Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,777
نام
Masoud
همون اول که نرفتم قبلا تفننی انیمه میدیم مثل death note و .... از این جور چیزا ولی از وقتی با وان پیس آشنا شدم لامصب عین اعتیاد شده برام:D( روزای که انیمه نمیبینم بدن درد میگیرم:D)
--------------------------
در مورد ورزشی نظرت راجعه به days چیه؟؟ میدونم یعد فوتبالیستا سخته با انیمه فوتبالی دیگه کنار بیای ولی از هیچی بهتره.
چون تو ایران فوتبال بین مردم معروفه دلیل نمیشه حتما انیمه فوتبالی ببینی ...
چون این انیمه پیش یه سری انیمه ورزشی قوی حرفی برا گفتن نداره:
Hajime no Ippo بکس
Diamond no Ace بیس بال
Kuroko no Basuke بسکت بال (این یکی خیلی تخیلیه ، شایت خوشت نیاد)
و ...
دیز خیلی خیلی گوگولیه ، چون گفتی مبارزه و هیجان میخوای ، نظر من اول رو هاجیمه هست ، بعد اون دوتای دیگه ...

انیمه Kingdom هم خیلی عالیه ، هیجانی و اکشن ، ممکنه بعد دیدن انیمه مانگاخون هم بشی ، فوقالعاده هست مانگاش.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
انیمه ورزشی خوب زیاده!:D

اینایی که گفتن هیجان بالایی دارن! + Haikyuu (والیبال) البته :D

اما کارهای متفاوت تری مثل Baby Steps (تنیس) یا Chihayafuruu (یه انیمه ورزشی کارتی سنتی ژاپنی! :)) ) که خیلی کار خوبیه:x

اصلا اینکه انیمه اکشن حال نمیدا رو موافقم! کارهای Slice of Life عالین!:D انشاالله وقتی از اکشن خسته شدی بری سراغشون دریابی چه سبک خوبین:x :d

راستی ورزشی Slam Dunk (بسکتبال) هم عالیه:D طنز خوبی هم داره:D
ولی کوروکو نو بسکت هیجان فوق العاده ای داره! با اینکه فاز تخیلش رفته رفته میره بالا! اما عالیه و حال میده! >:)

---

اسم چیهایافورو رو اوردم، خیلی وقته میخوام بپرسم ولی یادم میره!(شایدم پرسیدم و یادم نیست:-" )
خبری از ادامه ی انیمه ش نیست؟ :(
حیفه...ظلمه...! :( مانگاش تموم شده؟ نشده؟ یه اطلاعاتی بدین :D

---

Samurai Champloo خوبه شروع کنم ببینم؟:D
اول از سوالی که پرسیدی خجالت بکش، بعد همین الان شروعش کن:D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,109
نام
محمد علی
لیسانا :cry::sob:
خیلی سکانس Emotionalـی بود:disrelieved:
لامصب همینطور داره بهتر میشه:D
هرچی جلوتر میره هم بیشتر معنی واژه فن سرویس رو درک میکنم :D
الآن داری در باب "فن سرویس" به مرتبه "علم الیقین" میرسی.
اگر روزی آمادگیش رو داشتی بیا اینجا چند تا اسپین آف از مانگای فری تیل بهت معرفی کنم که نیم ساعته از "یقین" به "عین الیقین" برسی:D

بعدش باز اگر معرفت النفست به حد کافی بود بچه ها می تونن با معرفی انیمه هایی که دیدن و صداش رو در نیاوردن تو رو به مرتبه "حق الیقین" و فنا برسونن:D
سلام دوستان بهتر از وان پیسم هستش؟؟؟ اگه هست بی زحمت معرفی کنید.اگرم نیستش:D یه چندتا انیمه خوب که تخیلی نباشه بگین ممنون میشم.
سلام علیکم.

دقیقاً در چه زمینه ای از وان پیس بهتر باشه؟ مثلاً حالت ماجراجویی یا اکشن بودن یا بلند بودن؟

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان
اول از سوالی که پرسیدی خجالت بکش، بعد همین الان شروعش کن:D

در این حد؟:D ردیفه رفتم ببینم!:D متاسفانه انقدر کار زیاد شده وقت انیمه دیدنم خیلی کمه مجبورم یه چیزی رو انتخاب کنم که واقعا ارزش وقت گزاشتن داشته باشه!:D

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

Mostafa CJ

کاربر سایت
Jun 2, 2014
1,105
دقیقاً در چه زمینه ای از وان پیس بهتر باشه؟ مثلاً حالت ماجراجویی یا اکشن بودن یا بلند بودن؟

دوستان عزیز معرفی کردن. خیلی ممنون بابت راهنمایشون.دیگه فعلا برای یه مدتی با همین انیمه ها سر میکنم.

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
در این حد؟:D ردیفه رفتم ببینم!:D متاسفانه انقدر کار زیاد شده وقت انیمه دیدنم خیلی کمه مجبورم یه چیزی رو انتخاب کنم که واقعا ارزش وقت گزاشتن داشته باشه!:D
حالا فردا نیای بگی من انتظار اوانجلیون و این حرفا داشتما :| ، ولی کاریه که ندیدم کسی ازش ناراضی باشه، و کلا ندیدم کسی بد سلیقه باشه در موردش و بگه خوشم نیمد :p
جزو کارهای خیلی معروف هم هست! :D + خوشت اومد برو Cowboy Bebop ببین بعدش:D

نکته : من و تو سلیقه ـمون کلا فرق داره! :-" یهو دیدی خوشت نیمد،این دیگه مشکل خودته:-"

دوستان عزیز معرفی کردن. خیلی ممنون بابت راهنمایشون.دیگه فعلا برای یه مدتی با همین انیمه ها سر میکنم.
این محمدعلی(m.a.t) از بزرگان اینجاست! :D ، کارهای خوبی هم معرفی میکنه:D
چیزی رو پیشنهاد بده،من شخصا سعی میکنم(:-") ببینم یا بخونم :D ، پیشنهاداتش رو بزار تو اولویت:-"

البته اینکه میگه وان پیس بهترین نیست رو بیخود میگه:p :-"

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
من هی میگفتم سینا از چیه این انیمه فلان فلان شده خوشش اومده :D

نگو از شخصیتای زنش و فن سرویس بیش از حدش خوشش اومده :))
اون یکی از دلایلشه :D
در کنار اونا کلا انیمه خفنیه :D
سینا، ماذا فاز :D
متوجه منظورت نشدم! :-/ :D
الآن داری در باب "فن سرویس" به مرتبه "علم الیقین" میرسی.
اگر روزی آمادگیش رو داشتی بیا اینجا چند تا اسپین آف از مانگای فری تیل بهت معرفی کنم که نیم ساعته از "یقین" به "عین الیقین" برسی:D

بعدش باز اگر معرفت النفست به حد کافی بود بچه ها می تونن با معرفی انیمه هایی که دیدن و صداش رو در نیاوردن تو رو به مرتبه "حق الیقین" و فنا برسونن:D
OVAهاش رو دارم ولی یاسر @END_BOY گفته ممکنه داستان رو اسپویل کنه واست فعلا نبین:D الان قسمت 97ـم، کدومش رو میتونم بدون اسپویل شدن ببینم؟:D
از اونایی که بچه ها دیدن و صداش رو در نیاوردن هم چندتا معرفی کنین خب ما هم ببینیم و صداش رو در نیاریم :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
سلام

اینکه کل کل و شوخی با آکیبا رو به همه چیز ربط میدید دیگه از حد نرمالش داره خارج میشه .
وقتی کسی سوال میپرسه ، قشنگ جوابش رو بدید . نه اینکه برای تیکه انداختن به یه کاربر دیگه ازش استفاده کنید .

شما هرچی میخوای برداشت کن اشکالی نداره :D

ولی من کاملا جدی گفتم و دیگه نکنه میخواید یه حرکتم بزنید که " حس کردم کاربر فلان ناراحت شد پس پستت رو پاک میکنم و . . . " ؟

کاملا نظر خودم بود و هیچ جوری نمیتونی غیر اینو ثابت کنی :D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
شما هرچی میخوای برداشت کن اشکالی نداره :D

ولی من کاملا جدی گفتم و دیگه نکنه میخواید یه حرکتم بزنید که " حس کردم کاربر فلان ناراحت شد پس پستت رو پاک میکنم و . . . " ؟

کاملا نظر خودم بود و هیچ جوری نمیتونی غیر اینو ثابت کنی :D
هر چقدر بخواید میتونید با آکیبا شوخی کنید ولی به جا .
باز هم اینجوری باشه که جواب گمراه کننده بدید به کسی ، اون موقع شرمندتون میشم .

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام.

gosick رو اومدم ببینم، انقدر هاردساب داغون و رو مخی داشت نتونستم تحمل کنم اصلن، زبونشم خیلی خارجی بود:D بایست بعدن یه ریلیز دیگه بگیرم،

Arsalan Senki هم از قسمت اولش و فراتر از ده دقیقه‌ ـش اصلن نتونستم برم تا حالا نمیدونم چه حکمت تخیلی‌ایه!:|
ولی جالب بود که دیدم جایی نوشته بود این همون امیر ارسلان نامدار خودمون ِ^___^

میمونن سه‌تا انتخاب پیش روم که فایلهاشون موجوده:
Chaos 3BHeAd
Himouto! Umaru-chan
Parasyte the maxim
اولی رو خیلی وقت پیش گرفتم چون یجا نوشته بود ربطی دارد به اشتاینز‌گیت گویا... در مورد بقیه هیچی نمیدونم.

ممنون میشم یکم روشنم کنید:D

فیلم Psycho-Pass رو هم دیدم... خوش‌ساخت بود و ماجرای جالبی رو روایت کرد، اکشن خوب و اتمسفر عالی...و موسیقی عالی.

ولی دیدن کوگامی خودش خیلی کیف داد و شنیدن موسیقیای خوبش هم که اصلن نابودم کرد و شنگول! *___*
از لحظات قشنگش اون لحظه ای که ماکشیما رو میبینه خیلی خوب توی ذهنم موند... و دیدار آخر فیلم بین گینو و کوگامی و اون مشت:D

سونموری هم که معلوم الحال بود کلن، هرکاری میخواست بکنه قشنگ قبلش قابل حدس بود بنظر من.

فقط اون سایبرگا قابل هضم نبودن برام:|

آخرین ویرایش:

DonYagami

کاربر سایت
Jul 2, 2016
111
میشه چندتا کار مردافکن! خفن معرفی کنید؟ مثل Ano Hana , Grave of the Fireflies و The Wind Rises فرقی هم نمیکنه سینمایی باشه یا سریالی.

یه سری انیمه هم معرفی کنید که یه شخصیت باحال و خنگ داشته باشه. مثل مثلا ماکو تو کیل لا کیل یا لوفی توی وان پیس.

از معرفی کردن انیمه های خیلی بلند جدا خودداری کنید :D
اگرم ستینگش دبیرستانی نباشه که چه بهتر :D
مرسی :D

• Like

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
سلام.

gosick رو اومدم ببینم، انقدر هاردساب داغون و رو مخی داشت نتونستم تحمل کنم اصلن، زبونشم خیلی خارجی بود:D بایست بعدن یه ریلیز دیگه بگیرم،

Arsalan Senki هم از قسمت اولش و فراتر از ده دقیقه‌ ـش اصلن نتونستم برم تا حالا نمیدونم چه حکمت تخیلی‌ایه!:|

Chaos 3BHeAd
Himouto! Umaru-chan
Parasyte the maxim
اولی رو خیلی وقت پیش گرفتم چون یجا نوشته بود ربطی دارد به اشتاینز‌گیت گویا... در مورد بقیه هیچی نمیدونم.

فیلم Psycho-Pass رو هم دیدم... خوش‌ساخت بود و ماجرای جالبی رو روایت کرد، اکشن خوب و اتمسفر عالی...و موسیقی عالی.

ولی دیدن کوگامی خودش خیلی کیف داد و شنیدن موسیقیای خوبش هم که اصلن نابودم کرد و شنگول! *___*
از لحظات قشنگش اون لحظه ای که ماکشیما رو میبینه خیلی خوب توی ذهنم موند... و دیدار آخر فیلم بین گینو و کوگامی و اون مشت:D

سونموری هم که معلوم الحال بود کلن، هرکاری میخواست بکنه قشنگ قبلش قابل حدس بود بنظر من.

فقط اون سایبرگا قابل هضم نبودن برام:|
از بین اون سه تا فقط آخری رو دیدم . بزار یک نصیحتی بکنمت اگه کل تاپیک هم یک صدا گفتن شاهکاره نرو سمتش :D
من خودم همین حماقتو کردم و به توصیه یکی که خیلی باهاش حال کرده بود دیدمش هنوز که هنوزه مثل نوعی موجود با وفا پشیمونم :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,109
نام
محمد علی
اون یکی از دلایلشه :D
در کنار اونا کلا انیمه خفنیه :D

متوجه منظورت نشدم! :-/ :D

OVAهاش رو دارم ولی یاسر @END_BOY گفته ممکنه داستان رو اسپویل کنه واست فعلا نبین:D الان قسمت 97ـم، کدومش رو میتونم بدون اسپویل شدن ببینم؟:D
از اونایی که بچه ها دیدن و صداش رو در نیاوردن هم چندتا معرفی کنین خب ما هم ببینیم و صداش رو در نیاریم :D
حضور ذهن ندارم که OVA هاش کجاها رو اسپویل می کنه. بهترین کار اینه که بذاری برای بعد از تموم شدن دو فصل انیمه.
از OVA هاش بهتر یه سری چپترهای جانبی از مانگاش هست که خیلی با کیفیت و اصیل ـه:D قشنگ قابل مقایسه با صد سال تنهایی
و جنگ و صلح هستن. مخصوصاً یکی شون که حالت عصر حجری داره:-"

اون چیزها رو هم باید آریا یا امیر آکیبا بیاد بگه. البته امیر آکیبا ژانر مورد علاقه اش BL ـه که ممکنه به سلیقه ات نخوره.
سلام.

Chaos 3BHeAd
Himouto! Umaru-chan
Parasyte the maxim

ارسلان عمیقاً هیچ ربطی به امیر ارسلان نامدار نداره. البته یه شباهتی داره و این که هر دو ملغمه ای از یه سری چیزهای نامربوطه:D
در هر صورت انیمه بدی نیست و دیدنش می تونه سرگرم کننده باشه.

Chaos; Child هیچ ربط داستانی به Steins;Gate نداره.
یه مجموعه Visual Novel هست که توی ژاپن منتشر شدن و مال شرکت 5bp هستن. این ها توی یه دنیا رخ میدن ولی با هم همپوشانی ندارن.
ندیدن شون هم چیزی از کسی کم نمی کنه. ولی چون در بدترین حالت کارهاشون از متوسط بالاتره، دیدن شون خالی از لطف نیست:D

دومی از این انیمه های کمدی/کاوایی ـه. کشته مرده زیاد داره ولی من از این انیمه ها خوشم نمیاد برای همین ندیدمش:>

پارازایت کاملاً ارزش دیدن داره. البته اگر یه انیمه نیمچه تاریک که بزرگسال هم هست و کمی مدل قدیمی اذیتت نکنه:D
انیمه اش جدیده اما مانگاش خیلی قدیمی ـه. انیمه اش حتی برای من که مانگا رو خونده بودم جذاب بود و تا آخر کشش داشت.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
اون چیزها رو هم باید آریا یا امیر آکیبا بیاد بگه. البته امیر آکیبا ژانر مورد علاقه اش BL ـه که ممکنه به سلیقه ات نخوره.
من کجا میتونم از ایشون به خاطر شایعه پراکنی و تخریب شخصیت شکایت کنم؟ :D
برو انقدر شایعه پراکنی نکن مرد حسابی:|

سلام.

Chaos 3BHeAd
Himouto! Umaru-chan
Parasyte the maxim

گوسیک رو در اسرع وقت یه نسخه درست حسابی بگیر:D
ارسلان هم خیلی خوبه...:( ... آخه چرا؟ :(

بین این سه تایی که گفتی، سومی کار خوبیه! نمیگم شاهکار و فلان و ...،اما ازش لذت بردم:D ارزش دیدن داره به نظرم:D
دومی رو فعلا یک قسمت دیدم! ولی حال کردم! یک سری عکس و gif و ... هم از این بشر دیدم،عالیه! :))
اولی هم که هیچی...(اطلاعاتی ندارم! نه اینکه منظورم این باشه که بده:D )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر