Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
1 ساعت و 23 دقیقه دیگه گینتاما پخش میشه :((

بالاخره :((

خوبیش اینه که دیگه هی حوصلم سر نمیره تا وقتی که قسمت بعدی انیمه های بهار بیاد چون میشینم شونصد بار قسمت اول فصل جدید گینتاما رو میبینم :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
لینک گینتاما اومد

دیدمش :d

مرسییییییییییییییییی گینتاماااااااااااااااا :d

واقعا نمیشه توش نقص پیدا کرد :d

Openingش هم خیلی خوب بود

بازم مثل همیشه قسمت اول گند کاریاشونو رو میکنن XD

بالاخره :((

خیلی خوب بود قسمت اولش این سازندش تو مغزش چیا میگذره که همچی چیزی درست میکنه :d

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
پ.ن: To The Beginning=بهترین اپنینگ تاریخ #فکت :D :D
1685111.jpg

... و دیگر هیچ...:smoke:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
قسمت اول Kekkai Sensen دیده شد! :d
قبل از شروعش میگفتم اینجا باید Kazuya Nakai باشه! :-" و بین کاراکترهای روی پوستر،به این جناب مو سفید بیشتر از بقیه میاد... که درست بود! >:) هیچی دیگه! کاراکتر محبوب انیمه مشخص شد :-" :d
غیر از این انتظار داشتم رئیسشون هم صداپیشه ـش Akio Otsuka باشه ... که نبود :( ( Rikiya Koyama - صداپیشه ی کریتسوگو ) ولی به جان خودم Akio بیشتر بهش میومد:-" یه جوری این صدا براش زیادی مهربون و آرومه:-" :d
ولی خوب الان MAL رو چک کردم، دیدم گویا Akio هم حضور داره!!! >:) منتظرم هرچه زودتر وارد داستان بشه! >:) و امیدوارم کاراکتر درست حسابی و خفنی باشه! :d

برم Shokugeki no Soma ببینم :-"
ویرایش : WTF ! این چه حالات روحی روانی بود موقع غذا خوردن بهشون دست میداد! =)) :d

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
فکر کنم این فصل من اوردوز کنم :d

پر انیمه های خفنه یادمه تو این 2-3 ساله یه فصل دیگه هم اینجوری بود

الان Ore Monogatari هم دیدم :d

بشتابید که اینم جز خفنای فصله یعنی شخصیت اصلی عالیه :)) مخصوصا ترکیبش با دوستش

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
قسمت اول Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku رو دیدم ، خیلی خوب بود . به خصوص اپنینگش . فکر کنم تا حالا بیست بار این اپنینگ رو نگاه کردم :d خیلی خوبه .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
هی وای من!!!!!!!! :-o الان وان پیس خون ها میزنن بر سر و سینه! :-o
ki83ve3p8l5zr3gfrt74.jpg

این پنل از اون پنلاست که چندین ساله همه منتظرشیم! :x :x :x
ولی نامردا ... دو هفته باید صبر کنیم؟ :(( چرا همیشه خفن ترین چپترها 2 هفته بینشون فاصلست:((
مثلا اونجا که لاو وسط شهر توسط دوفلا تیر بارون شد هم 2 هفته تو کف بودیم که چی شد! :((

یک مورد نمیدونم اشتباه ترجمه بود یا اودا :-" اونجا لوفی Gigant Pistol زد؟ بازوکا بودا! :-" گرچه دوفی رفت تو حلقش نزاشت اجراش کنه:-"
ولی وااااای دنده 4 :(( :(( :x

بارت خیلی باحال بود! الان چند چپتره که اینجوری در حال کف کردنه ؟ =)) =))
کاوندیش هم عشق! :x کلا بارت و کاوندیش هر پنلی که حضور دارن،عالیند :(( چقدر خوب بود اینجا! :x

p2brcfdgovcrsi5w25o3.jpg

لعنت بهشون این 2تا رو توی PW3 نزاشتن :(( من بارت و کاوندیش میخوام :( نه تاشیگی و آلویدا و این چیزا :|

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
هی وای من!!!!!!!! :-o الان وان پیس خون ها میزنن بر سر و سینه! :-o
ki83ve3p8l5zr3gfrt74.jpg

این پنل از اون پنلاست که چندین ساله همه منتظرشیم! :x :x :x
ولی نامردا ... دو هفته باید صبر کنیم؟ :(( چرا همیشه خفن ترین چپترها 2 هفته بینشون فاصلست:((
مثلا اونجا که لاو وسط شهر توسط دوفلا تیر بارون شد هم 2 هفته تو کف بودیم که چی شد! :((

یک مورد نمیدونم اشتباه ترجمه بود یا اودا :-" اونجا لوفی Gigant Pistol زد؟ بازوکا بودا! :-" گرچه دوفی رفت تو حلقش نزاشت اجراش کنه:-"
ولی وااااای دنده 4 :(( :(( :x

بارت خیلی باحال بود! الان چند چپتره که اینجوری در حال کف کردنه ؟ =)) =))
کاوندیش هم عشق! :x کلا بارت و کاوندیش هر پنلی که حضور دارن،عالیند :(( چقدر خوب بود اینجا! :x

p2brcfdgovcrsi5w25o3.jpg

لعنت بهشون این 2تا رو توی PW3 نزاشتن :(( من بارت و کاوندیش میخوام :( نه تاشیگی و آلویدا و این چیزا :|

هی از صبح میگم این همه منتظر این اتفاق بودی چرا هیچی نمیگی :dکه دیدم بالاخره اومدی کلآ اسپویل نمیخونی نه:d=((

نظر در مورد انیمه های این فصل هم به زودی از اونجایی که تعدادشون هم کم نیست وقت گیره منم تنبل :d

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
یه عکس بدون اسپویل از قسمت اول Gunslinger Stratos

توضیح خاصی نداره.

از این خط سفیدهاست که دور مقتول می کشن:D

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
یه عکس بدون اسپویل از قسمت اول Gunslinger Stratos

توضیح خاصی نداره.

از این خط سفیدهاست که دور مقتول می کشن:D
-(
=))=)) این مقتول قبل از مرگش چی دیده مگه؟
___
قسمت اول Hibike! Euphonium روهم دیدم . جالب بود. اهنگ های خیلی قشنگی هم داشت هرچند کم بودن . ولی صبر میکنم تا کامل تموم بشه بعد میبینمش

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
سلام.امروز داشتم تو سایت ها میگشتم واسه قسمت جدید انیمه ها چشم خورد به این عکس از OVA 2015 گینتاما که قشنگ به تنهایی نیمی از انیمه رو واسه کسایی که ندیدن روشن میکنه که با چی طرفن:d
th2ljohkh6t13h3op0df.jpg
اوف دنده چهار:dولی باز باید دوهفته تو خماری بمونیم.الان چیزی که جالبه اینه که هر کدوم از دنده ها یه قابلیت خاص داشتن مثل سرعت بیشتر تو دنده دو یا قدرت تخریبی بیشتر تو دنده سه.الان قابلیت این دنده اگه ترکیب این دوتا باشه به علاوه یه چیز جدید که چه شود.به هر حال باید دو هفته منتظر بمونیم.
دشمن دشمن من دوست منه:dیعنی حال میکنم با این کویینشی ها که تا همین 20 چپتر پیش داشتن باخ ساما باخ ساما میکردن الان اومدن میخوان بزنن بکشنش:dآیزن هم که دست و پاش بسته است وگر نه میزد از همین سول سوسایتی قصر سول کینگ رو میاورد پایین:d

To The Beginning=بهترین اپنینگ تاریخ #فکت :biggrin1: :biggrin1:
راستی گشتم ویدئو کلیپ OP&ED های فیت زیرو رو پیدا کردم.تو بین اینها فقط manten ویدئو کلیپ نداشت که اجرا زنده شو تا شب میزارم.ادیت:گزاشتم.
بری دانلود هم روی Direct Download Link کلیک کنید.

آخرین ویرایش:

sinan

کاربر سایت
Dec 25, 2011
151
Arsalan Senki رو دیدم خیلی به دلم نشست (برعکس خیلیا) البته ببینم اپیزود های بعدی چه می کنه :d اگه زیاد عمیق بهش نگاه نکنی لذت بخشه! ولی کلا ایران نیست آدم احساس می کنه عربستانه! :p
کلا فصل بهار خیلی خوب به نظر میرسه!
الانم میرم Shokugeki no Souma رو ببینم! خیلی تعریفس کردن بچه ها :d
تازگیا One Piece رو هم شروع کردم! لذت بخشه :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر