Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اه حاجی این برسرکر چقدر خوب بود،از اول هم میدونستم با اینی که کرم تو بدنشه(اسمش یادم رفته :D) قراره بیشتر از همه حال کنم :D
بعدشم این کیرئو بود کلیساییه،اینم احساس میکنم جرقه بزنه باهام،کم کم داره خوشم میاد اگه تو قسمت های بعد خراب نکنه.راستی دوستان این قضیه اساسین هایی که داره چیه؟چن تان اینا؟:D
فقط بهم نگید که ایریسول و سیبر همجنسگرا نیستن که من باور نمیکنم :D
چرت و پرت ترین قسمت های انیمه هم بین این اسکندر و پسربچهه اتفاق میفته،جایی که پسره زیاد حرف میزنه و اسکندر کتکش میزنه و ما هم مث اینکه قراره این وسط بخندیم به این حرکاتشون :-jالبته منم میخندم اما به غایت بیمزگی‌ش میخندم :D
با توجه به اخلاقیاتت کاملا محتمل میدونم کیره کوتومینه تو دلت جا باز کنه!:D هر چند آقا کیریتسوگو امیا اِف تی دابلیو!!:D
قضیه نداره!:-/ یه تعداد زیادی هستن و همون یکی نیست!:D
برو خجالت بکش!:| برو این حرفایی که به ساحت مقدس بانو آرتوریا خدشه وارد میکنه رو اینجا نزن دشمنان شاد میشن!!:D :|
در مورد اون خط آخر هم حرف دل من رو زدی:D حقیقت محضه:D

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
اه حاجی این برسرکر چقدر خوب بود،از اول هم میدونستم با اینی که کرم تو بدنشه(اسمش یادم رفته :D) قراره بیشتر از همه حال کنم :D
بعدشم این کیرئو بود کلیساییه،اینم احساس میکنم جرقه بزنه باهام،کم کم داره خوشم میاد اگه تو قسمت های بعد خراب نکنه.راستی دوستان این قضیه اساسین هایی که داره چیه؟چن تان اینا؟:D
فقط بهم نگید که ایریسول و سیبر همجنسگرا نیستن که من باور نمیکنم :D
چرت و پرت ترین قسمت های انیمه هم بین این اسکندر و پسربچهه اتفاق میفته،جایی که پسره زیاد حرف میزنه و اسکندر کتکش میزنه و ما هم مث اینکه قراره این وسط بخندیم به این حرکاتشون :-jالبته منم میخندم اما به غایت بیمزگی‌ش میخندم :D
یه لطف کن کلمه بانو رو از لغتنامه ات خط بزن:d
تازه جرقه خورده در اینده چهارشنبه سوری میشه که! اون موقع تازه نقشش شروع میشه! :d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
Shigatsu wa Kimi no Uso aka Your Lie in April

10/10

فوق العاده بود این انیمه... برای من از اون کارهای خیلی خاصی بود که تا مدت ها تو ذهنم میمونه....
داستان،شخصیت ها،طراحی ها و از همه مهمتر موسیقی متن انیمه همه فوق العاده بودن.
حرف خاصی در موردش نمیزنم فقط اینکه بی نهایت ازش لذت برم،الان توی Top 5 انیمه هایی هست که دیدم :d

کاراکتر های دوست داشتنی،موسیقی های زیبا و Artـی که هر فریم انیمه رو به یه شاهکار تبدیل کرده بود،از نظر طراحی شخصیت ها،پس زمینه ها و .... فوق العاده بود.
نمیدونم چرا موقع پخشش دنبالش نکردم :( چند روز پیش 4-5 قسمتش رو دانلود کردم و از همون 1قمت اول به شدت منو گرفت :)
فکر نکنم کسی باشه -2 قسمت اول انیمه رو ببینه و بعد ترغیب نشه ادامش بده،انیمه عالی شروع شد و این روند خوبش رو تا آخر خفظ کرد :)
هر کسی نبینه نصف عمر انیمه ایش بر فناست :d

+

تا حالا هرچی انیمه در مورد موسیقی دیدم همه خوب بودن :) چه Detroit Metal City که یه کمدی با محوریت متال بود چه Beck که تلاش های یه گروه راک ساده و کسی که میخواست نوازنده بشه رو نشون میداد،و الانم که Shigatsu wa Kimi no Uso با محوریت موزیک کلاسیک........
ولی فقط موزیک نیست که این انیمه رو خاص میکنه،رابطه بین کاراکتر ها،داستان و آرت ورک هم هستن که انیمه رو بی نهایت زیبا کردن :)

چه سبکیه این April فلان فلان؟:D چند قسمته؟:D به نظرت برم طرفش؟:-/

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
با توجه به اخلاقیاتت کاملا محتمل میدونم کیره کوتومینه تو دلت جا باز کنه!:D هر چند آقا کیریتسوگو امیا اِف تی دابلیو!!:D
قضیه نداره!:-/ یه تعداد زیادی هستن و همون یکی نیست!:D
برو خجالت بکش!:| برو این حرفایی که به ساحت مقدس بانو آرتوریا خدشه وارد میکنه رو اینجا نزن دشمنان شاد میشن!!:D :|
در مورد اون خط آخر هم حرف دل من رو زدی:D حقیقت محضه:D

یعنی چی قضیه نداره؟مگه هر اربابی یه سرونت نباید داشته باشه؟:D
من هر چی که نظرمه و تو ذهنم میگذره میام میگم،الانم به نظر من رابطه ایریسول با آرتوریا یه چیزی فراتر از یه سلام علیک عادیه :p:D

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
یعنی چی قضیه نداره؟مگه هر اربابی یه سرونت نباید داشته باشه؟:D
من هر چی که نظرمه و تو ذهنم میگذره میام میگم،الانم به نظر من رابطه ایریسول با آرتوریا یه چیزی فراتر از یه سلام علیک عادیه :p:D
به قسمت 11 برسی طائل جان، اگه پتانسیل داشته باشی (!) نظرت به کلی درباره بانو عوض میشه، و هم این قضیه توضیح داده میشه:D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
چه سبکیه این April فلان فلان؟:D چند قسمته؟:D به نظرت برم طرفش؟:-/
این خلاصه داستان انیمه و سبکاش :
http://myanimelist.net/anime/23273/Shigatsu_wa_Kimi_no_Uso

کلا اگه قبلا توی این سبک انیمه دیده باشی 100% خوشت میاد :d اگرم ندیدی که شروع خوبیه و ممکنه علاقت به انیمه یهو خیلی زیاد بشه و برعکس :d

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
نظز در مورد انیمه های هفتگی که دفعه قبل هم یه سری هاشون جا موند ولی الان با گذشت 4 هفته نظر کلی در مورد همشون میدم

Arslan Senki : شروع خیلی خوبی داشته پتانسیل خیلی خوبی هم داره و همه جوره هر ایرانی انیمه بینی رو جذب میکنه حتی منتقدانش رو

Baby Steps 2 : این انیمه واقعآ نامبر وان انیمه های ورزشی حداقل برای من شاید بخاطر اینه که ورزش اول خودمم تنیس بوده همچین حسی به انیمه دارم ولی وافعآ از دیدنش کیف میکنم تو این 4 هفته هم خیلی خوب کار کرده

Denpa Kyoushi : دو قسمت از انیمه دیدم خیلی نظر خاصی در موردش ندارم یه انیمه نسبتآ معمولی فصلی و با معلم جالبی طرف هستیم با اعتقادات خاص خودش

Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka : دفعه قبل با دیدن یه فسمت هم گفتم که این انیمه من رو جذب کرده و باید بگم که بعد 4 هفته جذابیت کار برام چند برابر هم شده طوری که یکی از اولین انیمه های هفتگی که برای دیدنش اقدام میکنم این انیمست و جالب اینه که برای خیلی ها این یه انیمه کلیشه ای به نظر میرسه ولی برای من پرداخت به جزئیاتو داستان و روابط کاراکتر ها و اسلحه ها و لول اپ شدن و داشتن مشاور و پشتیبان و ...... دیگه باعث میشه به این انیمه کاملآ امیدوار باشم

Fate Stay Night - Unlimited Blade Works : فقط یه قسمت از فصل دوم به دلم نشسته بقیش همش حرف

Gintama S3 : دبگه بعد سه فصل چی قراره در موردش بگم ببینید حالشو ببرید

Kekkai Sensen : کم کم تو این هفته ها داره جا میفته فقط امیدوارم اخر کار نتیجه درست حسابی داشته باشه مثل اول کار در هم بر هم تموم نشه

Nisekoi 2 : نیسکوی چون من مانگاش رو میخونم انیمش رو به روز نگاه نمیکنم ولی قسمت اول زو که دیدم شروع خوبی داشت شخصیت های جدید تو این فصل هم رنگ تازه ای به انیمه خواهند بخشید در کل یه انیمه فصلی لذت بخشه

Ore Monogatari!! : دوست داشتنی ترین انیمه فصل عنوانی که میتونم برای انیمه در نظر بگیرم کاراکتر های بسیار جالبی داره و یه انیمه ارامش بخش و دوست داشتنی که به هر کسی دیدنش پیشنهاد میشه

Owari no Seraph : خیلی با این انیمه راه نمیام شخصیت های کار و سبک گرافیکی ارت کار رو زیاد نمیپسندم خیلی مناسی یه انیمه اکشن نمیدونم و تمام امیدم به داستان کار هست بلکه ما رو تا اخر فصل با خودش بکشونه

Plastic Memories : به دلیل کمبود همچین سبک هایی توی یه فصل و نبود انتخاب های زیاد دیدنش خالی از لطف نیست تو بعضی چیز ها نواوری به خرج داده و دیدن همچین انیمه ای برای دوست دارن این سیک خیلی هم بد نخواهد بود

Shokugeki no Souma : این انیمه هم عشق منه که قبل از شروع فصل با اواتار و امضا هم اینجا و هم تو AW یه مانوری دادم و خدا رو شکر که با شروع انیمه ما رو ضایع نکرد شروع قدرتمندی داشت و همچنان هم با قدرت ادامه میده :d

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku : این انیمه هم همیشه دوست داشم و به خاطر سبک خاص شخصیت اصلی انیمه نه خود انیمه همیشه در یاد ها خواهد ماند:d

Yamadakun to Nananin no Majo : اینم یکی دیگه از انیمه هایی که من مانگاش رو دنبال میکردم و در کل از نظر من یه کار معمولی خیلی انتظار خاصی از انیمه نداشته باشید واقعیتش اینه که نه کمدی خیلی قوی داره نه داستان چندان گیرایی

در اخر هم بازم باید بگم که چقدر خوبه این World Trigger :x

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,109
نام
محمد علی
دو تا انیمه به شدت آش و لاش داره برای تابستون میاد.

Prison School (یا Kangoku Gakuen) و Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai

چند قسمت از مانگاشون رو خوندم، تشتکم پرید. بعید می دونم بتونم انیمه شون رو ببینم=;

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
دو تا انیمه به شدت آش و لاش داره برای تابستون میاد.

Prison School (یا Kangoku Gakuen) و Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai

چند قسمت از مانگاشون رو خوندم، تشتکم پرید. بعید می دونم بتونم انیمه شون رو ببینم=;

تازه Monster Musume no Iru Nichijou هم هست :d این یکی رو مانگاشو خوندم خیلی باحاله ( منظورم طنزشه:d )

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
یعنی میتونم بگم خاک بر سر سازنده های انیمه کیلمور که داستان مانگا رو ادامه ندادن :| :D یعنی خـــــــــاک :D !
چپتر 141 هستم چقدر خوبه فکر نمیکردم با خوندم مانگا و دیدن یه تصویر سیاه سفید و بدون صدا یهو بگم :WoW !:D

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
آقا یکی به من بگه که بالاخره قراره تو این انیمه کسی بمیره یا نه؟این دیگه چه مسخره بازییه که همه تا پای مرگ میرن ولی نمیمیرن؟:D اگه قرار نیست بمیرن بگین بیخود این همه سر مبارزات هیجان نداشته باشم :D
چقدر حال کردم کوتومینه کیره حال اون دو تا زن کیریتسوکو رو گرفت :D اما چ فایده آخرش با یه گره داستانی همشون صحیح و سالم شدن :D
اما یه چیزی هم این وسط هست دیگه،کوتومینه تنهاست،اما دور و بر کیریتسوکو سه چارتا در و داف هستن همیشه :D همین کاریزمای کوتومینه رو خیلی میبره بالا.
یه عقیده ای هم دارم اینه که حتی اگه دست چپ سیبر هم سالم بود بازم کستر داغونش میکرد :D
خیلی منتظر برسرکر و اونی که کرم تو بدنشه بودم اما نیومدن متاسفانه :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,454
نام
مسلم
یعنی میتونم بگم خاک بر سر سازنده های انیمه کیلمور که داستان مانگا رو ادامه ندادن :| :D یعنی خـــــــــاک :D !
چپتر 141 هستم چقدر خوبه فکر نمیکردم با خوندم مانگا و دیدن یه تصویر سیاه سفید و بدون صدا یهو بگم :WoW !:D
سازنده اش MadHouse (ع) بوده:-":d مثل اینکه هنوز ابر مانگای برسرک رو نخوندی؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر