Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اهم...
در مورد made in abyss، بچه ها تعریف ها رو کردن حالا من بیام یکم غر بزنم :-"

عاقا این آرکی که توی فصل دوم انیمه دیدیم برای من خیییلی خسته کننده بود ، در کل شخصیت ها و محیط جدید که بیشتر داستان توش اتفاق میفتاد برای من اصلا مهم نبودن.
کلا این داستان برای من وقتی خیلی جذاب بود چون لایه ششم و .... یه علامت سوال بزرگ بودن ولی با این آرک اخر یجورایی در حد انتظاراتم ظاهر نشد متاسفانه .

این 2-3 قسمت اخیر مانگا البته خوب بودن و دوباره به داستان علاقه مند شدیم :-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,387
نام
محمد
اهم...

عاقا این آرکی که توی فصل دوم انیمه دیدیم برای من خیییلی خسته کننده بود ، در کل شخصیت ها و محیط جدید که بیشتر داستان توش اتفاق میفتاد برای من اصلا مهم نبودن.
کلا این داستان برای من وقتی خیلی جذاب بود چون لایه ششم و .... یه علامت سوال بزرگ بودن ولی با این آرک اخر یجورایی در حد انتظاراتم ظاهر نشد متاسفانه .

چقدر تجربیات متفاوتی داشتیم!:D
والا برای من اینقدر جذاب بود که راز ها و بک استوری این ستینگ رو کشف کنم که توی یک روز کل انیمه رو دیدم و جای خاصی نبود که حس خستگی کنم یا اینکه جذابیت کار کم شده باشه. فکر می کنم بخاطر Binge Watching بوده، نوعی که با خود مدیا رو تجربه کردیم روی این تفاوت نظر اثر گذاشته.
شخصیت ها هم از همون اول طوری معرفی شده بودن که علاقه پیدا کردم که با سرنوشتشون آشنا بشم. سوییچ شدن داستان بین گذشته و زمان حال هم این علامت سوال رو بزرگتر میکرد، در نهایت هم وقتی سرنوشت کرکترهای جدید در این مکان رو میفهمیم خیلی بنظر من پلات توییست قوی بود.:D

Poppy war

کاربر سایت
Mar 19, 2021
38
اهم...

احتمالا به خاطر آنگویینگ خوندن اثر هستش اینجوری بنظر میادش.
به عنوان مثال،خود من مشکلی با این آرک مید این آبیس نداشتم،ولی یکی از دوستام(که اثر رو از خیلی وقت پیش آنگو بود)اصلا از این آرک خوشش نیومد.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,102
نام
محمد علی
زانوی غم بغل گرفتم :(

یکی از کاراکترهای محبوبم وان شات شد:( :((

و کامل حذف گشت:((
حدس می‌زدم جزو شخصیت‌های مورد علاقه‌ات باشه. همیشه به شخصیت‌های داغون علاقه‌مند بودی:-<
-------------
در حرکتی ناجوانمردانه، ادامه Ooyukiumi no Kaina رفت توی فیلمش و عملا انگار ۵-۶ قسمت انیمه رو بریدن. داستان روی ۷۰٪ رها شد تا بقیه‌اش بشه فیلم سینمایی.
سر Sidonia no Kishi هم این کار رو کرده بودن؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
حدس می‌زدم جزو شخصیت‌های مورد علاقه‌ات باشه. همیشه به شخصیت‌های داغون علاقه‌مند بودی:-<
-------------
در حرکتی ناجوانمردانه، ادامه Ooyukiumi no Kaina رفت توی فیلمش و عملا انگار ۵-۶ قسمت انیمه رو بریدن. داستان روی ۷۰٪ رها شد تا بقیه‌اش بشه فیلم سینمایی.
سر Sidonia no Kishi هم این کار رو کرده بودن؟
خیلی هم شخصیت خوبیه:-"

اتفاق این چپتر باید سر اون لاو لعنتی میفتاد:((

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,102
نام
محمد علی
کونیچیوااااا ناکاماهای کاوایی... 😍

یکی بیاد نظر بده که یک فیری تیل فن ارزش داره براش که
Edens Zero
رو ببینه ؟ 😤😤

View attachment 287964
همه‌‌ی عناصر هنری و مبانی اگزستانسیالی که فری‌تیل رو به یه شاهکار بی‌بدیل تبدیل کرده بود، واو به واو در این هم هست. تا حدی که میشه گفت همون فری تیله که داستانش رو re-skin کردن.
خیلی هم شخصیت خوبیه:-"

اتفاق این چپتر باید سر اون لاو لعنتی میفتاد:((
همون طور که انتظار می‌رفت، سلیقه‌ات در مورد شخصیت مورد Hate هم داغونه :-<

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
261
با سوپرنوا جماعت باید همینطور برخورد کرد.>:)

تو کمتر از ۱۰ پنل کار رو تموم کرد موقرمز وحشی.:D نه مثل دوفی، بیگ مام و کایدو که ۱۰۰ چپتر با هرکدوم لاس زدن و آخر هم نسخه خودشون بود که پیچیده شد.

جالبه که اولین صحنه‌های خشن داستان رو هم همین موقرمزا رقم زدن. اونجا زدن همه اون دزدا رو کشتن.

گرچه همه می‌دونن که اودا مال این حرفا نیست.:D و احتمال قریب به یقین کید و ۹۹ درصد خدمه‌ش زنده می‌مونن. و اگر نموندن این می‌تونه نقطه عطفی برای شروع طوفانی بخش آخر داستان باشه.

@REZA TAEL
Koe no katachi - a silent voice مووی هست.:D که خب مقدار زیادی خلاصه شده. انیمه رو ببین، خوشت اومد توصیه اکید میشه مانگاش رو هم بخونی.:D

آخرین ویرایش:

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
سلام
اسم انیمه اواتارت چیه ؟:D

با سوپرنوا جماعت باید همینطور برخورد کرد.>:)

تو کمتر از ۱۰ پنل کار رو تموم کرد موقرمز وحشی.:D نه مثل دوفی، بیگ مام و کایدو که ۱۰۰ چپتر با هرکدوم لاس زدن و آخر هم نسخه خودشون بود که پیچیده شد.

جالبه که اولین صحنه‌های خشن داستان رو هم همین موقرمزا رقم زدن. اونجا زدن همه اون دزدا رو کشتن.

گرچه همه می‌دونن که اودا مال این حرفا نیست.:D و احتمال قریب به یقین کید و ۹۹ درصد خدمه‌ش زنده می‌مونن. و اگر نموندن این می‌تونه نقطه عطفی برای شروع طوفانی بخش آخر داستان باشه.

آواتار تو هم قشنگه :D تو هم اسمش رو بگو لطفا .

-----------
این موروبیشی عجب کرکتریه :)) تو کل زندگیم به هیچ شویی اینجوری نخندیده بودم :D قسمت 12 هستم فعلا یک قسمتم افت نکرده

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,387
نام
محمد

Attachments

• RDT_20230325_0904051976299011255122252.png
    RDT_20230325_0904051976299011255122252.png
    699.1 KB · مشاهده: 9

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند