Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
ایسکای برده داری ماشالله انقدر ژانر پر و پیمونیه در جا چندین اسم تو ذهن آدم میاد :D :-"
مشخصات بیشتر باید بدی تا دقیق تر بشه راهنمایی کرد بزرگوار :-"
در هر صورت Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu هم یه کاندیدا بالقوه هست :D

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
آقا، این کیفیت روی پرده انیمه Suzume که چند روزه اومده خیلی خوبه. پیشنهاد می‌کنم با همین کیفیت ببینید
همون‌طور که انتظارش می‌رفت، واقعا قشنگ بود. اگه بخوام تو یه جمله توصیف‌اش کنم، می‌تونم بگم:

به نظرم عجیب‌ترین، ژاپنی‌ترین، انسانی‌ترین و پرماجراترین کار شینکای هست.

کیفیت طراحی‌ها و انیمیشن‌ها هم مثل همیشه شاهکاره

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
دوستان گرامی! :D
یه لینکی از 4~5 قسمت آخر Diamond no Ace Act 2 میتونید برای ما بیابید؟ :D
هرجا میریم تهش میخوره به "اشتراک بخرید!" :-" تورنت هم که دیگه انیمه 500 ساله کار نمیکنه:D

خلاصه که هلپ:D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم

Black Cipher

کاربر سایت
Jul 17, 2020
102
نام
Navid
جدا از داستان اصلی که به اندازه کافی جذاب هست، این داستان های فرعی در مورد دنیای انیمه و ... هم خیلی جالبن.
راست گفتی.
اصلا انتظار همچین چیزی رو Tengoku نداشتم.
حاجی قلبم درد گرفت. :(
ولی بالاخره فهمیدیم وقتی چاووشی میگفت "بیا تا چشامو تو چشمات بریزم" یعنی چی. :D

Yotsubato
فقط و فقط Yotssubato
میتونی این جا از محسن @lich-king هم بپرسی اونم بهت تضمین میده
اصن این مانگا عالیه... حال خودت و خونواده تو خوب می کنه از بس خوبه :x :D
من 15 تا چپتر از Yotsubato رو خوندم. خیلی مانگای دلنشینی بود.
خوندنش مثل تراپی میمونه. :D

View attachment 318886116 255807326828637 1593433787441368544 N.mp4

ویدیوی بالا هم صرفا واسه فانه :D
Goodbye Eri
اینجور که من فهمیدم این مانگا یه میکس بین فانتزی و واقعیت بود بخصوص در قسمت های پایانی چون یجورایی نمیخواست بگه دقیقا چی شده (یا من دوزاریم کجه؟ :-s).
در کل مانگای جالبی بود و بنظرم از اون پایان هایی داره که میشه کلی تئوری براش درآورد.

آقا من ندیدم کسی تو اینجا راجب انیمیشن Helluva Boss حرف بزنه (توی ایران بنظرم خیلی ناشناختس). گفتم یه پیشنهادی بکنم که برید تماشا کنید.
انیمیشن به صورت رایگان داخل Youtube پخش میشه که به نسبت خوب طرفدار جذب کرده.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
این Kono Subaـی این فصل با این وجود که 3 تا شخصیت از داستان اصلی کم داره...ولی بازم خیلی بامزه هستش.
خیلی دوستش دارم، جدا از مگومین، شخصیت یون یون خیلی فانه، دختر خیلی باحالی ـه
دبلورش Toyosaki Aki رو هم خیلی دوست دارم...کارش درسته

View attachment 1b04b20bf65bd386164f3621f573877475a8506bf1f3d5ba904d783ac7dfe9b4.mp4

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
این Kono Subaـی این فصل با این وجود که 3 تا شخصیت از داستان اصلی کم داره...ولی بازم خیلی بامزه هستش.
خیلی دوستش دارم، جدا از مگومین، شخصیت یون یون رو خیلی فانه، دختر خیلی باحالی ـه
دبلورش Toyosaki Aki رو هم خیلی دوست دارم...کارش درسته

View attachment 293938
آخ آخ این انیمه عالی بود. همین خانم و دوبله‌ش واقعا به تنهایی ارزش دیدن داره.

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
واقعا دلخور شدم از قسمت 1062 انیمه وان پیس چیزی نگفتید [-( ( :D )
مبارزه این هفته خیلی خوب بود کلا اختصاصش دادن به مبارزه زورو، رو کیفیتش خیلی خوب کار کردن مطمئنا بعد دیدنش خشنود میشید :D
یعنی همون چیزی که میخواستم بود به به

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
واقعا دلخور شدم از قسمت 1062 انیمه وان پیس چیزی نگفتید [-( ( :D )
مبارزه این هفته خیلی خوب بود کلا اختصاصش دادن به مبارزه زورو، رو کیفیتش خیلی خوب کار کردن مطمئنا بعد دیدنش خشنود میشید :D
یعنی همون چیزی که میخواستم بود به به
اصلا اینکه این قسمت رو در اون تاریخ پخش کردن، نشون میده که چقدر اون قسمت مهم و خفن بوده! :D

فقط متاسفانه چون با یکی از بچه ها انیمه میبینیم، و هر روز وقت نمیشه انیمه دید، عقبیم فعلا از همه برنامه ها:-" (من مانگا رو خوندم اوکیم)

---

فصل دوم Vinland Saga رو فعلا 7 قسمت دیدم و حقیقتا بسیار حال کردم تا اینجا:D

اما چون کلا زیاد دیدم گیر میدن بهش... همانا که وضعیت جز این نمیتونه باشه:-"

---

اومدم اینو بزارم ...داشت یادم میرفتا:D

View attachment VID_20230525_231502_803.mp4

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
سلام.
از مجموعه Mobile Suit Gundam انیمه دیگه ای هست که شبیه The Witch from Mercury داستان مستقل داشته باشه و چنی حال و هوایی داشته باشه؟ اینقدر زیاده این مجموعه آدم نمیدونه از کجا باید شروع کنه و چی رو ببینه و منم وقت زیادی ندارم که بشینم از اول همشونو نگاه کنم :D اگه انیمه دیگه ای هست که داستان مستقل و قشنگی داشته باشه ممنون میشم معرفی کنید.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
سلام.
از مجموعه Mobile Suit Gundam انیمه دیگه ای هست که شبیه The Witch from Mercury داستان مستقل داشته باشه و چنی حال و هوایی داشته باشه؟ اینقدر زیاده این مجموعه آدم نمیدونه از کجا باید شروع کنه و چی رو ببینه و منم وقت زیادی ندارم که بشینم از اول همشونو نگاه کنم :D اگه انیمه دیگه ای هست که داستان مستقل و قشنگی داشته باشه ممنون میشم معرفی کنید.

Gundam Iron Blooded Orphans
Gundam Wing
Gundam 00
Gundam G
Gundam Seed

اینا همه جدا از هم اند...
ولی اگه بری سراغ Mobile Suit Gundam 1977 یا Gundam Origins مثل من میفتی تو یه سیاهچاله ای که بیرون اومدن ازش خیلی کار آسونی نیست :D چون اون میره تو Universal Century که یه خط داستانی متصل به هم ـه که اصن تاریخچه مفصل خودش رو داره و این لعنتی ها بعد 50 سال با این که هی تایملاین های جدا میدن، هنوز دارن Universal Century رو گسترش اش میدن

02o0i29gvsu91.jpg

میدونم این تصویر خیلی گیج کننده است، ولی باور کنید یه خورده درگیر فرنچایز شید همش با عقل جور در میاد :D

آخرین ویرایش:

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
Gundam Iron Blooded Orphans
Gundam Wing
Gundam 00
Gundam G
Gundam Seed

اینا همه جدا از هم اند...
ولی اگه بری سراغ Mobile Suit Gundam 1977 یا Gundam Origins مثل من میفتی تو یه سیاهچاله ای که بیرون اومدن ازش خیلی کار آسونی نیست :D چون اون میره تو Universal Century که یه خط داستانی متصل به هم ـه که اصن تاریخچه مفصل خودش رو داره و این لعنتی ها بعد 50 سال با این که هی تایملاین های جدا میدن، هنوز دارن Universal Century رو گسترش اش میدن

View attachment 294682

میدونم این تصویر خیلی گیج کننده است، ولی باور کنید یه خورده درگیر فرنچایز شید همش با عقل جور در میاد :D
چقدر پیچیده شد#:-S :D
الان بخوام از صفر ببینم از U.C شروع میشه بعد F.C و A.C و A.W و همینطور میاد پایین؟آخریش A.S محسوب میشه؟ و اینکه این زیرشاخه ها هرکدوم یه فصل یا انیمه‌اس؟ هر شاخه یه عمر طول میکشه که :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
چقدر پیچیده شد#:-S :D
الان بخوام از صفر ببینم از U.C شروع میشه بعد F.C و A.C و A.W و همینطور میاد پایین؟آخریش A.S محسوب میشه؟

نه ببین
یخورده توضیح میخواد

ولی در کل هیچ آدم عاقلی گاندام رو از صفر صفر شروع نمی کنه. شدنیه ها. ولی خب دهنت سرویسه. بعلاوه انیمه های اولیه این سری وحشتناک قدیمی اند. داریم در مورد دوره ای صحبت می کنیم که Mobile Suit Gundam 1977 رسما بنیان گذار خیلی چیزها تو کل صنعت انیمه بوده. من خودم تازه دارم gundam Zeta رو میبینم و وسطاشم که دنباله اونه. و خب به خاطر قدیمی بودن Jank ـی که داشتن از اون موقع دیدنشون خیلی سخته و همت و علاقه زیادی به مکا و داستان های فیکشنال سیاسی میخواد تا از پس شون بربیای.

از اون بگذریم
تو این عکس هر خطی که رنگ شون با اون یکی رنگ ـه فرق داره یه تایملاین جداست که میتونی بدون دیدن خط های دیگه شروع شون کنی. اصن مهم نیست کی ساخته شده و اینا.
و بعد میتونی انیمه های دیگه تو اون تایملاین (که اصولا دنباله انیمه اصلی اون تایملاین یا اسپین آف هاشه) رو ببینی. الان مثل Witch from Mercury تو تایملاین خودشه که اسمش A.S AD Satella است که در مورد دنیاییه که ابرکمپانی ها کنترل فضا رو برعهده گرفتن و زمین رو به یه معدن منابع در حال تحلیل تبدیل کردن
این با بقیه تایملاین ها از بیخ فرق داره و فرقی نمی کنه کدوم رو اول ببینی. همشون داستان خودشون رو دارن و دنباله ها و اسپین آف های خودشون رو دارن. اتمسفر و آرت استایل و همه چی هم بین این انیمه های گاندام فرق داره. تنها چیزی که واقعا بین همه این ها یکیه اینه که رباتی که شخصیت اصلی کنترل می کنه یه گاندامه... همین! :D

دو تا نکته میمونه

یکی این که تایملاین اصلی سری که Universal Century باشه خیلی تایملاین پیچیده ایه. 20 تا انیمه داره (که البته خیلی هاش فیلم و OVA و ... اند) و این عکس تایملاینی که من گذاشتم به ترتیب وقایع است، نه تاریخ عرضه انیمه.
مثلا تو این تایملاینه اگه دقت کنی Gundam Origins اولین انیمه UC (Universal Century) ـه بعدش Mobile Suit Gundam ـه. در حالی که Gundam Origins یه OVA شش قسمتیه که سال 2019 اومده (خیلی هم خفنه در ضمن. :D) ولی Mobile Suit Gundam سال 1977 اومده. خیلی از این انیمه هایی که بعدا اومدن مکمل وقایع داستانی انیمه های اصلی اند که قدیم ترها اومدن (پیچیده است میدونم :D)

و در نهایت گوزپیچ کننده ترین مورد این تایملاین اون دایره گوشه صفحه است.
اواخر دهه نود این هیئت توسعه دهنده سری گاندام در اقدامی تخمی تخیلی تصمیم میگیره یه انیمه بسازه به اسم Turn A Gundam که 4 تا تایملاینی که تا اون موقع ساخته بودن و اتفاقاتش رو به هم متصل کنه و یه تایملاین نهایی به اسم Correct Century رو به وجود بیاره. نتیجه انیمه خوبی میشه راستش. ولی خب این قدر این حرکت شون گیج کننده می کنه دنبال کردن سری گاندام رو که یه جورایی از ادامه دادن C.C صرف نظر می کنن.

به غیر از این دو مورد بقیه اش ساده است.
از U.C تا حد ممکن فاصله میگیری و هر تایملاین دیگه که به نظرت باحال میرسه رو استارت میزنی. وقتی حس کردی به یه gundam nerd واقعی تبدیل شدی میری سراغ غول آخر که U.C باشه و از وقایع تودرتوی اون لذت میبری :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر