Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
چه انیمه چه مانگا در زباله ها سیر میکنن.
آرک آخر این از لحاظ افتضاح بودن با آرک آخر بلیچ رقابت سختی داره.
اگه واقعا انقد بده که سراغش نرم. چون حتی اگه اولش شاهکار باشه پایان بد خراب میکنه همشو چون داستان قراره با اون تموم بشه. من زخم خورده پایان دکسترم سمت این چیزا نمیرم :D

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,382
نام
محمد
اگه واقعا انقد بده که سراغش نرم. چون حتی اگه اولش شاهکار باشه پایان بد خراب میکنه همشو چون داستان قراره با اون تموم بشه. من زخم خورده پایان دکسترم سمت این چیزا نمیرم :D
کلا داستان آرک یکی مونده به آخر خوب جمع میشه.
آرک آخر میاد گند به همه آرک های گذشته میزنه.

• Like

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
حقیقتا فکر نمیکنم از این وضع بشه کانکی رو نجات داد:(
ولی کینگدام بدون کانکی، اون کینگدام سابق نمیشه:( فرمانده ای که همه جنگ هاش جذاب بودن، به خاطر راهکارهای عجیب غریب و طرز فکر کاملا متفاوتش با بقیه:(

درسته خیلی آدم کثیفیه:-" (هرچقدر چند چپتر اخیر بهش بپردازن:-" ) ولی رفتنش ناراحت کنندست:(

این جنگم تا اینجا تموم شد، باید دید Qin چجور میتونه ریکاوری کنه و اوسن کی میخواد حرکتش رو شروع کنه:-" ... ولی اوضاع در مجموع خیلی خیطه:-"
خبرشم بپیچه، بقیه کشورها بدتر فشار میارن رو Qin :-"

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,228
نام
Мojtaba
تو دو روز و نصفی نشستم همه Attack on Titan رو دیدم . من که این همه انیمه رو نصفه و نیمه رها کردم این بکوب دیدم.
مشخص نشده بخش دوم فصل 4 دقیقا کی میاد ؟؟؟ یک جا شنیدم دوازده قسمته درسته ؟؟

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,382
نام
محمد
تو دو روز و نصفی نشستم همه Attack on Titan رو دیدم . من که این همه انیمه رو نصفه و نیمه رها کردم این بکوب دیدم.
مشخص نشده بخش دوم فصل 4 دقیقا کی میاد ؟؟؟ یک جا شنیدم دوازده قسمته درسته ؟؟
پاییز، فوق اش یک قسمت یک ساعته باشه، چیزی دیگه نمونده اقتباس کنند.

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,228
نام
Мojtaba
پاییز، فوق اش یک قسمت یک ساعته باشه، چیزی دیگه نمونده اقتباس کنند.
فقط یک قسمته ؟ :( من فکر کردم اون یک قسمتی که تو IMDB نوشته فرضی هست و قسمت های بیشتر هست. حیف. چی با خودشون فکر میکردن اینقدر عقبش انداختن.

• Like

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
قسمت 181 مانگای وان‌پانچ من سنگین‌ترین مساله کل مانگا و سوال اساسی همه سالیان اخیر طرفداران رو روشن کرد.
اتفاق نظر وجود داره که بعد از این افشاگری دیگه مساله قابل اهمیتی در هیچ مانگایی وجود نداره و کلا باید اسپویل رو آزاد کنن و حتی به لحاظ فلسفی دیگه اسپویل معنا نداره.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
داشتم توی YouTube الکی سگ چرخ میزدم و ترافیک حروم میکردم که این لایو رو از "ری تاکاهاشی" دیدم

قشنگ خاطرات 12 سال پیش رو زنده کردش (یکی از OST های سریال "1 لیتر اشک")

ری-چان رو واقعاً دوست دارم، خیلی پر انرژی هس...توی این فصل هم که توی Tomo-chan wa Onnanoko ـه و تیپ صداش رو خیلی دوست دارم :)

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
امروز تولد برترین معلم گذشته و حال و آینده، حضرت Koro-sensei بود.
تولدش مبارک :D

View attachment 287028
هممم...
به لیست معلم ها نگاه میکند و کاکاشی و جیرایا و اونیزوکا و گوجو و موارد بسیار دیگری را میبیند....

به هر حال تولدش مبارک:D :-"

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
قسمت 4 Urusei Yatsura هستم. خیلی سریال قشنگیه نیست؟:D

your lie in april رو یهویی وسطا ول کردم الان دیدم خیلییی وقته سراغش رو نگرفتم. اونم منی که یک دور با شوبرت و شوپن و دوستان عمر کردم، مردم و الان دوباره زنده در خدمتونم. :D چرا؟ کشش نداشت درسته؟ همه چیش قشنگه ولی چرا ادامه ندادم؟ داستان خوب پیش نمیره؟ قیافه ها که فوق العادست. لباس های تنشون و کلا از باب هنری و انتخاب موزیک و اون زاویه های دوربین حین موزیک همه عالی. شاید حس میکنم اخرش به طرز مسخره و غیرمنطقی میخواد قلب ادم رو بشکونه؟ چرا اصلا 4 تا باید اینطوری با هم رفیق باشن؟:D باز خوبه تو انیمه بالا همچین مدل موقعیتی دیگه ایکستریم فان گرفته شده ، اینجا منطقا و طبیعی :|
اول توبه کن، و بعد بشین ببینش:|
همین؟َ

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
قسمت 4 Urusei Yatsura هستم. خیلی سریال قشنگیه نیست؟:D

your lie in april رو یهویی وسطا ول کردم الان دیدم خیلییی وقته سراغش رو نگرفتم. اونم منی که یک دور با شوبرت و شوپن و دوستان عمر کردم، مردم و الان دوباره زنده در خدمتونم. :D چرا؟ کشش نداشت درسته؟ همه چیش قشنگه ولی چرا ادامه ندادم؟ داستان خوب پیش نمیره؟ قیافه ها که فوق العادست. لباس های تنشون و کلا از باب هنری و انتخاب موزیک و اون زاویه های دوربین حین موزیک همه عالی. شاید حس میکنم اخرش به طرز مسخره و غیرمنطقی میخواد قلب ادم رو بشکونه؟ چرا اصلا 4 تا باید اینطوری با هم رفیق باشن؟:D باز خوبه تو انیمه بالا همچین مدل موقعیتی دیگه ایکستریم فان گرفته شده ، اینجا منطقا و طبیعی :|
اول توبه کن، و بعد بشین ببینش:|

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
مسخره و غیرمنطقی
ظاهرا از همه چی انیمه راضی بودی و فقط نگرانی از پایانش که مسخره و غیرمنطقی باشه.

در سطح اول می‌تونم تو رو به توبه دعوت کنم که توبه حتی بر پاکان و بی‌گناهان هم واجبه.

و اما بعد
در مرتبه اول شاید کم اهمیت‌ترین مساله در your lie in april پایان اون باشه. موضوع اصلی خود آریما و سیر تحول اونه. آریما قراره با عشق و اندوه اجتناب‌ناپذیری که همراه عشق میاد، به همه‌ی تاریکی‌هایی که قلبش رو اسیر کرده غلبه کنه.
و در مرتبه دوم و با اهمیت کم‌تر، فکر نمی‌کنم از نظر کسی پایانش مسخره و غیرمنطقی بوده باشه. پایانش شیرین، روشن و فراتر از منطق ـه.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
مت ببین دوست بالایی چه پستی داد من نمیتونم همچین انیمه ای رو الان ببینم :D
تو انیمه من همه باید به هم برسن هیشکی غمگین نباشه
مسخره و غیر منطقی رو الکی اومدم خودم دل ندارم مت
مگر کابوی بیباپ باشه
مگر تنها باشه
این که انیمه کرکترش نخواد وا بده و بهم نرسن یه بحثه