Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
حتما بعدش Diamond no Ace رو شروع کن. احتمالا میگی چرا باید بیسبال ببینم ولی بعدا میای اینجا در حالی که از شدت هیجان داری دور تاپیک میدوئی :D من چندتا از بهترین و جذاب‌ترین لحظات انیمه‌ایم رو با این تجربه کردم. واقعا فوق‌العادس حتی برای کسانی که با بیسبال آشنایی ندارن. بعدشم میتونم کوروکو نو بسکت رو پیشنهاد بدم. اونم خیلی جذاب و خووبه.

در مورد این هایکیو که داری میبینی هم بگم که یه جورایی حسودیم میشه بهت چون داری برای بار اول میبینیش :D من بعد دیدن این ۳تا انیمه‌ی ورزشی، دیگه سوباسا واسم خیلی عادی شد. حالا سلیقه هم دخیل هستش ولی خب به لطف سرعت بیشتری که والیبال و بسکتبال و بیسبال دارن، انیمه‌هاشونم خیلی بهتر میشن. ضمن اینکه هر ۳تای این انیمه‌ها شخصیتای بهتری هم دارن که پرداخت بیشتر و بهتری هم بهشون میشه.

خلاصه که خوش اومدی به دنیای انیمه یا لااقل انیمه‌های ورزشی :D
انصافا خودمم اصلا فکر نمیکردم هایکیو اینجوری منو نیگاه داره تو 4 5 روز 3 فصلشو دیدم و فصل 4 مونده واقعا ام خیلی کیف کردم خفنه :D سوالم ایه فصل 4 فصل اخره ؟
دوس داشتم انیمه بعدی که میبینم راجب بسکتبال باشه ولی اینجوری که پیشنهاد کردی حتما باید diamond no ace ببینم :D :D

حس میکنم سریع باید مشکلمو با بقیه انیمه ها حل کنم دارم عقب میوفتم :-t :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
این همه انیمه ورزشی گفتین ولی یه نفر keijo رو نگفت :-w
واقعا سنت ها و ارزش ها رو به مرگن :-":D ناامید شدم واقعا از همه:D
کجا رفتن اون دلاورمردانی که boku no pico رو پیشنهاد می دادن :-??
خفقان و استبداد همه‌ی هنردوستان واقعی رو از میدون به در کرده
به قول حافظ که میگه:
رندان تشنه‌لب را آبی نمی‌دهد کس
گویی ولی شناسان رفتند از این ولایت
در در اینجا آب همون H2O و کس هم Kas تلفظ میشه و در مجموع توی مصرع اول چیز خاصی نیست.
اما مصرع دومه که به موضوع اصلی می‌پردازه. ولی شناسان کسانی هستند که هنر Boku no Pico رو درک می‌کردن و ولایت هم این تاپیک و تاپیک VS‌ خدانیامرزه.
----------------
یادآوری یه سری از این انیمه‌های ورزشی یادآور دوران خوب مجلات مانگا به خصوص شونن جامپ بود.
الان نصف مانگاهای شونن جامپ شده جن، هیولا و کوفت و مرض کشی. نه نینجایی، نه ورزشکاری... هیچ... نه حتی To Love Ru....

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
انصافا خودمم اصلا فکر نمیکردم هایکیو اینجوری منو نیگاه داره تو 4 5 روز 3 فصلشو دیدم و فصل 4 مونده واقعا ام خیلی کیف کردم خفنه :D سوالم ایه فصل 4 فصل اخره ؟
دوس داشتم انیمه بعدی که میبینم راجب بسکتبال باشه ولی اینجوری که پیشنهاد کردی حتما باید diamond no ace ببینم :D :D

حس میکنم سریع باید مشکلمو با بقیه انیمه ها حل کنم دارم عقب میوفتم :-t :D

اگه بسکتبال دوس داری و تو فازشی که برو تو کار کورکو نو بسکت. نسبت به الماس کوتا‌ه‌ترم هست و زودتر تموم میشه بعدش میتونی گزینه بعدی رو انتخاب کنی. سوال در مورد تعداد فصل نپرس دیگه. ببین بیا جلو :D فقط حتما یادت باشه قسمتای ویژه رو هم ببینی.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
بعد از دیدن دو انیمه ninja scroll و vampire Hunter گفتم برم کارهای دیگه ی اقای کاواجیری رو بببنم و بدین گونه رفتم سراغ انیمه ی wicked city و باید بگم عجب ذهن جنسی مریضی داره اقای یوشیاکی کاواجیری:D البته بد برداشت نکنید انیمه کاملا انتظارم رو براورده کرد هرچند که بنظرم بین دو انیمه ی نینجا اسکرول و ومپایر برای من توی درجه ی پایین تری قرار میگیره. درواقع فانتزی جنسی ای که انیمه به نمایش میذاره با خشونتی که بکار میبره و اون فضاسازی نوآر ترسناکش و همینطور Retro بودن استایل انیمه برای من کافی بود که کاملا جذبش بشم. از لحاظ داستانی هم خوب بود و بالاپایین های خوبی داشت منتها شخصیت ها اصلا در سطح انیمه های قبلی که دیده بودم نبودند. نتیجه اینکه تا به اینجا با کارهای Yoshiaki Kawajiri خیلی حال کردم و حتما سراغ انیمه های دیگه اش هم میرم ببینم دیگه اونها چجورین:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
خب جوجوتسو هم تامام. خیلی خر تو خر شد :D واقعا کنجکاوم ببینم واسه فصل بعد میخوان چیکار کنن.

یه انیمه احمق و کمدی دیگه پیدا کردم پیشنهاد میکنم ببینین. خیلی خره.
Watashi no Oshi wa Akuyaku Reijou.

persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
229
نام
ستار
سلام
آقا من جدیدا زدم تو فاز انیمه های ورزشی خیلی ارتباط گرفتم
سوباسا دیدم بعدشم الان دارم haikyu!! دیدم خیلی حال کردم
انیمه دیگه ای پیشنهاد میدید بهم یا نه ورزشی باشه؟

One outs

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر