Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
آقا یکی به من بگه که بالاخره قراره تو این انیمه کسی بمیره یا نه؟این دیگه چه مسخره بازییه که همه تا پای مرگ میرن ولی نمیمیرن؟:D اگه قرار نیست بمیرن بگین بیخود این همه سر مبارزات هیجان نداشته باشم :D
چقدر حال کردم کوتومینه کیره حال اون دو تا زن کیریتسوکو رو گرفت :D اما چ فایده آخرش با یه گره داستانی همشون صحیح و سالم شدن :D
اما یه چیزی هم این وسط هست دیگه،کوتومینه تنهاست،اما دور و بر کیریتسوکو سه چارتا در و داف هستن همیشه :D همین کاریزمای کوتومینه رو خیلی میبره بالا.
یه عقیده ای هم دارم اینه که حتی اگه دست چپ سیبر هم سالم بود بازم کستر داغونش میکرد :D
خیلی منتظر برسرکر و اونی که کرم تو بدنشه بودم اما نیومدن متاسفانه :D
اندکی صبر! :D یه کم جلوتر بری تازه انیمه به جاهای درست حسابی میرسه!

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
یعنی میتونم بگم خاک بر سر سازنده های انیمه کیلمور که داستان مانگا رو ادامه ندادن :| :D یعنی خـــــــــاک :D !
چپتر 141 هستم چقدر خوبه فکر نمیکردم با خوندم مانگا و دیدن یه تصویر سیاه سفید و بدون صدا یهو بگم :WoW !:D
حالا نمی خوام بهت خیلی پیش زمینه بدم ولی مانگا هم کلی گند زدن :D یعنی قشنگ از نصف پتانسیلی که تو داستان ایجاد کرده بودن استفاده نکردن این خاک بر سرا:D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
آقا یکی به من بگه که بالاخره قراره تو این انیمه کسی بمیره یا نه؟این دیگه چه مسخره بازییه که همه تا پای مرگ میرن ولی نمیمیرن؟:D اگه قرار نیست بمیرن بگین بیخود این همه سر مبارزات هیجان نداشته باشم :D
چقدر حال کردم کوتومینه کیره حال اون دو تا زن کیریتسوکو رو گرفت :D اما چ فایده آخرش با یه گره داستانی همشون صحیح و سالم شدن :D
اما یه چیزی هم این وسط هست دیگه،کوتومینه تنهاست،اما دور و بر کیریتسوکو سه چارتا در و داف هستن همیشه :D همین کاریزمای کوتومینه رو خیلی میبره بالا.
یه عقیده ای هم دارم اینه که حتی اگه دست چپ سیبر هم سالم بود بازم کستر داغونش میکرد :D
خیلی منتظر برسرکر و اونی که کرم تو بدنشه بودم اما نیومدن متاسفانه :D
مال اپیزود 15ـه ولی اسپویل خاصی نیست.:D محض احتیاط گذاشتم بازش کنی اتفاق خاصی نمیافته:D
تو عقیده ات رو میتونی چند اپیزود دیگه بذاری دم کوزه آبش رو بخوری!:D

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
نمی دونم کسی گفته یا نه ولی Part 1 از Parasyte اومده با کیفیت BRrip 720p ...

490AK9eIGR6w6uvUrvgAHgwjPk.jpg

sinan

کاربر سایت
Dec 25, 2011
151
یعنی میتونم بگم خاک بر سر سازنده های انیمه کیلمور که داستان مانگا رو ادامه ندادن :| :D یعنی خـــــــــاک :D !
چپتر 141 هستم چقدر خوبه فکر نمیکردم با خوندم مانگا و دیدن یه تصویر سیاه سفید و بدون صدا یهو بگم :WoW !:D

والا تا چپتر 60 اینا واقعا شاهکاره بعد اون به شدت داستان قر و قاطی و به شدت تکراری میشه بعد چپتر 80-90 حدود 10 تا چپتر باز قشنگ میشه بعد باز میزنه جاده خاکی! والا من تا چپتر 110 خوندم دیدم دیگه فعلا پتانسیل نداره گذاشتمش برا بعد
yahoo_46.gif

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
سازنده اش MadHouse (ع) بوده:-":d مثل اینکه هنوز ابر مانگای برسرک رو نخوندی؟:d
نه نخونندم هنوز:D

والا تا چپتر 60 اینا واقعا شاهکاره بعد اون به شدت داستان قر و قاطی و به شدت تکراری میشه بعد چپتر 80-90 حدود 10 تا چپتر باز قشنگ میشه بعد باز میزنه جاده خاکی! والا من تا چپتر 110 خوندم دیدم دیگه فعلا پتانسیل نداره گذاشتمش برا بعد :-<
اره منم خودم یه بار پست دادم که تو همین قسمت های فک کنم 80-90 داستان خر تو خر میشه :D ولی بعد از 110 خفن میشه و به جاهای باریک میکشه:D
من منظورم از خاک بر سر سازنده این بود که چرا ادامه نداد؟ میتونست یه انیمه توپ اکشن تاریک با حداقل 50-60 قسمت بشه! اون همه طراحی کاراکتر و صورت و مدل مو و قدرت های مختلف و اینا ! منکه عاشق این جور چیزا هستم :D

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
انیمه Darker Than Black رو تموم کردم!!!اولین انیمه اکشن(مامور مخفی)و رمزآلود:d تو یه انیمه بود رو دیدم واقعا از هر نظر عالی بود موسیقی انیمه با ضرب آهنگ تند رسما هیجان انیمه رو چند برابر می کرد!!!واسه تعریف انیمه می تونم بگم the bourne از نوع انیمه......:d هرکسی 3 گانه فیلم the bourne رو دیده و خوشش اومده حتما حتما این انیمه پیشنهاد میشه شدید!!op انیمه اهنگش حرف نداره بخصوص فصل دوم!!این گوش بدین....
ANIME MUSIC OF DARKER THAN BLACK FREE
hei-darker_than_black_mask_ninja_assassin_hd-wallpaper-1156538.jpg

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
آقا ما یه سرچی کردیم تو نت در مورد F/Z ،هر چی بالا آورد سیبر تنگش چسبیده بود یا اینکه بقیه سرونت ها سیاه بودن و فقط سیبر توشون پر رنگ بود،الان من میدونم دیگه آخر انیمه به خفن بودن کیریتسوگو و در و دافاش ختم میشه،یا اگه نشه هم هزارجور وفاداری و از خودگشتگی میکنن و طرف مقابل هزار جور خیانت و نامردی.در کل حالم گرفته شد :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
آقا ما یه سرچی کردیم تو نت در مورد F/Z ،هر چی بالا آورد سیبر تنگش چسبیده بود یا اینکه بقیه سرونت ها سیاه بودن و فقط سیبر توشون پر رنگ بود،الان من میدونم دیگه آخر انیمه به خفن بودن کیریتسوگو و در و دافاش ختم میشه،یا اگه نشه هم هزارجور وفاداری و از خودگشتگی میکنن و طرف مقابل هزار جور خیانت و نامردی.در کل حالم گرفته شد :D
You know nothing TAEL :D

بشین ببین که آخرش واویلا گویان باید از وسط تاپیک جمعت کرد:D

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
سورپرایز های زیادی در انتظارت هست... ;;)
من اگه به فصل اول فیت امتیاز بدم 7.5، 8 میدم به فصل دوش 9.5 میدم.
کلا فصل دوش با فصل یکش قابل مقایسه نیست...
پ. ن:هایپ:d

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
این نصیحت رو از من گوش کن و قبل از تموم کردن انیمه به هیچ وجه سراغ عکس و مخصوصا گوگل نرو :| میتونم بهت بگم خودم دوسه تا انیمه رو اینطوری برای خودم اسپویل کردم :D:| همین فیت زیرو رو یه جاش زودتر برام اسپویل شد به شدت :|

MJ61

کاربر سایت
Sep 11, 2012
12
نام
Mohammad
دوستان خواهش میکنم انقدر به ملت گیر ندین که بیان انیمه ببینن بدتره به خدا. فردا پس فردا یکی مثل اون "یه نفر" میشن یا شایدم بدتر (داریم؟) اونوقت اعصاب خودمون میره رو بندری :d

آقا این اسم تکنیکا خیلی بیشتر از اونی که شما فکرشو میکنی مهمه ^ ^ یکی از نمونه هاش اتفاقیه که تو چپتر قبل وان پیس افتاد

این اسم فن ها رو من دوست دارم چون تو یه سری انیمه های بلند مثل ناروتو و وان پیس و . . . کاراکترا شونصد هزار تا تکنیک میزنن حالا تو بخوای با رفیقت صحبت کنی به جای اینکه کل صحنه رو تعریف کنی میگی فلان تکینک چقدر خفن بود

یا مثلا کاراکتر تو طول انیمه از 3 حالت استفاده میکرده حالا آخرین لحظه یه قسمت میاد میگه حالت 4 خب این خیلییییی هایپ میکنه بیننده رو که ببینه چیه که بعد این همه مدت میخواد نشون بده

یا اصلا اسم خود یه سری تکنیکا هایپ بخشه

تو خود بازیا هم هر تکنیکی اسم داره نمیان بزنن تکینک 1 . تکنیک 2 و . . . ..

شما کلا خودتو درگیر نکن همون مثل بحث بازیه که اگه من از فلان بازی یا کنسول خوشم نمیاد هرکاری هم بقیه بکنن خوشم نمیاد :d شما هم اگه از انیمه خوشت نمیاد (بالاخره آدمه دیگه از یه سری چیزا خوشت میاد از یه سریا نمیاد) یا اگه میخوای تک تک انیمه هایی که میبینی رو اینجوری گیر بدی همون نبینی بهتره :d

اگه بتونی با دیدن یه همچین صحنه هایی (پایین) تو انیمه ها کنار بیای اونموقع شاید امیدی بود (نیست):

(این خل وضعا دلیل دارن برا این استایلشون :d )

ولی اگه بخوای بری انیمه ببینی (مخصوصا اونایی که من دوست دارم -___- ) و بیای بد بگی و مسخره کنی -______- :

من درک می کنم این چی میگه.چون خودم چند وقت پیش سعی کردم یه نفر رو اینیمه بین کنم...آخر سر شدم سوژه باسه خنده ملت!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر