Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,034
نام
مصطفی
رفقای انیمه بین یه سوال داشتم درمورد وان پیس!
ببینم یا نبینم:D
والا من خیلی انیمه نمیبینم سخت ارتباط بگیرم ولی این سریال نت فلیکسش دیدم خیلی کیف کردم به نظر خیلی فانه ولی رفتم دیدم هزار قسمته!
شروعش پیشنهاد میدین؟

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
623
نام
Ali
دوستان کمک.... ۲۴ قسمت برزرک (۲۰۱۶-۲۰۱۷) رو دیدم الان ادامش نیومده ؟ پریکوئل داره؟ چیه داستان ؟
سوال من اینه چجوری تونستی اونو ببینی؟#:-S خیلی داغونه بر خلاف نسخه 1997 که عالیه
نویسنده مانگا هم اینقدر طولش داد که ریق رحمت و سرکشید
باید مانگا رو بخونی چون اصلا انیمه درست و حسابی پوشش نمیده داستانو و نصفه هست و همون قسمت هایی هم که پرداخته تمام و کمال نیست

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
والا من خیلی انیمه نمیبینم سخت ارتباط بگیرم ولی این سریال نت فلیکسش دیدم خیلی کیف کردم به نظر خیلی فانه ولی رفتم دیدم هزار قسمته!
شروعش پیشنهاد میدین؟
قطعا صد در صد حتما ( و کلماتی از قبیل) :D
اولش یه خورده طاقت بیار داستان جون بگیره دیگه تمومه مثل ما میوفتی تو سیاه چاله :>

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
شروعش پیشنهاد میدین؟
اولا اینکه قطعا ببین. شکی توش نیست.
اما در مورد تعداد قسمتا و اینا: به عنوان کسی که خودش انیمه‌باز نیست فکر کنم شاید بتونم جواب بی‌طرفانه‌تری بدم:
مشکلاتی که اگه بخوای انیمه وان پیس رو از الان شروع کنی به دیدن:
  • هزار اپیزود زیاده
  • فیلر (اپیزودهایی از انیمه که بر اساس مانگا نیست) هم یکمی داره
  • اوایلِ انیمه، هر اپیزود ۲ تا ۴ چپتر از مانگا رو پوشش میده (که خب با سرعت خوبی هم داستان پیش میره) ولی به مرور زمان این عدد کمتر میشه تا جایی که در حال حاضر این عدد به یک و بعضا کمتر از اون رسیده.
یه سری از طرفدارا، خودشون انیمه رو تدوین کردن تا اینکه روندش رو سریع‌تر کنن. تماشای این fan editها به نظرم مشکلات بالا رو حل میکنه.
دو تا ادیت معروف:
  • One Piece Kai
  • One Pace
من خودم چند صد تا اپیزود اول رو از خود انیمه اصلی دیدم، ولی الان سوییچ کردم رو One Pace و راضی هم هستم.

فقط برای اینکه تفاوت انیمه اصلی و ادیت رو متوجه بشی، اگه حساس نیستی میتونی این یه تیکه کلیپ رو از اپیزود ۹۰۳ تماشا کنی:

برای افرادی که میخوان به جای انیمه اصلی فن‌ادیت‌ها رو تماشا کنن، چیزی که معمولا پیشنهاد میکنن اینه که نیمه‌ی اول انیمه، از One Piece Kai تماشا بشه و نیمه‌ی دوم از One Pace.

mamadha

کاربر سایت
Sep 14, 2013
375
سوال من اینه چجوری تونستی اونو ببینی؟#:-S خیلی داغونه بر خلاف نسخه 1997 که عالیه
نویسنده مانگا هم اینقدر طولش داد که ریق رحمت و سرکشید
باید مانگا رو بخونی چون اصلا انیمه درست و حسابی پوشش نمیده داستانو و نصفه هست و همون قسمت هایی هم که پرداخته تمام و کمال نیست
چه میدونم هی ما از برزرک شنیدیم گفتیم ببینیم دیگه، ولی اونقدم داغون نبودا موزیک متن و گوینده هاش عالی بودن، CGI اش رو مخ بود فقط

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,385
نام
محمد
بخصوص اگه کیفیت خود انیمه رو در نظر بگیریم
شما رو به دیدن قسمت 1074 دعوت میکنم!:D وانپیس قسمت خفن زیاد داره ولی این مشخصا جزو بهترینا و از لحاظ انیمیشن و پیسینگ بهترین بود. معلوم بود نصف انیماتورای این قسمت سر هر فریم دهنشون سرویس شده.

پ.ن: اینا نقاط خفنی رو قبلا زیاد خراب کرده بودند(درسروزا و زوو افتضاح ترین مورد بودند.) و حتی این ارک هم همه قسمت ها بنظرم خوب نبودند با اینحال اینقدر انیمه خوب شده من خودم بشخصه باورم نمیشه.
از اونجایی اینجا خفن ترین و بزرگترین فایت وانپیس بوده مشخص بود سنگ تمام میزارند ولی اینکه بودجه ده تا انیمه رو خرجش کنند رو توی خواب هم نمیدیدم.:D
دمشون گرم یک سری گناهانشون توی این 20 و خورده ایی سال بخشیده شد.!:/

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
من که دیگه تو این تاپیک چیزی نمینویسم ولی یکبار همین هفته پیشی اومدین پیامو بنده رو پاک کردین خیلی خیلی بی دلیل فقط بخاطر اینکه من از یک فصل انیمه تعریف کردم حتی یه ذره هم اسپویل نکرده بود فقط داشتم میگفتم بهترین فصل اتک ان تیتان فلان فصله پیامم پاک شد...
نظارت خوبه جناب همه هم با قوانین اشناییم روز اولمون نیست بخدا تو فروم ولی این دیگه بی انصافیه نظر بنده به بی دلیل ترین حالت ممکن پاک کنید چون ذره ای اسپویل نکردم و این درست نیست جناب!
داداش ما اینجا تو تگ اسپویلر می نویسیم مبارزه فلانی با بهمانی یقه مون رو میگیرن که اصلا از کجا معلوم این دو تا قرار بوده مبارزه کنن. حالا باید قسم پیر و پیغمبر بخوریم که به خدا این رو کاور انیمه هست اصلا :-" :D
یه سری من شخصا گفتم فلان کاراکتر بدون ریش ابهتش بیشتره پستم پاک شد :D خلاصه می خوام بگم اینجا رسمه کلا شما هر چیزی بگی بزاری تو اسپویلر. خلاصه زیاد سخت نگیر :D :-"

آخرین ویرایش:

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
دوستان این انیمه Komi Can't Communicate زیرنویس درستی براش نیومده من اون موقع تا قسمت 3 که کامل بود دیدم ولی دیگه از روی فن ساب زیرنویسو آپدیت نکردن انگار .اگه زیرنویس درستی نمی شناسید دیگه برم با همون انگلیسی ببینم. اگه می شناسید لطفا بگید

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
داداش ما اینجا تو تگ اسپویلر می نویسیم مبارزه فلانی با بهمانی یقه مون رو میگیرن که اصلا از کجا معلوم این دو تا قرار بوده مبارزه کنن. حالا باید قسم پیر و پیغمبر بخوریم که به خدا این رو کاور انیمه هست اصلا :-" :D
یه سری من شخصا گفتم فلان کاراکتر بدون ریش ابهتش بیشتره پستم پاک شد :D خلاصه می خوام بگم اینجا رسمه کلا شما هر چیزی بگی بزاری تو اسپویلر. خلاصه زیاد سخت نگیر :D :-"
حالا من نمیدونم سختی این قانون حقیقتا کجاست :D

یعنی تهش آدم لازمه بنویسه فلان انیمه، فلان قسمت...
قسمت هم یادت نیمد، قسمت آخر فصل/آرک چیزی حدودی که میدونی رد شده میزنی:-"

سخت نیستا...هست؟ :D

TW0-FACE2

کاربر سایت
May 24, 2021
100
وان پیس رو باید استراحت بدند پنج دقیقه اولش که قسمت قبل و اوپنینگ , پنج دقیقه اخرش که باز اندینگ یه ده دقیقه اون وسط هست که یکی از شخصیتا یاد گذشته میفته و قسمت های قبلو نشون میدند:|یعنی سروتهشو بزنی 5 دقیقه مفید نداره کل لذت انیمه واسه من که پریده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر