Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
اوووف این قسمت 130 دراگون بال سوپرم دوباره مث قسمت قبلش خدا بود

حالا تا وسطاش که بگیم مبارزه بود اتفاق خاصی نیفتاد اما اخرش چی بود این آخه ! یعنی به عقل جنم نمیرسید اون صحنه آخریا ادم بیست بار ببینه هم سیر نمیشه
این مردک اندروید هفده چطوری هنوز زنده بود ؟؟؟؟؟!!!!!!!! واقعا بیخود نیس بهش لقب MVP واقعی تورنمنتو دادن ! ... از اونطرف اون صحنه یهو پشت گوکو پاره شد, جیرن خواست دوستاشو بکشه, کلا چی بود اصلا بخوام تعریف کنم یه طومار باید بنویسم ... فقط 10-15 دقیقه انیمه رو میشه یه مقاله نوشت نقد و بررسی کرد

راستی انیمه ورلدم که بسته شد ! دیگه باید بشینیم انیمه با زیرنویس انگلیسی ببینیم باقی عمر مث اینکه !

یکی دو هفته دیگه شرایط عادی میشه ! میشینیم انیمه ها رو با زیر نویس فارسی میبینیم ! (اطلاعات موثق دارم که میگما)

فکر نمیکنم انیمه ورلدم تا ابد بسته بمونه ! احتمالا یکی دو ماهه بر میگردن !

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
اوووف این قسمت 130 دراگون بال سوپرم دوباره مث قسمت قبلش خدا بود

حالا تا وسطاش که بگیم مبارزه بود اتفاق خاصی نیفتاد اما اخرش چی بود این آخه ! یعنی به عقل جنم نمیرسید اون صحنه آخریا ادم بیست بار ببینه هم سیر نمیشه
این مردک اندروید هفده چطوری هنوز زنده بود ؟؟؟؟؟!!!!!!!! واقعا بیخود نیس بهش لقب MVP واقعی تورنمنتو دادن ! ... از اونطرف اون صحنه یهو پشت گوکو پاره شد, جیرن خواست دوستاشو بکشه, کلا چی بود اصلا بخوام تعریف کنم یه طومار باید بنویسم ... فقط 10-15 دقیقه انیمه رو میشه یه مقاله نوشت نقد و بررسی کرد

راستی انیمه ورلدم که بسته شد ! دیگه باید بشینیم انیمه با زیرنویس انگلیسی ببینیم باقی عمر مث اینکه !
من اونقدر تو پروفایلم بحث کردم انگشت درد گرفتم... واقعا این 2 قسمت 129 و 130 شاهکاری بود.. مدت ها این چند قسمت سر زبون انیمه فن ها میمونه... همه چی عالی و شاهکار...
وقتی به شاهکار بودن قسمت 129.و 130 پی میبرید که نسخه 1.5 گیگ رو تو led 50 اینچ ببینید... اون لحظه های نابش قشنگ فکم باز مونده بود. چون باورم نمیشد با چه سرعت نفس گیری داشتن fight میکردن باهم... چنان میخکوب میشی که حتی حاظر نمیشی 1 ثانیه رو ازدست بدی...
راجه به اخر قسمت 130 بگم معلومه فریزا نقشه درست درمون کشیده...
انتظار فوق العاده سخت شده برای قسمت 131

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اول اینکه سال نو همه مبارک! :D
سالی پر از انیمه و مانگای خوب داشته باشید!
سالی که نکوست از بهارش پیداست و انیمه های بهار امسال همه عالین! :D
+
Overlord II Episode 11
wow :|
من هر چقدر از این تعریف کنم کمه :D
تنها مشکلش اینه که فقط 13 قسمته این فصل :|

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
271
نام
آرش
درود به همه‌تون
منم یه سال مشدی و پر از شادی و تندرستی رو براتون آرزومندم و پر از انیمه‌های خوب!
از شگفتی‌های اول سالی همین بس که شبکه پویا صدا و سیما باراکامون پخش می‌کنه! o_O
:D

چه دوبله شاهکاری هم داره ! :|
دقیقا :))

آخرین ویرایش:

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
درود به همه‌تون
منم یه سال مشدی و پر از شادی و تندرستی رو براتون آرزومندم و پر از انیمه‌های خوب!
از شگفتی‌های اول سالی همین بس که شبکه پویا صدا و سیما باراکامون پخش می‌کنه! o_O
:D
چه دوبله شاهکاری هم داره ! :|

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
سلام به همه دوستای خوبم....سال نو مبارک، ارزو میکنم تن سالم و سرشار از انرژی با اتفاق های خوب و پیشرفت در انتظارتون باشه.... امیدوارم هرکسی ارزویی داره امسال بهش برسه و در اخر رو لب همه خنده باشه تا اخر سال!
پ. ن:انیمه سری kuzu no honkai رو تا اخر دیدم... واقعا خوب بود امتیاز شخصی من بهش 8.5/10 هست...

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
واقعا چقدر کار خوب و خردمندانه ای میکردم هر فصل صبر میکردم فصل تموم شد و انیمه های مطرح با نمراتش خوبش رو فقط میدیدم ! این هفته به دلایلی مجبور شدم یکی دو تا انیمه پرت و متوسط رو به ضعیف این فصل رو اونم در حد یکی دو قسمت ببینم ! اصلا مریض شدم !

...................................
اورلورد هم تازه یه قسمت در حد قسمت های معمولی فصل اول نشونمون داد بالاخره ! تا قبل این قسمت قشنگ میشه به عنوان قرص خواب پیشنهادش داد

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
آرزوی سال نو ما تایید شدن فصل 3 انیمه Darker Than Black هست
یعنی من پیر شدم پای تایید شدن ادامه این انیمه
کلا فصل دوم توی اوج و جای حساس تموم شد و رفت، البته بماند که من چندان با فصل دومش حال نکردم اما واقعا پایان خوفی داشت و آماده بود که فصل سوم طوفانی رو شروع کنه
اینا نه ادامه انیمه رو می سازن نه حداقل از روی Jet Black Flower انیمه می سازن که سری به یه جایی برسه (که البته من امیدوارم از روی Jet Black Flower چیزی نسازن، ادامه فصل دوم رو بسازن (که هیچ کدومش رو نمی سازن :| ))
لامصب پتانسیل Prequel هم داره آخه :| حالا هی Case Closed / Detective Conan بسازید :|

پ.ن: البته فصل جدید Psycho-Pass با حضور استاد اعظم Kogami هم جای خود داره، Prison School هم امید دارم آخرای 2018 اینطورا تایید بشه فصل جدیدش :D

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
آرزوی سال نو ما تایید شدن فصل 3 انیمه Darker Than Black هست
یعنی من پیر شدم پای تایید شدن ادامه این انیمه
کلا فصل دوم توی اوج و جای حساس تموم شد و رفت، البته بماند که من چندان با فصل دومش حال نکردم اما واقعا پایان خوفی داشت و آماده بود که فصل سوم طوفانی رو شروع کنه
اینا نه ادامه انیمه رو می سازن نه حداقل از روی Jet Black Flower انیمه می سازن که سری به یه جایی برسه (که البته من امیدوارم از روی Jet Black Flower چیزی نسازن، ادامه فصل دوم رو بسازن (که هیچ کدومش رو نمی سازن :| ))
لامصب پتانسیل Prequel هم داره آخه :| حالا هی Case Closed / Detective Conan بسازید :|

پ.ن: البته فصل جدید Psycho-Pass با حضور استاد اعظم Kogami هم جای خود داره، Prison School هم امید دارم آخرای 2018 اینطورا تایید بشه فصل جدیدش :D
اون darker than bblack رو جدا موافقم. خیلی بدجا تموم شد. در مورد prison school هم با اون چیزایی که تو مانگاش دیدم عمرا رنگ صفحه تلویزیون ببینه اونجاهاش. مگه اینکه تو نت پخش شه یا ova بیاد..

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
دوستان یه سری خبر خوش بدم ! تک انیمه تیم زیر نویسش رو تشکیل داده و داره کم کم زیر نویس ها زو میزاره !
انیمه لیست هم از قبل فعال بود !با مراجع به سایتشون میتونید اکثر انیمه های فصلی رو زی. نویس بگیرید

یه تیم ترجمه هم تازگی راه افتاده به اسم گلدن ساب و فقط تو تلگرام فعالیت میکنه ! و اکثر انیمه های فصلی رو ساب میکنن و همون تنوعی که قبلا ذکر کرده بودم رخ داده ! هر کی ادرس تلگرامی گلدن ساب رو خواست بگه براش pmکنم!

..........
امسالم با امید و ارزوی فصل سوم
K-on
Kingdom
و فصل دوم
No game no life

شروع کردیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر