Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
من اگر حوصلم میشد که ترجمه‌اش رو ادامه میدادم، اون وقت تو توقع آپلود شدن به موقع داری؟:D
همین که هنوز دارم تاور رو هفتگی ترجمه می‌کنم، برای خودم هم جای تعجب داره:D

رمانش رو تا آخر خوندم، می‌خوای برات اسپویلش کنم که راحت بشی؟:>
----------------------
@Akiba
واقعاً نصف عمرت برفناست که ۱.۵ ساله تاور رو نخوندی. قشنگ یه سری کاراکتر اومدن توی داستان که فقط «امیر پسند» محسوب میشن و کار دیگه‌ای نمی‌کنن:>
این جمعه هم شرایط مشابهی مثل جمعه قبلی دارم دقیقا :| ... احتمالش بالاست TOG یا منهوای دیگه ای رو شروع کنم به خوندن:D
الان در مورد اون بخش امیرپسند بودن...اومدی هایپ کنی یا ضدهایپ؟ :))

چقدر خوابم میاد ... آخه روز جمعه مال این موقع بیدار شدنه؟|-)

Last edited by a moderator:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
من اگر حوصلم میشد که ترجمه‌اش رو ادامه میدادم، اون وقت تو توقع آپلود شدن به موقع داری؟:D
همین که هنوز دارم تاور رو هفتگی ترجمه می‌کنم، برای خودم هم جای تعجب داره:D

رمانش رو تا آخر خوندم، می‌خوای برات اسپویلش کنم که راحت بشی؟:
به تجل بگو 2 تا از طرف من بزنه پس کلت .
اولی به خاطر فکر کردن به ادامه ندادن تاور .
دومی به خاطر فکر کردن به اسپویل سولو .
:D
-----
خب بلخره چپتر 81 سولو رو گذاشتن .

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
انیمه ی Perfect Blue رو دیشب دیدم شد بهترین انیمه ی عمرم :|

عجیبه چطور تا حالا ندیده بودم همچین شاهکاریو از دستم در رفته بود. به هرکس که از ژانرهای ترسناک, درام و روانشناختی خوشش میاد و دنبال داستان خیلی قوی و پیچیده هم سطح اشتاینز گیت هست توصیش میکنم. واقعا داستانش طوری بود که از هر صحنه میشد چندین برداشت مختلف کرد و باید دقت زیادی میکردی که کلشو بفهمی و چیزیو جا نندازی

انیمه ی جوجو پارت 5 و slime هم داشتم میدیدم که فعلا آنهولد کردم. میخوام اول تموم فیلمای انیمه ای در ژانر ترسناکو ببینم (معروف هارو)

فیلم Wicked City هم شنیده بودم کوجیما پیشنهادش داده تماشا کردم ولی همچین آش دهن سوزی نبود بهش 7 از 10 میدم. به نظرم پرفکت بلو به مراتب بهتر بود

کسی انیمه به شاهکاری Perfect Blue داره پیشنهاد بده؟ یا بهترین انیمه ی تاریخ بود؟ :-? (بعیدم نبود ازش) یکی از دوستام گفت اوانجلیون در سطحشه

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
این قسمت Kimetsu no yaiba رو خیلی باهاش حال کردم مخصوصا زن ایتسو رفت جزو کاراکترای محبوبم :D:-"
البته در کل سطح انیمه بسیار بالاست و هر کس نبینه اُف بر او :D
من انیمه رو ندیدم زن ایتسو نوشتی فکر کردم نوشتی یعنی همسر ایتسو سرچ کردم بعد دیدم نه کلا یه اسم هستش و یه پسره:D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,439
نام
مسلم
من انیمه رو ندیدم زن ایتسو نوشتی فکر کردم نوشتی یعنی همسر ایتسو سرچ کردم بعد دیدم نه کلا یه اسم هستش و یه پسره:D
منم که انیمه رو میدیدم یه لحظه نفهمیدم کی رو میگه چون توی انیمه زنیتسو مینویسه:D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
آخه از بعد فنی زِن+ایتسو هست :-"
بنویسم زنیتسو حس می کنم اشتباه نوشتم :D

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
همین ۵ دقیقه پیش تو سایت مال بودم یعنی واقعا امتیازها شده مسخره بازی امتیاز فول متال تا همین چند روز پیش ۹.۲۴ بود الان شده ۹.۱۰ تو همین چند روزی رای دهنده هاش ۵ هزار نفر زیاد شده و مثل اینکه این ۵ هزار نفر همه صفر دادن واقعا نفرین و لعنت بر کسایی که به فول متال صفر دادن و امتیازشو اوردن پایین واقعا حیفه این انیمه اول نباشه بدون شک بهترین انیمه تاریخه هر چقدر هم اتک اشتاینز گیت کد گیاس دث نوت شاهکارن ولی بازم فول متال یک چیز دیگست و خودم سه بار کامل دیدمش خدا کنه امتیازش به حالت اول برگرده.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
این جمعه هم شرایط مشابهی مثل جمعه قبلی دارم دقیقا :| ... احتمالش بالاست TOG یا منهوای دیگه ای رو شروع کنم به خوندن:D
الان در مورد اون بخش امیرپسند بودن...اومدی هایپ کنی یا ضدهایپ؟ :))

چقدر خوابم میاد ... آخه روز جمعه مال این موقع بیدار شدنه؟|-)
شیم آن یو که ToG‌رو در مقوله احتمالات قرار میدی.
ابداً ضد هایپ نیست. شک نکن از اون کاراکترهایی ـه که شدید فنشون میشی:D
شما ایسکندر رو در نظر بگیر. دو درجه کله خرتر و بی‌شعورترش کنB-)
سلام

به تجل بگو 2 تا از طرف من بزنه پس کلت .
اولی به خاطر فکر کردن به ادامه ندادن تاور .
دومی به خاطر فکر کردن به اسپویل سولو .
:D
-----
خب بلخره چپتر 81 سولو رو گذاشتن .
تجل رو خدا زده.:D
بالاخره کاره دیگه. هر کسی ممکنه یه روزی دست از هر کاری برداره.
خودمم فکر نمی‌کردم یه روزی هشتمین سال ترجمه ToG رو در حال سپری کردن باشم. اما ادم هیچ وقت نمی‌دونه بعدش چی میشه.
باور کن اسپویل کردن سولو حتی ارزش بن شدن رو هم داره:D
بس که جای اسپویل و هایپ داره لعنتی:D
همین ۵ دقیقه پیش تو سایت مال بودم یعنی واقعا امتیازها شده مسخره بازی امتیاز فول متال تا همین چند روز پیش ۹.۲۴ بود الان شده ۹.۱۰ تو همین چند روزی رای دهنده هاش ۵ هزار نفر زیاد شده و مثل اینکه این ۵ هزار نفر همه صفر دادن واقعا نفرین و لعنت بر کسایی که به فول متال صفر دادن و امتیازشو اوردن پایین واقعا حیفه این انیمه اول نباشه بدون شک بهترین انیمه تاریخه هر چقدر هم اتک اشتاینز گیت کد گیاس دث نوت شاهکارن ولی بازم فول متال یک چیز دیگست و خودم سه بار کامل دیدمش خدا کنه امتیازش به حالت اول برگرده.
خاااااک
من بعضی وقت‌ها در حال راه رفتن، بعضی وقت‌ها در حال نشستن، خوابیدن، غذاخوردن و... یهویی یاد فول متال می‌افتم و ناگهان کلیه موهای زائدم می‌ریزه
با خودم فکر می‌کنم چه طور یه چیزی می‌تونه انقدر خفن و تکرار نشدنی باشه و جوابی پیدا نمی‌کنم و در بحر حیرت غرق میشم.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
تجل رو خدا زده.:D
بالاخره کاره دیگه. هر کسی ممکنه یه روزی دست از هر کاری برداره.
خودمم فکر نمی‌کردم یه روزی هشتمین سال ترجمه ToG رو در حال سپری کردن باشم. اما ادم هیچ وقت نمی‌دونه بعدش چی میشه.
باور کن اسپویل کردن سولو حتی ارزش بن شدن رو هم داره:D
بس که جای اسپویل و هایپ داره لعنتی:D
من میدونم . دنیای اینمه راه افتاده دوباره ، تو دنبال اینی که از اینجا بن بشی :D
=====
Dr. Stone داره بی مزه میشه برام . نمیدونم چرا با شخصیتاش حال نمیکنم .

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
سلام

من میدونم . دنیای اینمه راه افتاده دوباره ، تو دنبال اینی که از اینجا بن بشی :D
=====
Dr. Stone داره بی مزه میشه برام . نمیدونم چرا با شخصیتاش حال نمیکنم .
صبر کن اتفاقا تازه داستان اصلی ازینجا شروع میشه. اون تایجو و یوزوریها و سوکاسا کلا میرن و تمرکز میاد رو سنکو و افراد جدید که تو اندینگ نشونشون دادن.

• Like
Reactions: m.a.t and rezatala

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
صبر کن اتفاقا تازه داستان اصلی ازینجا شروع میشه. اون تایجو و یوزوریها و سوکاسا کلا میرن و تمرکز میاد رو سنکو و افراد جدید که تو اندینگ نشونشون دادن.
بیشتر از همه با همون سنکو مشکل دارم :|
از بی نقصی و درست بودن همه حساب کتابا و پیشبینی هاش اصلاً خوشم نمیاد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر