Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
^
چندی قبل یه پستی در مورد سلیقه شخصی و اینا زدم... از همین تریبون اعلام می کنم که کاملاً شکر خوردم.

پست بالایی اجازه نمیده دیگه در مورد احترام به نظر شخصی و اینا سخنرانی کنم:D

------------
شوخی بود. جدی نگیرید:D
=)) =)) =))

---
عکس های میتینگ هم که آپ شدن! جای ما هم خالی:( چقدرم عکس وان پیسی گذاشتن :(( :(( ( + حیفه یه کیک که طرح توکیو غول زدن روش:p )

اون جماعتی که میتینگ بودن(بودید دیگه؟ :| ) عکس های خودشون رو بفرستن ببینیم >:)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
@Akiba

طبق معمول هر سال ما نرفتیم :D با محمد نشستیم خونه از مناظر بدیع منزل لذت بردیم :D
آخه یعنی چی استکباریونه دنیای انیمه تو میتینگ نباشن! :| مگه میشه آخه؟ :|
برای ایجاد جوه استکباری هم که شده باید برید :d

---

آخ آخ آخ....این انیمه شکنجست به خدا! :( هر قسمتی که میبینم گشنم میشه ناجور! :(
الان به شدت دلم میخواد غذای جفت برادرای آلدینی رو بخورم :(( میخوااااااااااااااااااااام! :(( :((

از این ناکیری آلیس هم متنفرم! :| هم از خودش! و هم از غذاهاش! :|
برعکس این یارو پسره که همیشه باهاشه:x #امیرپسند ! :x دو سه قسمت پیش هم که موقع آشپزی در حالت بی حوصلگی بود رسما خوده من بود! =)) =))

این منشی هم کلا اضافی بود:-" پرتش میکردن بیرون و آلدینیه کوچیک تر میومد بالا! :((

الان من با گشنگیم چه کنم:(( خدا رو خوش میاد اینا چنین چیزایی بخورن و من تنها کاری که الان از دستم بر میاد،خوردنه نودل باشه؟ :( :((
برم نودل درست کنم حداقل:(

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
یکی نیست به این دختره میابی افسار بزنه ؟!
تنها چیز انیمه که رو مخمه همینه که هیچکی به این کاری نداره و هر چقدرم گند کاراش درمیاد انگار نه انگار .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
فعلا 288 قسمت :-"
و من همچنان توصیه میکنم قبلش 400تا انیمه مخصوصا وان پیس و بلیچ و ناروتو و دراگون بال ببینید:-"

خوب من تا الان یه 60 70 تا انیمه دیدم که البته وان پیس و نروتو و کلا انیمه طولانی شاملش نشده!:D ولی بزودی باز قراره چتر آریا بشم و انیمه بگیرم ازش!:D این دفعه میخوام برم تو فاز انیمه طولانی!:D

میخوام از این D.Gray Man و Bleach شروع کنم! خصوصا موضوع D.Gray Man ندیده روانیم کرده!:D

Mashido

کاربر سایت
Jul 29, 2012
27
نام
نیما
سلام دوستان یه چندتا انیمه تخیلی و پر از جادو جنبل و موجودات افسانه ای میخواستم معرفی کنید :d
ترسناک هم اگه چیز خوبی هستش بگید. خودم higurashi no naku koro ni و another و corpse party رو دیدم.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
نمیدونستم بقیه هم مثل من خونه آریا چتر باز میکنن :d تا الان 2-3 نفر از بچه ها رو متوجه شدم که پیش آریا میرن برا انیمه :d

حالا معلوم نیست چند نفر دیگه منبعشون آریاست :d

خلاصه اینکه آریا خدا خیرت بده دل یه ملت رو شاد میکنی :d

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
سلام دوستان یه چندتا انیمه تخیلی و پر از جادو جنبل و موجودات افسانه ای میخواستم معرفی کنید :d
ترسناک هم اگه چیز خوبی هستش بگید. خودم higurashi no naku koro ni و another و corpse party رو دیدم.
Nurarihyon

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
آقا یه انیمه بود اسمش سرکاری بود (همون که یه پاراگراف بود!) و میگفتید خیلی خوبه! اسمش چیه؟ چند قسمته؟ بگیرمش؟

از اینا زیاده، سبکش چی بود؟ :d
Yahari نبود احیانا؟ اگه بود سبکش درام اجتماعیه و دو فصل 13 قسمتیه.

پ.ن: میتینگ جای همه دوستان خالی بود، مخصوصا آقا امیر که اگه بود گردنبند سانجی که اونجا دادن رو میدادم بهش :-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,380
نام
محمد
پ.ن: میتینگ جای همه دوستان خالی بود، مخصوصا آقا امیر که اگه بود گردنبند سانجی که اونجا دادن رو میدادم بهش :-"
چیزی از زورو ساما بهتون ندادن؟:-"
----
آقا یه انیمه معرفی کنید که هم اکشن باشه،هم کمدی و از همه مهمتر شخصیت رو اعصابی نداشته باشه تا ببینیم؟ :-":d

masood0899

کاربر سایت
Jan 9, 2015
65
نام
مسعود
اقایون لینک برا دانلود ناروتو میخواستم که ترجیها دو زبان باشه با کیفیت بالا و حجمشم 20-30 گیگ بیشتر نباشه اگه کسی داشت لطفا پخ کنه ممنون میشم

Tunngle ID : masood0899

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
چیزی از زورو ساما بهتون ندادن؟:-"
----
آقا یه انیمه معرفی کنید که هم اکشن باشه،هم کمدی و از همه مهمتر شخصیت رو اعصابی نداشته باشه تا ببینیم؟ :-":d
یه لیست از انیمه هایی که دیدی رو بگو تا با توجه به سلیقه ات و این که هی انیمه تکراری پیشنهاد ندم:dبهت معرفی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر