Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
یک عدد خبر برای شهاب،که البته احتمالا تا الان دیده خودش :d
آپریل هم ناروتو همچنان در فیلر به سر میبرد...پیش بینی میشود May دیگه به امید خدا بره سراغ داستان اصلی! :d
فعلا 4 هفته بشین فیلرها رو با خیال راحت ببین و منتظر داستان اصلی نباش:-"

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یک عدد خبر برای شهاب،که البته احتمالا تا الان دیده خودش :d
آپریل هم ناروتو همچنان در فیلر به سر میبرد...پیش بینی میشود May دیگه به امید خدا بره سراغ داستان اصلی! :d
فعلا 4 هفته بشین فیلرها رو با خیال راحت ببین و منتظر داستان اصلی نباش:-"

چرا... واقعا چرا من نمیتونم این انیمه رو برای همیشه دراپ کنم؟

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
به یکی از دوستام که تا حالا انیمه فقط دث نوت رو دیده بود ، و کلا اهل سریال و ایناست دیروز طرفای ساعت 3 ظهر اینا لینکای شینگکی رو دادم . بعد طرف از همون موقع نشست دید تا ساعت 6 صبح فردا ـش یه کله تموم کرد =)) ... خوشش هم اومده ها ، ولی حالا خــِــر منو چسبیده که چرا داستان ادامه داره و تموم نشده :|:d .

الان موندم بهش F/Z رو پیشنهاد کنم یا Steins; Gate ، شاید با این وضع پیش اومده انیمه زده بشه اصلا ... :d

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,453
نام
مسلم
به یکی از دوستام که تا حالا انیمه فقط دث نوت رو دیده بود ، و کلا اهل سریال و ایناست دیروز طرفای ساعت 3 ظهر اینا لینکای شینگکی رو دادم . بعد طرف از همون موقع نشست دید تا ساعت 6 صبح فردا ـش یه کله تموم کرد =)) ... خوشش هم اومده ها ، ولی حالا خــِــر منو چسبیده که چرا داستان ادامه داره و تموم نشده :|:d .

الان موندم بهش F/Z رو پیشنهاد کنم یا Steins; Gate ، شاید با این وضع پیش اومده انیمه زده بشه اصلا ... :d
بهش وان پیس بده ، تا یه ماهی از اون ورا پیداش نمیشه :d

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
سلام

میتونی فول متال رو هم پیشنهاد بدی .
سلام .
آره فول متال خیلی عالیه ولی فکر کنم ایشونم مث سینا باشه ، ینی با قیافه های ژاپنی مشکل داشته باشه :|:d .
بهش وان پیس بده ، تا یه ماهی از اون ورا پیداش نمیشه :d
ینی فکر کن 1% بخواد وان پیس ببینه ! :d ... علاوه بر اینکه عمرا خوشش نمیاد ، 637 قسمت وان پیس جوریه که تقریبا 90% افراد رو از دیدن این انیمه منصرف میکنه اصن :d ... باید یه چیز کوتاه و نسبتا غربی پسند تر باشه .

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,592
نام
حسین
سلام .
آره فول متال خیلی عالیه ولی فکر کنم ایشونم مث سینا باشه ، ینی با قیافه های ژاپنی مشکل داشته باشه :|:d .

ینی فکر کن 1% بخواد وان پیس ببینه ! :d ... علاوه بر اینکه عمرا خوشش نمیاد ، 637 قسمت وان پیس جوریه که تقریبا 90% افراد رو از دیدن این انیمه منصرف میکنه اصن :d ... باید یه چیز کوتاه و نسبتا غربی پسند تر باشه .
berserk رو پیشنهاد بده ولی فکر کنم بعدش با چماق بیوفته دنبالت:D 2 3 ساعتم بیشتر سرگرمش نمیکنه:D

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,775
نام
Masoud

همون فیت زیرو بهترین گزینه هست ...
اشتاینز گیت زوده هنوز ...

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza

Samurai Champloo پیشنهاد میشه :D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اگه از DN و SnK خوشش اومده، Fullmetal زوده براش. فول متال المنت های طنزی داره که واقعا باید انیمه بین باشی تا متوجه شی وگرنه برات بی معنی میشه. باید جدی جدی دید تا واقعا انیمه بین شه و بره سراغ کارهایی مثل FMA.

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
دوستان انیمه باز سلام
انیمه مثل Elfen Lied چی هست که ارزش دیدن داشته باشه ؟
من death note رو دیدم خیلی خوب بود تا زمانی که L مرد بعد از اون به نظرم معمولی بود.
این انیمه هارم دارم که الان hunter x hunter رو شروع کردم به دیدن
Mushishi- Steins Gate - naruto -Code Geass -Fullmetal Alchemist Brotherhood - Monster - Neon Genesis Evangelion

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
دوستان انیمه باز سلام
انیمه مثل Elfen Lied چی هست که ارزش دیدن داشته باشه ؟
من death note رو دیدم خیلی خوب بود تا زمانی که L مرد بعد از اون به نظرم معمولی بود.
این انیمه هارم دارم که الان hunter x hunter رو شروع کردم به دیدن
Mushishi- Steins Gate - naruto -Code Geass -Fullmetal Alchemist Brotherhood - Monster - Neon Genesis Evangelion

سلام. تو مایه های Elfen Lied به نظرم Deadman wonderland خوب باشه!!
انیمه ها رو به نظرم Code Geass
Fullmetal
Steins gate
mushishi رو ببین.
البته اینکه کد گیاس رو جلوتر قرار دادم به دلیل اینه که به دث نوت نزدیکتره.(به خاطره نابغه بودن و .... میگما)
ناروتو انیمه بلنده. الان شروع نکن.
عزیز یک اسپویلر بزار:d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
اینجا غیر از کسایی که هفتگی Psycho-Pass رو میدیدیم ، دیگه کسی انیمه رو ندیده؟
در حقش به نظرم خیلی ظلم میشه:-s جزو انیمه های خیلی خوبیه که میشه به هرکسی پیشنهادش داد! مخصوصا اونایی که یک انیمه ی جدی میخوان!
به نظرم کسی که با DN حال کرده، حتما هم با این انیمه حال خواهد کرد! واقعا عالیه! :bighug: (از این به بعد هرکی اومد تو تاپیک این رو بهش پیشنهاد میدیم یکم بیشتر این انیمه دیده باشه! :d )

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,093
نام
هومن
اینجا غیر از کسایی که هفتگی Psycho-Pass رو میدیدیم ، دیگه کسی انیمه رو ندیده؟
در حقش به نظرم خیلی ظلم میشه:-s جزو انیمه های خیلی خوبیه که میشه به هرکسی پیشنهادش داد! مخصوصا اونایی که یک انیمه ی جدی میخوان!
به نظرم کسی که با DN حال کرده، حتما هم با این انیمه حال خواهد کرد! واقعا عالیه! :bighug: (از این به بعد هرکی اومد تو تاپیک این رو بهش پیشنهاد میدیم یکم بیشتر این انیمه دیده باشه! :d )
تو چرا یه بار دل رو نمی زنی به دریا تا
Code Geass رو ببینی؟؟
:d اینهمه اینمه ریز درشت و خوب بد دیدی ولی چرا نمی خوای یه بار هم که شده حداقل فصل اول
Code Geass رو ببینی فصل دوم به....
:d اگه ضرر کردی با من!!

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
دقیقا مشکل اینه که من مطمئنم با دیدنش ضرر نمیکنم! :-"
قبلا هم گفتم،دلایلش کاملا فن بازی میباشد که نمیبینم :d مکا... :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند