Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
@REZA TAEL
چون پست‌هات زیاد بود و من نمی‌کشم که دونه دونه نقل قول کنم و جواب بدم، بر اساس حافظه جواب میدم:D

پرسیده بودی که چیزی شبیه کابوی میشه پیدا کرد یا نه؟ و خب اگر هدفت به چالش کشیدن من بوده که شکست خوردی:>
شبیه‌ترین چیز به کابوی، سریال نت فیلکس کابوی ـه. آب دستته بذار زمین و برو ببینش.

این از انتقام:>

و اما بعد. واقعیتش اینه که اگر یه نفر یه انیمه‌ای شبیه فری‌تیل بخواد یا یه سریالی شبیه جومونگ، احتمالا خیلی راحت میشه بهش چیزی معرفی کرد. اما وقتی یه انیمه/فیلم/مانگا تبدیل میشه به یه اتفاق که فقط محصول سازنده‌اش نیست
بلکه محصول زمان و حال و جغرافیا و هزار تا کوفت دیگه هم هست، چه طور میشه شبیه اون رو معرفی کرد؟ برای این که یه بار دیگه استاکر یا پاپیون ساخته بشه، عالمی دیگر بباید ساخت وز نو آدمی. باید دهه ۷۰ رو داشته باشی، استیو مک‌کویین رو داشته باشی بعد می‌تونی پاپیون رو بسازی. یا حافظ رو ببری توی دهه هفتاد میلادی اتحاد جماهیر شوروی و دوربین بدی دستش و بگی غزل سرایی کن روی نگاتیو. برای رسیدن به این باید دست خدا رو داشته باشی.
این دیگه از اختیار بشر خارجه. برای این که مارادونا هم به انگلیس گل بزنه، خدا باید توپ و دست و خط و دروازه رو هم‌راستا کنه و گر نه که از دست من و مارادونا کاری ساخته نیست.

حالا تو اگر یه انیمه فضایی بخوای که شوخ و شنگ باشه، میشه انیمه معرفی کرد. اگر شخصیت اصلی سبک مغز اما «در مواقع ضروری مرد» میشه کار معرفی کرد. حتی اگر بگی یه انیمه دیگه از واتانابه می‌خوام هم میشه چیزی معرفی کرد. همون طور که اگر بگی یه فیلم می‌خوام در مورد رفتن به فضا و مواجهه با چیزی بزرگتر از انسان، میشه فیلم معرفی کرد. یا اگر بگی فیلمی می‌خوام در مورد ابر انسان باز میشه چیزی معرفی کرد. اما اگر بگی یه چیزی می‌خوام که حس قسمت ۱۳ کابوی رو داشته باشه یا فیلمی بخوای که حس ۸ دقیقه تاریکی وسط ۲۰۰۱: یک ادیسه رو داشته باشه، فقط میشه گفت: «برو دوباره همون رو ببین یا از خدا بخواه خلقتش رو تکرار کنه.»

در مورد دیدن موشیشی، حتماً برو ببین و این که چه طور می‌تونی بابت معطل نگه داشتن توصیه آریاساما توبه کنی هم نمی‌تونم کمکی بهت بکنم. شاید خدا تو رو ببخشه.:>

این فروشنده‌ای که می‌گی، خانمه؟ اگر آره که چیز عجیبی نیست. ژانر BL منحصراً برای خانم‌ها ساخته میشه. حالا اگر پسری هم BL می‌خونه.... بگذریم....
همون طور که یکی از پربیننده‌ترین ژانرهای فیلم‌های خاکبرسری بین عاقایون، دیدن فیلم‌های لز و مز و این‌هاست.
یعنی اگر اون خانم فروشنده علاقه‌مند به GL بود یه مقدار خطری می‌شد. BL خوندن برای خانم‌ها نمی‌گم کاملا عادیه اما خیلی غیرعادی نیست. همون‌طور که دیدن فیلم‌های خاکبرسری هم برای آقایان خیلی غیرعادی نیست.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
چرا هیشکی پست نمیده که پست های من پشت هم نیوفته؟

دختر اول :i don't get boys... is he gay?
دختر دوم : منظورت ساتو هست؟
اول: واسا، ساتو چی؟
دوم : هیچی . ما میدل اسکول با هم میرفتیم. و there were those kind of rumors about him

این چیزی هست که من وسط مانگای given دارم میخونم
آدم یاد جیمی لنیستر میوفته که بران استارک رو داشت مینداخت پایین گفت :
چه کارهایی که برای عشق انجام نمیدم
برم اونجا بهش چی بگم؟
برم بگم منم باید یک فتیش م رو بگم تا بی حساب بیشیم؟
ولی من که فتیش ندارم نازنین من
من فتیش هام رو قربونی کردم جلوی پام خودم
چشمهام پایین به خون demon هایی نگاه میکرد که از جان من جان میگرفتن و خودشون رو جای من جا زدن
کویرم خون دیمن هام رو مکید و یک درخت تحویل من داد
واسه همینه که قبل اینکه به شما برسم، خود شکوفه های بهاری خیابون من رو به ارگاسم میرسونن
فیلم مورد علاقه ؟ مهم نیست . سلایق مشترک؟ مهم نیست
حتی اینکه در مورد آدم فضایی ها هم باهات بتونم صحبت کنم باز تضمینی برای با هم بودنمون نیست
کابوی بیباپ رو هم ببینی بگی بهترین انیمه جهان مهم نیست
فقط در یک صورت
فقط و فقط در یک صورت
اینکه تو بدونی اسکیزوفرنیا و پارنویا و fear of sleep از the strokes یعنی چی
بعد در رو ببندم برم
بعد دختره با خودش بگه
این دیگه کیه
نکنه انقدر مانگا خوندم دیوونه شدم و شخصیت ها دارن تو دنیای واقعی ظاهر میشن
نکنه همه توهم من باشه

به این میگن داستان ایسکای جدید :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,382
نام
محمد

دوم : هیچی . ما میدل اسکول با هم میرفتیم. و there were those kind of rumors about him

برم اونجا بهش چی بگم؟
چشمهام پایین به خون demon هایی نگاه میکرد که از جان من جان میگرفتن و خودشون رو جای من جا زدن
واسه همینه که قبل اینکه به شما برسم، خود شکوفه های بهاری خیابون من رو به ارگاسم میرسونن
حتی اینکه در مورد آدم فضایی ها هم باهات بتونم صحبت کنم باز تضمینی برای با هم بودنمون نیست
فقط در یک صورت
فقط و فقط در یک صورت
بعد در رو ببندم برم
بعد دختره با خودش بگه
این دیگه کیه
نکنه همه توهم من باشه

هرچی پیش میره، بیشتر در این Insanity فرو میری!
بابا بخدا اینا اینقدر جدی اینا رو نمیخونند که تو میخونی.:))

پ.ن: البته من یکبار به یکی از دخترهای کلاسمون گفتم از هری پاتر بدم میاد، ایشونم فن هزار آتیشه هری پاتر! خلاصه اینکه بدجور برام زد توی کار و از اون موقع سایه همدیگه رو با تیر میزنیم!:))

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
هرچی پیش میره، بیشتر در این Insanity فرو میری!
بابا بخدا اینا اینقدر جدی اینا رو نمیخونند که تو میخونی.:))

پ.ن: البته من یکبار به یکی از دخترهای کلاسمون گفتم از هری پاتر بدم میاد، ایشونم فن هزار آتیشه هری پاتر! خلاصه اینکه بدجور برام زد توی کار و از اون موقع سایه همدیگه رو با تیر میزنیم!:))

جدی نخوندم که . چی گفتم مگه؟:D
بعدشم در مورد فرو رفتن به insanity
یک لحظه چشمات رو ببند آریما کیشو جان(هیچوقت فکر نمیکردم اخر اسمت کیشو باشه فقط از آریما تا ک رو میخوندم بقیه رو ول میکردم :D)
بعد با پات بکوب به زمینی که بتون شده. به طوری که تازه اصابت کردی به زمین و اولین بار هست که از فضای معلق میخوری به زمین
برای همین با پات میکوبی که مطمئن شی که کف solid عه؟
بعد صدا میاد :
«آریما کیشو ، این هست ته اینسنیتی. خب حالا چیکار کنیم آریما. این ته اینسنیتی هست و تو بالاخره دیوانه نشدی»
حالا چیکار کنیم؟
تو و صدا هر دو باهم این خبر خوش رو به خودتون بشارت میدین که «خب وقتی اینه تهشه، دیگه پایین تر وجود نداره»
پس چی میمونه آریما؟ آها آها فقط یک مسیر هست و رو به سمت بالا
برای همین تو وقتی طبقه -600 جهنم هستی، با اینکه میدونی در بدترین حالت تاریخ زندگیت هستی
حداقل به این اگاهی میرسی که از این به بعد به سمت 599 ، 598
بعد تو مسیر به سمت بالا، تازه مسیر به سمت پایین برات معنی پیدا میکنه.
تمام دردها و ترس و سقوط به سمت پایین، و نالش هایی که ازش میشد
یعنی نالیدنی که ازش میشد، مثل این میمونه پروانه تا خود زمانی که از پیله در بیاد رو ناله کنه.
پیله necessity عه برای پروانه شدن
افسردگی، ترس از دیوانگی، ترس از وجود، حس پوچی، این ها بیماری نیست که با دارو و روانکاوی و اینا حل شه
یک نسسیتی هست و راهی ازش نیست.
عین این میمونه که شما تو دارک سولز از کاتاکومب و نیو لوندو بنالی که اصلا همچین چیزی وجود نباید داشته باشه! یعنی به شکل گیری کل مپ و لول دیزاین ایراد داری!
بعد ترینر استفاده کنی ، عین تمام راهکاری که ارائه میدن
و گند بزنی به تجربه بازی
این از اینسنیتی
در مورد هری پاتر
ببین هری پاتر رو یک variable در نظر بگیر
یعنی از "هری پاتر بودن" ، از خاص بودگی که از یک اثر "خاص" و مشخص به نام هری پاتر
درش بیار و بکن "یک داستان همه پسند که همه به شکل عجیبی دوستش دارن "
حالا جاش میتونه هری پاتر باشه یا هر چیزی .
کسی که از همچین چیزی بد میگه
در واقع قلب تنها و روحی خواهان اشتراک داره
اما به هر نحوی نشده.
چون هری پاتر و اینا نقد شدنی نیست اصلا. یک داستان امید و عشق هست تو مجبوری ازش خوشت بیاد راهی نداری. هر کی رو دیدی هری پاتر رو داره "نقد " میکنه ساختاری و هنری و اینا بدون کلا شوته فرار کن ازش
کسی که از هری پاتر بد میگه در واقع یک lonely soul هست
من که اینطوری بودم . احتمال بسط دادن تجربه خودم به تو هم وجود داره که در اون صورت کاملا ازادی بشاشی رو پستم. در غیر این صورت هم آزادی البته :D
ولی در کل پیش من بودی، بهت میگفتم i'm with you lonely soul . هری پاتر و اینا چیه
خودت رو عشقه داداشی گل من. خود خود خود خود وجودت رو عشقه. همون همون خود تو
من واقعا به این نتیجه رسیدم ما پسرها خیلی باید هوای هم رو داشته باشیم. خیلی بیشتر عشق نیاز داریم بین خودمون واقعا :D
یعنی من این مانگا رو هم اخر سر گرفتما، گفتم بذار این دختره یکی دو شب هم شده با خیال اینکه اصرار من باعث شده این پسره برداره دوباره بخوابه (در کنار دیگر motif ها :D:D)
حالا این که دختر غریبه اس
تو که 4 تا لایک برا من زدی تا حالا، من بهت قول میدم vinland saga رو ببینم نه فقط به عنوان چیزی که بهم معرفی کردی، بلکه به عنوان این که این پسره میتونه چه روحیاتی داشته باشه که از وینلند ساگا خوشش بیاد. خوبه ؟ کافیه برات؟:D

بازیسنتر واقعا عجیب غریبه. امکان نداره این حرفا رو جای دیگه بتونی بزنی. میتونی بزنی ولی نه طوری که اینجا میزنی مطمئنی طرف میگیره چی میگی :D
هر نوع اعجوبه ای هم تو خودش جا داده :D
بیرون به گیمر ایراد میگیرن و کلا اون ماتریکس رفتاری و "مردانگی" و شر و وراشون که باید شبیه اهنگر باشی یا تاجر
من به نظرم گیمر کلا دیفالت یعنی باهوش وگرنه به خوبی نمیتونه گیم بزنه کلا. پس بهتره موقعیت های شغلیش رو هم دور و بر همین ها شکل بده. حرفای بقیه رو هم به ت*مش بگیره :D متاسفانه گیمر سبک زندگیش طوریه که ورزش نمیکنه و غذای سالم نمیخوره. برای ذهن های ظریف اتفاقا بدن و سیستم غذایی بسیااااار مهمه ، چون به راحتی یک کارکرد بد بدن یک غذای بد (چه برسه هررر روز خدا) ، یک کسلی میتونه این ذهن رو کامل افسرده کنه . در صورتی که یک ذهن سفتِ یکی دیگه بتونه عین اسب کار کنه. و ککش نگزه. که اونم عشق بهش .

هیچوقت فکر نمیکردم تاپیک انیمه رو قبضه کنم :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی

برم اونجا بهش چی بگم؟
فقط در یک صورت
فقط و فقط در یک صورت
بعد در رو ببندم برم
بعد دختره با خودش بگه
این دیگه کیه
نکنه همه توهم من باشه

من فکر کنم BL خوندن دخترها رو جدی گرفتی:D
اونا تا جایی که من می‌دونم و احتمال داره دانسته‌هام اشتباه باشه، برای امیال خیلی کثیف دنیوی BL نمی‌خونن. یعنی در حال BL‌خوندن و یا حتی کمی بعد دست خودشون رو به چیزی آلوده نمی‌کنن:D

البته ممکنه این طور نباشه. روی صحتش اصرار ندارم. اما این طور شنیده‌ام :-"

توصیه خواهرانه‌ای هم دارم که BL نخون. خودم علاقه‌مند به خوندن Shit Manga و Shit Manhua هستم و روش خوبی برای اتلاف وقت و سوهان کشیدن به سلول‌های عصبی هستن. اما BL نه. اصولاً خط‌های قرمز برای رد شدن هستن اما BL ها خط قرمز نیستن. یه جهنمی در دوردست هستن که باید همون دوردست‌ها بمونن.

ظاهراً BL‌ خوندن برای دخترها مثل همون خوندن رمنس نرمال آدمیزادیه اما دو تفاوت داره که براشون جذابش می‌کنه. اول این که به جای یه شخصیت اول که بتونن دوستش داشته باشن (پسره)، دو تا شخصیت داره که بتونن دوستش داشته باشن (دو تا از همون پسره!) و دوم این که انگولک‌کردن تابوها یه حس خوبی به خواننده میده. یه جور Guilty Pleasure شاید.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
من فکر کنم BL خوندن دخترها رو جدی گرفتی:D
اونا تا جایی که من می‌دونم و احتمال داره دانسته‌هام اشتباه باشه، برای امیال خیلی کثیف دنیوی BL نمی‌خونن. یعنی در حال BL‌خوندن و یا حتی کمی بعد دست خودشون رو به چیزی آلوده نمی‌کنن:D

البته ممکنه این طور نباشه. روی صحتش اصرار ندارم. اما این طور شنیده‌ام :-"

توصیه خواهرانه‌ای هم دارم که BL نخون. خودم علاقه‌مند به خوندن Shit Manga و Shit Manhua هستم و روش خوبی برای اتلاف وقت و سوهان کشیدن به سلول‌های عصبی هستن. اما BL نه. اصولاً خط‌های قرمز برای رد شدن هستن اما BL ها خط قرمز نیستن. یه جهنمی در دوردست هستن که باید همون دوردست‌ها بمونن.

ظاهراً BL‌ خوندن برای دخترها مثل همون خوندن رمنس نرمال آدمیزادیه اما دو تفاوت داره که براشون جذابش می‌کنه. اول این که به جای یه شخصیت اول که بتونن دوستش داشته باشن (پسره)، دو تا شخصیت داره که بتونن دوستش داشته باشن (دو تا از همون پسره!) و دوم این که انگولک‌کردن تابوها یه حس خوبی به خواننده میده. یه جور Guilty Pleasure شاید.

شت اونجا گفتی دو تا از همون پسره جرر خوردم :))
بعد چرا گیر میدین جدی ام :D

میگم مت
این دختره از اون هایی بود که باز از همه دخترتره
یعنی 5 تا تایپ دختر ردیف کنی، باز بین اون ها دخترانگی تقسیم کنی،
یعنی از یک زن کشتی کج کار تا همین طور دخترانگی بیشتر و مردانگی کمتر. این دیگه خود خود دختره
بعدشم. تایپش این بود که سه تفنگدار رو به همون زبان فرانسه خونده
یا اینکه متناظر رمان خوندنش مثلا باشه در جستجوی زمان از دست رفته
بعد اینکه گفت BL
برای همین من ریدم به خودم
این یک دختر شل و ول خندان و هرزه نبود
میتونست تو دربار قرن 17 فرانسه باشه
گفتم بگیرم ببینم چیه دیگه :D
اخرش هم همه شر و وره مت
من یک بغل میخوام فقط :D

ادیت : الان که فکر میکنم دختر دربار قرن 17 فرانسه قطعا شل و ول و خندان هرزه اس :D
مثال بدی بود در کل
یا نکنه واقعا دختر قرن 17 فرانسه اس؟:D

آخرین ویرایش:

Soul Of Cinder

کاربر سایت
Dec 4, 2016
317
نام
Incarnation Of Kings
ولی در کل پیش من بودی، بهت میگفتم i'm with you lonely soul . هری پاتر و اینا چیه
من واقعا به این نتیجه رسیدم ما پسرها خیلی باید هوای هم رو داشته باشیم. خیلی بیشتر عشق نیاز داریم بین خودمون واقعا :D
why-are-you-why-are-you-gay.gif
:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
Mobile Suit Gundam The Witch from Mercury S2 - E04 [1080p] [AnimDL.ir].mkv_snapshot_19.37_[202...jpg
It was at this moment she realized... >:)

قسمت چهارم Gundam: The Witch from Mercury هم اومد و برای کل سری گاندام اصولا خیلی به ندرت پیش میاد که یه قسمت 20 دقیقه ای بدون هیچ سکانس اکشنی تموم شه
ولی این از اون قسمت ها بود و در کمال ناباوری، قسمت به شدت پرتنشی هم بود

خوشم میاد تو این انیمه نه تنها چیزی به اسم Surprise Villain و کوفت و زهرمار نداریم بلکه ویلن اصلی داستان جوری میتونه همه رو کنترل کنه که گفتن نقشه هاش به بقیه هیچی ازش کم نمی کنه
She has that many cards under her sleeves >:) >:) >:)

مثل همیشه هم سرتاپای اپیزود پر سیمبولیسم بود. از قاب های صحنه گرفته تا جایی که انعکاس سولتا رو گوجه های نرسیده افتاده بود.
خیلی سربسته نیست و یخورده ضایعن، ولی پیغام رو میرسونن که عالیه :x

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,382
نام
محمد
چرا هر قسمت Demon Slayer اینقدر حس 5 دقیقه رو میده.:|
در عین حال مشخصه این آرک رو یکم دارن برای انیمه کش میدن.:|
کیفیت اثر خیلی خوبه ولی خدایی هنوز چیزی در حد انیمیشن و فایت مغزترکون فصل گذشته ندیدم.:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,382
نام
محمد
جدی نخوندم که . چی گفتم مگه؟:D
بعدشم در مورد فرو رفتن به insanity
یک لحظه چشمات رو ببند آریما کیشو جان(هیچوقت فکر نمیکردم اخر اسمت کیشو باشه فقط از آریما تا ک رو میخوندم بقیه رو ول میکردم :D)
بعد با پات بکوب به زمینی که بتون شده. به طوری که تازه اصابت کردی به زمین و اولین بار هست که از فضای معلق میخوری به زمین
برای همین با پات میکوبی که مطمئن شی که کف solid عه؟
بعد صدا میاد :
«آریما کیشو ، این هست ته اینسنیتی. خب حالا چیکار کنیم آریما. این ته اینسنیتی هست و تو بالاخره دیوانه نشدی»
حالا چیکار کنیم؟
تو و صدا هر دو باهم این خبر خوش رو به خودتون بشارت میدین که «خب وقتی اینه تهشه، دیگه پایین تر وجود نداره»
پس چی میمونه آریما؟ آها آها فقط یک مسیر هست و رو به سمت بالا
برای همین تو وقتی طبقه -600 جهنم هستی، با اینکه میدونی در بدترین حالت تاریخ زندگیت هستی
حداقل به این اگاهی میرسی که از این به بعد به سمت 599 ، 598
بعد تو مسیر به سمت بالا، تازه مسیر به سمت پایین برات معنی پیدا میکنه.
تمام دردها و ترس و سقوط به سمت پایین، و نالش هایی که ازش میشد
یعنی نالیدنی که ازش میشد، مثل این میمونه پروانه تا خود زمانی که از پیله در بیاد رو ناله کنه.
پیله necessity عه برای پروانه شدن
افسردگی، ترس از دیوانگی، ترس از وجود، حس پوچی، این ها بیماری نیست که با دارو و روانکاوی و اینا حل شه
یک نسسیتی هست و راهی ازش نیست.
عین این میمونه که شما تو دارک سولز از کاتاکومب و نیو لوندو بنالی که اصلا همچین چیزی وجود نباید داشته باشه! یعنی به شکل گیری کل مپ و لول دیزاین ایراد داری!
بعد ترینر استفاده کنی ، عین تمام راهکاری که ارائه میدن
و گند بزنی به تجربه بازی
این از اینسنیتی
در مورد هری پاتر
ببین هری پاتر رو یک variable در نظر بگیر
یعنی از "هری پاتر بودن" ، از خاص بودگی که از یک اثر "خاص" و مشخص به نام هری پاتر
درش بیار و بکن "یک داستان همه پسند که همه به شکل عجیبی دوستش دارن "
حالا جاش میتونه هری پاتر باشه یا هر چیزی .
کسی که از همچین چیزی بد میگه
در واقع قلب تنها و روحی خواهان اشتراک داره
اما به هر نحوی نشده.
چون هری پاتر و اینا نقد شدنی نیست اصلا. یک داستان امید و عشق هست تو مجبوری ازش خوشت بیاد راهی نداری. هر کی رو دیدی هری پاتر رو داره "نقد " میکنه ساختاری و هنری و اینا بدون کلا شوته فرار کن ازش
کسی که از هری پاتر بد میگه در واقع یک lonely soul هست
من که اینطوری بودم . احتمال بسط دادن تجربه خودم به تو هم وجود داره که در اون صورت کاملا ازادی بشاشی رو پستم. در غیر این صورت هم آزادی البته :D
یعنی من این مانگا رو هم اخر سر گرفتما، گفتم بذار این دختره یکی دو شب هم شده با خیال اینکه اصرار من باعث شده این پسره برداره دوباره بخوابه (در کنار دیگر motif ها :D:D)
حالا این که دختر غریبه اس
تو که 4 تا لایک برا من زدی تا حالا، من بهت قول میدم vinland saga رو ببینم نه فقط به عنوان چیزی که بهم معرفی کردی، بلکه به عنوان این که این پسره میتونه چه روحیاتی داشته باشه که از وینلند ساگا خوشش بیاد. خوبه ؟ کافیه برات؟:D

بازیسنتر واقعا عجیب غریبه. امکان نداره این حرفا رو جای دیگه بتونی بزنی. میتونی بزنی ولی نه طوری که اینجا میزنی مطمئنی طرف میگیره چی میگی :D
هر نوع اعجوبه ای هم تو خودش جا داده :D
بیرون به گیمر ایراد میگیرن و کلا اون ماتریکس رفتاری و "مردانگی" و شر و وراشون که باید شبیه اهنگر باشی یا تاجر
من به نظرم گیمر کلا دیفالت یعنی باهوش وگرنه به خوبی نمیتونه گیم بزنه کلا. پس بهتره موقعیت های شغلیش رو هم دور و بر همین ها شکل بده. حرفای بقیه رو هم به ت*مش بگیره :D متاسفانه گیمر سبک زندگیش طوریه که ورزش نمیکنه و غذای سالم نمیخوره. برای ذهن های ظریف اتفاقا بدن و سیستم غذایی بسیااااار مهمه ، چون به راحتی یک کارکرد بد بدن یک غذای بد (چه برسه هررر روز خدا) ، یک کسلی میتونه این ذهن رو کامل افسرده کنه . در صورتی که یک ذهن سفتِ یکی دیگه بتونه عین اسب کار کنه. و ککش نگزه. که اونم عشق بهش .

هیچوقت فکر نمیکردم تاپیک انیمه رو قبضه کنم :D
یا خدا، طومار نوشتی، با عرض پوزش وسطاش ول کردم.
خلاصه
Good Luck bro

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
همینجوری اومدم بگم متاسفانه انیمه و مانگاهای دارک و فلسفی خیلی وقته جاشون رو به جفنگیات شونن های فایتینگ دادن.
نمی دونم چرا باید آثاری مثل Serial Experiment Lain و Perfect Blue و Shinsekai yori و ... رو به انقراض برن بعد شونصد فصل و ولوم از One Piece و My Hero Academia بسازن با گونی گونی فیلر بینشون :|

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
همینجوری اومدم بگم متاسفانه انیمه و مانگاهای دارک و فلسفی خیلی وقته جاشون رو به جفنگیات شونن های فایتینگ دادن.
نمی دونم چرا باید آثاری مثل Serial Experiment Lain و Perfect Blue و Shinsekai yori و ... رو به انقراض برن بعد شونصد فصل و ولوم از One Piece و My Hero Academia بسازن با گونی گونی فیلر بینشون :|
واقعا این طور نیست. البته تا حدی هر محصول هنری فرزند زمانه‌ی خودشه و این طور چرت و پرت‌ها اما این‌هایی که نام بردی از غربال زمان رد شدن. مگر نه که این طور نبود که ۱۵-۲۰ سال پیش هر فصل ۴ تا انیمه پاره کننده بیاد.

الآن هم هر سالی یا دو سالی بالاخره یه چیزی میاد که مغز بیننده‌ها رو به کار می‌گیره و هر ۴-۵ سالی هم یه چیزی میاد که بمونه. برای موندن میاد و می مونه.

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
در مورد وان پیس
کسی میتونه خلاصه ی اون چند اپیزود گذشته ی اودن و وایت برد و راجر رو برام بنویسه ، من دیگه واقعا حوصلم نمی‌کشه اون چند قسمت رو همینجوری گذرا رد کردم ، اگه نکته ی خاصی داره که تو داستان اصلی دونستنش واجبه میخواستم بدونم

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
در مورد وان پیس
کسی میتونه خلاصه ی اون چند اپیزود گذشته ی اودن و وایت برد و راجر رو برام بنویسه ، من دیگه واقعا حوصلم نمی‌کشه اون چند قسمت رو همینجوری گذرا رد کردم ، اگه نکته ی خاصی داره که تو داستان اصلی دونستنش واجبه میخواستم بدونم
در راستای اینکه من مخالف اسکیپ هستم کلا، چیزی نمیگم و صرفا دعوت میکنم حداقل مانگا رو بخونید اینجا که وقت کمتری میگیره:-"

One Piece Chapter 959 | TCB Scans

اونم این فلش بک که دوست داشتنی بود بسی:-"

---

یه چیزی(خطابم فقط شما نیست...کلا خیلیا رو دیدم اینجورین :D ) چرا انقدر با فلش بک تو انیمه ها مشکل دارن؟

اصولا فلش بک برای اینه که نشون بده یک کاراکتر اگر توی این نقطه ایستاده، اگر فلان تصمیم رو داره میگیره و ... ، برای چیه! همه چیز رو توی زمان حال نمیشه توضیح داد که:D

همه چیز به نظرم صرفا شکست دادن حریف رو به رو نیست:D و حریفی هم که فقط هست که شکست بخوره مفتش گرونه:-"

این قضیه رو مثلا من الان با Diamond no Ace که با یکی دیگه داریم همزمان میبینیمم داریم، هی میگه به من چه بازیکن حریف فلش بک داره میخوره:-" ردش کن(و رد نمیشه مسلما:-" ) مخصوصا توی چنین کاری که همه رقبا بالا و پایین دارن و برمیگردن، و صرفا قرار نیست 5تا بازی انجام بشه، 5تا حریف رو شکست بدن و قهرمان بشن... کلا قهرمانی به نام تیمی ثبت نشده از قبل:p

و حالا خیلی جاهای دیگه، کلا تا اسم فلش بک میاد انگار فحش بهشون دادی:D

چرا؟ :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر