Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,385
نام
محمد
ببین کلا میخوام مانگا کاغذی بخونم ، اما اگر ورژن انیمه اش بهتر باشه یا حتی مساوی باشه عمرا بخونم :D
من هیچوقت فکر نمیکردم ورژن انیمه هر چیزی بهتر از مانگا باشه
چون هر کی میگفت واو دارم این انیمه رو میبینم شاهکاره
یکی ریپلای میکرد که داداش مانگاش رو نخوندی، در مقابل اون شوخی بیش نیست :D
کلا کار هایی بوده که مانگا بخاطر دلایل مختلف( انیمیشن بد، کات کردن از منبع اصلی و...) از انیمه بهتر بوده.
ولی دلیل اصلی این پست ها بیشتر اون Elitism عزیزان و اینکه من جلوتر رو خوندم, خبر دارم چی میشه پس بهتره!:|
الانم بعد طوفانی که دیمون اسلیر راه انداخت (پرفروش ترین فیلم انیمه ایی تاریخ و پرفروش ترین فیلم 2020) استدیو ها خیلی بیشتر از قبل به انیمه کردن کارهاشون علاقه پیدا کردن. چون تا قبل از این انیمه ها حکم یک تبلیغ برای مانگا منبع اصلی رو داشتند.

اتک تم کلیش چطوریه؟ این رو انیمه اش رو ببینم به نظرت بهتر نیست
اول اینکه باورم نمیشه این همه توی این تاپیک بودی بعد AOT رو ندیدی و از اون بدتر اصلا خبری نداری چطوره؟:|:D

بدون اینکه اسپویل کنم تم آخرالزمانی و دارکی داره که داخلش بشریت داره به فنا میره.
بهترین نکته در موردش اینکه دنیایی که توش قرار داره قراره داره بشدت بی رحم و از نظر اخلاقی تمامی کرکترا رو به چالش میکشه. کلا جدا خفنیه و در حد هایپی که داره بنظرم هست.
انیمه بعد سه فصل اول استدیو عوض میشه و مشخصه، با این حال بازم اقتباس محشریه!
حتما انیمه این رو ببین.

کلا به ترتیب چیزایی که بهت بگم ببینی:
1.Vinland Saga
2. Attack on Titan
3.Demon Slayer
4.Chainsaw Man
5.Death Note

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
کلا کار هایی بوده که مانگا بخاطر دلایل مختلف( انیمیشن بد، کات کردن از منبع اصلی و...) از انیمه بهتر بوده.
ولی دلیل اصلی این پست ها بیشتر اون Elitism عزیزان و اینکه من جلوتر رو خوندم, خبر دارم چی میشه پس بهتره!:|
الانم بعد طوفانی که دیمون اسلیر راه انداخت (پرفروش ترین فیلم انیمه ایی تاریخ و پرفروش ترین فیلم 2020) استدیو ها خیلی بیشتر از قبل به انیمه کردن کارهاشون علاقه پیدا کردن. چون تا قبل از این انیمه ها حکم یک تبلیغ برای مانگا منبع اصلی رو داشتند.

اول اینکه باورم نمیشه این همه توی این تاپیک بودی بعد AOT رو ندیدی و از اون بدتر اصلا خبری نداری چطوره؟:|:D

بدون اینکه اسپویل کنم تم آخرالزمانی و دارکی داره که داخلش بشریت داره به فنا میره.
بهترین نکته در موردش اینکه دنیایی که توش قرار داره قراره داره بشدت بی رحم و از نظر اخلاقی تمامی کرکترا رو به چالش میکشه. کلا جدا خفنیه و در حد هایپی که داره بنظرم هست.
انیمه بعد سه فصل اول استدیو عوض میشه و مشخصه، با این حال بازم اقتباس محشریه!
حتما انیمه این رو ببین.

کلا به ترتیب چیزایی که بهت بگم ببینی:
1.Vinland Saga
2. Attack on Titan
3.Demon Slayer
4.Chainsaw Man
5.Death Note
تو اصلا نمیخوای به من مانگا معرفی کنی یا بگی چی خوبه بد که
تو در واقع فقط میخوای بهم بگی vinland saga رو ببین . بقیه پست cover عه :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,385
نام
محمد
تو اصلا نمیخوای به من مانگا معرفی کنی یا بگی چی خوبه بد که
تو در واقع فقط میخوای بهم بگی vinland saga رو ببین . بقیه پست cover عه :D
as-you-should-5b1e9c.jpg

وقتی اقتباس انیمه ای کار هایی که دوست دارم خوبه، چرا باید برم مانگا بخونم؟:D

پ.ن: مانگا تخصص سید و محمد علی است، که این ساعتا در خوابند!:D

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
من برسرک انیمه هاش رو دیدم و مانگاشم تا جایی که نمیدونم تا کجاش خوندم. کلا خیلی خفنه. خیلی
همش فکر میکردم این چجوری وقت میکنی هر صفحه انقدر با خلاقیت بکشه همه چیز رو؟ البته فکر کنم همه مانگاها اسم و رسم دار باید انقدر خفن باشن
ولی در مورد دث نوت، اینایی که میگن اخرش خراب میکنه، در مورد انیمه میگن یا کلا مانگا ها هم همینه. یا در کل اصلا اخرش خراب میشه یا نه سلیقه ایه؟
اتک تم کلیش چطوریه؟ این رو انیمه اش رو ببینم به نظرت بهتر نیست
برسرک رو برای این گرفتم که جز اون فیلم سینمایی ها که میگن تمام و کمالش نیست، انیمه نشده.

برسرک محشره :D آره حتما ادامش بده ، راضیت می کنه.در مورد دث نوت ، کلا بعد از اینکه یک شخصیتی میمیره یکم افت میکنه ! تا باز جا میوفته ، آخرشم توی انیمه خیلی معمولیه ، توی مانگا خیلی بهتره !
خوب ببین آخه سلطان گفتی حتما میخوام مانگا بخونم و اینام چیزای موجوده :D منم بر همون اساس چیزایی که گفتی رو رده بندی کردم ، البته چیزایی که خوندم.
اگر بحث بین دیدن/خوندن هست ، اتک انیمشو ببین مانگاش لازم نیست ، برسرک صد در صد مانگا بخون انیمه هیچی نیست جلوش ، دث نوت جفتش خوبه ، فقط پایان پر پیمون ترشو باید از مانگا بخونی (بخونش دیگه :D)

آخرین ویرایش:

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
261
@REZA TAEL آقا می‌دونی که برسرک مانگاکاش فوت کرد و با یه چپتر ته داستان هم اومد دیگه؟ :D البته چند روز پیش یه خبری دیدم که چپتر جدیدش قراره بیاد! حالا دست کی هست نمی‌دونم. من چون خودم برسرک رو کامل نخوندم دقیق اطلاع ندارم. اگر جایی اشتباه زدم دوستان اصلاح کنن.:D

شما اگر حتما می‌خوای مانگا بخونی برو سراغ اینا؛ با اینکه ممکنه اقتباس انیمه خوب هم داشته باشن بازم ارزش خوندن دارن.

Vagabond
Koe no katachi
Barakamon
Yotsuba to
Claymore
One-punch man
Oyasumi pun pun

البته اینکه‌ کدوما نسخه چاپی دارن هم نمی‌دونم.
:D

--------
یوتسوبا رو ۷ جلد اینطوریا خوندم خوبه.
وینلند رو هم تا فصل ۲ انیمه رسوندم مانگا رو و واقعا حماقت بود. هیچی نداشت. ‌‌((:

انیمه فصلیا رو هم هیچی شروع نکردم هنوز تو فصل قبل موندم.:D

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
@REZA TAEL آقا می‌دونی که برسرک مانگاکاش فوت کرد و با یه چپتر ته داستان هم اومد دیگه؟ :D البته چند روز پیش یه خبری دیدم که چپتر جدیدش قراره بیاد! حالا دست کی هست نمی‌دونم. من چون خودم برسرک رو کامل نخوندم دقیق اطلاع ندارم. اگر جایی اشتباه زدم دوستان اصلاح کنن.:D

شما اگر حتما می‌خوای مانگا بخونی برو سراغ اینا؛ با اینکه ممکنه اقتباس انیمه خوب هم داشته باشن بازم ارزش خوندن دارن.

Vagabond
Koe no katachi
Barakamon
Yotsuba to
Claymore
One-punch man
Oyasumi pun pun

البته اینکه‌ کدوما نسخه چاپی دارن هم نمی‌دونم.:D

از اینایی که گفتی من فقط Claymore رو خوندم و One punch man ، جفتشون عالین ، فقط اینکه Claymore خیــــــــــلی پیشنهاد میشه :D

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل

Vagabond
Koe no katachi
Barakamon
Yotsuba to
Claymore
One-punch man
Oyasumi pun pun

البته اینکه‌ کدوما نسخه چاپی دارن هم نمی‌دونم.
:D

--------
یوتسوبا رو ۷ جلد اینطوریا خوندم خوبه.
وینلند رو هم تا فصل ۲ انیمه رسوندم مانگا رو و واقعا حماقت بود. هیچی نداشت. ‌‌((:

انیمه فصلیا رو هم هیچی شروع نکردم هنوز تو فصل قبل موندم.:D

برسرک اینا که سطحشون انقدر بالاست که پایان مهم نیست
مهم چگالی همون صفحه ای هست که میخونی
عین freaks and geeks که کنسل شده ولی بهترین سریال تاریخه . چون هر اپیسودش دایره وار برای خودش کافیه. فقط سطح مقایسه و ارتباط :D حتی اینجا هم باید اسم اینو بیارم :D

کلیمور میخوره ردیف باشه . بهش بگم ببینم چاپ شده اصلا :D اینو باراکامون فکر کنم معروف باشن اونم سرچ کردم خوشم اومد. داشته باشتش خوبه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
@REZA TAEL
گویا فعلا کار دارک و اینا نمیخوای
بین کارهایی که میدونم نسخه چاپی دارن پیشنهادم One Punch Man هست

هم اینکه انیمه چیز زیادی از مانگا رو اقتباس نکرده، هم کیفیت طراحی فوق العاده ای داره!(فصل یک انیمه خیلی خوب ساختن، ولی فصل دوم رو خیر... با این حال همون فصل اولم کاملا ارزش داده مانگا خونده بشه)

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
رفتم کتابخونه زبان انگلیسی شهرمون
برسرک خریدم :D
خیلی جالبه
توکیو غول داشت دیمن اسلیر داشت که من از سطحشون خبر نداشتم برای خرید
چیزای دیگه هم داشت
بعد تو کتابخونه اولی که بودم ردیف مانگاها رو دیدم و گفتم برسرک ندارید؟ گفت اصلا نمیدونم زدن یا نه
بعد اتفاقی تو مسیرم به اون کتابخونه انگلیسی خوردم که خیلی قدیمی تر از اینه و حرفه ای تر بود
اونجا برسرک داشت
مدل سوال کردنت اشکال داره. اینجا باید بپرسی «برای یه دختر ۹ ساله که روحیه حساسی داره دنبال یه مانگای شوجو هستم». بعد ما بهت بگیم برو براش گنتز بخر بخونه.
یا بگی «من یه قاتل زنجیره‌ای هستم که جدیداً دچار افت کارایی شدم و نیاز به دیدن مصالح خشن برای آماده کردن ذهنم دارم.» اون زمان ما بهت یوتسوبا رو احتمالا پیشنهاد می‌کنیم.
این که بیای برای خودت حق انتخاب قائل بشی که ابداً پذیرفته نیست.
====
این نظری هم که من دارم خیلی Unpopular ـه اما اصولا وظیفه خودم رو روشنگری توده می‌دونم در نتیجه همیشه نظرات وحی‌گونه خودم رو راحت میگم. به نظرم بین این‌هایی که گفتی، ارزشمندترین‌شون برای خوندن Tokyo Ghoul باشه.
دیدگاه عمومی اینه که توکیو غول یه ایده احتمالاً عادی رو میگیره و با روند خوبی اون رو پرورش میده و بعد یه حفره توش ایجاد می‌کنه و به عنوان توالت عمومی ازش بهره می‌گیره.
فکر می‌کنم توکیو غول یکی از بد فهمیده شدن ترین مانگاهای معاصره. نویسنده یه ایده‌ی خاص داره و اون رو در غالب استعاره‌ی گوشت و قهوه نشون خواننده میده. تا آخرین قسمت مانگا هم موضوع همون حرف اوله.
و در مورد رفتن به Abyss
در این مورد بین مانگاهایی که گفتی فقط همین توکیو غول و برسرک خواننده رو ممکنه به Abyss ببرن. البته هر دو هم خواننده رو از اونجا برمی گردونن.
توکیو غول خواننده رو برمی‌گردونه به خیابون‌های آروم شده ی توکیو و برسرک هم خواننده رو از Abyss برمی‌گردونه به مهدکودک.

بقیه‌شون هم ممکنه بشه بحث کرد بهتر از این یا بدتر باشن اما مساله اصلی اینه که به سختی بشه گفت برتری خاصی نسبت به انیمه‌شون داشته باشن.
مواردی مثل شینگکی و کیمتسو که کیفیت طراحی‌شون توهین به بشریته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Akiba
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر