Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
من خیلی حوصلم سر رفته، یا واقعا بیشتر انیمه های این سه روز منتشر شدن ارزش دیدن دارن 😂
..........

فصل قبل دمون اسلیر، بهترین انیمیشن جلوه های ویژه در یه فایت تک به تک و سورد اسکل در یه محدوده کوچیک بودیم

تو این فصل دانماچی شاهد بهترین در نوع خودش در یه باس فایت بزرگ در یه محدوده بزرگ و فضای وسیع بودیم...
کارگردانی و فایت پلن این جنگ واقعا بی نظیر بود، زاویه دوربین وسیع و اینکه دوربین کارکتر رو دنبال کنه و اتفاقات خیلی بیشتری رو در یک سکانس قرار بدن و خیلی به تصویر کات ندن و زاویه نمایش رو تغییر ندن که این کمی اشناست
گرافیک، انیمیشن ها موسیقی متن هم که در بهترین حالت خودش بود ، به شخصه بهترین 3d بود که تو انیمه دیدم، ادم متوجه نمیشد کجا 3d هست کجا انیمیشن دستی
خلاصه سنگ تمام گذاشتن و یکی از اپیک ترین باس فایت های تاریخ انیمه رو ساختن ...

اگه جنگ دمون اسلیر دویل می کرای لول بود، این قسمت دانماچی قطعا god of war لول بود، حس میکنم خودشونم خیلی سعی داشتن از گاد الگو بگیرن...

یه چیز جالب دیگه هم که این کار بر این بود که به هیچ وجه تو هیچ صحنه ای کیفیت و جزئیات کارکتر ها و نرمی حرکات و انیمیشن ها رو بیخیال نشدن... اینو مقایسه کنید با نبرد پین و کیوبی، که تبدیل به یه فاجعه فنی و بصری شد و هنوز که هنوزه ازش مم میسازن 😂

آخرین ویرایش:

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
289
سوال داشتم از عزیزان

این فصل سوم Enen no Shouboutai برا چه تاریخی قراره بیاد؟
تو زمان کوتاهی هر دو فصل رو دیدم.به من که چسبید :D فقط برام تعجب داره چرا یهو ترمز لول آپ شدن شخصیت اصلی رو میکشن این ژاپنیا!
این ژاپنیا به نظرم مریضن ، وقتی میبینن انیمه محبوب شد یهو ولش میکنن ،

هنوز تاریخ مشخصی نداره تابستون یا پاییز این سال یا شایدم میره واسه سال بعد

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
623
نام
Ali
این ژاپنیا به نظرم مریضن ، وقتی میبینن انیمه محبوب شد یهو ولش میکنن ،

هنوز تاریخ مشخصی نداره تابستون یا پاییز این سال یا شایدم میره واسه سال بعد
یه مرض عجیبی هم هست که خیلیاشون یه مصاحبه نمیکنن حداقل بگن کلا کنسل یا چی
یک انیمه معروف میشه کلی طرفدار پیدا میکنه مانگا هم تموم شده یهو انگار درد میگیرن و هیچ خبری دیگه ازش نمیشه
قشنگ یه لیست بلند و بالا شده برام از اینا همینطور ول معطل

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
289
یه مرض عجیبی هم هست که خیلیاشون یه مصاحبه نمیکنن حداقل بگن کلا کنسل یا چی
یک انیمه معروف میشه کلی طرفدار پیدا میکنه مانگا هم تموم شده یهو انگار درد میگیرن و هیچ خبری دیگه ازش نمیشه
قشنگ یه لیست بلند و بالا شده برام از اینا همینطور ول معطل
مثلا انیمه 86 ، یهو وسط فصل ولش کردن ، ادامشو ندادن ، رفتن چسبیدن به یه انیمه دیگه ،
یا مثلا انیمه Owari no Seraph , و کلی انیمه دیگه

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
این Chainsaw Man چقدر خوب بود.
موندم با مانگا انگوئینگ بشم یا خیر.
همین الانشم دوستان مانگا باز اسپویل کردن مقداریشو برام.8-|
میخواستم کمیک Invincible رو بخونم که خب نمیدونم اولویتم چی باشه الان دیگه.
Spy X Family و فصل جدید ماب سایکو رو هم به زودی شروع میکنم.

این Strange World دیزنی چقدر اندرریتده. عالی نیست واقعا ولی بد هم نیست. منو یکمی یاد Treasure Planet انداخت هرچند از اون خب بدتره (یه مقدار هم منو یاد زنوبلید میندازه به دلایلی که اسپویل نمیکنم).
پینوکیو دل تورو هم واقعا عالی بود.
صبر کنیم ببینیم این Puss In Boots جدیده کی استریم میشه.
جز ELEMENTAL و اسپایدرمن جدید چه انیمیشنای بزرگی داریم امسال؟ لایکا و آردمن انیمیشنی ندارن بره 2023؟

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
623
نام
Ali

این Strange World دیزنی چقدر اندرریتده. عالی نیست واقعا ولی بد هم نیست. منو یکمی یاد Treasure Planet انداخت هرچند از اون خب بدتره (یه مقدار هم منو یاد زنوبلید میندازه به دلایلی که اسپویل نمیکنم).
جز ELEMENTAL و اسپایدرمن جدید چه انیمیشنای بزرگی داریم امسال؟ لایکا و آردمن انیمیشنی ندارن بره 2023؟
Invincible عالیه و قرار یونیورسشExpand بشه.
Strange World تکراری و گ..ی.. هستش برا همین رفت تو دیوار:D
Chicken Run: Dawn of the Nugget از Aardman Animations
Wildwood از Laika
The Super Mario Bros. Movie هم هستش.
اینا به احتمال زیاد برای 2023 هستن .بازم هست البته من چندتارو اشاره کردم کاملش یه سرچ بزن.

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
623
نام
Ali
@( Layken )
هنوز بهم کامل اعتماد نداشتن برا همینم زیک میگه "میخواستم باهم محکم دست بدیم ولی احتمالا فعلا نباید همو لمس کنیم" و توپ براش میندازه و ارن هم کلا برنامه و پلن دیگه ای داشت و نجات پیدا کردن وسط مارلی تک و تنها با توجه به برنامه ارن خیلی خیلی سخت بود

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
Invincible عالیه و قرار یونیورسشExpand بشه.
Strange World تکراری و گ..ی.. هستش برا همین رفت تو دیوار:D
Chicken Run: Dawn of the Nugget از Aardman Animations
Wildwood از Laika
The Super Mario Bros. Movie هم هستش.
اینا به احتمال زیاد برای 2023 هستن .بازم هست البته من چندتارو اشاره کردم کاملش یه سرچ بزن.
WildWood تایید شده برای 2023؟

Poppy war

کاربر سایت
Mar 19, 2021
38

درباره chainsaw man,بنظرم منتظر انیمه اش باش.من با مانگا مقایسه اش کردم،کیفیت انیمه(مخصوصا تو فایت سین ها)چند لول بالا تر از مانگا هستش.

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
درباره chainsaw man,بنظرم منتظر انیمه اش باش.من با مانگا مقایسه اش کردم،کیفیت انیمه(مخصوصا تو فایت سین ها)چند لول بالا تر از مانگا هستش.
مدیوم انتخابی منم همیشه بین مانگا و انیمه خب انیمست, مشکل اینه که خیلی طول میکشه. مشکلی ندارم اگه ظاهرش چند لول پایینتر باشه.

بحث ظاهر شد, این Chainsaw Man چیزیش که جالبه اینه که جزو معدود انیمه هاییه که انیمیشن همه جاش زیباست نه فقط فایتاش. خیلی از اینمه هایی که به قول بقیه خیلی از نظر ظاهری خوبن 90 درصد انیمه کاملا معمولین.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
چرا این اکادمی ارباب شیاطین این شکلیه انقدر رو دور تنده.. فصل اولم همین طور بود،، اگه یه کم پیسنگ داستان معتدل بود و به جزئیات و شخصیت پردازی میپرداخت، میتونست یکی از انیمه های تاپ باشه

از همین قسمت اول فصل دوم، یه انیمه شونن بیست قسمت انیمه میداد بیرون پر از فلش بک و بک گراند کارکترا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر