Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
در این مورد پارت 5 سلام میرسونه!:D
این پارت نهم هم که مردونگی رو با خاک کوچه یکی کردند!:|
دیدمش دوست عزیز پارت ۵ رو :D عیب نداره برای یه مرد فرقی نمیکنه به هر حال :D
چند پارت تا حالا انیمه شده؟

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,109
نام
محمد علی
در این مورد پارت 5 سلام میرسونه!:D
این پارت نهم هم که مردونگی رو با خاک کوچه یکی کردند!:|
یه نفری که احتمالا محمدعلی (oops) بوده، یه زمانی در یه جایی که ممکنه اینجا یا AW خدابیامرز بوده باشه، گفته بود جوجو مردونه نیست، یعنی جوهر اصلی اون Masculinity نیست. بلکه Bold بودنه.
و من فکر می‌کنم درست میگه. بخش‌های جدید با این که در دسته «مردونه» قرار نمی‌گیره اما کاملاً Bold ـه. و برای همین به نظرم جوهر اصلی جوجو از بخش اول تا آخر حفظ شده.
البته همین جوهر اصلیشه که باعث میشه از جوجو خودشم نیاد:>:>

این تیکه «شما اون موقع سنت کم بوده و یادت نمیاد» انقدر خوب روی همه چی میشینه که می‌خواستم اول بند بالا هم بنویسم «خیلی وقت پیش که سید سنش کم بود و یادش نمیاد...» اما دارم سعی می‌کنم گند قضیه رو در نیارم:>

Rolet

کاربر سایت
Apr 30, 2014
66
دوستان کاملا با جو اینجا آشنایی دارم و میدونم اینجا یه نفر حتی با دوبله انگلیسی ببینه خونش حلاله. اما برای دختر 10-11 ساله میخوام انیمه های ملو و یاواش دخترونه معروفی کنید که دوبله فارسی داشته باشن :D سپاس بیکران

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,109
نام
محمد علی
دوستان کاملا با جو اینجا آشنایی دارم و میدونم اینجا یه نفر حتی با دوبله انگلیسی ببینه خونش حلاله. اما برای دختر 10-11 ساله میخوام انیمه های ملو و یاواش دخترونه معروفی کنید که دوبله فارسی داشته باشن :D سپاس بیکران
آواتار دوبله داره و البته انیمه نیست ولی شبیه انیمه هاست
هایکیو با اسم آبشار سرنوشت دوبله شده

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
شما هرچی تو بچگی دیدی ایرانی نبوده برای بچت بزار انیمه دوبلست.
فوتبالیست ها، بچه های کوه آلپ، هایدی، می تی کومان، هاچ زنبور عسل و ...

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
خب سیزن اول جوجو رو تموم کردم و واقعا برگام :D
اول از همه اینکه انیمه خیلی جذاب هم فانه هم اعصاب خورد کن هم هیجان انگیز
اتفاقات تراژیک هم که کلا توش میفته :D
به تعداد خیلی زیادی هم وقایع بدون منطق هست که بعدا یهو براش داستان سر هم میکنن :D
تمام جوجو هایی که تا الان دیدم که سه نفر بودن خیلی جذاب بودن برام برگشتن دیو برای سیزن دوم هم باز جذابه برام :D
و از همین اپیزود اول سیزن 2 هم فهمیدم چرا وسط بحث پرسونا بهم گفتن جوجو ببینم :D
پسندیدم به شدت
ویرایش : همونطور که از امضام مشخصه بازی آل استار فایتینگشم دارم بازی میکنم :D

Rolet

کاربر سایت
Apr 30, 2014
66
شما هرچی تو بچگی دیدی ایرانی نبوده برای بچت بزار انیمه دوبلست.
فوتبالیست ها، بچه های کوه آلپ، هایدی، می تی کومان، هاچ زنبور عسل و ...
خدایی هیچ دهه نودی نمیشینه از اونا ببینه واقعا براشون متاسفم. انیمه جدید چی بزارم براش؟
آواتار دوبله داره و البته انیمه نیست ولی شبیه انیمه هاست
هایکیو با اسم آبشار سرنوشت دوبله شده
اواتار رو دید و خوشش اومد. هایکیو رو براش میگیرم دستت درد نکنه استکبار جان چیز دیگه ای به ذهنت اوند حتما بگو

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,454
نام
مسلم
خدایی هیچ دهه نودی نمیشینه از اونا ببینه واقعا براشون متاسفم. انیمه جدید چی بزارم براش؟

اواتار رو دید و خوشش اومد. هایکیو رو براش میگیرم دستت درد نکنه استکبار جان چیز دیگه ای به ذهنت اوند حتما بگو
به نظرم یه لیست از انیمه های دوبله از یه سایتی چیزی بهش بده و بزار خودش انتخاب کنه.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
Puss in Boots: The Last Wish استایل انیمیشنش چقدر شبیه Arcane بود :D مثل اینا دیگه چی داریم؟
من که شباهتی بین این دو تا نمی بینم.
اتفاقا سر Arcane یک مصاحبه ای کردن که همین استایل چقدر براشون زمان بر بوده و یکی از دلایلی که این همه ساخت انیمیشن طول کشیده همین بوده!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
demon slayer که هنوز ندیدم :-"

ولی این فیلم یا 4 قسمت جدید kaguya sama رو دیدم و عاقا خیلی آبکی شده داستان و کلا انیمه. بعد از پایان فصل قبلی نصف جذابیتش از بین رفت به نظرم.
من فصل های قبلیش رو خیلی دوست داشتم ولی این 4 قسمت جدید رو یجورایی بزور دیدم:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر