Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
اگه 5 دقیقه اولش رو بتونی تحمل کنی انیمه خوبیه :D
ببین ! من تمام قسمتاش رو با قرص ویگ*را به اخر رسوندم.. از چی میترسونی منو:D....
پ. ن اون دختری که عکسش رو فرستادی دستش اب پرتقال بود، چقدر شبیه این دختره که اسمش miyako shirakawa تو انیمه imouto هستش:-?

آخرین ویرایش:

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام بر همه

بچه ها امروز داشتم تو ایسنتا میچرخیدم یه پست دیدم یه انیمه بود خیلی باحال بود چند تا غول بودن با ناخوناشون که خیلی بلند بود میزدن تو این ادما بعد میخوردن اسمه این انمیه چی هست کسی میدونه ؟ شانس ما همه انمیه هاشو اسمشو مینوشت اینو نوشته بود .......

حالا موبایل گذاشتم شارژ روشن شد اگه کسی نمیدونست یه عکس ازش میگیرم .....

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
سلام بر همه

بچه ها امروز داشتم تو ایسنتا میچرخیدم یه پست دیدم یه انیمه بود خیلی باحال بود چند تا غول بودن با ناخوناشون که خیلی بلند بود میزدن تو این ادما بعد میخوردن اسمه این انمیه چی هست کسی میدونه ؟ شانس ما همه انمیه هاشو اسمشو مینوشت اینو نوشته بود .......

حالا موبایل گذاشتم شارژ روشن شد اگه کسی نمیدونست یه عکس ازش میگیرم .....
Blood-C نبوده؟

هر چقدر این 3Gatsu no Lion از دور ناز و کاوایی میزنه از درون کار به شدّت مریضیه....
مخصوصاً فصل دو تیکه های مربوط به هینا
با این حال به شدّت سریال را دوست می داریم>:D<

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
Blood-C نبوده؟

هر چقدر این 3Gatsu no Lion از دور ناز و کاوایی میزنه از درون کار به شدّت مریضیه....

سلام بر شما
زدی تو خال خوده خودشه.
این انیمه ها یکی از دلایل معرفویتشون همین محتوا های خشن غمگین و راز آلود هست که توی بقیه انیمشن های غربی پیدا نمیشه هیچ کدوم از انمیشن های هالیود نمیتونی پیدا کنی که یه همچین خشونت و تاریکی رو به تصویر بکشه ......

• Like

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی
حقیقتش من تیکه های مرتبط با شیمادا-سان و سویا-سان و گوتو و یاناگیهارا کیشو رو به مراتب بیشتر از تیکه های مربوط به هینا دوست داشتم :D
نه اینکه بد بود، ولی واقعاً قواره ش به انیمه نمیخورد. اینهمه سر و صدا و غلظت و تاکید سر یه همچین موضوعی، حالا هرچقدرم تو واقعیت حضور داشته باشه و مهم باشه، چیزی نیست که به سانگاتسو بخوره انصافاً، باز خوبه که جمع شد قضیه ش کم و بیش :D
واقعاً حیفه که داره تموم میشه. خبر ندارم انیمه به کجای مانگا رسیده ولی کاش زودتر فصل جدیدش تایید بشه

آخرین ویرایش:

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,594
نام
mohammad
دوستان تقریبا 15 سال پیش یک انیمه ای از شبکه یک پخش میشد که محیط های نسبتا تاریکی داشت و کلا انگار تو فضا بود دقیقا یادم نیست... یادمه شخصیت های مثبت انیمه موقع جنگ ها میرفتن وارد دستگاهایی میشدن که هر کدوم اینا یک قسمت از بدن یک ادم اهنی یا هر چیزی که میشه بهش گفت بودند:D
کسی یادشه؟ اسمشو میشه بگید؟

• Like

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
دوستان تقریبا 15 سال پیش یک انیمه ای از شبکه یک پخش میشد که محیط های نسبتا تاریکی داشت و کلا انگار تو فضا بود دقیقا یادم نیست... یادمه شخصیت های مثبت انیمه موقع جنگ ها میرفتن وارد دستگاهایی میشدن که هر کدوم اینا یک قسمت از بدن یک ادم اهنی یا هر چیزی که میشه بهش گفت بودند:D
کسی یادشه؟ اسمشو میشه بگید؟

Voltron رو می گی؟
آمریکاییه، ژاپنی نیست :D

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,594
نام
mohammad
Voltron رو می گی؟
آمریکاییه، ژاپنی نیست :D
فکر کنم این بود باید شروع کنم ببینم مثل قبل حال میده یا نه:D شش هفت سالم بود زیاد یادم نیست:D
---
سری های جدیدش حداقل ظاهر مضخرفی دارند:D

• Like

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
درود رفقا
اول یادآوری کنم که انیمه سینمایی Mary And The Witch's Flower یکی دو روزه (یا بیشتر؟) که اومده بلوری‌اش. بریم تماشا!

دوم هم: Amanchu! Advance EP1

از اونجا که سایت‌های وطنی این دو سه روز حرکتی نزدن، با فلاکت خاصی یه نسخه RAW رو گرفتم و خب پیدا نکردن زیرنویس انگلیسی باعث شد مثل بچه‌های فسقلی‌ای که می‌شینن پای کارتون‌های دوبله‌نشده، بشینم پای انیمه! (بعد این همه سال هنوز در حد واتاشی وا بلک‌بورد دس رو متوجه می‌شم نهایت!)

خب با این وضعیت درست حسابی نفهمیدم داستان این قسمت از چه قرار بود، ولی تا اینجا اون‌طوری که انتظار داشتم به دلم ننشست. ظاهرا J.C.Staff با ایچی‌هاش اشتباه گرفته یه لحظه کار رو؛ طوری که یکی بیاد بدون تماشای فصل قبل، برای سبک سنگین کردن یه نگاهی به قسمت اول بندازه، بعیده برداشت درستی از کار پیدا کنه. فصل اول Amanchu رو شخصا بهش ارادت خاصی دارم و امیدوارم Amanchu! Advance هم در ادامه، بهتر ظاهر بشه. هرچی باشه هنوز قسمت اوله؛ به‌ویژه بدون زیرنویس دیدن‌ش هم که مزید بر علت می‌شه.

درباره انیمه‌های زمستون هم که شخصا تا حالا یکی از بهترین فصل‌ها بوده برام، اگه عمری باشه بعدا یه خط‌خطی‌ای می‌کنم و سرتون رو درد میارم. از همین الان دلم براشون تنگ شده، بس که فصل خوبی بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر