Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
"
Dōjinshi (同人誌?, often transliterated as doujinshi) is the Japanese term for self-published works, usually magazines, manga or novels. Dōjinshi are often the work of amateurs, though some professional artists participate as a way to publish material outside the regular industry.
"​

بنا به تعریفی که اینجا نوشته شوجین به کار های مستقل گفته میشه ربطی به سبک های مختلف مثل شونن و ... نداره ، البته فرمایش دوستان هم متینه. :D:D

صد در صد... ولی وقتی 95% دوجینشی‌ها تو اون سبک خانمان سوز هستند، عملاً وقتی یکی از دوجین صحبت میکنه عموماً منظورش همونه. :D
دقیقاً مثل همون واژه Otaku و Fujoshi و... میمونه که نحوه استفاده مردم از این واژه‌ها (مخصوصاً تو غرب) با معنای واقعیش بعضاً خیلی تفاوت‌ها داره. :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,394
نام
محمد
میشه چند انیمه خوووووب دوجینشی معرفی کنید فیض ببریم؟ :grimacing:
دوجینشی ها انیمه نیستند نووال یا بیشتر مانگا هستند! بعدم برای خوب بودن بستگی داره دلت از چی خوشش میاد:D
پ.ن: فکر بد نکنین، فقط اطلاع دارم :D
تو که اصلا من رو وارد این دریا کردی:disrelieved:الان من غرق شدم توی این دریا:sob::tearsofjoy:

آخرین ویرایش:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
امروز بالاخره Barakamon را تموم کردم یه انیمه ساده زیبا و بی آلایش که هر قسمتش را ببینی ارامش میگیری و برای لحظه ای به زندگی امیدوار میشی ! ( وضعیت من خیلی خرابه ! :D) و در نهایت همونطور که بچه ها قبلا گفتن در اخر قسمت 12 معنی صلح جهانی را به طور جامع درک کردم ! :-":D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
این دوجین رو من اولش از طریق سایت معلوم الحال doujin-moe که اون موقع رو اینترنت ذغالی هیتلر هم نبود آشنا شدم. بعدش هم که به قولی آب دریا بود. هرچی بیشتر میخوردم بیشتر تشنه میشدم:D

frabz-Welcome-to-the-dark-side-901509.jpg

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
ت
کلاً دوجینشی، فان‌ترین مدیایی هست که من دنبال میکنم.

پ.ن: جون مرتضی میدونی که اصلاً فکر بد نکردیما... یکوقت فکر نکنی فکر بد کردیما، چون اصلاً نکردیم!!! :-":D
.
.
.
مردک بیا و با خودت صادق باش... این ماسک انسانیت رو بنداز دور و خجالت نکش! :D
بیا و به ما بپیوند! :D
دقیقا!! XD

یه خوبی دوجین (به قول تو) هم اینه که جنبه هایی از گیم، مانگا، انیمه های مورد علاقت میتونی ببینی که همیشه آرزو داشتی توو خودشون ببینی :D مخصوصا وایفوهات =P~

پ.پ.ن: نگو آریا!! :D اتفاقا اون ماسک انسانیته که لذت داره :D اینکه خودتو خوب نشون بدی ولی از درون یه کثافتی باشی که دومی نداره :> البته اینارو باز من شنیدم که میگن! بعضیاشونم میگن فوتاناری دوست دارن ولی من اصلا نمیدونم چه چیزه خوبیه :D

پیش به سوی بن دائم شدن! سارانی مووکوئه!! :D

تو که اصلا من رو وارد این دریا کردی:disrelieved:الان من غرق شدم توی این دریا:sob::tearsofjoy:

Your most welcome budd B-)

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
سلام
کسی اسم انیمه برای سن 7 8 سال چیزی میدونه؟ یه بچه هست انیمه بچگونه براش میخوام :D
البته انیمیشن هم باشه خوبه.

Sprited Away
Ponyo
انیمیشن هم که زیاده برو از این مغازه ها انیمیشن های دوبله ی فارسی بخر

Sent from my D6603 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
دوستان الان چشمم به این خورد :
http://kotaku.com/evangelion-creator-predicts-the-death-of-anime-1706738732

درباره اینه که خالق سری neon genesis میگه صنعت انیمه رو به نابودیه و کشور های دیگر آسیای در بین 5 تا 20 سال اینده جاشو میگیرن (مطلب مال سال 2015 شاید بعضیا دیده باشن)

حالا اگر واقعا این اتفاق بیفته چه خاکی بر سر کنیم ~X(

• Like
Reactions: slipkboy and m.a.t

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
سلام
کسی اسم انیمه برای سن 7 8 سال چیزی میدونه؟ یه بچه هست انیمه بچگونه براش میخوام :D
البته انیمیشن هم باشه خوبه.
دیگه واسه اون سن خدایی Pokemon خوبه.من خودم تو همون سن بودم می دیدمش:D

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
دوستان الان چشمم به این خورد :
http://kotaku.com/evangelion-creator-predicts-the-death-of-anime-1706738732

درباره اینه که خالق سری neon genesis میگه صنعت انیمه رو به نابودیه و کشور های دیگر آسیای در بین 5 تا 20 سال اینده جاشو میگیرن (مطلب مال سال 2015 شاید بعضیا دیده باشن)

حالا اگر واقعا این اتفاق بیفته چه خاکی بر سر کنیم ~X(
چرت و پرت گفته انیمه ای مثل وان پانچ من نشون داد هنوزم ژاپن ابر قدرت انیمس

Sent from my D6603 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر