Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
باز من دو روز نبودم دارین این حرفای بی پایه و اساس و رایگان (!) رو وارد مخ جوونای مملکت میکنین!؟ :D

نه آقا، بشین همون دوبله انگلیسی رو ببین به حرف اینا گوش نده.:D دوبله انگلیسیش اتفاقا بهتر هم هست:D
یعنی دوبله ی انگلیسی یه ریال هم نمی اررزد :D ! مستقیم باید Shift Delete شه

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
واو:-oچی بود این قسمت.نه ب اون اولش نه به اون آخرش.بیچاره خواهره باید تو چه شرایطی قدرت فعالش میشد و عجب قدرت خطرناک و خوفی بود.لول انیمه کلی با اپیزود این هفته رفت بالا.
واقعا که این انیمه یه شوننه خالصه.قشنگ فرمول تا گردن تو دردسر افتادن ولی سالم بیرون اومدن توش داره اجرا میشه به نحوه ای بسیار عالی جوری که آدم اصلا از دیدنش زده نمیشه بعکس انیمه های دیگه.و ینکه مهمترین اتفاق داستان هم مشخص شدن این بود که مادر اوشیو زندس.من فکر میکنم مامانش همون زنیه که تو اپنینگ نشسته و پشت سرش یه چشم خیلی بزرگه.
این هفته هم که به خاطر اوبون Obon مانگا نداریم باید با انیمه ها بسازیم تا هفته بعد.این قضیه دوبله انگلیسی هم که درصد بچه های اینجا 99 به 1 درصد مخالفه در مورد دوبله انگلیسی ولی باید قبول کرد تک و توک کارای دوبله خوب هم پیدا میشه.مثلا خود من اولین بار انیمه Wolf`s Rain رو دوبله انگلیسی دیدم(نیاید منو بزنید الان=;اون موقع پی سی نداشتم با تلویزیون میدیدم.و ترک صدایی هم که تلویزیون میشناخت ترک انگلیسیش بود:d).ولی بعدا که موقعیت پیش اومد که با دوبله ژاپنیش ببینمش نمیدونم چرا اونقدر به دلم نَنِشَست.احتمال زیاد به خاطر این بوده که اول انگلیسیشو دیدم که انصافا کار خوبی بود.ولی از اون به بعد چسبیدم به قانون و تا الان هیچ انیمه ای رو با دوبله ندیدم.(چقدر شبیه این قسمت هفته پیش گینتاما شد.واقعا ازت ممنونم اعتراف:d)
از این بحث بیایم بیرون مردم ژاپن به BPO(سازمان کنترل محتوا یا یه همچین چیزی:d)اعتراض کردن که محتوای یکی از انیمه های پخش شده در ماه گذشته نامناسب بوده و توش از کلمات رکیک برای اشاره به اعضای تناسلی استفاده شده.گفتن درسته صدای بلیپ و اینا داشته ولی کلمش تابلو بوده و اینکه توش از حرکات دستی استفاده شده که اشاره به ... داشته.منم که اصلا این انیمه رو نگاه نمیکنم:-":-":d.
بخش موزیک هفته هم به شدت شلوغ بوده.
GENERATIONS from EXILE TRIBE - Hard Knock Days One Piece OP18

FLOW - Niji no Sora Naruto Shippuden ED34
Kangoku Danshi - Ai no Prison Prison School OP
Kangoku Danshi -Tsumibukaki Oretachi no Sanka Prison School ED
King-Show - Mazeru no Kiken Ushio and Tora OP
Kalafina - One Light Arslan Senki ED2
Good Morning America - Hello Hello Hello Dragon Ball Super ED
Toshiyuki Toyonaga - Day you laugh Durarara!!x2 Ten OP
یه چیزی هم که هست من از وقتی این Ready از Folder 5 رو تو وان پیس جانگو دنس اسپشیال دیدم کاملشو تا حالا هزار بار گوش دادم ولی بازم ازش سیر نمیشم.اون یکی آهنگی هم خیلی گوش میکنم Who What Who What از Ling tosite sigure هستش که تو تریلر فیلم سایکو-پس بوداینم بد جور میره جو میده.
آخرشم یه چندتا عکس هم همینجوری بزاریم برا دلخوشی.یکیش شاید یه مقدار خیلی کمی اسپویل داشته باشه.یکیش هم یه چارته واسه معرفی انیمه به افراد تازه وارد.

آخرین ویرایش:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
از این بحث بیایم بیرون مردم ژاپن به BPO(سازمان کنترل محتوا یا یه همچین چیزی:d)اعتراض کردن که محتوای یکی از انیمه های پخش شده در ماه گذشته نامناسب بوده و توش از کلمات رکیک برای اشاره به اعضای تناسلی استفاده شده.گفتن درسته صدای بلیپ و اینا داشته ولی کلمش تابلو بوده و اینکه توش از حرکات دستی استفاده شده که اشاره به ... داشته.منم که اصلا این انیمه رو نگاه نمیکنم:-":-":d.
این انیمه مذکور همونی نیست که اول اسمش shimoneta داره؟ :d اگه آره که فک کنم یکی از اهداف ساختن اون انیمه گرفتن حال همین سازمان مرکزی سانشور ژاپن بوده :d چون از اولش کاملا فحشا و حرکات واضح بود :d (تنها انیمه ای که به فهمیدن referenceهاش افتخار نمی کنم :d)

از موسیقی ها هم نمیدونم چرا از Ai no Prison اینقدر خوشم اومد :d

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
این انیمه مذکور همونی نیست که اول اسمش shimoneta داره؟ :d اگه آره که فک کنم یکی از اهداف ساختن اون انیمه گرفتن حال همین سازمان مرکزی سانشور ژاپن بوده :d چون از اولش کاملا فحشا و حرکات واضح بود :d (تنها انیمه ای که به فهمیدن referenceهاش افتخار نمی کنم :d)

از موسیقی ها هم نمیدونم چرا از Ai no Prison اینقدر خوشم اومد :d

نخواستن اسم ببرن ریا بشه:dمنم مثل تو بدجور با این زندان عشق و اپنینگ اوشیو و تورا حال میکنم.اونم خیلی باحاله.
v8hobhas63kha7zta629.jpg
خبر دیگه هم اینکه تو شماره ی این ماه مجله young jump رسما ادامه ترافورمارس Terraformars تایید شد.خبرهای بیشتر تو شماره های آینده مجله منتشر میشه.
WORKING!!! OP&ED NOW!!! GAMBLE / Matsuge ni LOCK
Saori Hayami – Yasashii Kibou (1st Single) Akagami no Shirayukihime OP

آخرین ویرایش:

masood0899

کاربر سایت
Jan 9, 2015
65
نام
مسعود
اقا این High School DxD با پسوند OVA تفاوتی دارند :D میخوام برم در خطش ( انقدر تعریف میکنید آدم کنجکاو میشه )
اقا من رفتم تو کیک اس سرچ کردم انقد Highschool dxd انقد زیاد بود !
Highschool dxd Born
Highschool dxd new
Highschool dxd
.
.
. !!!

Tunngle ID : masood0899

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
اقا این High School DxD با پسوند OVA تفاوتی دارند :D میخوام برم در خطش ( انقدر تعریف میکنید آدم کنجکاو میشه )

OVA یه سری قسمت های اضافه و بعد التحریر هستن...
اگه ندیدیشون هم ندیدی. اصلیا رو ببین به اندازه کافی Plot داره :d

- - -ویرایش - - -

اقا من رفتم تو کیک اس سرچ کردم انقد Highschool dxd انقد زیاد بود !
Highschool dxd Born
Highschool dxd new
Highschool dxd
.
.
. !!!

Tunngle ID : masood0899

اینا هم سه تا سریش هستن. اول DxD ، بعد DxD New، بعد DxD BorN

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
اول از دو دوست گرامی و عزیز بابت جواب متشکر هستم :D
همین الان انیمه D Gray Man و تمام کردم :D اول که آکیبا با نگارش قشنگش من و به اشتباه انداخت که انیمه واقعی است فکر کردم گروهی هستند که بدنبال جنگیری و اینجور مسائل هستند خودتون قضاوت کنید Exorcist هم شما را مثل من به اشتباه می اندازد :D

فقط 2 سوال :
1 - مانگا هم درست جایی که انیمه تمام شد تمام میشود :D ؟
2 - خبری که اومد ادامه مانگا در حال کار است آیا انیمه هم ادامه پیدا میکنه یا خیر همینجا تمام میشود ؟

پیغام مهم :D دوست عزیزی اشاره داشت انیمه بلند و سمتش نروید و انیمه کوتاه ببینید :D اما من میگم بروید و دنبال کنید شما هم میتواندی به این حرفها کوچکترین توجهی نکنید :D ( مخاطب خیلی خاص :D از دوستانم نیست ولی مخاطبم است :D )

آخ آخ دست گذاشتی رو دل خون بچه ها
yahoo_4.gif

مانگا بعد از انیمه خیلی جلو رفته، ولی به علت شرایط بد جسمی مانگاکا انتشارش خیلی نامنظم شده و به حد سالی یک چپتر و بلکه کمتر رسیده
yahoo_4.gif

با این شرایط و تا وقتی تموم نشه احتمالا از انیمه هم خبری نیست.

خواهش میکنم خون دل دادن اینجوری وظیفس :D

اگه کسی مغزش یاری میکنه میتونه اشاره کند از شماره چند مانگا ادامه انیمه میشود که من هم پیش بروم :D

آخرین ویرایش:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
همین الان انیمه D Gray Man و تمام کردم :D اول که آکیبا با نگارش قشنگش من و به اشتباه انداخت که انیمه واقعی است فکر کردم گروهی هستند که بدنبال جنگیری و اینجور مسائل هستند خودتون قضاوت کنید Exorcist هم شما را مثل من به اشتباه می اندازد :D

فقط 2 سوال :
2 - خبری که اومد ادامه مانگا در حال کار است آیا انیمه هم ادامه پیدا میکنه یا خیر همینجا تمام میشود ؟

آخ آخ دست گذاشتی رو دل خون بچه ها :d
مانگا بعد از انیمه خیلی جلو رفته، ولی به علت شرایط بد جسمی مانگاکا انتشارش خیلی نامنظم شده و به حد سالی یک چپتر و بلکه کمتر رسیده :d
با این شرایط و تا وقتی تموم نشه احتمالا از انیمه هم خبری نیست.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
[MENTION=52186]T7T[/MENTION]
من در مورد D Gray Man چیزی گفته بودم؟ :d چرا هیچی یادم نمیاد؟ آخه ندیدمش خودم که:-"
دقیقا چی گفته بودم در موردش که اشتباه برداشت گشتیده؟ :)) :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

فقط 2 سوال :

پیغام مهم :D دوست عزیزی اشاره داشت انیمه بلند و سمتش نروید و انیمه کوتاه ببینید :D اما من میگم بروید و دنبال کنید شما هم میتواندی به این حرفها کوچکترین توجهی نکنید :D ( مخاطب خیلی خاص :D از دوستانم نیست ولی مخاطبم است :D )

خواهش میکنم خون دل دادن اینجوری وظیفس :D

اگه کسی مغزش یاری میکنه میتونه اشاره کند از شماره چند مانگا ادامه انیمه میشود که من هم پیش بروم :D

تو این تاپیک به اندازه کافی خودمو پاره کرده بودم یعنی اون همه صفحه که داشتم توش داد میزدم یا نبودی یا بدون اهمیت رد شدی :d

مانگاش یه مدتی (خیلی طولانی و چند ساله) بدجور پخش و پلا میومد مثلا 4 ماه یه چپتر 8 ماه یه چپتر 2 سال یه چپتر :d و الانم جز همین 2-3 سال بدون خبر بود که رسمی اعلام کردن که مانگا هر 4 ماه یک بار دیگه مطمعنا یه چپتر ازش میاد

در مورد تموم شدن مانگا هم که بالا یکی دیگه گفتش :d

عجب آدمیه این آکیبا کلا همینه کارش XDDD (فکر کنم آکیبا رو با من اشتباه گرفتی XDD )

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
منتقل شدیم! :-"

برای اینکه اسپم نشه! :-" چرا وقته دیدن P-P نمیشه! :((
و اینکه خوب نبوده فیلم؟ هیچکی هیچی نمیگه:|

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,439
نام
علی
از اساتید انیمه من طفلی بیش نبودم یه انیمه میدیدم که اسمشو نمیدونم و الان بد رو مخمه که دوباره ببینم! یه تیکه هاییشو یادمه مینویسم دوستان این کاره لطف کنن اسمش رو بگن من دانلود کنم. تشکر پیشاپیش!
درباره ی یک بکسور بود که تو یه قسمتش رژیم گرفته بود و زیر یه شیروونی بود و دوستش یا استادش اینا درست یادم نیست کی بود، یه پرتقال یا سیب بود با یه ساندویچ بهش داد ولی نخورد و فکر کنم از بالا انداختشون پایین بازم اگر درست یادمخ باشه و سیب یا پرتقال خراب شد که نشون داد و میرفت هی میدوید و اینا!!! نابود توضیح دادم خودم میدونم:D تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر