Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
حالا من از این فرصت استفاده می‌کنم و تلاش ابلهانه‌ای می‌کنم تا دوباره Trace یا «منهوایی که هیچ کس آن را نخواند» رو معرفی کنم.
این بزرگوار یه جاهاییش از شدت کوریوگرافی صحیح و هم‌زمان تعلیق اکشن‌ها، طوری به نظر میاد که نه تنها حرکت پنل‌ها رو می‌بینید، بلکه موسیقی اون رو هم در ذهن‌تون می‌شنوید.
فکر کردم شوخی میکنی "هیچکس آن را نخواند" بعد که دیدم اصلا پیدا نمیشه و بعد کیفیت رو که دیدم فهمیدم چرا اینو میگی :D
فعلا تا داستان دوم وقت کردم بخونم و خوب بود. در واقع اگر بخوایم با طراحیش مقایسه کنیم شاهکاره :D
یه نگاه به بقیه کارای نویسنده هم کردم اسم های جالبی داشتن بعد Trace حتما سراغ اونا هم میرم.

-------

کمدی یه کاری که احساس میکنم خیلی در حقش کم لطفی میشه Beelzebub هست حداقل ارزش یه بار دیدن رو داره خودم چند بار دیدم هر دفعه عالیه ضمن اینکه مبارزات خوبی هم داره، فقط انیمه کامل نیست برای آرک آخر که خیلی هم خوبه باید برید سراغ مانگا.

یه کار دیگه هم که الان یادم اومد Eyeshield 21 هست اونم خیلی خوبه (البته من نصفشو خوندم ولی احتمالا تا آخر همونطوری خوب مونده باشه :-") نکته ای که هست اینکه راجب فوتبال آمریکاییه ارتباط گرفتن یکم سخته اما خیلی خوب توضیح میده، در کل کار قوی هست.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
AAAABQcc6QOcyUq6f1WbEPHNfqTTggWl5VdiaixGgS1zUMT1tSAUGpILxAZfullv2PruH9I_Xru-eJePOGoD9KufqdfLyk...jpg

کسی در جریان این انیمه bas-_tard که از نت فلیکس پخش میشه هست، یه اقتباس از یه مانگای قدیمه و خیلی عجیب غریبه، تاریخ انتشارش رو که دیروز زده بودن، اگه کسی میدونه اومده امار بده بریم ببنیم و فیض ببریم از این wtf I just watched 😅😅😅

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,104
نام
محمد علی
فکر کردم شوخی میکنی "هیچکس آن را نخواند" بعد که دیدم اصلا پیدا نمیشه و بعد کیفیت رو که دیدم فهمیدم چرا اینو میگی :D
فعلا تا داستان دوم وقت کردم بخونم و خوب بود. در واقع اگر بخوایم با طراحیش مقایسه کنیم شاهکاره :D
یه نگاه به بقیه کارای نویسنده هم کردم اسم های جالبی داشتن بعد Trace حتما سراغ اونا هم میرم.
دقیقاً مصداق «هیچ کس آن را نخواند» ـه.
و این در حالیه که اولین منهوایی ـه که به فارسی ترجمه شده. و تقریبا از این مطمئنم:D
و باز به صورت عجیبی تقریباً یکی از اولین منهواهایی هم هست که به انگلیسی ترجمه شده! یعنی تا قبل از این تقریباً هیچ کس نمی‌دونست منهوا چیه.
در حدی که اولین بار که Trace ترجمه شده یه عده براشون سوال بوده این مانگا چرا این شکلیه و آیا روی کاغذ توالت چاپ می‌شده که صفحه‌هاش انقدر درازه؟

بهترین کار نویسنده‌اش بعد از Trace به نظرم Can't See Can't Hear But Love ـه. نسبتاً کوتاه و به شدت ایده عجیبی اما ساده‌ای داره.
View attachment 262196

کسی در جریان این انیمه bas-_tard که از نت فلیکس پخش میشه هست، یه اقتباس از یه مانگای قدیمه و خیلی عجیب غریبه، تاریخ انتشارش رو که دیروز زده بودن، اگه کسی میدونه اومده امار بده بریم ببنیم و فیض ببریم از این wtf I just watched 😅😅😅
هنوز انگار لینکی ازش نیومده.
قدیما (یعنی خیلی خیلی قدیم)، مانگاش رو توی AW ترجمه می‌کردن. تا یه جایی هم ترجمه‌اش منتشر شد اما انقدر وضعش خراب بود که تصمیم مدیریتی گرفته شد که دیگه فارسیش منتشر نشه:>

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,675
@NHM
بیا یه انیمه حال خوب کن برای دوران دانشجویی پیدا کردم ;))

Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei shitemita.
مرسی ایشالا این ارائه آخر رو برای استاد بفرستم چکش میکنم :))

از وقتی Breaking Bad و Better Call Saul رو دیدم حس انیمه بیشتر از قبل رفته :D

ولی امروز خودمو مجبور کردم به زور 1 قسمت وان پیس ببینم

هنوز به اپیزود 50 هم نرسیدم :-s

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,442
نام
مسلم

برای بازگشت به انیمه وان پیس نبین، عملا معادل ضرب المثل سنگ بزرگ نشانه نزدن هست. با انیمه های کوچک شروع کن :-"

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,442
نام
مسلم
منو تگ نکردی! منم دارم پ-اره میشم.:(
خودم هم بهتر نیستم :)) مثل یکی از کاراکترهای همین انیمه هستم که ترم چهارم ارشد هست و هنوز هیچ کار برای پایان نامه اش نکرده :))

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,387
نام
محمد

من 7 سال پیش انیمه وانپیس رو انگویینگ شدم.
هنوز که هنوزه توی همون نقطه 7 سال پیش هستیم، اونموقع اول راهنمایی بودم.:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
همچنان با تمام فاجعه بودن پایان بلیچ، شدیدا هایپم برای انیمه:x

---

آیا با اپنینگ Paripi میزان سم در بدنتان هنوز به حد غیر مجاز نرسیده است؟ (سم خوب:-" )
پس این ویدیو را ببینید :-"

gintama for ever

کاربر سایت
Aug 18, 2021
54
تا آخر دنیا هم بری گوسیک رو اینجا غیر از خودت و یکی دیگه همه قبول دارن بار رومنسش بالاست:D

در مورد GTO دیگه نمیدونم چرا به خونم تشنه ای:-"

میخوای به نیت صفحه 2000م یکم بنم کنی اینجا جشن بگیرید همه؟ :D فقط طولانی مدت نباشه:D
عزیزم، هرچی یه رابطه عاشقی ببندن تنگش که نمیشه رومنس، الان شما به برسرک میگی رومنس؟؟؟؟؟؟؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
عزیزم، هرچی یه رابطه عاشقی ببندن تنگش که نمیشه رومنس، الان شما به برسرک میگی رومنس؟؟؟؟؟؟؟
بحث اینه توی گوسیک بخش پررنگیش این قضیه ست اصلا :D
نصف شخصیت پردازی کاراکترها سر این قضیه شون شکل میگیره اصلا :D

دلیل نمیشه چون پرونده و اینا حل میکنند، دیگه رومنس حساب نشه!
هم میستریه، هم رومنس:p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر