Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

FOXP2

کاربر سایت
Jun 19, 2010
171
رفقا اینکه من میگم دث نوت تا آخر آرک اول منظورم تا جاییه که
L می میره
حالا قسمت چند بود این؟ چون بعد از این اتفاق جدا بی خود شد انیمه و بی خود تر هم تموم شد...
میشه قسمت 25 ولی بنظر من بهتر انیمه تا اخر دید
من که تفاوت خیلی زیادی حس نکردم انیمه بعد اون افت میکنه ولی نه در حدی که دراپ بشه
مهم اینه در اخر مرگ لایت و خفتش رو ببینیم تو انیمه زیاد شدید نیست ولی تو مانگا به پاهای شینگامیه میفته

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
درمورد Shingeki no Kyojin
من قبلاً گفتم تایتان زن Annie Lionheart هست توی این قسمت دیگه مطمئن شدم که خودشه. پس اگر بود بنده از همینجا علام پیغمبری میکنم :D.
درمورد بالا خلیل (Police 110) در جریان در این باره توی PM صحبت کرده بودیم :D.

---

کسی Shingeki No Kyojin رو دنبال میکنه؟ انیمه و مانگا .
چون غیرممکنه بتونن انیمه رو توی 25 قسمت ببندن باید مانگا خونده بشه. من امروز مانگا رو تقریباً تا قسمت 20 انیمه خوندم :D (میشه 27 یا 28 مانگا. خاطرم نیست).

آخرین ویرایش:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
میشه قسمت 25 ولی بنظر من بهتر انیمه تا اخر دید
من که تفاوت خیلی زیادی حس نکردم انیمه بعد اون افت میکنه ولی نه در حدی که دراپ بشه
مهم اینه در اخر مرگ لایت و خفتش رو ببینیم تو انیمه زیاد شدید نیست ولی تو مانگا به پاهای شینگامیه میفته
مشکل دقیقا همینه!
L نباید به این راحتی می مرد و بهترین رقیب برای لایت همون بود...
تم این انیمه خیلی مثل کد گیاس بود... و به نظرم یه پایان مثل اون خیلی بهتر بود براش...
لایت با اینکه کارهای بدی هم کرده بود ولی اصلا حقش نبود به این خفت بیافته...کسی با اون هوش و همچین هدفی... اون گروهی هم که به جای L دشمنش شده بودن به صورت خیلی تخیلی و ناجوانمردانه ای شکستش دادن...

خلاصه همین خفت دادن با لایت بود که باعث شد بعد از اینکه تمومش کردم از همون قسمت 25 به بعد رو پاک کنم...
ما از دوتا شخصیت تو اون سری خوشمون اومد یکی لایت یکی هم L. L خوب مرد ولی سرنوشت لایت رو اصلا نپسندیدم ...
من خودم ترجیح میدم تا همون 25 ببینم بعد تصور کنم این به خواسته هاش رسید:d

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,341
نام
امیر
درمورد Shingeki no Kyojin
من قبلاً گفتم تایتان زن Annie Lionheart هست توی این قسمت دیگه مطمئن شدم که خودشه. پس اگر بود بنده از همینجا علام پیغمبری میکنم :D.
درمورد بالا خلیل (Police 110) در جریان در این باره توی PM صحبت کرده بودیم :D.

داداش خسته نباشی. ما که خیلی وقت هست فهمیدیم! :>

امروز از کاربر گرامی Zangetsu ادرس سایتی رو گرفتیم که بریم مانگا رو بخونیم انلاین. من هم نتونستم کنترل کنم خودم رو و همینجوری رفتم جلو فک کنم حدود 8-10 تا چپتر جلوتر از انیمه رفتم! :| خیلی موارد هم دیدم و اسپویل شد برام 8-|
یه سوال از عزیزانی که مانگا رو خوندن :
این اسپویلر در مورد shingeki هست ها! دقت کنید شینگکی!
اون تایتان حدود 15 متری که شبیه گوریل میزد , چی بود اون!؟:-b من درست خوندم , داشت حرف میزد؟!؟!؟!:-o ! راستی این تایتان های داخل دیوار دیگه چی بودن! :|

آخرین ویرایش:

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
احسنت.
اون تایتان حدود 15 متری که شبیه گوریل میزد , چی بود اون!؟:-b من درست خوندم , داشت حرف میزد؟!؟!؟!:-o ! راستی این تایتان های داخل دیوار دیگه چی بودن! :|
اسپویل بدون تگ اونم در این ترد اونم درباره شینگکی حداقل کارت قرمز داره که امیدوارم بهت بدن!.

آخرین ویرایش:

OldSolidSnake

کاربر سایت
Jun 3, 2012
67
نام
پوریا

امروز از کاربر گرامی Zangetsu ادرس سایتی رو گرفتیم که بریم مانگا رو بخونیم انلاین. من هم نتونستم کنترل کنم خودم رو و همینجوری رفتم جلو فک کنم حدود 8-10 تا چپتر جلوتر از انیمه رفتم! :| خیلی موارد هم دیدم و اسپویل شد برام 8-|
یعنی اسپویل زدی در حد المپیک من دیگه حرفی ندارم :|:|

دوستان یه چند تا سوال از one piece :
1. انیمه و مانگاش چند قسمتن (اومدن) ؟:d
2. مانگاش ادامه داره هنوز یا تموم شده ؟:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,270
نام
امیر حسین
یعنی اسپویل زدی در حد المپیک من دیگه حرفی ندارم :|:|

دوستان یه چند تا سوال از one piece :
1. انیمه و مانگاش چند قسمتن (اومدن) ؟:d
2. مانگاش ادامه داره هنوز یا تموم شده ؟:d
مشخصه داره در مورد شینگکی صحبت میکنه ها! :-" شما چرا اسپویلر رو باز میکنید خو؟ :d من که باز نکردم:-"

انیمه تا قسمت 610 و مانگا تا 719 اومده! :d
پیشبینی میشه بالای 10 سال دیگه حداقل ادامه داشته باشه! :d

Blood Lad - E9
به به! اصلا پادشاه چقدر بهش پادشاهی میخوره! :d گرگینه هم که هست! :x
حمایت همه جانبه ی خود را از پادشاه اعلام مینمایم! :d
---
@محمدعلی
توی باکومن دیدیم،میشه مانگایی از هفتگی بره توی ماهانه ، برعکسشم امکان پذیره؟ :d
مثلا شینگکی الان انقدر طرفدار داره نمیشه هفتگیش کنند؟ :d هم مانگاخون ها لذت ببرن،هم انیمه بین ها! :d
---
در مورد دفترچه مرگ! درسته هممون موافقیم که بعد از آرک اول افت میکنه، اما در کل با کامل دیدنش بسیار موافق ترم!
مخصوصا آخرش که این لایت باید چنین بلایی سرش میومد! :| و مرگ L کبیر نباید بی نتیجه میموند:-s
در راه نابودی شیطان،فدا شد L ! :(( گرچه L در مقابل لایت، ما پیروز میدونیمش! :d

آخرین ویرایش:

Ichigoo

کاربر سایت
Oct 2, 2011
0
کاملا مشخص بود که در مورد شینگکی اسپویلر زده شده. شماها نمی تونین خودتون رو کنترل کنین اسپویلر رو باز کنین الکی جو ندین کارت قرمز باید بگیره.!

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,341
نام
امیر
مشخصه داره در مورد شینگکی صحبت میکنه ها! :-" شما چرا اسپویلر رو باز میکنید خو؟ :d من که باز نکردم:-"

[/

کاملا مشخص بود که در مورد شینگکی اسپویلر زده شده. شماها نمی تونین خودتون رو کنترل کنین اسپویلر رو باز کنین الکی جو ندین کارت قرمز باید بگیره.!

دقیقا داداش(ها).:bighug:
نمیدونم اینقدر نامفهوم هست نوشته من؟
دقیقا قبل اسپویلر نوشتم :

"یه سوال از عزیزانی که مانگا رو خوندن : "
معنیش چی میشه؟ یعنی کسانی که مانگا رو خوندن! قبلش هم توضیح دادم تا کجای مانگا رو خوندم! حالا دوستان نمیتونن تحمل کنن باز میکنن به من چه ربطی داره!؟:-/

---
برای اینکه پستم بیش از پیش گویاتر بشه ویرایش زدم و اخطار گذاشتم با رنگ قرمز!!!!!
----
برادر امیرحسین آکیبا این وان پیس شما خیلی داره وسوسه میکنه برم تو کار دیدنش! :-s

آخرین ویرایش:

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
یعنی من تنها کسیم که تو این انیمه طرفداره یاگامیه؟!:d
بنظرم کارش کاملا هم درست بود.کشتن یه عده خلافکار و قاتل و جنایتکار به کجای این دنیا برمیخوره؟!:dالبته L رو هم دوست دارم ولی خب همینکه بر علیه یاگامی اقدام کرد کار غلطی بود:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,270
نام
امیر حسین
برادر امیرحسین آکیبا این وان پیس شما خیلی داره وسوسه میکنه برم تو کار دیدنش! :-s
بسیار حرف درستی میزنه این وان پیس :-" در اسرع وقت ببینش! قبل از هر انیمه ی بلند دیگه ای>:)

یعنی من تنها کسیم که تو این انیمه طرفداره یاگامیه؟!:d
بنظرم کارش کاملا هم درست بود.کشتن یه عده خلافکار و قاتل و جنایتکار به کجای این دنیا برمیخوره؟!:dالبته L رو هم دوست دارم ولی خب همینکه بر علیه یاگامی اقدام کرد کار غلطی بود:d
خیر متاسفانه تنها نیستی:-"
لایت حرفش قشنگ بود! ولی کارش،اخلاقش، و هر چیز دیگش اشتباه بود! :d
کسی که میاد از میسا-چان (اسمش همین بود دیگه؟ :d ) به عنوان یک ابزار استفاده میکنه، کسی که خودش رو خدا میدونه و انسان دو رویی باشه(اصلا کلاری که قسمت فکر کنم 7 با زن اون ماموری FBI کرد رو یادم نمیره :| ) و ... ، مشخصه که اینکارایی که میکنه هم درست نیست! :d
باباش هم توی بیمارستان حرف خوبی زد! اون وسیله شیطانیه! هرجوری هم بخواد ازش استفاده بشه،بازم شیطانیه! :d

FOXP2

کاربر سایت
Jun 19, 2010
171

این اسپویلر در مورد shingeki هست ها! دقت کنید شینگکی!
اسپویل شد رفت :|
حداقل میگفتی از مانگاست
من به هوای انیمه باز کردم
154fs232528.gif

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,341
نام
امیر
اسپویل شد رفت :|
حداقل میگفتی از مانگاست
من به هوای انیمه باز کردم
154fs232528.gif

یه سوال از عزیزانی که مانگا رو خوندن !

خیلی واضح نوشتم - مانگا

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
بابا اینقدر به بنده خدا گیر ندین هم نوشته مانگا هم تو اسپویل گذاشته دیگه چی کار کنه؟
حالا خوبه چیز خیلی شاخی رو هم اسپویل نکرده برای اونایی که خوندن! همه این مسائل نهایتا 4 قسمت دیگه تو انیمه رو میشه!

----------------------
درمورد دث نوت!
درسته که لایت اعمال بدی انجام داد ولی هدفش خوب بوده! و جدا منم اگه یه دث نوت داشتم همچین کاری باهاش می کردم!
حلاصه حرف منم در مورد پایانش اینه که لایت قربانی عجولی مانگاکا و علاقش به هم آوردن سر و ته قضیه شد! وگرنه اون بچه مچه ها اصلا حریفش نبودن! شخصیت مورد علاقه منم بعد از لایت،Lه که با مردنش، پرونده انیمه برای من بسته شد!

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
خیلی واضح نوشتم - مانگا

کلا انگار دوستان اول اسپویلر رو باز میکنن بعد متن توضیح رو میخونن :))
حالا خوبه اسپویل خاصی هم نشده خودمون هم هنوز نمیدونیم چی به چیه
البته ماجرای تایتان های داخل دیوار که معلومه دیگه توضیح لازم نداره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر