمه ایا واقعا کلا روابط عاطفی عمیق بین شخصیتها هست و نشون داده میشه یا من دارم نسخه سانسور شده نگاه میکنم خودم خبر ندارم؟ چون من که چیزی تا الان ندیدم
حالا جلوتر که بری روابط عاطفی راینر و ارن هم میبینی :-"

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
261
@bayern_vahid بار احساسی داستان کم نیست ولی عموما از همین جنسیه که تا الان مواجه شدی باهاش. داستان هم هرچی جلوتر میره عصبی‌‌تر و tense تر میشه پس به قول آکیبا منتظر بوس و بغل نباش.
بببین دو نفر بالایی چه ضربه‌ احساسی خوردن از داستان که اینطور جوابایی بهت دادن.:D

توکیوغول رو کنار گذاشتم و ناروتو می‌خونم. قبلا انیمه رو تا ۱۰۰ اینا‌ دیده بودم ولی دیگه نخواستم به حافظه فشار بیاد اول شروع کردم مانگا رو.:D

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,727
نام
وحید
مگه روابط عاطفیی هم داشت؟ :D
اینارفقط زور میزدن زنده بمونند بدبختا، وقت این چیزا نبود:-"

برای روابط عاطفی هم نمیدونم تا چه حد منظورته، ولی خوب شینگکی کلا نداره...
باید بری سراغ سبک های رومنس:-"
اگرم به سبک غربی بخوای که هر قسمت بپرن در آغوش هم، اونم انیمه های معمول نداریم:-"
تو انیمه ها زور بزنند قسمت آخر، بعد X فصل، بوسه ای بر پیشانی فرد مورد نظر بزنند:-" (اگر تو خواب و یا بیهوشی طرف نباشه همینم:D )
نه دنبال روابط و رومنس نیستم فقط صرفا نگران این بودم نسخه سانسور شده دانلود کرده باشم و رکب خورده باشم
اخه گهگداری داخل داستان این خلا حس میشه و سوال بوجود میاره گفتم شاید قیچی شده باشه

al'ar

کاربر سایت
Sep 21, 2022
22
یه چیزی شبیه گیجیهیتو میگه به نظرم
تلفظ اصلیش هم گِزِشت ـه.
من تو کل 8 قسمتی که داشتم میدیدم دیگه داستان برام مهم نبود فقط میخواستم بدونم این تلفظ اسمش چیه!!!

انیمه Monster در حده Pluto هستش یا خفن تره؟ چون واقعا اونجوری که از Pluto تعریف میکردن، به نظرم قوی نبود. یه انیمه متوسط رو به پایین بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر