Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
من دیدم اگه سبک رزمی دوست داری حتما پیشنهاد میکنم ببینی
یکی از زیباترین انیمه های سبک رزمیه
از نظر خودم که عالی بود :d

من الان اینو چندین ساله دنبالشم:d آخر هم پیداش کردم.

اصلا یه دفعه یادم افتاد توش Mutsu Enmei Ryu داره فهمیدم خودشه:d

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
من الان اینو چندین ساله دنبالشم:d آخر هم پیداش کردم.

اصلا یه دفعه یادم افتاد توش Mutsu Enmei Ryu داره فهمیدم خودشه:d

اسم شخصیت اصلیش فکر کنم اگه یادم نرفته باشه همین mutsu ـه سبکشم موتسو اِنمی :D
خلاصه حتما ببین :d

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
دو سوال :D

کی می گفت که تو سری Fate نباید Stay/night رو دید؟

کی می گفت که Stay/Night گرافیکش خیلی عقب مونده اس؟

منظور و از چه کسی نمی دونم ولی اگر دلیلش رو بخوای معلوم ـه . چون اگر خودت یکبار انیمه F/S رو نگاه بکنی میبینی این کجا و آن کجا !
دلایل من :
1. داستان بسیار ضعیف تر نسبت به F/Z
2. شخصیت پردازی ضعیف
3. تا حدی گرافیک کمتر ( خوب طبیعی هم هست , زمان ساخت انیمه این رو نشون میده )
4. لوس شدن انیمه
کلا F/S در مقایسه با F/Z انیمه بدی بحساب میاد ولی به تنهایی و با کنار گذاشتن F/Z انیمه خوبی به حساب میاد .

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
منظور و از چه کسی نمی دونم ولی اگر دلیلش رو بخوای معلوم ـه . چون اگر خودت یکبار انیمه F/S رو نگاه بکنی میبینی این کجا و آن کجا !
دلایل من :
1. داستان بسیار ضعیف تر نسبت به F/Z
2. شخصیت پردازی ضعیف
3. تا حدی گرافیک کمتر ( خوب طبیعی هم هست , زمان ساخت انیمه این رو نشون میده )
4. لوس شدن انیمه
کلا F/S در مقایسه با F/Z انیمه بدی بحساب میاد ولی به تنهایی و با کنار گذاشتن F/Z انیمه خوبی به حساب میاد .

نه شما نبودی. این چیزا رو من 2 سال پیش فک کنم شنیدم از اینجا :D

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
با سلام بچه ها انیمه ی TORIKO چطوره ؟
پیشنهاد میکنید ببینمش ؟
طولانیه ؟ وضع مانگاش چطوره ؟ سبکش ؟
کارکتر محوره یا گروه محور ؟
من خودم تو 200 صفحه ی آخر گشتم هیشکی در موردش حرفم نزده ؟ یعنی اینقدر بده !‌ :|

استایل انیمه مثل گینتاما اپیزودی هست یعنی داستانش یکسره نی ؟ یا نه مثل ناروتو و وان پیس و ... داستانش ادامه داره تو هر اپیزود ؟

گرافیک و موزیک و جو و کرکتر و صدا گذاراش در چه حدن ؟

چند درصدش فیلره ؟ یا بی فیلره ؟

و کلا OVERALL چطوریه ؟

راستی کل سوالات بالا لطفا در مورد انیمه های

BLEEZUBUB
و
YuYu Hakusho
&
Katekyō Hitman Reborn

چطور ؟ پیشنهاد میکنین ببینمشون !

با تشکر فکر کنم سوالاتم زیادی زیاد شد ولی خوب مشکلی نی سنپای های ما جواب میدن !‌

persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
229
نام
ستار
با سلام بچه ها انیمه ی TORIKO چطوره ؟
پیشنهاد میکنید ببینمش ؟
طولانیه ؟ وضع مانگاش چطوره ؟ سبکش ؟
کارکتر محوره یا گروه محور ؟
من خودم تو 200 صفحه ی آخر گشتم هیشکی در موردش حرفم نزده ؟ یعنی اینقدر بده !‌ :|

استایل انیمه مثل گینتاما اپیزودی هست یعنی داستانش یکسره نی ؟ یا نه مثل ناروتو و وان پیس و ... داستانش ادامه داره تو هر اپیزود ؟

گرافیک و موزیک و جو و کرکتر و صدا گذاراش در چه حدن ؟

چند درصدش فیلره ؟ یا بی فیلره ؟

و کلا OVERALL چطوریه ؟

راستی کل سوالات بالا لطفا در مورد انیمه های

BLEEZUBUB
و
YuYu Hakusho
&
Katekyō Hitman Reborn

چطور ؟ پیشنهاد میکنین ببینمشون !

با تشکر فکر کنم سوالاتم زیادی زیاد شد ولی خوب مشکلی نی سنپای های ما جواب میدن !‌

در مورد توریکو اگه کسی میدونه بگه من خودم 7-8 قسمت اول رو خیلی وقت پیش دیدم خوشم نیومد دراپ کردم ...جلوت بهتر میشه؟؟

بیلزباب یه شاهکار به یاد ماندنی داستان زیبا ،کمدی عالی و شخصیت پردازی دل نشین در کل جزء انیمه هایی که یه بار دیدنش شدیدا پیشنهاد میشه....
پ.ن : من سه بار انیمه و دو-سه بار مانگاش رو از اول خوندم ...

یو یو هاکشو یه انیمه قدیمی و خیلی جذاب و بی شباهت به بلیچ نیست داستان خیلی خوبی داره و شخصیت پردازیش هم قابل قبوله...
تا همین پارسال جزء ده انیمه پر فروش و پر ببینده بوده و هست

هیتمن ریبورن انیمه خیلی قشنگ و از شونن های پر طرفداره دیدنش رو توصیه میکنم...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
نام
امیر حسین
دو سوال :D

کی می گفت که تو سری Fate نباید Stay/night رو دید؟

کی می گفت که Stay/Night گرافیکش خیلی عقب مونده اس؟
من بودم! :d و هنوزم به همین اعتقاد دارم!
البته در مورد گرافیک چیزی نگفتم! :d
اما F/SN (درست بنویسید اسمش رو:-" ) در مقابل F/Z آشغالی بیش نیست! :d حداقل انیمه ـش آشغاله! :d
---
دیشب مثل عقده ای ها نشستم وان پیس رو یه سره تا پخش هفتگی دیدم! :d چقدر حال داد! :(( البته هفتگی دیدن خیلی لذت بخش تره:-s
مونت... :(( اون صحنه های خیلی غم انگیز بود...:(( مونت...:(( لعنت به سزار و اودا! :-" :((

قسمت617 که زورو اومد و تاشیگی هم رو کولش بود، و سانجی غررررررررررر نمود ، خیلی باحال بود! =))

قسمت آخر هم... خلیل،میشه اجازه بدی هرچی فحش بلدیم توی تاپیک نثار مونونوسکه بکنیم ؟ :| به خدا اینکه همینجوری به زندگیش بدون هیچ دردسری ادامه بده زور داره:-" کاش اودا این رو میکشت بجای مونت :((
البته توی مانگا خیلی قیافه ی نحس تری داشت! :|

امشب هم هانتر رو خواهم دید! :d

Magi رو هم شروع کردم و 6-7 قسمت دیدم، تا اینجا به نظرم از Fairy Tail جالب تر بوده! :d حالا چرا با FT مقایسش کردم رو خودمم دقیق نمیدونم،ولی فکر کنم کلا به گروه خونی هم میخورن برای مقایسه:-"

آها یک سؤال! این فصل دوم [K] کی میاد؟ :-s

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
Toriko رو من خیلی باهاش حال میکنم.

اگه با OnePiece حال میکنید احتمال زیاد از Toriko هم خوشتون میاد

البته چند قسمتی طول میکشه تا داستان تو روال بیفته... کاراکترهای داستان خیلی باحالن و کلاً با این تم غذا و آشپزیش شدید حال میکنم

هر وقت میبینم حسابی گشنم میشه! روند داستان هم خیلی جالبه و داستان اصلی چیز جذابی از آب در اومده و هیجان خوبی داره.

روایتش هم درست مثل OnePiece و سایر انیمه‌های شونن هست... آرک به آرک داستان تعریف میشه و این وسط هم چند تا قسمت اپیزودیک داره.

Beelzebub هم نسبتاً خوبه ولی فقط تا قسمت 37... چون بعدش داستان میره تو دیوار و برای خودش چت میزنه!

شخصاً خوندن مانگا رو بیشتر پیشنهاد میکنم، چون هم داستان اصلی رو درست و حسابی ادامه میده و هم روایت خیلی خیلی بهتری داره

انیمه دیگه خیلی لوس بازی توش در میارن و عملاً 20-25 تا قسمت آخر خاله بازیه تا انیمه شونن!

یک نکته خیلی مهم هم اینه که Oga (شخصیت اصلی داستان) خیلی کاراکتر BadAss تری داره تو مانگا نسبت به انیمه... تو انیمه یکجورایی ملوش کردن بنده خدا رو.

Kateikyoushi Hitman Reborn هم تو سبک شونن انیمه جالبی هست ... البته نسبت به عناوینی شاخ این سبک خیلی گوگولی‌تره!

انیمه افتضاح شروع میشه و حول و حوش 20-22 قسمت فقط کاراکتر معرفی میکنه و خیلی لفتش میده تا داستان اصلی شروع بشه، برای همین امکان دراپ شدنش تو این قسمتها خیلی زیاده...

داستان اصلی از قسمت 34 شروع میشه... یکی از نکات خوب انیمه کاراکترهای باحالش هستن... یعنی بیشتر از اینکه پیگیر داستان باشی دوست داری کاراکتر محبوبتو ببینی.

ناگفته نمونه که روایت داستان تو آرکهای اصلی خیلی هیجان انگیزه و اکشن قضیه و قدرتهای کارکترها هم خیلی خوب کار شده.

نقطه ضعف داستان هم لفت دادن الکی و لوس بازی و زنان خانه‌دار تو انیمه هستن که دیگه از وسط کار به بعد حالتو بهم میزنن!

یعنی هر چی کارکتر زن تو انیمه هست یا خانه‌داره یا نگران کاراکتر اصلیه یا باید نجات داده بشه!!! میخوای بالا بیاری بعضی جاها دیگه -__-

در کل جزو شوننهای درجه 2 حساب میشه از نظر من یعنی اگه OnePiece و HxH و SnK و... درجه یک باشن این درجه 2 یا حتی 3 و تو بعضی روایتها 4 حساب میشه! (البته بازم میگم که دیدنش لذت بخشه و به هیچ وجه با آت و آشغالهای این سبک مقایسه‌اش نکنید)

نکته آخر هم اینکه بنظرم مانگاش بهتر از انیمه‌ هست... داستانش هم تو مانگا تموم شده رفته پی کارش ولی تو انیمه نصفه کاره ول میشه.

دیگه حال ندارم بنویسم فقط بگم که YuYu رو من خیلی وقت پیش دیدم... انیمه قدیمی هست و بعید میدونم کیفیت خیلی خوب بتونی پیداش کنی

نکته بارز انیمه هم Qouteهای شاهکارشه... بعضی‌هاش فوق‌العاده‌ان

در کل حتماً حتماً دیدنش پیشنهاد میشه... من که خیلی باهاش حال کرده بودم.

آها یک سؤال! این فصل دوم [K] کی میاد؟ :-s

اگه درست یادم باشه فکر کنم قراره بهار 2014 پخش بشه

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
ARIGATO

AsaraymA@

ممنون داداش آریا-سمپای نمیدونم چی بگم این رو میگم :
^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^

خدایی ممنون دستت درد نکنه خیلی توضیحاتت قشنگ بود و تشکر بسیار زیاد !

پس یطورایی با کمک داداش آریا-سمپای >>

ROAD TO TORIKO
;;)

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

با تشکر !

Eb6e

کاربر سایت
Sep 8, 2006
62
نام
ابراهیم
Kill La Kill - E11

یعنی هر قسمت داره خفن تر میشه.
همیشه امیدوار بودم داستان خیلی بزرگتر از این مدرسه باشه که با این قسمت نشون داد ثابت کرد همین توره
کلاً افق های روشنی برای این انیمه می بینم

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
این یارو که هی چپ و راست سم و گاز سمی و از این چرت و پرتها برای Eventهای Kuroko no Baske میفرستاد رو بالاخره دیروز غیور مردان نیروی انتظامی ژاپن دستگیر کردن.

یک سال بیشتر شده که ملت و گذاشته سر کار مرتیکه گلابی..... کلی Event و مراسم و چیزهای مربوط به Kuroko بخاطر همین بزغاله کنسل شد
امسال حتی Circleهای Comiket هم تعطیل کردن بخاطرش...

اسم طرف Hirofumi Watanabe هست 36 سال هم سن داره

وقتی ازش پرسیدن انگیزه‌ات چی بوده گفت: به موفقیت مانگاکا حسادت میکردم.

یعنی آدم حسادتم میکنه اینجوری بکنه... طرف گور بابای حسوده!!

در هر صورت بعد از کلی مسخره بازی بالاخره این دلاور توسط پلیس خفت شد و خیال مانگاکا و طرفداران راحت... البته از اونجایی که ژاپن مهدCopyCat هست... احتمالاً یکی دو هفته دیگه یکی پیدا میشه گاز سمی میفرسته و میگه که طرفو اشتباه گرفتید... اصلیه منم!!

--------------------------

دو تا چیز دیگم بگم اول اینکه فصل دوم انیمه Date A Live که اقتباسی از روی یک LN به همین نامه قراره بهار 2014 پخش بشه

59250038397703951128.jpg

دومی هم که خیلی خبر خوبی بود اینه که فیلم (انیمه‌ای) Space Brothers قراره تابستون 2014 اکران بشه

استودیو سازنده همون سازنده انیمه یعنی A-1 Pictures هست و داستان هم توسط خود مانگاکای سری نوشته شده.

67775226427838747062.jpg

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خبری از سیزن 2 شینگکی نشد :(؟ من امروز برای بار دوم تمومش کردم (اینبار با خانواده) و فوق العاده لذت بخش بود. کی قراره این لامصب رو بسازن :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر