Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
در این روز مبارک که بالاخره Shingeki به پایان رسید اومدم عرض کنم که Oshi no ko انمیه بسیار مزخرف و شدیدا Overrated ایه و آدم یاد مستند های صدا سیما در مورد بدبختی اروپایی ها و آمریکایی ها میفته.
یعنی 99% انیمه در مورد اینه که idol ها بدبختن بیچارن کل صنعتشونو گند گرفته و ...
الان من چی کار کنم خوب؟ مگه من گفتن برن idol بشن؟
ژاپن مملکتیه که شدیدا کمبود نیرو کار داره! برن یه کاره دیگه بشن خوب.
البته ترک Idol اه Yoasobi در جایگاه ویژه ای قرار داره و حسابش از این جداست :-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,382
نام
محمد
مانگا خون های گرامی دو ساله فیلممون کردید ها.
پایان AOT که خوب بود!:| همه منتظر یک پایان ترول وار بودیم.
حالا میشه گیر داد که شاید یکم کلیشه ایی و اینا باشه ولی روند منطقی داشت!
حالا که اومده، پایان رو دوست داشتم.:D

برگی از تاریخ به پایان رسید!
فقط مونده وانپیس چند سال دیگه تمام بشه.
امیدوارم مانگا خون ها اینقدر Overreact نکنند.:/

آخرین ویرایش:

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
623
نام
Ali
پایان خوبی داره AOT مثل داستانش ;):x ولی بعضیا توقع Make Love داشتن که باید بگم AOT جای این مسخره بازیا نیست>:)
ولی خیلی اذیت کردن سر انتشار فصل آخر به جز اون تجربه واقعا فوق العاده و نابی بود برام

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
خدارو شکر پارت پایانی از بخش پایانی از قسمت آخر از فصل پایانی مجموعه Attack On Titan اومد. (اوووووف نفسم گرفت تا اینو تونستم بگم:-B:D)
بسی زیبا و قشنگ بود ، از دیدنش لذت بردم و بعد ۱۰ سال ما تحتمونو جر دادن تا تمومش کنن🤔

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
مانگا خون های گرامی دو ساله فیلممون کردید ها.
پایان AOT که خوب بود!:| همه منتظر یک پایان ترول وار بودیم.
حالا میشه گیر داد که شاید یکم کلیشه ایی و اینا باشه ولی روند منطقی داشت!
حالا که اومده، پایان رو دوست داشتم.:D

برگی از تاریخ به پایان رسید!
فقط مونده وانپیس چند سال دیگه تمام بشه.
امیدوارم مانگا خون ها اینقدر Overreact نکنند.:/
اینجوری که من فهمیدم ی سری از دیالوگا رو عوض کردن و یـ سری صحنه ها رو VA تونسته بود بهتر جلوه بده + چند تا صحنه اضافات خلاصه تا جایی که جا داشته به فیدبکای ملت گوش دادن !!! در کل پایان بندیش به نظرم OK بود فقط یـ صحنه پایانی که همچنان نابود بود فک کنم بدونی کدوم صحنه رو میگم قشنگ کرینج خالص بود (ته ته زورشون نسبت به مانگا زده بودن) به غیر اون بازم معلوم بود خیلی جاها رو راش دادن . MAPPA لامصب هم سنگ تموم گذاشته بود .

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,382
نام
محمد
اینجوری که من فهمیدم ی سری از دیالوگا رو عوض کردن و یـ سری صحنه ها رو VA تونسته بود بهتر جلوه بده + چند تا صحنه اضافات خلاصه تا جایی که جا داشته به فیدبکای ملت گوش دادن !!! در کل پایان بندیش به نظرم OK بود فقط یـ صحنه پایانی که همچنان نابود بود فک کنم بدونی کدوم صحنه رو میگم قشنگ کرینج خالص بود (ته ته زورشون نسبت به مانگا زده بودن) به غیر اون بازم معلوم بود خیلی جاها رو راش دادن . MAPPA لامصب هم سنگ تموم گذاشته بود .
اره مثل اینکه تغییرات همه مثبت بودن.
اون صحنه کرینج اینقدر بد هم میگفتن نبود، اتفاقا میشه با منطق کرکتر و طوری که همیشه بوده Out of Character بنظر نرسه.:D

والا آخه سرعت داستان همیشه زیاد بوده و بنظر من اینکه به اینجا رسیدن منطقی بود، هرچند اون پارت قبلی راش دادنه بیشتر به چشم میومد‌.
نمیگم 10/10 و اینا ولی بنظرم پایان خوبی بود.
میتونست بهتر باشه به احتمال فراوان ولی بازم در کل خیلی خوب بود.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
در مورد خود پایان داستان چیزی نمیگم و همچنان هیتر باقی میمونیم :-"
فقط بگم که کد گیاس :-" :-" :-"

ولی از نظر انیمیشن و .... دم ماپا گرم، واقعا به نسبت 2-3 سال قبل چه پیشرفتی کردن لعنتیا. هم سر این، هم سر جوجوتسو و ....

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
واقعا خوب بود قسمت آخر شینگکی نو کیوجین خصوصا پایانش. به نظرم خوب از پس جمع کردن اون همه بهم ریختگی و تیکه پاره شدن فصل آخر بر اومدن. یه صحنه خیلی خیلی خفن بود برای من که عکسشو میذارم تو اسپویلر. وقتی این تیکه رو دیدم واقعا پشمام ریخت. خیلی زیبا بود. نظرمون در مورد فصل آخر و اتفاقاتش و نحوه‌ی پخشش و پایانش هر چی که باشه، نمیشه منکر این شد که همه با این انیمه زندگی کردیم. بارهادر موردش بحث کردیم. در مورد اتفاقاتش بارها فکر کردیم و هر بار بیشتر لذت بردیم. خیلی خوش گذشت. Shinzou Wo Sasageyo.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر