Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,268
نام
امیر حسین
92. Haikyuu ! :bighug:
93. وان پیس! چقدر این آهنگ قشنگه! :x :(( دیگه اندینگ اول وان پیس رو میشه یادمون بره؟ :x :x :x
تا الان شروع خیلی خوبی بوده این سری! :d
94. مطمئنم نشنیدم! بگید از چیه،من فردا انیمه ـش رو میبینم! :d ( الان یا میگن CG یا میگن Aku no Hana :-" )
دور دوم : مطمئنم نشنیدم؟ /:) آشناست یا الان که یک دور شنیدم آشنا شده؟ :|
دور سوم : :| :| :| هر دفعه گوش میدم،بیشتر احساس آشنایی میکنم! :| نه آقا! یک کلام،ختم کلام! نشنیدم! :d به خودم جو ندم! :d :-" ولی از وقتی که اوج میگیره...بخوام حسی چیزی بگم،میگم احتمالا Kill la Kill باشه! :| (مرسی ارزش قائل شدن برای حرف خودم! :| یک کلام ختم کلام؟ /:) )
95. خیلی تابلوـه ولی یادم نمیاد! :-o بزار روش یکم فکر کنم :d یعنی تابلوتر از این...! :| Aldnoah.Zero اگر خدا بخواد! :d
دور دوم : بلی! خود خودشه! بس تابلو بود! :d :-" ولی چه وضعشه! چنین چیز تابلویی رو باید شک داشته باشم؟ :|
96. اینم ندیدم انیمه ـش رو(و نشنیدم آهنگ رو! ) ! ولی بگید تا درجا بزنم دانلود! :x میره بالاتر از قبلی! :d
دور سوم : نکن آقا! :| آهنگی که مطمئنی نشنیدی رو گوش نده! باعث ایجاد توهم میشه! :|
97. وان پیس! :x :x :x حیف نمیشه موارد اسپویلی گفت! نه میشه! میریم تو اسپویل! :d
آرک مارینفورد! :(( ایس...:(( وایت بیرد! :((
98. اینم مطمئنم نشنیدم! :d از این آهنگای به زبون فرنگی ایندفعه زیاد شدن :d فکر کنم سومی یا چهارمی باشه:-"
99. شنیدم شنیدم شنیدم شنیدم...! با ریتم آهنگ بخونید:-" ولی یادم نمیاد! باید بفکرم! :d
دور دوم : ای خدا!! یعنی انقدر تابلو :(( ولی فکر کنم بتونم درست حدس بزنم! :d چیهایافورو؟ /:) نمیدونم! احساس میکنم چیهایاست! :d
دور سوم : مطمئنم چیهایاست :d
100. Aldnoah.Zero ! آهنگ بد جو میده! :d همینطور که قبلا گفتم،خفن ترین نکته مثبتش (بعد از جناب Kazuya Nakai ! ) مطمئنا آهنگاشه! :d
آهنگ شماره 100 خیلی جو داد! از زیر پتو اومدم بیرون و هم اکنون نشسته دنبال میکنم ادامه ی زنگ تفریح رو>:)
101. این از اوناییه که من فقط قسمت اولی که پخش میشه گوش میدمش و بعدش مطمئنا ردش میکنم! البته اگر اپنینگ یا اندینگ باشه! :d پس هیچ نظری ندارم! احتمالا نشنیده باشم ولی:-"
102. لالایی آیا؟ اوه نه! شلوغ شد! :d نشنیدم! :d
103. بازم نشنیدم! البته ممکنه این یکی رو شنیده باشم! :d (15%)
104. :)) دوباره امیدوار شدم! :d Gin no Saji ! :x :x :x فصل سوم کی میاد؟ :( ولی انقدر حال میده وقتی از همون ثانیه اول یه آهنگو میتونی حدس بزنی! :x روحت شاد میشه! :d
105. آشناست...تا حدودی! :d مطمئنم شنیدمش! این آخرش یه چیزی شبیه به لیلی میگه رو مطمئنم :-" کجا ؟ باید فکر کنم! :d اما خیلی قشنگه! :x
دور دوم : هنوزم مطمئنم شنیدمش! اما کجاش رو فعلا یادم نمیاد! :d خدا گذاشته دور سوم رو! :-" اگر بعد از این لیلی رو داشتم،شاید حدسش میزدم:)) لیلی... =)) البته 99% لیدی میباشد! :-" ولی خوب... =))
دور سوم : به نتیجه نرسیدم! :|
106. به به! اپنینگ دوم Psycho-Pass ! :bighug:
107. نچ! نشنیدم!
108. :(( چجوری میشه از آهنگی خوشم بیاد ولی ندونم مال کدوم انیمه ایه که دیدم؟ :(( ای خدااااااا! :((
دور دوم : به خدا میزنم زیر گریه! :(( من این رو باید بفهمم مال کدوم انیمه ـست! باید! :((
دور سوم : حسش حس ملایمیه! :d این حسه میگه یا باید Kimi to Boku باشه یا Natsume ! :-" ولی یه حس دیگه میگه اونقدرا دور نیست! :d نزدیک تر باید دنبالش بگردم! خیلی نزدکی تر! :d
فکر کنم باید یک هفته چشمام رو ببندم،برم تو حس،در اعماق ذهن و صد البته برای این،دل!!! شنا کنم،آها هاکی مشاهده هم بزنم!!!! تا شاید بتونم بیابمش! :d
خوب فعلا ارسال میکنم! تا صبح همچنان به فکر کردن میپردازم تا ببینم به چه نتیجه ای میرسم! :d
دور 457ـم : ناتسومه؟ نه اصلا! :d همون Kimi to Bokuـست! باید باشه! امیدوارم باشه! :d نکته ی بد ماجرا میدونید چیه؟ :| زنگ تفریحی که گفتم اخیرا دوره میکردم،آهنگ Kimi to Boku رو تشخیص ندادم! :| و فکر کنم همون موقع هم تشخیصش نداده بودم! :| اما هنوزم فکر میکنم ببینم واقعا KtB هست یا نه! :-"

خوب این دور خوب بود! :d برم دوباره بگوشم ببینم چیزی یادم میاد یا نه! :d باید یادم بیاد! :| شده من تا فردا صبح همینطور گوش میدم تا یادم بیاد آخری رو! :|

به چه زباني هستن؟ نياز به دانلود زيرنويس هست يا انگليسين؟
چند قسمتين
اپيزود هاشون به هم مربوطن يا نه؟
اووووه چقد سوال :d

Sent from my iPhone using Tapatalk
انیمه مسلما ژاپنی! اصلا دیدن انیمه ی دوبله حرام اندر حرام میباشد! :d
زیرنویس فارسی موجود هست! انگلیسی هم بخوای که هست:-"
Gosick 25 قسمت ، وان پیس فعلا ناقابل 660 قسمت! :-" (نترس:-" )
100% بلی! :d فوتبالیستا که دیدی؟ اونم یه انیمه ـست! همه چی به هم مربوطه! :d

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من از دیدن انیمه طولانی پشیمون شدم :| هرچی حساب کردم دید موقتش رو ندارم بالای 500 قسمت انیمه نگاه کنم :| :d
حالا الان لطفا چندتا انیمه کوتاه (تا 150 قسمت :d ) معرفی کنید،ترجیحا انیمه داستان محور و با جو و داستان تاریک باشه......
اینا رو تا الان دیدم،اونایی هم که بولد شدن رو بیشتر پسندیدم :d
Shingeki no kioujin
Death note
Steins Gate
Fullmetal Alchemist Brotherhood
Mushishi
Gosick
Ergo Pr0xy
Beresk
Fate/Zero
cowboy bepop
code geass
نظرم رو Psycho pass,Monster و hellsing هست.
ممنون

آخرین ویرایش:

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
اولاً شفاف سازی کنم که این پسرو من اندر میتینگی به انیمه دیدن فراخواندمش:D.مثل اون شیخه که آریا ازش نقل قول میکنه
رک بگم :D
میخوام به این جمع بپیوندم
از کجا شروع کنم؟ :D
شما من بهت میگم که بیا برو اول انیمه‌ی Fate/Zero رو بگیر و ببین...به بقیشم میرسیم
يا خدا چه تاپيك شلوغيه :d
سبك مورد علاقه يعني چي؟ كه من سبك مورد علاقمو بگم؟ :d @آكيبا

اینجا مهد دوستداران شلوغیه:Dچ فکر کردی یَرَه؟؟؟ خو تو که خوراکت ایچیه ولی علی‌الحساب همین فیت رو ببین تا راه بیفتی...
يعني انيمه ها همه ي اين سبكا رو تو خودشون جا ميدن؟ :d
همونايي كه پرهام ميبينه رو به من تجويز كنيد :d
اون چيا نگاه ميكنه؟

@پرهام
آقا این آریا خعلی تورو دوست داره بیا چندتا ایچی بهش پیشنهاد بده از راه به درش کن
به چه زباني هستن؟ نياز به دانلود زيرنويس هست يا انگليسين؟
چند قسمتين
اپيزود هاشون به هم مربوطن يا نه؟
اووووه چقد سوال :d

امیرحسین جوابتو داد ولی خو من به زبون خودت بهت میگم :
سریال دیدی تا حالا؟؟؟همونا رو بیار اندرون دنیای کارتونی و فوتبالیستایی:D...میشه انیمه.
شاخ و دم نداره و از نظر داستانی بسیار برتر از هرگونه مدیای دیگریست .
از یک قسمتی داریم تا "خدا بخیر کنه قسمت" .
پ.ن: تو حرف‌های این امیرحسین هرجا اسم وان پیس اومد سریع پست رو اسکیپ بزن...تو هنوز اینکاره نیستی
پ.ن: من خودم توی تیم گیری کشتی هنوز گیر کردم:D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
من با این عشق وان پیس ! :D کاملاً موافقم برای شروع کردن با انیمه بلند .
یا اقلاً در کنار انیمه کوتاهای رایج که برای شروع پیشنهاد میشه یه انیمه بلند هم لازمه .
قبلاً توضیح مفصل دادم درباره دلائلم ولی خب الان به طور خلاصه میشه اینکه چندتا انیمه بلند هست که در هر صورت باید دیده بشن پس چه بهتر که همون اول کاری و قبل از اینکه به انیمه کوتاه عادت کنید برین سراغشون .
حالا اگر از 600 قیمت وان پیس میترسید با Hunter X Hunter که قراره 148 سمت باشه فعلاً شروع کنید .
ولی تحت هر شرایطی دیدن One Piece و Naruto و Bleach و HxH لازم و از واجباته .
خودم دوست دارم مجموعه Dragon Ball رو هم ببینم ( هرچی داره و نداره ) که فعلاً نتونستم همه چیزش رو جمع کنم که برم تو کارش .

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
زنگ تفریح>:d
93: وان پیس
97: وان پیس باز هم...:((شخصا اپنینگ قبل ارک مارینفورد رو ترجیح میدم.:d ولی اینم بد نیست
99: دیگه سر این آهنگ رفتم هارد اکسترنال رو آوردم تا بگردم چی بود؟!!! اعصابم خرد شد:d یادش بخیر... چرا فصل بعدیش رو نمیسازن؟!!!! Chihayafuru :x
اندینگ اولش بود
100: اصلا نشنیدم
101: Death Note باید باشه؟!! نه؟ تنها انیمه ای که دیدم یه همچین آهنگی داشت همون بود!!
102: چی میگه؟!!:d
103: سلطان قلبها آیا؟!! دارم درست میشنوم؟!! Clannad:x
104: نشنیدم
105: آشناست... ولی هیچ نظری ندارم. خب نظرم عوض شد:d Kotonoha No Niwa
106: Psycho pass
107: آشنا میزنه!! مطمئنم دیدم انیمش رو ...Death note آیا؟ اگه نیست ولی مطمئنم خوانندش یکیه!!

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
انیمه کم دیدم، ولی این vol. 5 بسی فاز داد:D
92.ندیدم:Dنشنیدم:D ولی باحال بود.
93.اومدم بگم نمیدونم ولی فکر کنم اپنینگ این قسمتای اولیه‌ی وان پیسه:Dعایا؟؟؟
94.نشنیدم ولی چقد آروم و خوبه
95.این از این فصلیاست دیگه؟؟؟!!!:D مورد علاقمم هست...Aldnoah.Zero نیست احیانا؟؟؟ فوق العادست این آهنگ
100.این بازم فصلیه...مطمئنم!:|...یا آلدنوا زیرو هست یا آکاما گا کیل!:D...ولی شنیدمش،بخدا شنیدمش، آلدنواست آقا...یادم آمد.
101. ای جانم death note
102.عمراً اگه اینو شنیده باشم، ولی چقد خوفه:D...
بار دوم که گوشیدمش یکم آشنا زد!:|احتمالا از این اندینگای کند بوده که میزنم رد بشه:D
103.آشناست ولی عمراً اگه شنیده باشمش:D
104.من که ندیدمش ولی مسلما انیمه‌ی لوسیه:|
105.هولی مولی داره...من اینو نشنیدم!:|، ولی ریتمش آشنایه!
106.آقا این آهنگ من باهاش زندگی مینمایم:D فوق العادست...Psycho-Pass
107.خیلی آشناست...آهان، Death note:D
108.اِون‌سِنس ژاپنی؟؟؟:D نشنفتمش...
یاد اون آهنگ "Say what you gonna say..." از اون خانم سارا نمدونم چی‌چی افتادم.
پ.ن: من وینررم یه اروری داد، فکر کنم دیگه چندتاشون جا مونده...خودتون ببخشید دیگه

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,777
نام
Masoud
زنگ تفریح
Vol.5
طبق قولی که چندین صفحه ی پیش دادم D: زنگ تفریح پنجم تاپیک رو آماده کردم، همونطور که قبلاً گفتم، این سری فقط J-Music انیمه ای هست و OST انیمه ای گلچین نکردم...
انتخابها واقعاً سخت بودش، باید چیزی رو Split میکردم که هم معروف باشه و هم آهنگ شنیده شده ای برای این تاپیک باشه.
اکثر OP و ED ها رو از TV Size ها جدا کردم که آشناتر دربیاد، ولی Insert Song ها از Full Size جدا شدن و تشخیص ـشون سختره.

چندتا آهنگ فوق تابلو هم گذاشتم که ناامید از شنیدن 17ترک نشید (:

P.S
جواب ها رو مثل قبل تو SP با شماره بزارید

000000
92 - Haikyuu!!
93 - One Piece
95 - Aldnoah.Zero
97 - One Piece
100 - خیلی اشناست
101 - Welcome To The N.H.K >:)
104 - Gin no Saji
106 - Psycho-Pass
107 - فکر کنم Death Note
108 - اینم خیلی آشناست ...

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,454
نام
مسلم
زنگ تفریح
Vol.5
طبق قولی که چندین صفحه ی پیش دادم D: زنگ تفریح پنجم تاپیک رو آماده کردم، همونطور که قبلاً گفتم، این سری فقط J-Music انیمه ای هست و OST انیمه ای گلچین نکردم...
انتخابها واقعاً سخت بودش، باید چیزی رو Split میکردم که هم معروف باشه و هم آهنگ شنیده شده ای برای این تاپیک باشه.
اکثر OP و ED ها رو از TV Size ها جدا کردم که آشناتر دربیاد، ولی Insert Song ها از Full Size جدا شدن و تشخیص ـشون سختره.

چندتا آهنگ فوق تابلو هم گذاشتم که ناامید از شنیدن 17ترک نشید (:

P.S
جواب ها رو مثل قبل تو SP با شماره بزارید
عجب، من هیچ کدوم رو نمیشناسم :d به غیر از:
98: Kill la Kill، قسمت های آخر، اون تیکه ای که ریوکو جذب لباس ساتسکی شد:((
105: Garden of Words : یکی از بهترین اندینگ های انیمه ای که دیدم:x

من از دیدن انیمه طولانی پشیمون شدم :| هرچی حساب کردم دید موقتش رو ندارم بالای 500 قسمت انیمه نگاه کنم :| :d
حالا الان لطفا چندتا انیمه کوتاه (تا 150 قسمت :d ) معرفی کنید،ترجیحا انیمه داستان محور و با جو و داستان تاریک باشه......
اینا رو تا الان دیدم،اونایی هم که بولأ شدن رو بیشتر پسندیدم :d
Shingeki no kioujin
Death note
Steins Gate
Mushishi
Gosick
Ergo Pr0xy
Beresk
Fate/Zero
cowboy bepop
code geass
ممنون
با این توضیحاتی که دادی سلیقه ات دقیقا به Hunter X Hunter 2011 میخوره:-"

پ.ن: اونقدر آریا از ویژوال ناول ها و لایت ناول ها تعریف کرد که تصمیم گرفتم یکی یکی ازشون بخونم که ببینم چی به چیه:-"
فعلا برای ویژوال ناول Tsukihime رو انتخاب کردم (البته اولش میخواستم FSN رو بخونم ولی خب اون که قراره انیمه بشه) اینم چند قسمت از انیمه اش دیدم و از پلات داستانی و موسیقیش (مخصوصا اوپنینگش:x) خوشم اومد ولی خب شخصیت هاش توی دیوار بودن و توی MAL یه نقد ازش خوندم که نوشته بود که ویژوال ناولش خیلی خیلی بهتره:-"

برای لایت ناول هم Kizumonogatari رو برداشتم چون احتمالا عمرم به دیدن فیلمش کفاف نمیده :-" فقط به خاطر شینوبو چان :x

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,268
نام
امیر حسین
سلام
من با این عشق وان پیس ! :D کاملاً موافقم برای شروع کردن با انیمه بلند .
یا اقلاً در کنار انیمه کوتاهای رایج که برای شروع پیشنهاد میشه یه انیمه بلند هم لازمه .
قبلاً توضیح مفصل دادم درباره دلائلم ولی خب الان به طور خلاصه میشه اینکه چندتا انیمه بلند هست که در هر صورت باید دیده بشن پس چه بهتر که همون اول کاری و قبل از اینکه به انیمه کوتاه عادت کنید برین سراغشون .
حالا اگر از 600 قیمت وان پیس میترسید با Hunter X Hunter که قراره 148 سمت باشه فعلاً شروع کنید .
ولی تحت هر شرایطی دیدن One Piece و Naruto و Bleach و HxH لازم و از واجباته .
خودم دوست دارم مجموعه Dragon Ball رو هم ببینم ( هرچی داره و نداره ) که فعلاً نتونستم همه چیزش رو جمع کنم که برم تو کارش .
:d :d :d
بفرما! پرهام هم موافقه! >:) اصلا دیدن انیمه های بلند یک دنیای دیگست! :x
حالا منم کوتاه میام و میگم از 600 تا میترسید،هانتر ببینید:-" اما وان پیس فراموش نشه! >:)
فقط این رو بگم که وان پیس رو که ببینید،نه خبری از فیلر های 40 قسمتی هست،نه هم نصفه ول میشه که مجبور بشید برید سراغ مانگا! :-" البته پنیر پیتزاش اخیرا خیلی زیاد شده هر قسمت! :-" ولی خوب،بازم بهتر از به فنا رفتنه :d (البته من خودم در کنارش مانگاشم میخونم! از نظر گرافیکی خوف تره! :-" )

پرهام من چیکار کنم نمیتونم با DA کنار بیام؟ کاراکترهای شبیه هم... :( :((
---

آقا من هنوز درگیر آهنگ 108ـم! :)) فقط مونده کم کم مثل طوطی تکرارش کنم! :)) :-"
اما به نتیجه ای که رسیدم ...
دور 2112ـم : Kimi to Boku هم نیست! :d الان هرچی فکر میکنم دیگه واقعا به نتیجه ای نمیرسم! :d به عنوان حدس آخر...اخوی ها نیست؟ :-"
برم ببینم بقیه چه حدسایی زدن :d

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
سلام دوستان می خوام شروع کنم به انیمه دیدن میشه یه انیمه توپ که تو ژانر تخیلی اکشن باشه و خیلی هم ازش قسمت نیومده باشه معرفی کنید ممنون

واینکه ناروتو رو میشه لینک بدید از قسمت اولش؟؟ تموم شده؟؟چند فصله؟؟

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,454
نام
مسلم
سلام دوستان می خوام شروع کنم به انیمه دیدن میشه یه انیمه توپ که تو ژانر تخیلی اکشن باشه و خیلی هم ازش قسمت نیومده باشه معرفی کنید ممنون

واینکه ناروتو رو میشه لینک بدید از قسمت اولش؟؟ تموم شده؟؟چند فصله؟؟
Fate/Zero خوراکته ;)

پ.ن: شانست گفت من اول پیغامت رو دیدم وگرنه الان داشتی وان پیس دانلود میکردی:-"

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,268
نام
امیر حسین
Fate/Zero خوراکته ;)

پ.ن: شانست گفت من اول پیغامت رو دیدم وگرنه الان داشتی وان پیس دانلود میکردی:-"
من دیدم! :-" :d
ولی خوب...بالاتر پیشنهاد کرده بودم دیگه:-" وان پیس ببینید آقا! :bighug:

وان پیس از ناروتو هم بهتره! قسمتاشون هم نزدیک به همن! :d

سری اول ناروتو هم فکر کنم 220 قسمت یا همین حدودا باشه! :d و البته هر 2 سری کاملا به هم مرتبط هستن! یعنی جوری نیست بگی خوب سری اول رو میبینم،سری دوم مهم نیست...هر وقت شد! :d
---
اینا رو تا الان دیدم،اونایی هم که بولد شدن رو بیشتر پسندیدم :d
Shingeki no kioujin
Death note
Steins Gate
Mushishi
Gosick
Ergo Pr0xy
Beresk
Fate/Zero
cowboy bepop
code geass
ممنون
شرمنده من هی یادم میرفت بگم! :| :d
انیمه ی شبیه Mushishi بخوام پیشنهاد بدم، Natsume هستش :-" 4تا فصله :d
البته مثل موشیشی جو تاریکی نداره، و گوگولی تره! :d اما همچین چیزاییه! :d
انیمه ی بس دوست داشتنیی میباشد:x

بنده خدا نیانکو سنسه خیلی وقته توی نوبته که بیاد توی امضا :-" :d شاید کم کم وقتشه؟ :-"

آخرین ویرایش:

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
اینم از حدس های من:d 3 تا رو نمیدونم + 2 تا هم حدس :d
92 - Haikyuu
93 - one piece
94 - نمیدونم