Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
Granblue Fantasy The Animation TV Anime Series Premieres in January

انیمه granblue fantasy برای پخش تو ژانویه تایید شد. انیمه رو دارن از رو یه بازی موبایلی ساخته شرکت cygames میسازن. نکته جالبش حضور استاد نوبو اوماتسو به عنوان آهنگساز کاره. Yuuki itoh هم قراره کارگردانی کار رو تو استودیو A-1 Pictures به عهده داشته باشه. Bump of chicken هم تم سانگ انیمه رو اجرا میکنه. اینم لیست دوبلورهاش
Yuki Ono as Gran
Nao Tōyama as Lulia
Rie Kugimiya as Bii
Miyuki Sawashiro as Catalina
Hisako Kanemoto as Jeeta
شرکت سازنده هم قول یه نسخه انگلیسی از بازی رو داده ولی هنوز خبری ازش نیست.

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
نه. #برند_امیر_آکیبا از علاقه مندان به مردهای قوی هیکل با شمیرهای آخته است:-"

لطفاً همین جوری به کوبیدن فیت ادامه بده. ما ضعفا که جراتش رو نداشتیم. مگر شما بیای داد ما رو از این Saber Fan ها بگیری:D
-----------------------
موشیشی هم انیمه فوق العاده عالی ـه. اما به هیچ وجه با دید سرگرمی قابل دیدن نیست. یعنی حداقل برای من این جوری نبوده.
بعضی قسمت هاش باعث میشد یکی دو روز توی در و دیوار باشم.
از این کارهاست که جماعت متخصص بهش میگن اتمسفریک یا همچین چیزایی.

سایکو پس داستان یک آرمان شهر ـه که در اون جرم و جنایت به کمترین مقدار خودش رسیده. کل داستان جهان بینی و ایناست:D
چون نویسنده اش با نویسنده F/Z یکی ـه. اما میزان آرمان پراکنیش خیلی کمتره و آرمان ها رو عملی نشون میدن:-"

کماکان فکر می کنم Queen's Blade انیمه خوبی برای سرگرم شدن باشه. یعنی جوری گرم می کنه که کار به سوختن می تونه بکشه:D
Mushishi کاملا تایید می شود،اگر از Mushishi خوشتان آمد،Mononoke هم نگاه کنید(منظورم Princess Mononoke نیست) شاید در سطح Mushishi نباشد ولی Art Style و اتمسفر خاصی دارد

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
انیمه مورد علاقه پرهامه :-j
مرد حسابی یه جایی خالی ببند که تقش درنیاد :D
من به اندازه تو و کوروش مشکل نداشتم با انیمه و به نظرم ارزش یک بار دیدن رو داشت . در همین حد فقط .
-----
پ.ن : کوروش یه وقت به حرفای این سینا گوش ندیا . از امیر آکیبا هم داغون تره . باز با آکیبا سر وان پیس هم نظریم :D

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
خب akira رو بالاخره دیدم. در خیلی سایتها و لیستها دیده بودم که این رو به عنوان بهترین انیمه تاریخ انتخاب کرده بودن برای همین میخواستم ببینم قضیه چیه.
در مجموع خوب بود. البته عالی و بهترین و اینها نبود ولی خوب بود.
ترکیبی بود از ff7 و beyond two soul و ترس همیشگی از تکنولوژی و ازمایشهای دانشمندان نیمه دیوانه و محیط گیمهای دوران سگا جنسیس و با توجه به اینکه از همه اینها قدیمیتره احتمالا اینها ازش تاثیر یا الهام گرفتن ( البته منهای محیط گیمهای سگا که بیشتر از هالیوود اون زمان الهام میگرفت).
دو مشکل عمده از نظر من داشت اول قیافه کاراکترها بود که همه رو عین هم طراحی کرده بودن و بشدت رو اعصاب بود دوم موسیقیش بود که انگار بین یه قبیله بومی در زامبیا ضبط کرده بودن. بخاطر نوع داستان و زمان ساخت انیمه من انتظار موسیقی الکترونیک دهه هشتادی داشتم ولی خبری ازش نبود. بهرحال ایراد اولی یعنی قیافه داغون و شبیه هم کاراکترها یه فکته :D ولی موسیقی فقط به سلیقه من نخورد و یکی دیگه شاید خوشش بیاد.
نکته جالب هم این بود که در سال 1988 که این انیمه رو ساختن بوضوح میگن که المپیک 2020 در ژاپنه :D
لطفاً همین جوری به کوبیدن فیت ادامه بده. ما ضعفا که جراتش رو نداشتیم. مگر شما بیای داد ما رو از این Saber Fan ها بگیری:D
والا الان که اکثریت دارن میگن با فیت مشکل دارن من نمیدونم قبلا چطور کسی جرات نداشته :D فعلا که طرفداراش انگشت شمارن :D
در قضیه saber هم قبلا گفتم که اکثر زمان انیمه در فکر ماکان بودم و انیمه فلسفی و فلسفه ایین شهریاری و اینها ولی اون زمانها که به این فکر نمیکردم بجاش فکرمیکردم الان استخونهای ارتور کینگ تو قبر داره میلرزه :D
موشیشی هم انیمه فوق العاده عالی ـه. اما به هیچ وجه با دید سرگرمی قابل دیدن نیست. یعنی حداقل برای من این جوری نبوده.
اون رو هم چون ندارم باید منتظر بمونه فعلا اینهایی که دارم رو ببینم کدومشون به گروه خونیم میخوره
سایکو پس داستان یک آرمان شهر ـه که در اون جرم و جنایت به کمترین مقدار خودش رسیده. کل داستان جهان بینی و ایناست:D
چون نویسنده اش با نویسنده F/Z یکی ـه. اما میزان آرمان پراکنیش خیلی کمتره و آرمان ها رو عملی نشون میدن:-"
ارمان عملی مشکلی نداره فقط سخنرانی نکنن و ابراز احساسات نکنن حله. کل قضیه فقط در یه جمله خلاصه میشه: داستان بره جلو.
بعله:D بانو آرتوریا پندراگون اینجا طرفدارای زیادی داره:D
واجب شد یه اطلاعیه رسمی از طرف بازیسنتر بزنیم و در اون از اینکه بعضی اشخاص از تیم مدیریت طرفدار saber هستن رسما عذرخواهی کنیم. باید با علی یه صحبتی داشته باشم :D
انیمه رو با دوبله انگلیسی ببینین نصف این مشکلاتتون حل میشه :D
دوبله انگلیسی که عمرا. من گلوم رو پاره کردم بس که گفتم yuu asakawa بعد شما میگی دوبله انگلیسی ببینم :D من زیرنویس انگلیسی میبینم.

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
خب من fate zero فصل اولش رو دیدم و بشدت ناامید شدم.
کلیت داستان عالی بود ولی خود انیمه هیچ ربطی به داستانی که قرار بود تعریف کنه نداشت و هر قسمتش شبیه یه جلسه سخنرانی در مورد جهانبینی چند تا کاراکتر خیالی بود که نمیدونم بدرد کی میخوره. اینکه یه اسکندر خیالی با ارتور کینگ خیالی بحث کنن که شاه باید چطور باشه و چطور نباشه و یه گیلگمش خیالی هم با نگاه عاقل اندر سفیه مسخرشون کنه. وقتی هم که سخنرانی نمیکردن به هم ابراز احساسات میکردن. یعنی از لحاظ داستان سرایی زیر خط فقر. بشدت حوصله سربر و خسته کنننده.
تنها چیزی که با دیدن گفتگوی های هر اپیزود میومد جلوی چشمم ایدی ماکان بود که چند صفحه قبل دنبال فلسفه در انیمه میگشت. بفرما این هم فلسفه :D
الان فصل دومش هم تعریف جهان بینی کاراکترهاست یا داستان قراره جلو بره؟ ببینم یا وقت و ترافیکم رو هدر ندم؟ :D

من که گفتم خوشتون نمیاد ... فصل 2 از اینم بدتره ! مخصوصا بخش دومش که دیگه 99% داستان میشه صحبت, تو فصل 1 مثلا اگه نیم ساعت راجب پادشاه و جهان بینی حرف میزنن تو فصل 2 هم نیم ساعت راجب چیزایی مثل قهرمان عدالت و انتخاب راه اینده و حرف میزنن

کلا حقیقتش منم یه درصدم از انیمش خوشش نیومد, شدیدا ناامیدم کرد و به زور دیدمش نمیدونم چطور اینقدر معروف شده و مردم براش دست و پا میشکنن ( الان اینو که گفتم احتمالا ترور شم )

شما همینایی که گفتمو ببین Terraformars و Kaiji و Blood: the Last Vampire و Kengshin: trust and brutal خوشتون نیومد من اسممو عوض میکنم :D

چون سلیقه ی من و شما شبیه هست منم از Akame و Claymore و One Punch Man خیلی خوشم اومد و از اون انیمه آشپزیه ندیده بدم اومد

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
من که گفتم خوشتون نمیاد ... فصل 2 از اینم بدتره ! مخصوصا بخش دومش که دیگه 99% داستان میشه صحبت, تو فصل 1 مثلا اگه نیم ساعت راجب پادشاه و جهان بینی حرف میزنن تو فصل 2 هم نیم ساعت راجب چیزایی مثل قهرمان عدالت و انتخاب راه اینده و حرف میزنن

کلا حقیقتش منم یه درصدم از انیمش خوشش نیومد, شدیدا ناامیدم کرد و به زور دیدمش نمیدونم چطور اینقدر معروف شده و مردم براش دست و پا میشکنن ( الان اینو که گفتم احتمالا ترور شم )
قهرمان عدالت و ... برای F/SN UBW هست . ما داریم درمورد فصل دوم F/Z صحبت میکنیم

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
شما همینایی که گفتمو ببین Terraformars و Kaiji و Blood: the Last Vampire و Kengshin: trust and brutal خوشتون نیومد من اسممو عوض میکنم
این kengshin همون کنشین خودمونه ؟ کنشین هیمورا؟ باتوسای قاتل ؟ goosebumps همیشگی ؟ hiten mitsurugi style ؟ sakabato reverse blade sword ؟ بازم بگم؟ :D

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
آقا اگه از Fate خوشتون نمیاد کاملا نظرتون محترمه، ولی دیگه چرا هرکی میاد دست پیش میگیره :))
اگه دقت کنین تو چند صفحه اخیر پیاپی دوستان میان میگن که از فیت خوششون نیومده و اینکه "به خاطر این جرف الان ترور میشن" :D خوب این رسما یعنی اگه یکی بیاد بپرسه چرا خوشت نیومده و دلیل بیار میشه تروریست و آدم بده قضیه :D همین میشه که هیچی نمیشه گفت و این تصور غلط به وچود میاد که کسایی که طرفدار این سری هستن کمترن یا حرفی برای گفتن ندارن :D حالا این که انیمست و بحث اونقدر مهمی نیست ولی کلا نکنین این کارو، خوبیت نداره :D
پ.ن: تا وقتی شخص Kritsugu هست اصن مگه میشه طرفدار شخصیت دیگه ای شد >:)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
این هیت به F/Z دیدنیه:))
و پدیره ی جدیدی، خدا رو شکر این چند سال بحثش بوده، طرفدارا و مخالفینشم مشخص بودن، حتی نظرسنجی محبوب ترین سرونت هم داشتیم براش(که برا هیچ انیمه ی دیگه ای ما نظرسنجی اختصاصی نداشتیم اینجا! =)) ) بعد میگن تعداد هیترین زیاده:D
تعداد طرفدارهای سیبر هم با بقیه خوب مشخص شد اینجا:p سینا خالی نبند که خیلی طرفدار داره:p

----
پادشاهمان رایدر >:) :x ( و ویور:D)
و بعدشم لنسر:x

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
آقا اگه از Fate خوشتون نمیاد کاملا نظرتون محترمه، ولی دیگه چرا هرکی میاد دست پیش میگیره :))
اگه دقت کنین تو چند صفحه اخیر پیاپی دوستان میان میگن که از فیت خوششون نیومده و اینکه "به خاطر این جرف الان ترور میشن" :D خوب این رسما یعنی اگه یکی بیاد بپرسه چرا خوشت نیومده و دلیل بیار میشه تروریست و آدم بده قضیه :D همین میشه که هیچی نمیشه گفت و این تصور غلط به وچود میاد که کسایی که طرفدار این سری هستن کمترن یا حرفی برای گفتن ندارن :D حالا این که انیمست و بحث اونقدر مهمی نیست ولی کلا نکنین این کارو، خوبیت نداره :D

دست پیش هم نیست اتفاقیه که واقعا قبلا افتاده

نظر محترمه؟ کاشکی همچین طرز تفکری رو قبلا هم میداشتی :D :

دوستان در جریانن که بنده چقدر طرفدار سری فیت هستم، ولی خیلی وقته قبول کردم که همچین انیمه های عالی به درد هر کسی نمی خوره و به قول یکی از دوستان درک کردنش لیاقت میخواد :> :d

درضمن با تشکر از دوستان، "مقایسه سری فیت با توایلایت" و "اکشن ناب نبودن" هم رفت تو کتاب نقل قول های به یادماندنی :))

که بقیه که نظر دیگه ای داشتن رو " بی لیاقت " تصور نمیکردی

آخرین ویرایش:

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
من خودم به شخصه بانو رو دوست دارم :-"ولی بر عکس چیزی که بقیه میخوان نشون بدن ،ادم میترسه دفاع کنه بریزن سرمون:D ! ولی بخاطر راه سانجی ساما هم که شده نباید بزاریم به بانوان کاوایی حرفای بد بد بزنن [-x

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
الان استخونهای ارتور کینگ تو قبر داره میلرزه :D
آرتور باید به نقش خفن این موسومه ;)) تو فیت زیرو افتخار هم بکنه... چند تا حرکت خفنی زد

Carnival Phantasm رو میدید چیکار میکرد:>

پ.ن: واقعاً انگ اکشن ناب نبودن به فیت زیرو بستن....تو رو خدا... دیگه اینو اکشن ندونید نمیدونم چی رو میخواید اکشن بدونید...مبارزات اش خدایی تکرار نشدنی اند

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
فن بودن رو درک میکنم خودمم از خیلی از کارای درب داغون خوشم میاد حتی شده دفاع کنم ازشون ولی وقتی حتی خودمم میدونم یه چیزی زیر خط فقره دیگه خودزنی نمیکنم که اثبات کنم که اون کار خیییلی خوبه و ملت قدرت درکشو ندارن :D
مثلا چهارده پونزده سال پیش که دیجیمون دیدم کف و خون قاطی کرده بودم یا همین فوتبالیستا خیلی فیلمای سینمایی بود بت من بودن :D بعد الان که عمر را سر فیلم و سریال و انیمه و گیم سوزاندیم :) حتی نمیتونم یه قسمت دیجیمون رو تحمل کنم چون میدونم چه شونن بیخودیه .
سری فیت هیچی نداره یعنی داستان نداره ملت افتادن به جون هم سر یه جام مقدس این وسط بجای شخصیت پردازی میان هی حرفای پوچ قلنبه سلنبه میزنن که مثلا عمق بدن به انیمه و جدیش کنن ! فیت زیرو که قابل تحملترینشونه اینقدر شخصیت پردازیا بده اصلا سر سوزنی برای آدم سرنوشت کاراکترا اهمیت پیدا نمیکنه ، قدرتا و طبقه بندیشون و ... خوب توضیح داده نمیشه مبارزات خیلی پیش پا افتاده و سطحین شخصیت اصلی شدیدا رو مخه یعنی فاجعه ای مثل بلیچ با اینکه داستانش فاجعه جمع شد حداقل یه داستان داشت !
انیمه فاجعه ای نیست ولی شاهکارم نیست حتی خیلی خوبم نیست خوشبینانه فیت زیرو کمی بالاتر از متوسط بقیشون کلا هیچی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر