Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
آخه من اسم از صداشون اوردم؟؟:|کلا بحث از همون اول در مورد صدا نبود:d بحث سر این بود این دختر هایی که به فوجیشی واین ها علاقه دارن واقعا اینجوری هست بعد فرشاد این گروه رو گفت و بعدش گفت آخرشم یه Fan Service اضافه کن ما هم فکر کردیم اینا بخاطر ظاهر و فکر های هنتایانه فنشون هستن وگرنه قبلا هم میدونستیم این شکلی هستن خوانندگان ژاپنی و هیچ مشکلی نداشتیم این ها هم مثل سبک های متال و غیره ! :-" ظاهر و قیافه شون هم به خودشون مربوطه ولی این که خودشون میخوان این شکلی باشن خیلی فرق داره تا
این که چیزی از خودشون نداشته باشن فقط با گریم و لباس پوشیدنشون بخوان به فن های دخترشون فن سرویس بدن! انصافا خیلی ضایع هست:-"(حالا منظورم این گروه نیست:d)

الان شما هم باشی فکر نمیکنی این پسر ها یه مشکلی دارن:d(لامصب همه اش hint میده مثل آدم که حرف نمیزنه تا بفهمیم منظورش چیه؟:d)
@NoctisSasuke
Kuroshitsuji هم op فصل اولش رو دیده بودم اونم کار این هاست؟ :-"

نه فصل اولش برا یکی دیگست :d

وقتی بری سراغشون و آهنگای گروهای دیگه رو گوش بدی کلا دیدت عوض میشه جدا از ظاهرشون و چیزای دیگه که ممکنه خیلیا خوششون نیاد یه سریاشون واقعا کارای خوبی دارن و وقتی گروهای مورد علاقت رو پیدا کنی دیگه این تیپ و ظاهرا برات معمولی میشن و دیگه تعجب نمیکنی :d دیگه اوجش هم اینه که دیگه انقدر این چیزا دیدی که تو عملیات Fanservice هم یه حالت Don't Care میگیری و برات آهنگه که مهمه :d

همین Gazette فکر کنم عام پسند ترین گروهشون باشه بعدش گروهایی مثل Alice Nine (محبوب ترین هنرمند من تو ژاپن از این گروهه XDD ) یا گروه Versailles که معرکه ترین نوازنده های موجود رو دارن :d

در ضمن خیلی از Openingها و Ending های انیمه ها هم کار گروهای VKئه اتفاقا الان داشتم آهنگ Boys & Girls از گروه LM.C رو گوش میدادم که Opening انیمه Katekyo Hitman Rebornئه

خلاصه اگر مشتاق شدی یا کس دیگه ای اطلاعات میخواست ارجاعتون میدم به فروم AnimWorld اونجا کلا یه تاپیک داره برا خودش :d

هیچ هم مشکلی ندارن :d کاری نکن 4 تا آهنگ معرفی کنم که خودت جز اون به ظاهر مشکل دارا بشی :d

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,387
نام
محمد
نه فصل اولش برا یکی دیگست :d

وقتی بری سراغشون و آهنگای گروهای دیگه رو گوش بدی کلا دیدت عوض میشه جدا از ظاهرشون و چیزای دیگه که ممکنه خیلیا خوششون نیاد یه سریاشون واقعا کارای خوبی دارن و وقتی گروهای مورد علاقت رو پیدا کنی دیگه این تیپ و ظاهرا برات معمولی میشن و دیگه تعجب نمیکنی :d دیگه اوجش هم اینه که دیگه انقدر این چیزا دیدی که تو عملیات Fanservice هم یه حالت Don't Care میگیری و برات آهنگه که مهمه :d

همین Gazette فکر کنم عام پسند ترین گروهشون باشه بعدش گروهایی مثل Alice Nine (محبوب ترین هنرمند من تو ژاپن از این گروهه XDD ) یا گروه Versailles که معرکه ترین نوازنده های موجود رو دارن :d

در ضمن خیلی از Openingها و Ending های انیمه ها هم کار گروهای VKئه اتفاقا الان داشتم آهنگ Boys & Girls از گروه LM.C رو گوش میدادم که Opening انیمه Katekyo Hitman Rebornئه

خلاصه اگر مشتاق شدی یا کس دیگه ای اطلاعات میخواست ارجاعتون میدم به فروم AnimWorld اونجا کلا یه تاپیک داره برا خودش :d

هیچ هم مشکلی ندارن :d کاری نکن 4 تا آهنگ معرفی کنم که خودت جز اون به ظاهر مشکل دارا بشی :d
اون تاپیک هم قبلا رفته بودیم و به چند تا از کارهای خوانندگان ژاپنی که میگی گوش دادم!:d>:) بعضیاشون همینجوری که گفتی واقعا صدای خوبی داشتن ولی کلهم من زیاد علاقه ای به دیدن قیافه هاشون ندارم حالا چه میخواد این ها باشه چه Kalafina:x که خیلی ازش خوشم میاد! تهش همون ost هاشون رو گوش کنم راضی هستیم!:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
من ترجیح میدم کلا با قیافه ی خواننده ها دیگه آشنا نشم! :)) همین آهنگایی که ازشون میشنوم کافیه:-" :D

Walt.t

کاربر سایت
Sep 11, 2014
45
کاتاناگاتاری فوق العاده بود . من موندم چطوری یه همچین داستان خشن و خون باری (!) با یه همچین انیمیشن گوگولی مگولی اینطوری مچ شده !:|
فقط میتونم به اونایی که ندیدن پیشنهاد بدم یه کله برن سراغش صحنه محنه هم نداره خیلی کم در حد سریال های بریتیش :d

یه سری سخن بی ربط هم بگم :d
بحث سر موزیک تو انیمه اینا شد باس بگم Samuria Champloo Says Hello :d
استفاده از سبک هیپ-هاپ و رپُ بیت های اونا ( اونم ورژن ژاپنی !) تو انیمه سطح کار رو خیلی بالا برده . یه نوآوری در نوع خودش بود و خوبیش هم اینه که تابحال هیچ انیمه ای (گمون کنم) روش اسکی نرفته :d
پ.ن : بواسطه ساوندتراک های انیمه Furi Kuri (که خیلی هم خوبن) من با بند The Pillows آشنا شدم و باید بگم یکی از اندرریت ترین و بهترین بندهای آلترنیتو راک ژاپن هستن . اگه علاقه ای به این سبک دارین حواستون باشه از زیردستتون رد نشه یهویی :d
پ.ن 2 : ازطرفی هم قسمت های اپنینگ سامورای چمپلو و شینگکی بهترینن . محاله مخاطب قسمت اول این دوتا انیمه رو ببینه و بیخیال باقیش بشه :d

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
آخه من اسم از صداشون اوردم؟؟:|کلا بحث از همون اول در مورد صدا نبود:d بحث سر این بود این دختر هایی که به فوجیشی واین ها علاقه دارن واقعا اینجوری هست بعد فرشاد این گروه رو گفت و بعدش گفت آخرشم یه Fan Service اضافه کن ما هم فکر کردیم اینا بخاطر ظاهر و فکر های هنتایانه فنشون هستن وگرنه قبلا هم میدونستیم این شکلی هستن خوانندگان ژاپنی و هیچ مشکلی نداشتیم این ها هم مثل سبک های متال و غیره ! :-" ظاهر و قیافه شون هم به خودشون مربوطه ولی این که خودشون میخوان این شکلی باشن خیلی فرق داره تا
این که چیزی از خودشون نداشته باشن فقط با گریم و لباس پوشیدنشون بخوان به فن های دخترشون فن سرویس بدن! انصافا خیلی ضایع هست:-"
(حالا منظورم این گروه نیست:d)

الان شما هم باشی فکر نمیکنی این پسر ها یه مشکلی دارن:d(لامصب همه اش hint میده مثل آدم که حرف نمیزنه تا بفهمیم منظورش چیه؟:d)
@NoctisSasuke
Kuroshitsuji هم op فصل اولش رو دیده بودم اونم کار این هاست؟ :-"
خوبی؟ :d من کجای پستم از صداشون حرفی زدم؟حالا کاری نداریم که صداشونم خوبه. ولی اصل حرف من اینه که از روی چهارتا عکس و بدون اطلاعات کافی نباید این سبک و کلا طرفداراشو تخریب کرد
از خودشون هیچی ندارن؟؟؟!!!!!! والا اگه صدای خوب . استعداد تو نوازندگی و ... رو ی استعداد و هنر ندونیم . بله , اونقت حرفتون درسته. اینا هیچی از خودشون ندارن
اصلا بیخیالش تا خودت نری چندتا اهنگ خوب از چندتا بند خوب گوش بدی . هرچی هم بگیم فایده نداره:d

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
مگه داریم , مگه میشه؟ :|زدن بهترین شخصیت انیمه رو کشتن خاک بر سرشون :( واقعا موندم چه هدفی پشت این حرکت نهفته بود اصلا نیاز بود؟ فکر میکنم سازنده گفته انیمه رو بیارین از این حالت درباریم و چه کاری بهتر از اینکه بزنیم یه شخصیت رو بکشیم!!!! امیدوارم یه هدفی نشون بدن وگرنه این کشتن Ayu واقعا برای چی بود؟
Ayu!!!!!!!!!!!!:-s:((

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
بحث موسیقی شد، جای آقا خلیل خالیه :d
من یادمه چند سال پیش یه آهنگ از Gazette گوش دادم، خیلی خوشم اومد ولی دنبال نکردم قضیه رو دیگه. ولی از همون موقع ایمان آوردم به موسیقی ژاپن :d

پ.ن: برای دل گرفتگی من این فصل Dandelion رو میبینم، خیلی کمدی air head و شادیه :d

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
89542126548651

اوّل فکر کردم داری شماره تلفن میدی(نقل قول رو نخونده بودم)=))

من هر وقت دلم میگیره می شینم یه اپیزود از Nichijou می بینم :D چقدر خوبه این انیمه :(

از این نظر کاملاً شبیه همیم :D

بعد یه عمر وان پیس دیدن و نزدیک شدن به آنگویینگ...
Hunter X Hunter رو شروع کردم...(قبلاً 100 چپتر از مانگاش رو خونده بودم)
رنگ بدنریش در مقابل وان پیس مثل انیمه های دارک و ترسناک میمونه :|
کلّاً رنگ بندی هر انیمه ای بعد از دیدن وان پیس تاریک میزنه :|
ولی خیلی بهتر از مانگاست...صفای دیگری دارد :D

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
مگه داریم , مگه میشه؟ :|زدن بهترین شخصیت انیمه رو کشتن خاک بر سرشون :( واقعا موندم چه هدفی پشت این حرکت نهفته بود اصلا نیاز بود؟ فکر میکنم سازنده گفته انیمه رو بیارین از این حالت درباریم و چه کاری بهتر از اینکه بزنیم یه شخصیت رو بکشیم!!!! امیدوارم یه هدفی نشون بدن وگرنه این کشتن Ayu واقعا برای چی بود؟
Ayu!!!!!!!!!!!!:-s:((
برخلاف شما. من فکر میکنم این کار لازم بود و این دو قسمت (6 و 7) کلاس انیمه رو ی لول بردن بالاتر . و اینکه تو این دو قسمت صحنه های خیلی قشنگی دیدم . مثلا اخرای قسمت 6 وقتی یو دید که ساختمون فرو ریخت اولش شکه شد بعدخیلی نا امید دوید تا ایو رو نجات بده و اوار رو خودشم ریخت . یا تو قسمت هفت . اگه دقت کرده باشی یو از وقتی فهمید خواهرش فوت کرده نه یه کلمه حرف زد نه ی قطره اشک ریخت تا لحظه ی که رسید توی خونه و تنها شد .اون حرفا های که به خودش میزد و ابراز پیشمونی میکرد و اشک میریخت خیلی سوزناک بود. یا از اواسط قسمت هفت به بعد که رفت و هرچی پس انداز داشت رو خالی کرد و مانده حسابش شد 1800 ین + اون صحنه هایی که نشون میداد بدون فکر کردن از قدرتش برای تحقیر بقیه و لذت بردن استفاده میکرد(با اینکه میدونست اگه گیر دانشمندا بیوفته چه عاقبتش چی میشه) و اون صحنه ی که رفت سراغ مواد . قشنگ بیانگر این بود که دیگه از زندگی هیچ هدفی نداره درکل این صحنه هایی که اشاره کردم و غمی که مردن ناگهانی ایو به انیمه داده بود . برای من این دو قسمت رو خیلی دوستداشتنی و بیادموندی کرد
درمود اینکه هدفشون از این کار چی بوده و ... ی بخشش رو با نظرت موافقم (اینکه خواستن روند انیمه رو عوض کنن). اگه به op نگاه کنی فقط چهارتا شخصیت هست که عضو شورای دانش اموزی هستن . این یعنی باقی کسایی که قدرت های خاصی دارن قرار نیست مثله یوسارین و شخصیت اصلی به این مدرسه بیان و اکثرا با نصیحت و راه های دیگه مشکلشون حل میشه تا قسمت 5 همینطور بود . که خب اصلا مشکلی نداشت . ولی اگه میخواستن این روندو تو 12 قسمت ادامه بدن و هیچ شخصیت جدیدی بهش اضافه نمیشد بنظرم خیلی خسته کننده میشدش. اما با مرگ ایو 4 تا شخصیت جدید به داستان اضافه شد که هرکدوم تو موردنش ی جورایی نقش داشتن. اینطوری. انیمه از حالت اپیزودیک درمیاد و داستان منسجم تر میشه. بنظرم الان باید اوتوساکا و توموری بیوفتن دنبال دلیل مرگ ایو ... اگه اینطور بشه که خیلی خوبه . ولی اگه این کار رو بسپارن به پلیس و خودشون دوباره برن دنبال کسایی که قدرت های مختلف دارن و هیچ شخصیتی به داستان اضافه نشه . اون موقع میشه گفت مرگ ایو بیهوده بوده. که همچین بیهوده هم نمیشه گفت هست . چون دو قسمت خیلی خوب رو دیدم بخاطره همین قضیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر