Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
بحث اینه توی گوسیک بخش پررنگیش این قضیه ست اصلا :D
نصف شخصیت پردازی کاراکترها سر این قضیه شون شکل میگیره اصلا :D

دلیل نمیشه چون پرونده و اینا حل میکنند، دیگه رومنس حساب نشه!
هم میستریه، هم رومنس:p
پس Shingeki no kyojin هم رومنسه :|

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
اصرار کسانی که میگن گوسیک انیمه رومنس نیست، مثل این میمونه که یکی بیاد بگه Elfen Lied انیمه رومنس نیست. اصلا با عقل و منطق جور در نمیاد :D
Tate no Yuusha هم رومنسه !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,265
نام
امیر حسین

gintama for ever

کاربر سایت
Aug 18, 2021
54
خیر :p
تنها کسی که این وسط چنین دیدی داره هانکوکه :))
وگرنه بخش رومنس (!!! لول:)) ) هیچ تاثیری رو هیچی نداره :D
اخه عزیز تو گوسیک جز قسمت اخرش کجا فاز رومانتیک دیدی؟ هر کی یه جا به یکی گفت دوست دارم که ژانر رو رومنس نمیکنه. الان توgod of war چون کریتوس برای نجات دختره اون کارا رو میکنه یعنی ژانر بازی رومانتیکه؟؟!!!! یا مثلا تو گیم اف ترون چون اون دوتا خواهر برادر عاشق هم هستن ژانر سریال میشه رومانتیک؟؟ تازه توgot خیلی رو داستان اثر داره. یا دث نوت که اون دختره عاشق ال شده همه کار براش میکنه کلی داستان هم تغییر میده، روت میشه به دث نوت بگی رومانتیک خداییش؟؟؟؟تازه ناروتو با حرف تو میشه اخر رومانتیک چون پر روابط عاشقانه تاثیر گذاره

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,265
نام
امیر حسین
اخه عزیز تو گوسیک جز قسمت اخرش کجا فاز رومانتیک دیدی؟ هر کی یه جا به یکی گفت دوست دارم که ژانر رو رومنس نمیکنه. الان توgod of war چون کریتوس برای نجات دختره اون کارا رو میکنه یعنی ژانر بازی رومانتیکه؟؟!!!! یا مثلا تو گیم اف ترون چون اون دوتا خواهر برادر عاشق هم هستن ژانر سریال میشه رومانتیک؟؟ تازه توgot خیلی رو داستان اثر داره. یا دث نوت که اون دختره عاشق ال شده همه کار براش میکنه کلی داستان هم تغییر میده، روت میشه به دث نوت بگی رومانتیک خداییش؟؟؟؟تازه ناروتو با حرف تو میشه اخر رومانتیک چون پر روابط عاشقانه تاثیر گذاره
ناروتو که هیچ تاثیری نداشت، از اول کار یکی میگفت ساکورا ساکورا ، یکی هم میگفت ساسکه ساسکه ، همه هم دایورت بودن :D

گوسیک اظهر من الشمسه! کل درگیر شدن پسره تو قضایا سر همین موارد بود:D
اپنینگ و اندینگ هاش، چنین چیزی داد میزد:D

و در آخر حتی حرف من نباشه، شما به همون MAL هم مراجعه کنید تگ رومنس و درام خورده زیر گوسیک :D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
و در آخر حتی حرف من نباشه، شما به همون MAL هم مراجعه کنید تگ رومنس و درام خورده زیر گوسیک :D
چکار به مال داریم ؟ خودمون چشم داریم میبینیم :D
گوسیک اظهر من الشمسه! کل درگیر شدن پسره تو قضایا سر همین موارد بود:D
اپنینگ و اندینگ هاش، چنین چیزی داد میزد:D
Made In Abyss هم رومانسه آیا ؟ :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,265
نام
امیر حسین
سلام

چکار به مال داریم ؟ خودمون چشم داریم میبینیم :D

Made In Abyss هم رومانسه آیا ؟ :D
صرفا از این نظر که نظر خیلی های دیگه هم همچین چیزیه :D

MIA رو زیاد یادم نمیاد و تمومشم ننمودم، ولی چیزی از رومنس اصلا یادم نمیاد :D
نگاه قرار نیست هر رومنسی مثلا Ano Hana باشه ، میتونه چنین چیزی رو در کنار سبک های دیگه هم داشته باشه!
بله گوسیک میستری هست، ولی رومنس هم هست:D
همین که سر این قضیه همیشه بحث میشه و نه فقط من، که بقیه هم این پیشنهاد رو میدن نشون میده که بقیه هم چشم داشتن و دیدن دیگه:D کاری به MALم نداشتن:p

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
همین که سر این قضیه همیشه بحث میشه و نه فقط من، که بقیه هم این پیشنهاد رو میدن نشون میده که بقیه هم چشم داشتن و دیدن دیگه:D کاری به MALم نداشتن:p
اون تاثیر عنصر نامطلوب تاپیک خودمونه که به همه تلقین کرده گوسیک عاشقانست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر