Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
از من میشنوین خیلی به Fate حساسیت نشون ندین کلآ به هیچ انیمه ای حساسیت نشون ندین هر کسی بر اساس سلیقش انیمه نگاه میکنه و به شخصه Fate رو هم نگاه میکنم و جزء کار های مورد پسندم هست ولی برای من بدون شک بهترین انیمه این فصل Shigatsu Wa Kimi No Uso بوده و شاید Fate تو رده چهارم و پنجم لیستم برای این فصل قرار بگیره ولی خب شاید نه تنها برای بیشتر بچه های اینجا برای بقیه هم بهترین انیمه فصل

در کل سلیقه تو انیمه دیدن حرف اول رو میزنه من خودم زیاد سلیقم با بچه ها اینجا جور نیست بیشتر بچه ها اینجا دنبال انیمه های خشن و اکشن و فلسفی کلآ انیمه های بزرگسال هستند من بیشتر دوست دار انیمه های گوگولی مگولی:d البته سلیقه دوستان همیشه برام قابل احترام بوده و هست

جنایی نکن داستان رو :d

من نگفتم بده نگفتم کسایی که میبینن بدن یا چیز منفی دیگه ای فقط خسته شدم که همش Fate شده من خودم فکر میکنم هیچ کدومشون غیر Fate چیز دیگه ای نمیبینن برای مثال چند صفحه قبل رو ببین :d

ولی الان فهمیدم نه چیزایی دیگه ای هم میبینن :d

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,461
نام
مسلم
من نمیدونم این ژاپنیا از جون این ژاندارک بدبخت چی میخوان:d اون از دو سه فصل قبل که با نوبوناگا و ژانر مکا مخلوطش کرده بودن (Nobunaga The Fool)، اینم از این فصل که برداشتن قدیسه ی فرانسه رو شیطون کردن:))

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
iijrwuykw6e53ysno9mc.jpg

My Neighbor Totoro 7.5/10
wat؟ 7.5؟ واقعا؟ :-/ :D

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
جنایی نکن داستان رو :d

من نگفتم بده نگفتم کسایی که میبینن بدن یا چیز منفی دیگه ای فقط خسته شدم که همش Fate شده من خودم فکر میکنم هیچ کدومشون غیر Fate چیز دیگه ای نمیبینن برای مثال چند صفحه قبل رو ببین :d

ولی الان فهمیدم نه چیزایی دیگه ای هم میبینن :d

پستم جنایی نبود پزشکی بود بیشتر در مورد حساسیت صحبت کردم :d

------------------------------------------------

امروز اخرین قسمت Akame ga Kill رو هم دیدم در موردش بخوام نظر کلی بدم اگه بخوایم یه کار مستقل از مانگا در نظر بگیریمش (که کار راحتی نیست )در کل کار بدی نبود یه کار اکشن که بیشتر جذابیتش به خاطر جنگ های تن به تنش بود و داستان کلی پیچیدگی خاصی نداشت و تو یه مسیر صاف حرکت میکرد ولی با توجه به ادامه دار بودن مانگا و اینکه خیلی بشتر میشه به کاراکتر ها پرداخت و اتفاقاتی که براشون میفته رو موثر تر کرد میشه گفت انیمه بعد از جدایی از مانگا دچار شتاب زدگی و افت میشه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
از من میشنوین خیلی به Fate حساسیت نشون ندین کلآ به هیچ انیمه ای حساسیت نشون ندین هر کسی بر اساس سلیقش انیمه نگاه میکنه و به شخصه Fate رو هم نگاه میکنم و جزء کار های مورد پسندم هست ولی برای من بدون شک بهترین انیمه این فصل Shigatsu Wa Kimi No Uso بوده و شاید Fate تو رده چهارم و پنجم لیستم برای این فصل قرار بگیره ولی خب شاید نه تنها برای بیشتر بچه های اینجا برای بقیه هم بهترین انیمه فصل

در کل سلیقه تو انیمه دیدن حرف اول رو میزنه من خودم زیاد سلیقم با بچه ها اینجا جور نیست بیشتر بچه ها اینجا دنبال انیمه های خشن و اکشن و فلسفی کلآ انیمه های بزرگسال هستند من بیشتر دوست دار انیمه های گوگولی مگولی:d البته سلیقه دوستان همیشه برام قابل احترام بوده و هست
عجب! :d چرا من همیشه فکر میکردم کارای اکشن خیلی دوست داری؟ :-" و کلا سلیقه هامون تا حدودی شبیه به هم میباشد :d یعنی از انیمه ای خوشت بیاد، 90% منم خوشم میاد :d که معمولا شامل انیمه های اکشن میشدن :-"

در مورد بهترین فصل هم فکر میکردم LH باشه برات :d
کلا F/SN کار خوبی بود! (مخصوصا در مقابل آشغال قبلی! و 100 البته نه در مقابل F/Z :-" ) ولی بهترین نیست به نظر منم :d البته فکر کنم نظرسنجی بزاریم اینجا اول میشه :d

- - -ویرایش - - -

اوکی وقتشه نظرسنجی رو عوض کنیم :D
از اونجایی که ناروتو تموم شده، میتونیم تاپ تن مبارزه های ناروتو.

Naruto vs. Sasuke (Season 1)
Gaara vs. Rock Lee
Itachi vs. Sasuke
Naruto vs. Pain
Tobi vs. Konan
Jiraiya vs. Pain
Shikamaru, Ino, Chouji and Kakashi vs. Hidan and Kakuzo
Naruto, Killer Bee, Kakashi and Guy vs. Tobi
Jiraiya, Tsunade and Naruto vs. Orochimaru
Gaara vs. Deidara
Guy vs. Kisame
Sakura and Chiyo vs. Sasori
Asuma , Shikamaru ,Kotetsu and Izumo vs. Hidan and Kakuzu
Sasuke Vs Deidara& Tobi
Sasuke Vs Danzo
Other Fights

خوبه؟
تا فصل تموم نشده این نظر سنجی رو هم بزاریم! علاوه بر گزینه های شهاب، یه سری دیگه هم به پستش اضافه کردم :d(با شهاب هماهنگ شده :d )

اگر پیشنهادی دارید سریع بهم اطلاع بدید تا این پست رو ویرایش کنم! :d
زودتر هم نظرسنجی برداشته بشه و این گذاشته بشه! :d (سینا و پرهام در اولین فرصت کارهاش رو بکنید و این پست با هرچیزی که توش هست رو بزارید! :d
تک انتخابی!
کمتر یک هفته هم نباشه قاعدتا! :d

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اوکی وقتشه نظرسنجی رو عوض کنیم :D
از اونجایی که ناروتو تموم شده، میتونیم تاپ تن مبارزه های ناروتو.

Naruto vs. Sasuke (Season 1)
Gaara vs. Rock Lee
Itachi vs. Sasuke
Naruto vs. Pain
Tobi vs. Konan
Jiraiya vs. Pain
Shikamaru, Ino, Chouji and Kakashi vs. Hidan and Kakuzo
Naruto, Killer Bee, Kakashi and Guy vs. Tobi
Jiraiya, Tsunade and Naruto vs. Orochimaru
Other Fights

خوبه؟

دوتا هم من به لیست اضافه میکنم :D
Sasuke Vs Deidara& Tobi
Sasuke Vs Danzo

به نظرم این دوتا مبارزه خیلی قشنگ و تاکتیکی بودن. خصوصا اون اولی که حرف نداشت و واقعا نشون دهنده هوش بالای S بود.

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
عجب! :d چرا من همیشه فکر میکردم کارای اکشن خیلی دوست داری؟ :-" و کلا سلیقه هامون تا حدودی شبیه به هم میباشد :d یعنی از انیمه ای خوشت بیاد، 90% منم خوشم میاد :d که معمولا شامل انیمه های اکشن میشدن :-"

در مورد بهترین فصل هم فکر میکردم LH باشه برات :d
کلا F/SN کار خوبی بود! (مخصوصا در مقابل آشغال قبلی! و 100 البته نه در مقابل F/Z :-" ) ولی بهترین نیست به نظر منم :d البته فکر کنم نظرسنجی بزاریم اینجا اول میشه :d

- - -ویرایش - - -

تا فصل تموم نشده این نظر سنجی رو هم بزاریم! علاوه بر گزینه های شهاب، یه سری دیگه هم به پستش اضافه کردم :d(با شهاب هماهنگ شده :d )

اگر پیشنهادی دارید سریع بهم اطلاع بدید تا این پست رو ویرایش کنم! :d
زودتر هم نظرسنجی برداشته بشه و این گذاشته بشه! :d (سینا و پرهام در اولین فرصت کارهاش رو بکنید و این پست با هرچیزی که توش هست رو بزارید! :d
تک انتخابی!
کمتر یک هفته هم نباشه قاعدتا! :d

کارای اکشن هم دوست دارم ولی اکشن های معمولی نه اونایی که چش و دل و روده اینا رو در میارن اینجور انیمه ها خیلی باید خاص باشند تا مورد پسندم بشن و گرنه مگه میشه کار اکشن دوست نداشت

در مورد بهترین این فصلم صد بار دیگه هم ازم بپرسن بازم Shigatsu Wa Kimi No Uso زو انتخاب میکنم انصافآ خیلی عالی بود برای من نوع روایت داستان کاراکتر ها و صحنه های ماندگار و ....... همه قابل توجه بودن

در مورد LH هم باور دارم که تو نیمه دوم این فصل مثل نیمه دوم فصل اول بیشتر خودشو نشون میده هرچند که همین الانشم از روند کار راضیم ازش خوشم میاد

-------------------------------------------

جاتون خالی الانم داشتم Rurouni Kenshin Kyoto Inferno رو میدیدم بسی لذت بردم اکشن همراه با شمشیر که همیشه اینجور کارها رو دوست داشتم و داستان خوب و موسیقی دوست داشتنی ( جالب اینجاست که قسمتی از فیلم میشد صدای سنتور زو شنید شبیه موسیقی سنتی خودمون بود نمیدونم شایدم اشتباه میکنم :d) خلاصه همه چی خوب بود به جزء اینکه باید برای پارت دومش مدت ها منتظر موند

attachment.php
attachment.php

Attachments

• 1.jpg
    1.jpg
    70.7 KB · مشاهده: 189
  • 2.jpg
    2.jpg
    74.7 KB · مشاهده: 189
آخرین ویرایش:

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
دیشب Steins Gate رو تموم کردم.بسیار عالی بود:D همه چیز انیمه Perfect بود به نظرم،اصلا به هیچ وجه نمی تونم ازش ایراد بگیرم:D داستان،شخصیت پردازی،دوبله،طراحی محیط ها و شخصیت ها همه و همه عالی بودن:D
فعلا Steins gate رفت در صدر لیست بهترین انیمه هایی که دیدم و بالاتر از code geass و F/Z قرار گرفت:D
احتمالا همه اینجا دیدن انیمه رو ولی هر کس ندیده آب دستشه بذاره زمین و بره ببینه:D

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
این انیمه Hellsing چطوره؟ بعد اینکه خوب خوبه و اصلی اش کدومه؟ :D Hellsing یا Ultimate Hellsing؟
وان پیس هم چون الان اپیزود 125 اینام روم نمیشه راجع بهش باهاتون حرف بزنم :D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
این انیمه Hellsing چطوره؟ بعد اینکه خوب خوبه و اصلی اش کدومه؟ :D Hellsing یا Ultimate Hellsing؟
وان پیس هم چون الان اپیزود 125 اینام روم نمیشه راجع بهش باهاتون حرف بزنم :D

اول Hellsing که ساخته شده، اینطور که میدونم، بعد از چند قسمت میزنه تو جاده خاکی و از اصل داستان جدا میشه و داستان خودش رو پیش میگیره (انیمه رو چهارسالی دارمش، ولی هنوز نگاش نکردم :d)
ولی Ultimate Hellsing بیشتر به اصل داستان وفادار هست و صد البته ارزش دیدن رو داره...و پیشنهاد میکنم که سمت سری اول هم نری، از طرفی گرافیکش هم ناامیدت میکنه.

حالا این همه انیمه، قحطی زده بود، رفتی سراغ وان پیس ):

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
اول Hellsing که ساخته شده، اینطور که میدونم، بعد از چند قسمت میزنه تو جاده خاکی و از اصل داستان جدا میشه و داستان خودش رو پیش میگیره (انیمه رو چهارسالی دارمش، ولی هنوز نگاش نکردم :d)
ولی Ultimate Hellsing بیشتر به اصل داستان وفادار هست و صد البته ارزش دیدن رو داره...و پیشنهاد میکنم که سمت سری اول هم نری، از طرفی گرافیکش هم ناامیدت میکنه.

حالا این همه انیمه، قحطی زده بود، رفتی سراغ وان پیس ):
ممنون از توضیحت. :bighug:
بابا وان پیس به این خوبی :D به شدت ازش لذت میبرم.

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
wat؟ 7.5؟ واقعا؟ :-/ :D
زیاده کمش کنم;)
راستیتش حضور شخصیت توتورو توی داستان اصلی با هم جور در نمیاد.یعنی اگه داستان با همون روندی که تا نیمه های فیلم داشت پیشروی میکرد(قبل از حضور توتورو)خیلی بهتر بود تا که این شخصیت رو از وسطای داستان وارد فیلمش کنن

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
از بین دوستان کسی لینک دانلود Monogatari Series: Second Season رو اگه داره . ممنون میشم برام P.M کنه . میخواستم از animefansftw بگیرم ک ظاهرا پاک شدن فایل هاش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر