Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
اون اوزوکی-چان و گلدن تایم جالب به نظر میومدن! از هر کدوم یک قسمت گرفتم.
خودم اینا رو دیدم تو نت؛
Genshiken
Moyashimon
Honey and Clover
کسی دیده؟ راهنمایی و نظری.

من مانگای دوتای اولی رو خوندم و دوست داشتم. به خصوص genshiken که به نظرم واقعا عالیه. شخصیتای باحالی داره و تنها مشکلم باهاش اینه که توی بخش Second Generation (که مثل اینکه فصل سوم انیمه میشه) با فارق التحصیل شدن کاراکترای قبلی نقششون خیلی کمتر میشه و شخصیتای جدید اصلا به جذابیت قبلی ها نیستن و حداقل دیگه برای من اونقدر کشش نداشت که بخوام تا انتها بخونمش.

moyashimon هم کار جالبیه. کامل نخوندمش ولی دوست دارم یه روزی که حوصله داشتم برگردم سراغش. شخصیتای داستان توی دانشگاه کشاورزی درس میخونن و شخصیت اصلی این ویژگی عجیب رو داره که میتونه میکروب ها رو به شکل موجودات بامزه ی کوچولو ببینه. با وجود این قابلیت کاراکتر اصلی تو خود داستان خیلی اتفاقات عجیب و غریبی نمی افته و بیشتر وسیله ای میشه که نویسنده اطلاعات علمی درمورد میکروب ها رو به یه شکل قابل حضم تر برای مخاطب عادی بیان کنه. مانگاش پر از trivia در مورد این میکروب هاست و حتی بخش سفید خارج از چهارچوب پنل ها دور هر صفحه پر از نوشته در موردشونه. توی مانگا میشه موقع خوندن سرسری ازشون رد شد و بعدا مفصل تر خوندشون ولی همیشه با خودم فکر میکردم اگه انیمش هم بخواد همه ی این trivia ها رو به خورد مخاطب بده و هی روایت رو برای گفتنشون متوقف کنه خیلی چیز حوصله سربری میشه ولی خب انیمه رو ندیدم و شاید اینطوری نباشه:D

Black Cipher

کاربر سایت
Jul 17, 2020
102
نام
Navid
همین الان قسمت ششم Tengoku Daimakyou رو دیدم. این قسمت چرا انقدر سم بود :D
ولی میخواستم بگم من چقدر با OP این انیمه (BISH - innocent arroganc) حال می‌کنم. منو خیلی یاد دوران محبوبیت YOASOBI - Monster از انیمه Beastars میندازه.

و پیشنهاد میکنم Beastars رو ببینید (چون شخصیت های انیمه حیوون هستن لطفا مثل خارجیا فاز من Furry نیستم برندارید و نژاد پرست نباشید :D).

یه انیمه دیگه ای هم که خیلی کم طرفداره و کمتر کسی دیدم راجبش حرف بزنه 91days هستش (من اینو هرجا میرسم معرفی میکنم دست خودم نیست). چند قسمت اول یکم کسل کنندست ولی از اواسط اوکی میشه.

همچنین از دوستان درخواست مانگای جدید میکنم. من خیلی مانگا کم میخونم و حوصلم نمیاد. معمولا دونه دونه میخونم و نمیتونم چندتارو باهم استارت بزنم و خیلی هم خوندش رو طولش میدم. به غیر از Berserk و Vagabond چه چیزی رو پیشنهاد میکنید که فکر می‌کنید بشه در دراز مدت خوند و ازش خسته نشد؟
خودم به شخصه دوست داشتم توکیو غول بخونم ولی از فضای دارک بخصوص توی مانگا خسته شدم (والا انقدر تو گوش ما خوندن برو Berserk و Vagabond بخون افسردگی گرفتیم دیگه :))).

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
View attachment ssstwitter.com_1683484740597.mp4

یکشنبه مون رو با Suletta Sunday و gundam: The Witch from Mercury به پایان برسونیم :>
دو هفته هم هست که با وجود تمام تایتان های حاضر تو این فصل رتبه اول AnimeTrendz ـیم :>
Nothing can absolutely go wrong :>

cat cry.jpg Mobile Suit Gundam The Witch from Mercury S2 - E05 [1080p] [AnimDL.ir].mkv_snapshot_22.13_[202...jpg

Nah Man
Not like this :((:((

چرا این گوئل بیچاره هر وقت یه دوئل میبره باید یه تراژدی حتما پشت بندش اتفاق بیفته

==============================================

dsdda.jpg

Kaguya Sama Love is War - The First Kiss Never Ends
این فیلم کاگویا چند وقت پیش اومده بود و چهار قسمتش هم کرده بودن پخشش کرده بودن
اومدم ببینم دیدم واکنش یه سری بهش خیلی مثبت شد
منم بی رغبت شدم

تا این که دیشب یه بند همش رو دیدم
آقا این خییییلی خوبه. اصن من یادم رفته بود این چپترهاش رو. عجب اقتباس خوبی کردن
جدا از اون کلا به نظرم حرکتی که آساکاسا (نویسنده سری) برای این بخش از داستان بعد پایان طوفانی فصل سوم زد واقعا کار ویژه ایه

از دستش ندید به هیچ وجه

========================================

ولی میخواستم بگم من چقدر با OP این انیمه (BISH - innocent arroganc) حال می‌کنم. منو خیلی یاد دوران محبوبیت YOASOBI - Monster از انیمه Beastars میندازه.

و پیشنهاد میکنم Beastars رو ببینید (چون شخصیت های انیمه حیوون هستن لطفا مثل خارجیا فاز من Furry نیستم برندارید و نژاد پرست نباشید :D).

یه انیمه دیگه ای هم که خیلی کم طرفداره و کمتر کسی دیدم راجبش حرف بزنه 91days هستش (من اینو هرجا میرسم معرفی میکنم دست خودم نیست). چند قسمت اول یکم کسل کنندست ولی از اواسط اوکی میشه.

همچنین از دوستان درخواست مانگای جدید میکنم. من خیلی مانگا کم میخونم و حوصلم نمیاد. معمولا دونه دونه میخونم و نمیتونم چندتارو باهم استارت بزنم و خیلی هم خوندش رو طولش میدم. به غیر از Berserk و Vagabond چه چیزی رو پیشنهاد میکنید که فکر می‌کنید بشه در دراز مدت خوند و ازش خسته نشد؟
خودم به شخصه دوست داشتم توکیو غول بخونم ولی از فضای دارک بخصوص توی مانگا خسته شدم (والا انقدر تو گوش ما خوندن برو Berserk و Vagabond بخون افسردگی گرفتیم دیگه :))).

دنبال یه مانگای خفنی؟
و از کارهای دارک خسته شدی؟

Yotsubato
فقط و فقط Yotssubato
میتونی این جا از محسن @lich-king هم بپرسی اونم بهت تضمین میده
اصن این مانگا عالیه... حال خودت و خونواده تو خوب می کنه از بس خوبه :x :D

Black Cipher

کاربر سایت
Jul 17, 2020
102
نام
Navid
Yotsubato
فقط و فقط Yotssubato
میتونی این جا از محسن @lich-king هم بپرسی اونم بهت تضمین میده
اصن این مانگا عالیه... حال خودت و خونواده تو خوب می کنه از بس خوبه :x :D
اتفاقا توی لیستم بود ولی اصلا سمتش نرفته بودم و فقط شنیده بودم که خوبه. حالا مطمئن شدم که حتما برم سراغش. :Biggrin:
سلام
یه چند تا انیمه کمدی-رومنس-درام که تو محیط دانشگاه، اتفاق بیفته، میشه معرفی کنید؟
من Grand Blue و The Tatami Galaxy رو دیدم؛ و خیلی دوست‌شون داشتم.
میتونم دوتارو بهت معرفی کنم ولی توی محیط دانشگاه نیست.
یهو یاد Nisekoi افتادم. به عنوان یه روم-کام که توی دبیرستانه انیمه قشنگیه ولی متاسفانه فقط دو فصله و نیمه کارست. خودم چون علاقه مند بودم مابقیش رو از طریق مانگا خوندم (اگه نیمه کار بین نیستی اصلا بدردت نمیخوره، البته grand blue رو دیدی شاید اینم بشه ببینی).
انیمه Ouran High School Host Club قدیمیه و نیمه کاره رها شده و کمدیش بنظرم خیلی کمتر از رومنس‌‌اشه.

خودم بشخصه علاقه مند به روم-کام هستم ولی زیاد تماشا نکردم مشغول سبک های دیگه بودم.
به طور کلی خیلی از انیمه های این سبک نیمه کارن مثل Grand Blue و همینایی که گفتم. احساس میشه آینده ای توشون نیست پس بیخیالش شدم.

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
سلام
یه چند تا انیمه کمدی-رومنس-درام که تو محیط دانشگاه، اتفاق بیفته، میشه معرفی کنید؟
من Grand Blue و The Tatami Galaxy رو دیدم؛ و خیلی دوست‌شون داشتم.
دو تا تو ذهنمه امیدوارم ندیده باشی چون خیلی خوبه :D

اولی ReLIFE هستش (یک فصل و اسپشال 4 قسمته که داستانو تموم میکنه) تو دبیرستانه
دومی Bokutachi no Remake که محیط دانشگاهیه

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali

این قسمت ششم واقعا خیلی زد تو فاز اهم... :-"
ولی در کل انیمه خیلی خوبه لعنتی، جدا از داستان اصلی که به اندازه کافی جذاب هست، این داستان های فرعی در مورد دنیای انیمه و ... هم خیلی جالبن.

در مورد 91 days هم، واقعا بنده خدا خیلی مظلومه. به نظرم از بهترین انیمه های با تم جدی تر یا seinen هست.

Mammadkherad

کاربر سایت
Jan 15, 2023
55
نام
ممد
Goodbye Eri

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,456
نام
مسلم
انیمه کمدی-رومنس-درام که تو محیط دانشگاه
انیمه نیست ولی Saya no Uta رو از استیم یا کرکی بگیر. رومنس، درام، کمدی (؟)، دانشجویی هست :> نویسنده اش هم گن اوروبوچی، نویسنده فیت زیرو هست :>
اون اوزوکی-چان و گلدن تایم جالب به نظر میومدن! از هر کدوم یک قسمت گرفتم.
خودم اینا رو دیدم تو نت؛
Genshiken
Moyashimon
Honey and Clover
کسی دیده؟ راهنمایی و نظری.
Honey and Clover هم یکمی قدیمیه ولی کار خوبیه. یادم نیست دقیقا چی بود ولی میدونم حس همذات پنداری شدیدی با شخصیت اصلی داشتم :>
موارد دیگه مثل Run With The Wind
Nodame Cantabile
Science Fell In Love, So I Tried To Prove It
White Album و خیلی چیزای دیگه من یادم نیست هم هست.

حالا که ملت دبیرستانی هم دارن پیشنهاد میکنن، منم School Rumble رو پیشنهاد میکنم :>

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
چپتر جدید jujutsu kaisen (222 از مزخرفترین چپتر های کل مانگا بود :-"

کل مرز های speedrun و نمیدونم سرسری جلو بردن داستان رو جا به جا کرد مانگاکای محترم.

حلاصه اینکه، حیف.
+

کل چپتر رو میتونید اینجا بخونید:

Jujutsu Kaisen | Chapter 222 | Cubari

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,111
نام
محمد علی
1.jpg

اگر قصد خوندن یه داستان نسبتا کوتاه شونن رو دارید که کمی هم داستان داشته باشه
شما رو توصیه می کنم به خوندن سه فصل Lessa

خلاصه داستان نوشتن براش کار سختیه چون اگر بخوای بگی داستان در مورد چیه، عملا همه چیش اسپویل میشه.
اما شروع داستان این جوریه که یه سری موجود ومپایر مانند توی دنیا ظاهر شدن که اسمشون Deman ـه.
و یه بابایی به اسم رینالد که توی این دنیای Deman زده می خواد خواهرش رو پیدا کنه
و در این مسیر یه یارویی رو می‌بینه که از لحاظ جسمی شبیه Deman هاست اما مثل اونا در برابر آفتاب آسیب‌پذیر نیست. و کل ماجرا در مورد همین بابا و رابطه‌اش با جهان خلقت و رینالد ـه:D

شروع سوپر کلیشه‌ای داره اما نکته اینه که داستان اکشن یا رومنس و ... نیست. یه مگا-رومنس داره که اونم نمیشه گفت چون اسپویل میشه:D.
نویسنده اومده یه ماجرای زمینه‌ای درست کرده که چه طور از پیش از خلقت کل جهان، کار به اینجا کشیده و بعد به صورت معما گونه‌ای همه چیز رو تعریف می‌کنه.

این وسط طراحی موجودات ماوراییش و ارواح و ... خیلی جالبه. مثلا فرض کن خدا و میکائیل دارن قبل از خلقت جهان در مورد مفهوم زندگی و مرگ با هم حرف می‌زنن. حالا این که طراحی اونا و طراحی صحنه صحبت اونا چه طوری خیلی مینیمال و در عین حال عجیبه بماند اما جالبیش اینه که همه رو ریخته توی یه داستان شونن و تا حد امکان کم حرف.

به نظرم جزو دسته کارهای تجربی محسوب میشه. البته این تجربی اون تجربی سینما نیست:D. در واقع یه تجربه خاص برای خواننده است.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
View attachment 292980

خلاصه داستان نوشتن براش کار سختیه چون اگر بخوای بگی داستان در مورد چیه، عملا همه چیش اسپویل میشه.
اما شروع داستان این جوریه که یه سری موجود ومپایر مانند توی دنیا ظاهر شدن که اسمشون Deman ـه.
و در این مسیر یه یارویی رو می‌بینه که از لحاظ جسمی شبیه Deman هاست اما مثل اونا در برابر آفتاب آسیب‌پذیر نیست. و کل ماجرا در مورد همین بابا و رابطه‌اش با جهان خلقت و رینالد ـه:D

شروع سوپر کلیشه‌ای داره اما نکته اینه که داستان اکشن یا رومنس و ... نیست. یه مگا-رومنس داره که اونم نمیشه گفت چون اسپویل میشه:D.
نویسنده اومده یه ماجرای زمینه‌ای درست کرده که چه طور از پیش از خلقت کل جهان، کار به اینجا کشیده و بعد به صورت معما گونه‌ای همه چیز رو تعریف می‌کنه.

این وسط طراحی موجودات ماوراییش و ارواح و ... خیلی جالبه. مثلا فرض کن خدا و میکائیل دارن قبل از خلقت جهان در مورد مفهوم زندگی و مرگ با هم حرف می‌زنن. حالا این که طراحی اونا و طراحی صحنه صحبت اونا چه طوری خیلی مینیمال و در عین حال عجیبه بماند اما جالبیش اینه که همه رو ریخته توی یه داستان شونن و تا حد امکان کم حرف.

به نظرم جزو دسته کارهای تجربی محسوب میشه. البته این تجربی اون تجربی سینما نیست:D. در واقع یه تجربه خاص برای خواننده است.
این چقدر شبیه Black Ooze تو SMT اه :D

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,431
نام
aliakbar
View attachment 292980

این همون مانهوایی که aw خدابیامرز ترجمش کرده بودن یا فرق داره؟

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
رفقا انیمه حق این فصل چیه؟؟
چینساومن رو خیلی تعریف میکردن ولی حتی نزدیک به آرمان های ما نبود =))
انیمه حق قبلی که دیدم یارو پسره بود که رفت توی بازی و خریدن برده و .... :D

Jigokuraku​

Tengoku Daimakyou
Oshi no Ko​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر