Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
امسال هر چی تاخیر خورد به کرونا بوده، اینم حتما همونه :D
تاخیر به خاطر کرونا خز نشده؟ :-"
دیگه کلیت کار تموم شد دیگه...هرچی تاخیری بود از نیمه دوم سال قبل شروع کردن اومدن:-"
میترسم برسیم 2050 و باز بگن به خاطر کرونا 2020 فلان چیز تاخیر خورده:-"

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,440
نام
مسلم
تاخیر به خاطر کرونا خز نشده؟ :-"
دیگه کلیت کار تموم شد دیگه...هرچی تاخیری بود از نیمه دوم سال قبل شروع کردن اومدن:-"
میترسم برسیم 2050 و باز بگن به خاطر کرونا 2020 فلان چیز تاخیر خورده:-"
نه هنوز امکان دوشیدن داره، اون آمریکایی ها رو نگاه نکن که خیلی زود رفتن سراغ موضوع بعدی (آدم فضایی ها):-"

اون موقع به خاطر کرونا ۲ تاخیر میخوره :>

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
Last edited by a moderator:

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031

صدایی جاودان

View attachment 306304
این پسرا میخوان لاس بزنن و صداشونو کلفت کنن می خوان به چنین نتیجه ای برسن ولی هیچوقت نمی رسن :D

تو Romantic Killer هم یه بادیگاردی بود صداش خیلی خوب بود رفتم ببینم صداپیشش کیه که دیدم ایشونه.

1693374933212.png

مورد انتظار ترین انیمه امسال من اینه که منتظرم که تموم و ببینمش شه.

1693375035053.png

طرفداران re zero برید کنار خاکی نشد که سلطان شدو اومده جایگاه برترین انیمه وایفو محورو بگیره در راند دوم.

1693375239787.png

Ohisashiburidesu alpha
>:)>:)>:)

آخرین ویرایش:

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
دوستان این فرمو جن گرفته؟؟ نه فقط من خیلی های دیگه نه فقط اینجا بعضی از چیز هایی که می نویسن پاک می شه.
الان اومدم دیدم که پاک شده پستم. دلیلی دیگر جز اون alpha بد بخت نبود براش ولی اون هیچ کاری نکرد سازنده ادیت جوری نشون داد که شما فکر کنید کاری کرده.
البته شاید توطعه طرفداران re zero بوده که من اون حرفو زدم :D.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
دوستان این فرمو جن گرفته؟؟ نه فقط من خیلی های دیگه نه فقط اینجا بعضی از چیز هایی که می نویسن پاک می شه.
الان اومدم دیدم که پاک شده پستم. دلیلی دیگر جز اون alpha بد بخت نبود براش ولی اون هیچ کاری نکرد سازنده ادیت جوری نشون داد که شما فکر کنید کاری کرده.
البته شاید توطعه طرفداران re zero بوده که من اون حرفو زدم :D.
دلیل اصلی که امکان داره یک پست توی این تاپیک پاک بشه فقط رعایت نکردن تک قانون تاپیک هس

استفاده از تگ مخفی کردن متن (Spoiler) برای بیان موضوعاتی که منجر به آشکار شدن قسمت یا قسمت ‌هایی از انیمه و یا مانگا مانند داستان و یا شخصیت های آن شود اجباری بوده و تمامی کاربران موظف به رعایت آن می باشند. در صورت عدم رعایت، کاربر ابتدا تذکری دریافت خواهد کرد و در صورت تکرار دسترسی وی به مدت 3 روز قطع خواهد شد. بدیهیست که انجام مجدد این عمل می تواند حتی موجب قطع دسترسی دائم شخص نیز بشود.
همچنین کاربران موظف هستند در هنگام ارسال پست، به همراه نام انیمه و یا مانگا، شماره قسمت در انیمه و یا چپتر در مانگا را در عنوان Spoiler ذکر کرده

تذکر: هر گونه تک مخفی بی نام و نشان، حتی خارج از موارد فوق، نیز شامل حال قانون تاپیک می باشد.

P.S
پست شما که توی این صفحه پاک شد...دلیل پاک شدن اون هم براتون باید ارسال شده باشه

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
دلیل اصلی که امکان داره یک پست توی این تاپیک پاک بشه فقط رعایت نکردن تک قانون تاپیک هس
ولی اون ادیت تو اسپویلر بود پس چرا پاک شد. و چرا کل پست پاک شد. و یه سوال شما پاکش کردید یا هر ناظم دیگه هم می تونه.

• Like
Reactions: zack fair

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
ولی اون ادیت تو اسپویلر بود پس چرا پاک شد. و چرا کل پست پاک شد.

عزیز من، چون SP بدون نام و نشان در پست بوده بدون در نظر گرفتن محتوای SP و پست....کل پست پاک میشه.
برای اینکه دیگه این اتفاق نیوفته یک عنوان مناسب برای SP ها قرار بده.....چون قرار نیست که ناظم تاپیک پست رو ویرایش کنه.

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
زیز من، چون SP بدون نام و نشان در پست بوده بدون در نظر گرفتن محتوای SP و پست....کل پست پاک میشه.
برای اینکه دیگه این اتفاق نیوفته یک عنوان مناسب برای SP ها قرار بده.....چون قرار نیست که ناظم تاپیک پست رو ویرایش کنه.
توی اون ادیت چیزی اسپویل نشد . اگه اون اسپویل حساب می شد خیلی از کاربرا تو همین جا با این منطق باید بن می شدن.
البته قبلش هم به زبان شیرین ژاپنی اون دیالوگو دقیقا بالاش نوشتم (از این طرفا آلفا ) که همینو میشه عنوان sp گذاشت.
پست شما که توی این صفحه پاک شد...دلیل پاک شدن اون هم براتون باید ارسال شده باشه
من دلیلی هم نگرفتم. اگه جایی تو پرفایل هست که مخصوص چنین دلایلی هست بگید برم نگاه کنم.
و فکر کنم شما نبودید که پاک کردید با این حرفایی که می زنید.
حالا هم مهم نیست دیگه .دفعه دیگه لغزش نمی کنم که بهانه ای دست کسی بدم.

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
عزیز من، چون SP بدون نام و نشان در پست بوده بدون در نظر گرفتن محتوای SP و پست....کل پست پاک میشه.
من که دیگه تو این تاپیک چیزی نمینویسم ولی یکبار همین هفته پیشی اومدین پیامو بنده رو پاک کردین خیلی خیلی بی دلیل فقط بخاطر اینکه من از یک فصل انیمه تعریف کردم حتی یه ذره هم اسپویل نکرده بود فقط داشتم میگفتم بهترین فصل اتک ان تیتان فلان فصله پیامم پاک شد...
نظارت خوبه جناب همه هم با قوانین اشناییم روز اولمون نیست بخدا تو فروم ولی این دیگه بی انصافیه نظر بنده به بی دلیل ترین حالت ممکن پاک کنید چون ذره ای اسپویل نکردم و این درست نیست جناب!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر