Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,668

اینم مثل لیست بازی one per franchise رعایت کردم وگرنه تک تک پارت های جوجو رو میذاشتم :>

Movie نذاشتم وگرنه بودن 4 مورد توش قطعیه:

Kimi no Na wa

Spirited Away

Summer Wars

Final Fantasy VII: Advent Children

Last edited by a moderator:

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395

اینم مثل لیست بازی one per franchise رعایت کردم وگرنه تک تک پارت های جوجو رو میذاشتم :>

Movie نذاشتم وگرنه بودن 4 مورد توش قطعیه:

Kimi no Na wa

Spirited Away

Summer Wars

Final Fantasy VII: Advent Children
من به لایک نمی تونستم بسنده کنم.
Digimon Tamers \m/

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,033
نام
مصطفی

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
298
نام
نوید
داداش من تازه وان پیس شروع کردم قسمت 52 هستم یه توضیح میدی اینا چین و ترتیب نگاه کردنشون چطوره؟
همون قسمتای سریال انیمه اش هست یا چیز دیگه ای هستن؟
فیلم با Special episode ، اگه دوست داشتی ببینی از لینک پایین چک کن چه وقتی میتونی ببینی.
البته canon نیستن اگه وقتشو نداری همون انیمه رو برو جلو. One Piece Filler List, Episodes to Skip or Watch, GUIDE 2023

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
قسمت اول Shy چه خوب بود!
بامزه و تلخ‌وشیرین
ابرقهرمانی جالبیه
------------------
دم بچه‌ها بابت لیستای مشتی‌شون گرررم. و وای بر من! Rurouni Kenshin: Trust & Betrayal رو از قلم انداخته بودم!
نه که به یاد دوبله گلوری همش فکر می‌کنم سینماییه، اصلا یادم ازش نبود (تو لیستم سریالیا رو آورده بودم فقط)
باید Re: Creators رو از زمین خارج کنم، ایشون رو بیارم

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,771
نام
Masoud
داداش من تازه وان پیس شروع کردم قسمت 52 هستم یه توضیح میدی اینا چین و ترتیب نگاه کردنشون چطوره؟
همون قسمتای سریال انیمه اش هست یا چیز دیگه ای هستن؟
اینا فیلم و اسپشیال های وان پیس هستن ، شما فعلا همین خود انیمه رو ادامه بده ، فیلر ها که خیلی کم هم هست رو نمیخواد ببینی.
به قسمت های 430 این حدود که رسیدی strong world episode 0 و بعدش خود فیلم strong world ببین.
بقیه فیلم ها هم میتونی ببینی ولی این یکی خیلی خوبه و واجبه به نظر من.

خواستی بقیه فیلم ها رو ببینی ، ببین فیلم چه تاریخی ریلیز شده ، بعدش ببین با تاریخ چه قسمتی از انیمه میشه ، تو اون حدود ببین ، زود ببینی
برات یه سری چیزا اسپویل میشه ، دیر هم ببینی مثلا ممکنه یه سری قدرت ها تو فیلم استفاده نشن و ... برات قدیمی بشه دیگه.
---
این Fruits Basket یه 4 ، 5 قسمت دیدم فعلا خیلی حال نکردم باهاش ، کلا همینه یا یه دفعه تغییر میکنه خوب میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر