Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
این قسمت هم عالی بود:dداستان این قسمت با درخواست هایتو شروع می شه که تو ادامه می بینیم که هیکیگایا چپ و راست داره از طرف دوستای(دوست دختر) زمان راهنمایی مسخره میشه مخوص تو اون قسمت که داشتن فیلم می دیدن انگار هیکی بیاماریی چیزی داره که اونطری.... و خنده های از رو ظاهر و زورکی هیکی که نمی خواد جو رو بهم بزنه و....و حاطرات هیکی از زمان راهنمایی که نشون داد که چطور اون زمون فکر می کرده و الا به چی رسیده همه و همه عالی بودن
jfreyv0mra7h2gtp7x8q.jpg

و از یه طرف هم خوشم اومد که خوب هایاما جواب این هارو داد!!!:dیعنی رسما قفل کردن اون دوتا که داره چه اتفاقی میفته!!
9b1mtw4at1ihu00bvfrw.jpg

و یه چیزی که هست همه تو این انیمه نگاه خاصی به هیکیگایا دارن و دوست دارن هیکیگایا باهاشون در ارتباط باشه یا یجورای باهاش دوست بشن!!!اون از خواهر یوکینون که فقط با هیکیگایا شوخی و حرف می زنه و همیشه و کلا هیکیگایا رو خاص میدونه نسبت به همه!!اون از هایاما که فقط فقط به هیکیگایا رو انداخت و ازش خواهش کرد که باهاش بیاد که تا حالا همچین حرکتی از هایاما ندیده بود!!!یعنی هایاما با اون تیپ و مشهور بودن که همه می خوان ازش خواهش کنند که باهاش بیان بیرون و.... از هیکی خواهش کنه که......
خلاصه داستان رو روانشناس نوشته و داره جنبه های دیگه از زندگی یه فرد گوشه نشین و... رو نشون میده

Last edited by a moderator:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
این قسمت هم عالی بود:dداستان این قسمت با درخواست هایتو شروع می شه که تو ادامه می بینیم که هیکیگایا چپ و راست داره از طرف دوستای(دوست دختر) زمان راهنمایی مسخره میشه مخوص تو اون قسمت که داشتن فیلم می دیدن انگار هیکی بیاماریی چیزی داره که اونطری.... و خنده های از رو ظاهر و زورکی هیکی که نمی خواد جو رو بهم بزنه و....و حاطرات هیکی از زمان راهنمایی که نشون داد که چطور اون زمون فکر می کرده و الا به چی رسیده همه و همه عالی بودن
jfreyv0mra7h2gtp7x8q.jpg

و از یه طرف هم خوشم اومد که خوب هایاما جواب این هارو داد!!!:dیعنی رسما قفل کردن اون دوتا که داره چه اتفاقی میفته!!
9b1mtw4at1ihu00bvfrw.jpg

و یه چیزی که هست همه تو این انیمه نگاه خاصی به هیکیگایا دارن و دوست دارن هیکیگایا باهاشون در ارتباط باشه یا یجورای باهاش دوست بشن!!!اون از خواهر یوکینون که فقط با هیکیگایا شوخی و حرف می زنه و همیشه و کلا هیکیگایا رو خاص میدونه نسبت به همه!!اون از هایاما که فقط فقط به هیکیگایا رو انداخت و ازش خواهش کرد که باهاش بیاد که تا حالا همچین حرکتی از هایاما ندیده بود!!!یعنی هایاما با اون تیپ و مشهور بودن که همه می خوان ازش خواهش کنند که باهاش بیان بیرون و.... از هیکی خواهش کنه که......
خلاصه داستان رو روانشناس نوشته و داره جنبه های دیگه از زندگی یه فرد گوشه نشین و... رو نشون میده

اسپویلرت رو عوض کن این قسمت 4ئه :d

البته اون رو انداختن هایاما به خاطر نقشه هاش بود چون یه جوری میخواست هم ازش تشکر کنه هم عذرخواهی برا همین داشت دنبال یه راه برا کمک کردنش میگشت

و با اون وضعی که هیکی خودشو خراب کرد که هایاما و رفقا رابطشون عوض نشه باید این کارو میکرد

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
@NoctisSasuke

سید عجب فاز غریبی گرفتی من اومدم سه چارتا انیمه ببینم خوشم اومد که هیچی خوشم نیومد هم آیم فاین تنکیو اند یو :D دیگه هی صغری کبری چیدن و گیر ندین به ملت انیمه ببینن و اعصاب بندری و خودتو در گیر نکن و نبینی بهتره و امیدی بود(نیست) و اینا نداره که :D این جملات رو کاربر Ooops هم که پستم رو نقل قول کرد میتونست بگه،که نگفت.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
طائل به نظرم بیا برو Avatar ها رو ببین .
حالا قدیمی ها هیچی ولی The Legend Of Korra رو حتماً ببین .
حکم بازی Action با تم RPG رو داره :D
انیمیشن با المان های انیمه .

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
سلام
طائل به نظرم بیا برو Avatar ها رو ببین .
حالا قدیمی ها هیچی ولی The Legend Of Korra رو حتماً ببین .
حکم بازی Action با تم RPG رو داره :D
انیمیشن با المان های انیمه .

چند قسمته؟این خیلی مهمه :D
بعد بزار این F/Z رو ببینم تا بفهمم کلا با المان های انیمه چند چندم از کدومشون خوشم میاد از کدوم نمیاد تا انیمه بعدی رو انتخاب کنم :D

راستی دیشب با این که حال خوشی نداشتم نصف قسمت اول F/Z رو دیدم و باز هم یه نکته جالب و خنده دار برای من داشت :D ا
ونجا که دو نفر داشتن به کیرئو(:-/) داستان این جام مقدس و اینا رو میگفتن جای حساس دیالوگ ها که میرسه اون کت شلوار قرمزه و با اون کشیشه شروع میکن دور این بنده خدا چرخیدن و تو دیالوگ گفتن هی بین هم شیفت میکنن.یه بیست دوری فکر کن دور این بنده خدا چرخیدن،انصافن نمیتونستم جلو خنده م رو بگیرم :D

لطفا گارد نگیرین دوستان، من مثل یه بچه ی پاکی میمونم که میره به یه مراسم مذهبی و کاراشون تو نظرش عجیب میاد و باکی هم نظراتش رو بگه :D البته من با این مسائل کنار اومدم اما محض فان هم که شده میگمش :D

Last edited by a moderator:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
چند قسمته؟این خیلی مهمه
:biggrin1:
The Legenf Of Korra چهار فصله .
فصل اول 12 قسمت .
فصل دوم 14 قسمت .
فصل سوم 13 قسمت .
فصل چهارم 13 قسمت .
قوانین اسپویلر تاپیک سریال اینجا هم برقراره :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
واو، عجب هفته ی بکش بکشی بود هفته قبل:-" سه تا از دخترهای انیمه ای کشته شدن ولی من سر آخری، بیشتر از اینکه ناراحت بشم داشتم قهقهه میزدم:))

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
راستی دیشب با این که حال خوشی نداشتم نصف قسمت اول F/Z رو دیدم و باز هم یه نکته جالب و خنده دار برای من داشت :D ا
ونجا که دو نفر داشتن به کیرئو(:-/) داستان این جام مقدس و اینا رو میگفتن جای حساس دیالوگ ها که میرسه اون کت شلوار قرمزه و با اون کشیشه شروع میکن دور این بنده خدا چرخیدن و تو دیالوگ گفتن هی بین هم شیفت میکنن.یه بیست دوری فکر کن دور این بنده خدا چرخیدن،انصافن نمیتونستم جلو خنده م رو بگیرم :D

لطفا گارد نگیرین دوستان، من مثل یه بچه ی پاکی میمونم که میره به یه مراسم مذهبی و کاراشون تو نظرش عجیب میاد و باکی هم نظراتش رو بگه :D البته من با این مسائل کنار اومدم اما محض فان هم که شده میگمش :D

bml38be2o8uh0h8n6yqt.gif

نبینم به F/Z بی احترامی کنی! :|
ولی بی شوخی بشین کامل ببینش. :D نمیدونم سلیقه انیمه ای ـت چطوری هست و چقدر دووم میاری، ولی F/Z یه سری چیزها داره که فکر کنم خوشت بیاد. حداقل همون قسمت اول رو کامل می دیدی، اواخرش خیلی عالیه! :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,382
نام
محمد
واو، عجب هفته ی بکش بکشی بود هفته قبل:-" سه تا از دخترهای انیمه ای کشته شدن ولی من سر آخری، بیشتر از اینکه ناراحت بشم داشتم قهقهه میزدم:))

یکیش رو میدونم>:) ولی اون دوتای دیگه هر چقدر فکر میکنم چیزی به ذهنم نمیرسه؟:-/

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
اوه اوه! آریا رو :-" :D
---
هفته قبل عجب هفته ی مانگایی هم بود! :x

حتی یکی از این 3تا رو هم اگر نخوندید ، باز نکنید که چون عکسه در دم اسپویل خفن میشید:-"

بازگشت ناروتو( حالا با همه خوبی ها و بدی هاش:-" ) ، بازگشت گریموجو :x :x :x وو از همه مهم تر دنده 4 لوفی!!! >:)

صفحه قبل هم بحث فریاد زدن تکنیک بود! فقط بگم " آیونیون هیتاری" گفتن یک بنده خدایی جزو بهترین صحنات انیمه ایه از نظر من >:) ، سانتوریو و شیشی سون سون و آسورا گفتن ها هم که به به! :x همین وان پیس 3 هفته پیش یک کلمه آخر چپتر گفتن، کلهم اجمعین وان پیس فن ها رو متلاشی کرد:-"
مثلا یکی از نکات مثبت بازی های انیمه ای اینه که روحت شاد میشه تکنیکا رد همینطور توی بازی پشت سر هم ردیف میکنی :x شاید ناروتو و وان پیس توی سبکشون بهترین نباشن، اما همین گفتن هاست که بسی بازی رو جذاب تر میکنند :-" ( باز هم اشاره کنم Naruto Generation رو فقط با یک تریلر و به خاطر تکنیک محبوبم گرفتم :)) )
در کل حمایت خودم رو اعلام میکنم از این سبک :D

الان اسم بازی رو اوردم، چرا از هانتر یه فایتینگ نمیسازن؟ :( این همه کاراکتر! :(
+ وان پیس بین ها برن برا موبایل Treasure Cruise دانلود کنند به کمکشون نیازمندیم :-"

sinan

کاربر سایت
Dec 25, 2011
151
آقا من برای بار دوم نشستم فصل دوم Code Geass رو ببینم ... اصلا نمیدونم که چه کلمه ای رو باید برای وصف این اثر هنری به کار برد :|
فقط میدونم یه چیزی فراتر از شاهکاره :bighug:
راستی K-on هم ریختم رو موبایل برم بشینم ببینمش نظرمو میگم:>

riri

کاربر سایت
Sep 2, 2011
87
خب اینجا همه استادن. پس با کسب اجازه از بزرگان
برای افرادی که تازه میخوان انیمه ببینن پیشنهاد من اینه که اول از انیمه های سینمایی شروع کنن. چون معمولا در همه موارد کیفیت بالایی دارن یه شخص تازه کار راحت تر میتونه باهاشون ارتباط برقرار کنه.

به طور مثال فیلم akira یا کارای میازاکی مثل spirited away - princess mononoke - nausicaa و یه خرده بچه گونه تز my neighbor totoro( هرچند که برای بزرگترا هم جادوییه) رو توصیه میکنم.

sinan

کاربر سایت
Dec 25, 2011
151
خب اینجا همه استادن. پس با کسب اجازه از بزرگان
برای افرادی که تازه میخوان انیمه ببینن پیشنهاد من اینه که اول از انیمه های سینمایی شروع کنن. چون معمولا در همه موارد کیفیت بالایی دارن یه شخص تازه کار راحت تر میتونه باهاشون ارتباط برقرار کنه.

به طور مثال فیلم akira یا کارای میازاکی مثل spirited away - princess mononoke - nausicaa و یه خرده بچه گونه تز my neighbor totoro( هرچند که برای بزرگترا هم جادوییه) رو توصیه میکنم.

Wolf Children , The Garden of Words و Five Centimeters Per Second هم خیلی قشنگن به نظرم :x

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
663
نام
امیرحسین
آقا من برای بار دوم نشستم فصل دوم Code Geass رو ببینم ... اصلا نمیدونم که چه کلمه ای رو باید برای وصف این اثر هنری به کار برد :|
فقط میدونم یه چیزی فراتر از شاهکاره :bighug:
راستی K-on هم ریختم رو موبایل برم بشینم ببینمش نظرمو میگم:>
من فقط منتظرم کنکور بدم و دقیقا همون روزش بشینم کل دو فصل کد گیاس رو از اول ببینم... به امید اون لحظه دارم زندگی میکنم اصن:d
All hail Lelouch the emperor>:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر