Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
Monster 2004
Mononoke 2007
Great Pretender 2020
کدومش رو پیشنهاد میدی؟

انیمه‌های موردعلاقه من تا حالا اینا بوده:
Attack on Titan
Jujutsu Kaisen
Samurai Chamlpoo
Blue-Eyed Samurai
One-Punch Man
Tatami Galaxy
Grand Blue

از بین این ۳تا میتونی اول گریت پریتندر رو شروع کنی. کار متفاوت و خوبیه.
میتونم Blade of the Immortal رو هم پیشنهاد بدم بهت. کار خشن و تاریکیه. بذار تو لیستت. یا سایکو-پس اگه ندیدی حتما بذار تو لیست. البته فقط فصل اولش. سیلور اسپون هم بذار واسه ریلکس کردن و جذب انرژی مثبت :D انیمه خیلی خوب و دوس داشتنی هستش. نمیدونم تا حالا کار Slice of Life دیدی یا نه ولی حتما یه تستی بزن.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
این دو تا کارکترهاش، بچه‌اند.
خوشم نمیاد. مخصوصا اون اولی. الان تو گوگل سرچ کردم.
پس میرم سراغ مانستر.
ممنون! :D

منم به عنوان نفر دوم میگم اب دستته بذار زمین Made in Abyss رو ببین
جزو بهترین کارهای فانتزی حال حاضره....

==================

بالاخره منم تونستم تو یه نفس کل آرک شیبویای جوجوتسو کایسن رو تموم کنم
خوب بود
نه در حد اون هایپ
ولی اکشن خفنی داشت

چیز زیادی برای گفتن ندارم :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
منم به عنوان نفر دوم میگم اب دستته بذار زمین Made in Abyss رو ببین
جزو بهترین کارهای فانتزی حال حاضره....

==================

بالاخره منم تونستم تو یه نفس کل آرک شیبویای جوجوتسو کایسن رو تموم کنم
خوب بود
نه در حد اون هایپ
ولی اکشن خفنی داشت

چیز زیادی برای گفتن ندارم :D

به نظرم جوجوتسو رو اگه هفتگی میدیدی احتمالا حرف داشتی ولی خب وقتی همه قسمتارو پشت هم ببینی و تمومش کنی، دیگه بعد قسمت آخر واقعا حرفی نخواهی داشت برای زدن :D من خودمم چیزی نداشتم بگم حقیقتا! کلا حس ۲گانه‌ای دارم نسبت به فصل بعدیش.

آقا این چه کرمیه افتاده به جون من هر چی انیمه جدید میاد رو باید دانلود کنم ببینم؟ :D الان Mato Seihei no Slave دیدم. خب چرا واقعا؟ این ایده‌هارو از کجاشون در میارن؟ این Sokushi Cheat هم ایسکایه. ۹۰٪ کارا ایسکای شدن :D

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
به نظرم جوجوتسو رو اگه هفتگی میدیدی احتمالا حرف داشتی ولی خب وقتی همه قسمتارو پشت هم ببینی و تمومش کنی، دیگه بعد قسمت آخر واقعا حرفی نخواهی داشت برای زدن :D من خودمم چیزی نداشتم بگم حقیقتا! کلا حس ۲گانه‌ای دارم نسبت به فصل بعدیش.

آقا این چه کرمیه افتاده به جون من هر چی انیمه جدید میاد رو باید دانلود کنم ببینم؟ :D الان Mato Seihei no Slave دیدم. خب چرا واقعا؟ این ایده‌هارو از کجاشون در میارن؟ این Sokushi Cheat هم ایسکایه. ۹۰٪ کارا ایسکای شدن :D
نفرما کاکو، چه کرمی؟ کرم مال این ایسکای‌سازهاست که ول‌کن ما نیستن :D
الان داشتم با خونواده صحبت می‌کردم می‌گفتم خوبه که ژاپنی‌ها چیز خاصی هم مصرف نمی‌کنن (به‌جز «آبمیوه» برنج و غیره البته!)، ولی باز این ایده‌ها به ذهن‌شون می‌رسه :D
------------------
خب اولین انیمه این فصل که منو گرفت پیدا کردم: Sasaki to Pi-chan. نیمه‌ایسکایه، ولی ایسکای خوبیه و دل آدم رو شاد می‌کنه
شخصیت اصلیش یه کارمند ۴۰ و اندی ساله‌س که با اینکه نه کارمندم و نه بالای ۴۰، باهاش همذات‌پنداری می‌کنم.
این بابا یه پرنده می‌خره می‌بره خونه و بعد، همون‌طورکه حدس می‌زنین، پرندهه هرچیزی هست جز یه پرنده معمولی!
قسمت اول طولانی، باحال، پرماجرا و پر از شخصیتی داشت. ایشله که جذابیتش تا آخر ادامه داشته باشه

آخرین ویرایش:

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,034
نام
مصطفی
من فصل سه شیطان کش تموم کردم ، واقعا انیمه درجه یکی هست . صبر کردن برا فصل چهار واقعا سخته.
جوجوتسو رو شروع کردم الان قسمت شش فصل اولم تا اینجا به نظرم شیطان کش بهتر بوده .

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
623
نام
Ali
این دو تا کارکترهاش، بچه‌اند.
خوشم نمیاد. مخصوصا اون اولی. الان تو گوگل سرچ کردم.
پس میرم سراغ مانستر.
ممنون! :D
اون Made in Abyss خیلی دارکه خیلیا :evil: مخصوصا فصل دو به نظرم باید انیمه باز باشی که بری سمتش و خوشت بیاد.

==================

دوستان این جادو ها و قدرت های شخصیت های Jujutsu Kaisen رو متوجه شدین؟ دیگه داره از دست در میره ، یعنی هر شخصیتی از راه می رسه میاد میگه فلان تکنیک نیاز به این 3000 حرکت داره و کار هر کسی نیست بعد نفر روبرویی مثل آب خوردن انجام میده ، دیگه اصلا معلوم نیست کی چیکارست:D
من فقط متوجه شدم هر شخصیتی به طور تقریبی در چه لول و سطحی هست.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,384
نام
محمد
دوستان این جادو ها و قدرت های شخصیت های Jujutsu Kaisen رو متوجه شدین؟ دیگه داره از دست در میره ، یعنی هر شخصیتی از راه می رسه میاد میگه فلان تکنیک نیاز به این 3000 حرکت داره و کار هر کسی نیست بعد نفر روبرویی مثل آب خوردن انجام میده ، دیگه اصلا معلوم نیست کی چیکارست:D
من فقط متوجه شدم هر شخصیتی به طور تقریبی در چه لول و سطحی هست.
قدرت های جوجوتسو هرچیزیه که نویسنده بخواد!:|
توی ادامه اثرم هرچی قانونه برای هرکی که میخواد میشکونه! جالب اینجاست هروقت بخواد هرکرکتری رو که میخواد نرف میکنه، چون قدرت چندتا از کل کست داستان بیشتره.:))

آخرین ویرایش:

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
623
نام
Ali
قدرت های جوجوتسو هرچیزیه که نویسنده بخواد!:|
توی ادامه اثرم هرچی قانونه برای هرکی که میخواد میشکونه! جالب اینجاست هروقت بخواد هرکرکتری رو که میخواد نرف چون قدرت چندتا از کل کست داستان ببشتره.:))
همون!
به نظرم فصل اول خیلی داستان منطقی تر بود و قدرت شخصیت ها هم بیشتر مشخص بود.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم

این Mato Seihei no Slave همونیه که گیگاگ چند وقت پیش معرفی کرد؟ :-"

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
این Mato Seihei no Slave همونیه که گیگاگ چند وقت پیش معرفی کرد؟ :-"

خودشه :D نمیدونم این رابطه‌‌‌ی برده و برده‌دار قراره چقدر عجیب بشه تو قسمتای بعدی اما متاسفانه خیلی کنجکاوم که بفهمم اینو :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
Chiyu Mahou no Machigatta Tsukaikata خیلی خوب بود :D واقعا خنده‌دار و جالب بود. اینم ایسکای بود ولی خب چه میشه کرد. خوب و متفاوت میسازن آدم همچنان خوشش میاد. وُیس اکتورای خیلی خوبی داره خصوصا یکیشون که عاشق صداشم. همیشه کرکترای باحالی هم بهش میرسه به خاطر جنس صداش.

Nozomanu Fushi no Boukensha هم چیز جالبیه. لااقل ایسکای نبود. یعنی به اون معنی ایسکای نیست ولی خب یکم شبیه هست :D

خاطرات داروساز هم ۱۲ قسمتش رو دیدم و منتظد شروع پارت دوم هستیم. خیلی خیلی خوب و جذاب و قشنگ و دوس داشتنی بود. واقعا خوشحالم ۱۲ قسمت دیگه هم پیش رو داریم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر