Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
نمیدونم من اینطور احساس میکنم یا این ارک Noragami نسبت به ارک های قبلی ضعیفه؟ :d

این قسمت هم خوب بود مخصوصا اینکه بانومون نورا مثل قسمت های گذشته این قسمت رو هم با حضور خودشون منور کرده بودن :>

یوکینه هم جملات سنیگینی میگفت که من یکی نمیتونستم تحمل کنم اونم از شخصیتی مثل یوکینه :d کلا نمیدونم چه اصراری که بیان بگن یوکینه شینکی که میفهمه 8-|:d

از اینا گذشته این زره بیشامون دقت کردین؟ رسما اومدن زره سیبر رو برداشتن دادن به این :d شاید من اشتباه بکنم ولی خیلی شبیه بود

ولی به نظر من بهترین شخصیت های این ارک در کنار بانومون نورا , ابیسو:> کاشکی اینو زودتر میاوردن :d من سعی کارگردان انیمه برای پر رنگ تر شدن نقش هیوری رو تحسین میکنم:>

از اینا گذشته این قسمت خیلی از اتفاقاتی که تو مانگا افتاده رو حذف کردن که باعث شده قشنگ گند بزنن به انیمه :(

چیزی که باعث شد ناراحت بشم اینه که بانومون نورا تو انیمه شخصیتش نابود شده :( من نمیدونم این همه شخصیت چرا با بانو اینکارو کردن:-< اونم در انیمه ای که شخصیتی مثل هیوری حاظر و اماده هست :d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Straw Hat Luffy

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام

@AsaraymA
آریا بیا و بزن تو کار ترجمه :D
اینم اضافه کنم که یادتون باشه این دو تا کار با تمام خوبیهایی که دارن اول آخر «لایت ناول» حساب میشن (اون قسمت «لایت» خیلی مهمه) پس توقع چه میدونم داستان فلسفی و حل مشکلات هستی و پیچیدگی تخیلی و نگاهی دوباره به سبک و اینجور چیزارو ازشون نداشته باشید و برای گذران وقت و لذت بردن برید سراغشون که فردا-پس‌فردا نخوره تو برجکتون و بیاید اینجا به روح پر فتوح نیاکان من درود و صلوات بفرستید!
yahoo_4.gif

کسی که همچین توقعی از این قالب ( لایت نوول - مانگا - انیمه ) داشته باشه رو باید از سردر تاپیک آویزون کنیم .
کسی هست که همچین توقعی داشته باشه ؟ بیاد بگه تا برای عبرت سایرین آویزونش کنیم :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
سلام ، طی یک اتفاق نادر منم انیمه بین شدم :D و ارسلان رو شروع کردم . فقط سوالی که هست اینه که کلا یه فصل ازش اومده ؟ و هر فصل کی ها ها شروع میشه ؟ انیمه ها هم پخششون هفتگیه یا روزانه ؟
بالاخره! :(( :((
انیمه های بعدی هم بیا پیش خودم >:)

سلام

@AsaraymA
آریا بیا و بزن تو کار ترجمه :D
@AsaraymA
آریا بیا و بزن تو کار ترجمه :D[2]
با LMS هم شروع کن:-"

[MENTION=547]m.a.t[/MENTION]
این بچه های فعاله AW که روزانه 450تا انیمه و مانگا ترجمه میکنند،برنامه ای برای لایت ناول ندارن؟ :-" :D

---
[MENTION=95]Police _ 110[/MENTION]
برای نظرسنجیه بهترین های 2015 آماده ای؟ >:) :-"
امسال شخصا انیمه ای مثل توکیو غول یادم نمیاد که بخواد الکی الکی مقام های بالا رو بگیره:| داریم؟ :|

---
راستی ای ملت! امسال پروژه های Anime Mirai چیا بودن؟
کدوما ارزش دیدن دارن؟ و ... ترجمه شدن؟ :-"

1000 صفحه ای هم شدیم بالاخره! >:)

آخرین ویرایش:

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
یه سوال

ادامه ی انیمه ی وان پانچ من رو باید از کدوم قسمت مانگا خوند ؟

میخوام دقیقا بعد از قسمت 12 انیمه باشه
قسمت 35-36 مانگاست باید قسمت 12 انیمه پخش بشه تا ببینم تا کجا می خواد پوشش بده ولی داستانش تواین دو چپتر مانگا تموم میشه!!

یه احساسی بهم میگه که انگار قرار Noragami Aragoto گند بخوره توش!!!دارن سر خود جریان داستان رو عوض می کنن!! تو مانگا یه چیزه دیگه رو نشون میده تو انیمه یه چیزه دیگه رسما موندم هدفشون چیه از این کارها!!!
واسه تنوع تاپیک یه 6تا AMV توپ و باحال هوای شاد واستون اپلود کردم حتما دانلود کنید که جالبه حیف ام اومد نزارم
لینک

|Night|

کاربر سایت
Aug 14, 2014
93
دوستان انیمه فن خسته نباشید...من خیلی وقته انیمه می بینم اما بیشتر انیمه های معروف رو می بینم...بلیچ، monster, code geas, death note و خیلیای دیگه و به خصوص اتک آن تایتان که خیلی منتظرشم...کسی انیمه توپی چیزی معرفی کنه؛ سبکش دوست دارم حالت معمایی و اکشن باشه.. another و خیلیای دیگه دیدم...حالا هر سبکی باشه فقط واقعا جذاب باشه و مخاطب رو به ادامه ی دیدنش ترغیب کنه..ممنون

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
دوستان انیمه فن خسته نباشید...من خیلی وقته انیمه می بینم اما بیشتر انیمه های معروف رو می بینم...بلیچ، monster, code geas, death note و خیلیای دیگه و به خصوص اتک آن تایتان که خیلی منتظرشم...کسی انیمه توپی چیزی معرفی کنه؛ سبکش دوست دارم حالت معمایی و اکشن باشه.. another و خیلیای دیگه دیدم...حالا هر سبکی باشه فقط واقعا جذاب باشه و مخاطب رو به ادامه ی دیدنش ترغیب کنه..ممنون
Great Teacher Onizuka قدیمیه ولی خیلی انیمه خوبیه سبکشم کمدیه
claymore / darker then black / Hunter x Hunter / One Punchman /Full Metal Alchmist Brother hood اینام پیشنهاد میشه ببینی

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
قسمت 35-36 مانگاست باید قسمت 12 انیمه پخش بشه تا ببینم تا کجا می خواد پوشش بده ولی داستانش تواین دو چپتر مانگا تموم میشه!!

یه احساسی بهم میگه که انگار قرار Noragami Aragoto گند بخوره توش!!!دارن سر خود جریان داستان رو عوض می کنن!! تو مانگا یه چیزه دیگه رو نشون میده تو انیمه یه چیزه دیگه رسما موندم هدفشون چیه از این کارها!!!
واسه تنوع تاپیک یه 6تا AMV توپ و باحال هوای شاد واستون اپلود کردم حتما دانلود کنید که جالبه حیف ام اومد نزارم
لینک

از چه لحاظ؟ یعنی این آرکی که الان داره پخش میشه تو انیمه تو مانگا یه جور دیگه پیش رفته؟ یا کلا یه آرکه مخصوصا انیمست؟ چون من بعد از آرک بیشامون مانگارو نخوندم تا انیمه رو ببینم :d

آخه فصل یک هم آرک آخرش همش فیلر بود برا همین پرسیدم :d

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
از چه لحاظ؟ یعنی این آرکی که الان داره پخش میشه تو انیمه تو مانگا یه جور دیگه پیش رفته؟ یا کلا یه آرکه مخصوصا انیمست؟ چون من بعد از آرک بیشامون مانگارو نخوندم تا انیمه رو ببینم :d

آخه فصل یک هم آرک آخرش همش فیلر بود برا همین پرسیدم :d

یه چنتا اتفاق پس و پیش دار تو انیمه جولان میده!!من الا منتظر قسمت بعدیم ببینم چقدر اینا دارن تغییر میدن جریان مانگا رو تو انیمه!!بعدش میام دقیق میگم که روند داستان چطور بود و چطور کردن تو مانگا...)x دارن یکی از بهترین صحنه های مانگا رو تغییر میدن بدون هیچ دلیل!!

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
امیر آکیبا شونصد صفحه قبل پرسیده بود چرا لایت نوول ها به فارسی ترجمه نمیشن.

فکر نمی کردم نیاز به توضیح باشه، اما تمایل به تایپ کردن باعث شد بر وسعت خود قائق آمده و یه پستی بدم:>

یه نگاهی به اطراف تون بندازید. ما توی مملکتی هستیم که سرانه مطالعه خلق الله سالی 2 کلمه است. و عمده خواندنی هاشون

محدود میشه به دری وری های توی تلگرام و پسر 13 ساله و مردی در مترو و اینا.

حالا دایره نگاه مون رو بسته تر می کنیم و میاییم توی همین فروم. تاپیک های مرتبط با کتاب و رمان رو مقایسه کنید با

مثلاً تاپیک فوتبال یا حتی تاپیک Music و اینا. خیط بودن اوضاع براتون روشن میشه:D

حالا نه این که مثلاً اگر برید فرانسه توی بازیسنتر اونا تاپیک کتاب هاشون 3 برابر تاپیک فوتبال جلو رفته باشه، اما قطعاً وضع انقدر بی ریخت نیست.

-----------------------------

حالا از زاویه یه آدمی نگاه کنید که می خواد به صورت سیستماتیک کار ترجمه رو راه بندازه.

قطعاً با یه نفر که نمیشه یه رمان n جلدی رو ترجمه کرد. بنابراین باید کار جمعی انجام بشه.

دو مانع جلوی روی این رفیق سیستماتیک ماست. اول این که چه طور باید یه کار رو بین این n نفر تقسیم کنه؟

مانگا و انیمه رو میشه بر اساس قسمت هاشون تقسیم کرد. اما رمان چی؟ بیاد فصل بندی کنه؟ بعد کی بیاد ترجمه رو

یکدست کنه؟

قضیه دوم از اولی مهم تره! برای چی 20 نفر باید بیان روی کاری وقت بذارن که 10 نفر هم متقاضی نداره؟

چه طوری میشه این آدم ها رو راضی کرد؟

برای این که مطمئن بشید لایت نوول ها مشتری ندارن، براتون دو عدد شاهد عینی میارم:D
------------------------------
شاهد اول:

مانگا رو به عنوان رسانه ای بین رمان و انیمه فرض کنید. میشه قبول کرد دیگه نه؟ هم تصویر داره و هم نوشته!:D

داغون ترین انیمه ی فصلی رو در نظر بگیرید. مثلاً Space Brothers! در فصل خودش (نه الآن) حدود 40 نفر پیگیر زیرنویس فارسیش بودن.
که در اون فصل کم بیننده ترین انیمه در حال پخش بود.

حالا اگر یه مانگایی به چهل خواننده ی هفتگی برسه باید به احترامش کلاه از سر برداشت!

و مثلاً یه کار با موفقیت خارق العاده و اینا که بشه شهره عالم مثل Tower of God حدود 250 نفر خواننده دائم هفتگی داره.

این رو مقایسه کنید با یه انیمه متوسط که به صورت هفتگی میاد و چون خودم کار هفتگی ندارم مثال نمیزنم که به کسی بر نخوره:D

شاهد دوم:

ممکنه باورتون نشه. اما لایت نوول هم ترجمه شده. لایت نوول های ناروتو چند قسمتی شون ترجمه شده.
اما در حد بدترین مانگاهای فعلی هم خواننده نداشتن.:D

ناروتو الآن که در خفت بارترین دوران خودش قرار داره هفته ای بیش از 2000 پیگیری کننده زیرنویس فارسی داره. (اونم در شرایط فیل بودن و اینا و آمار جاهای دیگه توش نیست)

بنابراین موضوع ترجمه فارسی لایت نوول ها رو می تونید به فراموشی سپرده به کلاس های زبان انگلیسی محل مراجعه نمایید:D
-----------------------------
میشه بگم چه قدر وان پانچ من خوبه؟:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر