Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
چطوری چندتا سریالو با هم میبینید.
من تا وقتی ی سریالو تموم نکنم یا تا جایی که مثلاً فصلش تموم بشه نرسم نمیتونم برم سر چیز دیگه.:):)
بس که آدم وسوسه می‌شه بره سراغ انیمه جدید. مثل کارها و پروژه‌های ناتمومی که یهو ول‌شون می‌کنیم بریم دنبال کار و تفریح دیگه
البته همیشه هم جواب نمی‌ده! خودم همینجوری چندتایی می‌بینم و الان یه وضع اسفناکی شده که نگو و نپرس :D:-??مالتی‌ورس شده رسما

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
بس که آدم وسوسه می‌شه بره سراغ انیمه جدید. مثل کارها و پروژه‌های ناتمومی که یهو ول‌شون می‌کنیم بریم دنبال کار و تفریح دیگه
البته همیشه هم جواب نمی‌ده! خودم همینجوری چندتایی می‌بینم و الان یه وضع اسفناکی شده که نگو و نپرس :D:-??مالتی‌ورس شده رسما

فقط وقتی بالای ۱۰تا انیمه هفتگی برمیداری :D
یعنی قشنگ ۲ ۳روزی گوه‌گیجه میگیری در هفته. حس میکنی از همه کارات جا میمونی به خاطر دیدن انیمه‌ها! ولی خب اینقدر تنوعشون بالاس که خسته نمیشی از دیدن چندتا همزمان.

آقا این انیمه‌ی Mahou Shoujo به صورت کاملا ناخواسته منو وارد دنیای کاملا جدیدی کرد! یعنی دیشب وقتی داشتم قسمت اولش رو میدیدم، کلا چشام زده بود بیرون از چیزی که داشتم میدیدم! یعنی هر چی فتیش داشتن ریختن تو این انیمه :D یکی از عجایب انتخاب انیمه هفتگی اونم بدون هیچ اطلاعی، میشه همینی که من دیدم. از دیشب با خودم دچار تضاد شدم :D

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
فقط وقتی بالای ۱۰تا انیمه هفتگی برمیداری :D
یعنی قشنگ ۲ ۳روزی گوه‌گیجه میگیری در هفته. حس میکنی از همه کارات جا میمونی به خاطر دیدن انیمه‌ها! ولی خب اینقدر تنوعشون بالاس که خسته نمیشی از دیدن چندتا همزمان.

آقا این انیمه‌ی Mahou Shoujo به صورت کاملا ناخواسته منو وارد دنیای کاملا جدیدی کرد! یعنی دیشب وقتی داشتم قسمت اولش رو میدیدم، کلا چشام زده بود بیرون از چیزی که داشتم میدیدم! یعنی هر چی فتیش داشتن ریختن تو این انیمه :D یکی از عجایب انتخاب انیمه هفتگی اونم بدون هیچ اطلاعی، میشه همینی که من دیدم. از دیشب با خودم دچار تضاد شدم :D
دقیقا! یکم رو بهشون می‌دیم آدم رو می‌گیرن، ول نمی‌کنن! حرکتی که با سریال‌های لایواکشن نمی‌شه زد
اوه اوه! :D می‌فهممت کاکو. لامصبا همیشه هم یه چیزی تو چنته دارن که سال‌ها و دهه‌ها هم از انیمه دیدن بگذره بازم بتونن غافلگیر کننx_x

Alireza_j

کاربر سایت
Jun 19, 2023
63
نام
علیرضا
چطوری چندتا سریالو با هم میبینید.
من تا وقتی ی سریالو تموم نکنم یا تا جایی که مثلاً فصلش تموم بشه نرسم نمیتونم برم سر چیز دیگه.:):)
من درگیر یه سریال میشم دیگه گیمم نمیزنم
lol

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
من فعلا Dungeon Meshi رو شروع کردم و قسمت اول عالی بود. خیلی بامزه و خوش ساخته تا ببینیم قسمتای بعدش چطوریا میشه. اما مشخصه ازون انیمه‌هاس که تا آخرین قسمت جالب و جذاب میمونه. Mahou Shoujo هم که قبلا گفتم در موردش. اگه میخواین چشم و گوشتون باز بشه، ببینینش :D چهار عدد انیمه دیگه هم دانلود شدن که بعد دیدنشون، اطلاع‌رسانی میکنم :D

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
دیشب کنجکاو شدم ببینم این Mahou Shoujo ni Akogarete قضیه‌ش چیه... از همون موقع دارم به خودم و سازنده‌هاش فحش می‌دم x_x :D
------
فعلا با یکی-دو دقیقه‌ای که جسته‌گریخته از هرکدوم دیدم:
- این Fluffy Paradise با نام کامل Isekai de Mofumofu Nadenade suru Tame ni Ganbattemasu (ماشالا) خیلی بامزه‌س. ایسکایه ولی کاوایی بودنش بالای هزاره!:x (البته به جز چند دقیقه اولش که اصلا شاد و بامزه نیست)
- Ishura نمی‌دونم داستانش چیه ولی خوش‌ساخته. و حاجی، چقدر خشنه!x_x
- Sokushi Cheat هم بره خونه‌شون:-q
-----------
- Mato Seihei no Slave اشتباه نکنم صحبتش بود قبلا. قاعدتا ترند می‌شه. کیفیت ساخت خوبه و یکی از شخصیت‌های اصلی هم تیریپ باحالی داره. ببینیم چی می‌شه
---------
آیو آدرس جدیدش رو بزن, پسوندش.life
مرسی ازت:-bd

آخرین ویرایش:

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
ما رو باش دنبال سایت انیمه‌ای پالایش‌نشده (!) بودیم.
همون انیمه‌لـیست هم خسته شد و گفت فعلا دیگه آدرس پیل‌نشده نمی‌ده (البته به‌رسم معمول، سرور دانلود بازه ظاهرا)
الان آیوفیلم هم برا من بدون پیل‌بان نمیاد8-|
آیو آدرس جدیدش رو بزن, پسوندش.life

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
انیمه Black Lagoon رو شروع کردم.
یه قسمت دیدم. معمولی بود.
بهتر میشه؟

اگه از همین اول حال نکردی، ولش کن برو سراغ انیمه بعدی :D
من ۲ ۳ قسمت اول رو بدم نیمد ولی هر چی رفت جلوتر همه چی بدتر شد واسم.
با اینکه تمومش کردم ولی یکی از معدود انیمه‌هایی هستش که عمرا به کسی پیشنهاد نمیکنمش :D

منم قسمت اول Ishura رو دیدم. کار جالب و خوبی میزنه.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
اگه از همین اول حال نکردی، ولش کن برو سراغ انیمه بعدی :D
من ۲ ۳ قسمت اول رو بدم نیمد ولی هر چی رفت جلوتر همه چی بدتر شد واسم.
با اینکه تمومش کردم ولی یکی از معدود انیمه‌هایی هستش که عمرا به کسی پیشنهاد نمیکنمش :D

منم قسمت اول Ishura رو دیدم. کار جالب و خوبی میزنه.
Monster 2004
Mononoke 2007
Great Pretender 2020
کدومش رو پیشنهاد میدی؟

انیمه‌های موردعلاقه من تا حالا اینا بوده:
Attack on Titan
Jujutsu Kaisen
Samurai Chamlpoo
Blue-Eyed Samurai
One-Punch Man
Tatami Galaxy
Grand Blue

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,382
نام
محمد
دوستان چی ببینیم این فصل؟ :D :-"
فکر کنم فقط فریرن، من خودم چیزی ندیدم ولی لیست این فصل رو نگاه میکردم کار جالبی به چشمم نمیومد.
-
انیمه Black Lagoon رو شروع کردم.
یه قسمت دیدم. معمولی بود.
بهتر میشه؟
والا یکم طول میکشه ولی هرچی میگذره بهتر میشه.
هفته پیش جوجیتسو تموم شد؟!
من دیشب منتظر قسمت 24 بودم! :((
نمیخوام الکی هایپ بشی، فصل بعدی داستان درب و داغون ترین قسمت کل داستان رو اقتباس میکنه.:|
Monster 2004
Mononoke 2007
Great Pretender 2020
کدومش رو پیشنهاد میدی؟

انیمه‌های موردعلاقه من تا حالا اینا بوده:
Attack on Titan
Jujutsu Kaisen
Samurai Chamlpoo
Blue-Eyed Samurai
One-Punch Man
Tatami Galaxy
Grand Blue
Monster 2004
Great Pretender هم فصل دومش داره میاد، میتونی یکم صبر کنی دو فصل رو باهم ببینی.
راستی Made In Abyss هم توی لیستت بزار.:D

پ.ن: این Demon Slayer اگر ندیدی ببین. با این لیستی که دادی باید خوشت بیاد.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
فکر کنم فقط فریرن، من خودم چیزی ندیدم ولی لیست این فصل رو نگاه میکردم کار جالبی به چشمم نمیومد.
-

والا یکم طول میکشه ولی هرچی میگذره بهتر میشه.

نمیخوام الکی هایپ بشی، فصل بعدی داستان درب و داغون ترین قسمت کل داستان رو اقتباس میکنه.:|

Monster 2004
Great Pretender هم فصل دومش داره میاد، میتونی یکم صبر کنی دو فصل رو باهم ببینی.
راستی Made In Abyss هم توی لیستت بزار.:D

پ.ن: این Demon Slayer اگر ندیدی ببین. با این لیستی که دادی باید خوشت بیاد.
این دو تا کارکترهاش، بچه‌اند.
خوشم نمیاد. مخصوصا اون اولی. الان تو گوگل سرچ کردم.
پس میرم سراغ مانستر.
ممنون! :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,382
نام
محمد
این دو تا کارکترهاش، بچه‌اند.
خوشم نمیاد. مخصوصا اون اولی. الان تو گوگل سرچ کردم.
پس میرم سراغ مانستر.
ممنون! :D
اصلا گول قیافه انیمه رو نخور! بشدت اثر دارک و فاکد آپیه. اتفاقا دردش وقتی بیشتر میشه که بچه هستن.

مانستر شاهکاره.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر