Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
کیفیت مهمه نه کمیت :) همین که من و آریا دایناسور طرفدار بانوییم کفایت میکنه :)

:))
کل سری و داستانش بر پایه سیبر و اون حرکت اخر F/Zـه، بعد میگی حضورش تو پاچه نویسنده بوده!!؟ :-j مثل اینه بگی حضور بیگ باس تو MGS 3 تو پاچه کوجیما بوده! :-j
کلا این هیتت از بانو رو درک میکنم:) به هر حال بر خلاف رایدر، شخصیت اصلی سریه :) :D
کیفیتی که تو به عنوان انیمه بین حساب بشی که اوضاعش فاجعست:p اونی که انیمه با دوبله انگلیسی میبینه که دیگه حرف از کیفیت نباید بزنه:p

گویا نمیدونی نویسنده ی F/SN و F/Z یکی نیستن! برای همین گفتم تو پاچه:p
اتفاقا خدا رو شکر میکنم که شخصیت اصلی نیست! هرچه کمتر تو این میلک شدن ها دخیل باشه بهتره!:))
کم کمش اینه طراحی کاراکترمون رو کپی پیست نمیکنند چپ و راست و به اسم های مختلف قالبش کنند:|

---
خوب ... یکم به انیمه های در حال پخش بپردازم:-" :D

چه خوشگل در اوردن زو رو! :x :x :x از چیزی که فکر میکردم خیلی بهتر بود:x ، اصلا اینکه غروب رسیدن، و این حالت غروبی که داره خیلی قشنگش کرده بود!:x
گرافیک هم کلا احساس میکنم این قسمت خوب بود :D (یکی دو انیمیشن تکراری داشتیم...کلا هم که البته چون مبارزه نبود،انیمیشنی نداشت تو ذوق بزنه:-" )، ولی طراحی صورت ها هم خوب بود! :D
کلا خیلی راضی بودم از این قسمت:x
جدا از این، مقدمه ی اول هم جدید شده!:x حذف که نمیشه...همین که از زیر دریا کشیدن بیرون خودش خیلیه! :D ، جالب بودش:D فقط این آخرش که هر 9 کلاه حصیری رو معرفی میکنه رو اعصابه:D دیگه طرف از وسط آرک هم تازه بخواد وان پیس رو شروع کنه، با دیدن اپنینگ یا بین القسمتین ها،کاراکترها رو میشناسه:D

در مورد صداپیشه ها... کروت رو یکم صدای گوگولی تری براش تصور میکردم...:-"
ولی از اون طرف اونی که لباس نامی رو پوشیده بود(اسم رو در جهت اسپویل(؟) نیوردم!) دقیقا چنین صدایی رو براش متصور میشدم:D

داشت یادم میرفت! مهمترین بخش این قسمت هم ابراز احساسات بانو بود!:x و سلیقه و کاوایی شناسیش تو حلقم! :D (انقدر گفت کاوایی...از نگاه منم کاوایی شد ریونوسکه :)) )
در مورد نینجا هم که بانو کلا تو باغ نبود! :D
بالاخره بین القسمتین های جدید هم دیدیم،بانو روبین و خدایگان اسوپ!:x به به! به به! :x (بانو روبین:x)
کلا این سری جدید بین القسمتین ها رو خیلی دوست دارم! هم آهنگ مخصوص هرکدوم رو میزنند دوباره،هم برای کاراکترهای دیگه غیر از کلاه حصیری ها هم ساختن! که بهشون تنوع بیشتری میده!(بارت و لاو فعلا...)

خود آرک...حیوانات سخنگو... من که عاشق حیواناتم! به نظر میرسه حال کنم با این آرک :D (این حرفای xماه پیش تو تاپیک های مانگاست:)) )
کلا اینکه بسیار دوست داشتم دیگه! :D شروع امیدوار کننده ای داشت! :D

---

این شخصیت اصلی(که اسمش رو یاد نمیگیرم!) چقدر بیشعوره خدایی :| ، این یارو اگر انتقامش رو کامل بگیره و در آرامش بمیره بد میره رو اعصابم:| و خیلی راحت میره جزو کاراکترهای منفورم:|
کلا خیلی حرکات کثیفی میره:|
البته درسته دنیای مافیاییه و این چیزا زیاده توش:-" ، ولی خوب...با روح جوانمردی ما سازگار نیست:| بیشعوره دیگه:-" گیر ندید بهم:|

---

خبر خاصی که نبود...ولی بخش SMSـها رو دوست داشتم:-" :D کم کم داره بهتر میشه انیمه:-"
فقط این بمب روحیه ی تیم و این حرفا...والله چیزی که من میبینم بیشتر رو اعصابه:-" مربی و تمام بازیکنایی که روش حساب میکنند به نظرم دیوونند:-" (حداقل فعلا:| )

---

خدا لعنتشون کنه!!!:(( خداااااااااا!!!! :((
آخه 8 قسمت...یک سوم فصل مونده،بعد باید اینجوری تموم بشه؟ :((
چه جای حساسی هم رسید داستان:( ... حداقل یک سال دیگه صبر کنیم...آخرشم بیان 8 قسمت بدن بهمون:|

فقط این بخش نامه ای که یکهو کیشوارد پیدا کرد و یکهویی ظاهر شدن تهمینه ضایع بود:-" (فقط منم احساس میکنم زدن قلع و قمع کردن داستان رمان رو... یا خود رمان انقدر رو هوایی بوده اینجاش؟:| )

تنها چیزی که از این درد کم میکنه اینه که ناناتسو قراره بیاد به جاش...باز خوبه...گرچه فکر کنم میگفتن داستان مانگا نیست...ولی کار مانگاکا خواهد بود...فکر کنم:-"

---

آقا من قبول ندارم:( ... اینجوری که راک هیچ و پوچ شد این وسط:(
این ران هم خیلی خرکی قویه:( ... قبول نیـــــــــــــست! :(( :(( :(( ، من یه پاور آپ خفن برای راک میخوااااام:((
ران قرص میزنه،به راک هم یه چیزی بدن در حد ران بشه خو:(( (نسل مستقیم و این چیزا هم حالیم نیست:| ... آها منم مثل این بشر از نسل مستقیم و این حرفا بدم میاد:-" برای همین کاراکتر اصلی های انیمه های شونن معمولا کاراکتر محبوبم نیستن! چون همیشه تو خون ـشون یه چیزی دارن که باید سر تر از بقیه باشن:|

ولی چقدر خفن و خوب بود طراحی این چپتر و مبارزه! :x بسی حال داد! :x

---

ناهو باکا! :|

آخرین ویرایش:

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
برا بریک یه دوتا خبر بریم. خبر اول اینکه تو مراسم جامپ فستا امسال که از 27 نوامبر تا 4 دسامبر تو شهرهای مختلف ژاپن برگزار میشه قراره یه قسمت از هیرو آکادمیا نشون بدن که ما بین اتفاقات دو فصله و اینکه سورپرایزشون اینه که یه انیمه میخوان معرفی کنن که قراره برای اولین بار از روی مانگایی که تا حالا انیمه نشده ساخته بشه. اساتید الان تو جامپ چه مانگاهایی رو بورسن که شامل این موارد باشن؟
خبر دوم هم اینکه مدهوس(ع) از روی مانگای ACCA 13-ku kansatsu-ka نوشته natsume ono قراره برا فصل زمستون انیمه بسازه. نکته جالبش هم حضور کارگردان وان پانچ من بالا سر کاره. تیم سازنده space dandy هم پشت کارن.

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
جا داره همینجوری اشاره کنم به مظلوم ترین انیمه دو فصل اخیر یعنی Ace Attorney :D
تا الان که 20 قسمت اومده میتونم بگم به شخصه لذت بردم از انیمش. البته فقط به خاطر علاقم به سری بازیاش و البته پرونده ها که به نظر من داستانشون خیلی خوب جلو میره و حل میشه.
مهم ترین ایرادی هم که بهش وارده به نظرم سبک گرافیکی انیمست، یه جورایی حس می کنم خیلی کم کاری شده در این زمینه. رنگها شاد و خوب هستن ولی طراحی شخصیت ها نافرمه و هی تغییرات می کنه، انگار که بودجه ظواهر انیمه رو گذاشته باشن برای طولانی شدنش :))
در این زمینه من نظری ندارم، دوستانی که متخصص تر هستن میتونن بر من روشن کنن که چرا حالت سمت چپ و راست صفحه فرق داره ؟ (عکس اسپویل نداره)
uju89qyqx3068uxf2cfu.png
و حالا بعد از اون صحنه میره روی این:
3l8gfwmnqgjwzx8yasfk.png
خلاصه که اگه به داستان های جنایی و بازیش علاقه دارین از دست ندین، ولی در غیر این صورت احتمال دراپ بعد از 2 قسمت خیلی زیاده :D

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
برا بریک یه دوتا خبر بریم. خبر اول اینکه تو مراسم جامپ فستا امسال که از 27 نوامبر تا 4 دسامبر تو شهرهای مختلف ژاپن برگزار میشه قراره یه قسمت از هیرو آکادمیا نشون بدن که ما بین اتفاقات دو فصله و اینکه سورپرایزشون اینه که یه انیمه میخوان معرفی کنن که قراره برای اولین بار از روی مانگایی که تا حالا انیمه نشده ساخته بشه. اساتید الان تو جامپ چه مانگاهایی رو بورسن که شامل این موارد باشن؟
خبر دوم هم اینکه مدهوس(ع) از روی مانگای ACCA 13-ku kansatsu-ka نوشته natsume ono قراره برا فصل زمستون انیمه بسازه. نکته جالبش هم حضور کارگردان وان پانچ من بالا سر کاره. تیم سازنده space dandy هم پشت کارن.
من که مانگا خون نیستم...کارهایی هم که انیمه نشده نمیشناسم:-"
ولی یکی دو جا اسم Black Clover رو شنیدم:D ، شاید این باشه:D @m.a.t بهتر میدونه چیا رو بورسن الان:D

---
اول آرک گیر دادم اینا پاور آپ نداشتن اصلا! حالا همه دارن پاور آپ میکنند:D
اول وندی(موهاش رو زد من رو یاد ساکورا انداخت:)) جوگیر! الان یعنی خفن تر شد؟ :-" ) ، بعد لوسی ( من: :(( نــــــــــــه! :(( ) البته پاور آپ که نمیدونم بشه بهش گفت یا نه...یعنی الان قدرت آب داره برای همیشه؟ یا موقتی و نفس های آخر بود؟
حالا هم گری! >:) یخی که گفتم رو گرفت>:)

ولی ای لعنت به مانگاکا! آخه فلان فلان شده...یکی مثل سیلور رو پرپر میکنی، بعد میروانای **** باید به راه راست هدایت بشه و جزو جبهه ی اتحاد بشه؟ ~X(:unamused:
نه خدایی این میروانا آدمه زنده باشه؟ :| خاک عالم بر سرش:| یکی از بیخودترین کاراکترهای سری رو نگه داشته:| ... دیوانه:|

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,109
نام
محمد علی
اگر بخوان از مانگاهای شونن جامپ بسازن (اونایی که در حال انتشار هستن) دو تا گزینه بیشتر به ذهنم نمیاد.

یکی Black Clover ـه و دیگری Hinomaru Zumo.
باقی مانگاهای جدیدشون اونقدری تعداد قسمت های منتشر شده شون زیاد نیست که بخوان ازش انیمه بسازن.

Black Clover رو به عنوان جایگزین ناروتو منتشر کردن (رسماً که چیزی نگفتن اما بعد از تموم شدن ناروتو شروع شد و حال و هوای مشابهی داشت)
در واقع ترکیبی از فری تیل، ناروتو و وان پیس ـه.
هدف شخصیت اول شبیه ناروتوئه.
اخلاق و رفتارش مثل ناتسوئه.
روند پیشروی داستان هم شبیه وان پیس ـه. یعنی هر دفعه یه ماجرایی دارن و اینا...
امیدهاتون رو زیاد بالا نبرید. از این کارهاست که ملت خیلی نسبت بهش Meh هستن.
خود جامپ هم خیلی روش حساب می کنه انگار. تعداد صفحه اول های رنگی و روی جلدی که به این دادن از وان پیس هم بیشتر بوده.
تا حالا ندیدم یه مانگایی توی 60-70 قسمت اولش این قدر صفحه اول رنگی و عکس روی جلد بدن.

مانگای دوم در مورد کشتی سوموئه. یه چند قسمتیش رو خوندم و با گروه خونیم جور در نمیومد. بنابراین اطلاعات خاصی ندارم
که در اختیارتون بذارم.
داستان یه پسری به اسم هینومارو ـه که میره کلوب سوموی مدرسه و اینا دیگه.:D
کشتی سومو رو هم که آشنایید دیگه. همه شون غول تشن تشریف دارن. اما این پسره یه مقدار فینگیلی ـه:D
-------------------------------------
اگر بخوان از مانگاهای تموم شده ی شونن جامپ انیمه بسازن که گزینه ها به شدت زیاده!
از دهه 90 مانگا هست که انیمه نشده و قابلیت انیمه شدن داره تا همین 2-3 سال قبل.

توی مجلات دیگه شوئیشا هم مانگاهایی با این ویژگی ها زیاد هست. مثلاً یانگ جامپ و... مانگاهای زیادی دارن که می تونن انیمه بشن.

در هر صورت احتمال Black Clover از همه اونای دیگه بالاتره. احتمال داره از My Hero Academia هم معروف تر بشه:-"

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
فقط من اینطور فکر میکنم یا فصل دوم ارسلان واقعا مسخره و ابکی شده؟
همیشه ی خدا ارسلان و یاراش خیلی راحت همه رو لوله میکنن. قشنگ همه ی مسیر ها براشون بازه هیچوقت به مشکل نمیخورن.البته هرچند قسمت یبار سروکله ی دشمن مثلا خفن پیدا میشه و اینارو به شکست خوردن نزدیک میکنه ولی بعد معلوم میشه همه ی اینا تدابیر نارساس بوده بعد همه چی با خوبی و خوشی حل میشه و همه خیلی شاد و شیرین به زندگیشون ادامه میدن حالا این هیچی. به سختی تونستم باهاش کنار بیام و برام عادی شده این روند. ولی قسمت 8 دیگه فاجعه بود . افتضاح بود. اتوئیل به ارسلان میگفت به اکباتان حمله کن و شاهمونو نجات بده:))شاهی که مردومتو قتل عام کرده . شاهی که تاریختو اتیش زده شاهی که سرزمینتو به نابودی کشونده نجات بده. جالب اینجاس که ارسلان هم ی جورایی قبول کرد. درواقع نرفت که لوسیتانیای هارو بکشه بلکه رفت تا از پارس بیرونشون کنه:)) باریکلا باریکلا عجب شاهه لایقی هستش این ارسلان. اونطرف هم که هیلمس خیلی قشنگ رفت رکن ابادو گرفت بودین هم نقش ی دلقکو داشت تو این قسمت حالا از اینا بگزریم اینارو با سختی میشه تحمل کرد . ولی دیگه نامه ی وافیرز این وسط از کجا پیداش شد؟=)) اهان نامه یجایی پنهان شده بود اوکی اوکی. بعد تهمینه چجوری متوجه شد که این نامه رو پیدا کرده؟؟؟!!!!!! اوفف حسابی گند زدن...:|:|:|
اینایی که گفتم همه نظره شخصی بود شاید یکی با این موارد حال کنه

پ.ن:اومدم عنوان اسپویلرو ویرایش کنم گند خورد به همه چی جبور شدم دوباره پست کنم:|

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
میخوام انیمه دانلود کنم انقدر وضع هارد داغونه از نظر مرتب بودن که میترسم قبلا گرفته باشمش دوباره دانلود شه:-":D الان نرم افزاری چیزی هست محتویات هارد رو بررسی کنه و بهت تو قالب یه فایل ورد یا اکسل یا یه همچین چیزی بده آمار رو؟ راستی انیمه legend of galactic heroes با سه تا فیلم هاشو گذاشتم دانلود امشب تموم میشه. این سری همین 110 قسمت و سه تا فیلم رو داره یا اضافه چیزی هم روش هست؟
مانگا آکامه گا کیل هم که به تازگی ولوم 14ش منتشر شده نویسنده ش اعلام کرده که ولوم 15 آخرین ولوم خواهد بود و داستان تموم میشه. فقط جاداره از همینجا به عوامل انیمه واسه قسمت های بعد از قسمت 19 بگم فاج یو:expressionless:

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
کینگدوم چرا انقدر مانگاش بی نظم و مسخره منتشر میشه .. هیچ روز و تاریخ مشخصی نداره.

بلیچ هم واقعا این چیزی ککه دادن چپتر اخر بود ...
چرا مانگاهای جامپ یه روال مشابه رو طی میکنن ... و پایان بندی های مشابه ؟

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
دوستان شرمنده اگه دارم این سوال را جای اشتباهی مطرح می کنم:
امروز انیمیشن فروزن را دیدم.یه سوال برام پیش اومده و اونم اینه که چیه این انیمیشن باعث شده اینقدر محبوب بشه؟به نظر من از یه اثر متوسط فراتر نمی رفت.داستان که هیچ کششی برای من نداشت.به شخصه انتظار داشتم که انا نیرویی مخالف السا داشته باشه و اینجوری همه چیز به تعادل برسه.اما کل پلات به طرز بی معنی ای ساده و قابل پیش بینی بود و همه چیز هم یکطرفه پیش رفت.شخصیت ها هم هیچ کششی نداشتن.فقط اولاف خوب دراومده بود که اونم نقشش کمتر از چیزی که باید تو داستان حضور داشت.خبری هم از بدمن نبود که بتونه کششی ایجاد کنه برام. در کل این اولین انیمیشنی بود که دوست نداشتم و یچ حس خاصی نسبت به کاراکتر هاش و سرنوشتشون نداشتم.
دوست ندارم وارد مسائل تئوری توطئه بشم،اما تو کل فیلم حس می کردم که این فیلم به دلیلی غیر از کیفیتش انقدر ستایش شده(چون یه اثر متوسطه) و تو نت هم که سرچ کردم و مسائل پیرامونش را دیدم این ظنم تقویت شد.همچین حسی را برای how to train your dragon هم داشتم با این تفاوت که اون فیلم را دوست داشتم و البته این دفعه این حس خیلی بیشتر بود.

خوشحال میشم نظرات دوستان را بدونم.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
دوستان شرمنده اگه دارم این سوال را جای اشتباهی مطرح می کنم:
امروز انیمیشن فروزن را دیدم.یه سوال برام پیش اومده و اونم اینه که چیه این انیمیشن باعث شده اینقدر محبوب بشه؟به نظر من از یه اثر متوسط فراتر نمی رفت.داستان که هیچ کششی برای من نداشت.به شخصه انتظار داشتم که انا نیرویی مخالف السا داشته باشه و اینجوری همه چیز به تعادل برسه.اما کل پلات به طرز بی معنی ای ساده و قابل پیش بینی بود و همه چیز هم یکطرفه پیش رفت.شخصیت ها هم هیچ کششی نداشتن.فقط اولاف خوب دراومده بود که اونم نقشش کمتر از چیزی که باید تو داستان حضور داشت.خبری هم از بدمن نبود که بتونه کششی ایجاد کنه برام. در کل این اولین انیمیشنی بود که دوست نداشتم و یچ حس خاصی نسبت به کاراکتر هاش و سرنوشتشون نداشتم.
دوست ندارم وارد مسائل تئوری توطئه بشم،اما تو کل فیلم حس می کردم که این فیلم به دلیلی غیر از کیفیتش انقدر ستایش شده(چون یه اثر متوسطه) و تو نت هم که سرچ کردم و مسائل پیرامونش را دیدم این ظنم تقویت شد.همچین حسی را برای how to train your dragon هم داشتم با این تفاوت که اون فیلم را دوست داشتم و البته این دفعه این حس خیلی بیشتر بود.

خوشحال میشم نظرات دوستان را بدونم.
تو دو کلمه خودت توضیح دادی چرا با اینکه انقدر ستایش شده برای شما معمولی و ضعیف بوده .... ( انتظار و پیش فرض ) داشتی

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
تو دو کلمه خودت توضیح دادی چرا با اینکه انقدر ستایش شده برای شما معمولی و ضعیف بوده .... ( انتظار و پیش فرض ) داشتی
این انتظاری که من مد نظرمه با اون انتظاری که شما می گی فرق داره:D
اون چیزی که شما می گی یعنی من انتظار داشتم که سیر داستان فلان طور باشه و چون اون طور نبوده ،fail شدم.در حالی که به هیچ وجه اینطور نیست.
منظور من از انتظار این بود ک با توجه به تصاویر و ارت ورک ها حدس میزدم که داستان اونطور که گفتم پیش بره.اما این که چون داستان سیر روایی متفاوتی داشت باعث شده باشه من دوست نداشته باشم این انیمیشن را کاملا اشتباهه.به طور کلی با هیچ چیز این انیمیشن ارتباط برقرار نکردم.
اگه یه انیمیشن متوسط بود،خب قابل قبول بود اما این یکی از ستایش شده ترین (و مثلا) بهترین انیمیشن های چند سال اخیره.و من درک نمی کنم چی این انیمیشن برای مردم و منتقدا اینقدر جذاب بوده؟ و باعث شده اسکارهم ببره؟
میگن حس و حال کارتون های قدیمی دیزنی را داشته،اما به شخصه یادم نمیاد که کارتون های قدیمی دیزنی اینقدر lame بوده باشند.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
اون چیزی که شما می گی یعنی من انتظار داشتم که سیر داستان فلان طور باشه و چون اون طور نبوده ،fail شدم.در حالی که به هیچ وجه اینطور نیست.
منظور من از انتظار این بود ک با توجه به تصاویر و ارت ورک ها حدس میزدم که داستان اونطور که گفتم پیش بره.اما این که چون داستان سیر روایی متفاوتی داشت باعث شده باشه من دوست نداشته باشم این انیمیشن را کاملا اشتباهه.به طور کلی با هیچ چیز این انیمیشن ارتباط برقرار نکردم.
اگه یه انیمیشن متوسط بود،خب قابل قبول بود اما این یکی از ستایش شده ترین (و مثلا) بهترین انیمیشن های چند سال اخیره.و من درک نمی کنم چی این انیمیشن برای مردم و منتقدا اینقدر جذاب بوده؟ و باعث شده اسکارهم ببره؟
میگن حس و حال کارتون های قدیمی دیزنی را داشته،اما به شخصه یادم نمیاد که کارتون های قدیمی دیزنی اینقدر lame بوده باشند.
البته اسکار که هرچی انیمیشن داغون تره معمولا اسکار میگیره:-" (حالا چندتا استثنا هم یافت میشه...ولی خوب...:-" )
اما محبوبیتش، یکی شاید موزیکال بودنشه! من شخصا نیمچه علاقه ای که بهش داره به خاطر موزیکال بودنشه! :D (از این نظر شبیه کارهای کلاسیک دیزنیه!)
یکی از دلایل محبوبیتش هم همین آهنگ Let It Go هست اصلا:-" مثل بمب ترکوند این آهنگ:-"
شاید یک دلیل دیگه ی اینکه تحویل گرفته شد هم این باشه که مخالف کارهای کلاسیک دیزنی و "عشق در نگاه اول" و این حرف ها بود:D حرف جدیدی میزد در این مورد:D

کلا منم موافقم یکم زیادی هایپ شده:D ، ولی خوب...خیلی چیزا اینجوری میشن! باید بری از فن هاش بپرسی چرا عاشقشن:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
حدس زده بودید ؟ خب اینکه بدتره خو ... پا رو فراتر از انتظار گذاشتید!
اثار قدیمی دیزنی همشون روایت تکراری و سیلابی از کلیشه ها بودن ... دقیقا دلیلی که فروزن تجلیل میشه ... برخلاف جریان این سیلاب شنا میکنه و همه اون کلیشه ها رو نقد میکنه و به چالش میکشه ... در حالی که همون مظمون و روایت سنتی رو حفظ,کرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر