Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
Elfen Lied رو هم تا حالا ندیدم:-" ببینمش؟ :d
Elfen Lied را من یک قسمتش را دیدم ، به شدت مثبت 22 سال هست :d
به نظر من یه ذره بیش از حد تو خشونتش اغراق کردند.
مسلم جان یک قسمت دیدین بعد میاین میگین بده یا خوبه ؟
اتفاقا یکی از کار هایی بود که به دلم خوب نشست . معمولا کار هایی که تم دارک داشته باشن به دلم میچسبه .
قشنگه . ببینش ضرر نمیکنی
....
از کار های این فصل هم Silver Spoon به دلم چسبید . هر هفته دنبالش میکنم . داستانش درمورد یکی هست که هدفی نداره و میره مدرسه کشاورزی . کاش ایران هم از این مدرسه باحالا داشت من که میرفتم :D کلا slice of life خوبیه . رومانتیک هم نیست :)
shingeki که جای صحبت نداره .
service x service هم همین طوری میبینم بعضی موقع ها خوب میشه خندید باش
Kamisama no Inai Nichiyoubi هم 4 قسمت دیدم رفت تو دراپ :D بعدا حوصله که کردم بشینم ببینم .
راستی Free چطور شد ؟؟ الان خوبه ؟؟ 3 قسمت دیدم . دیگه ندیدم . اگه قشنگ بیشه بیشتم بقییشم ببینم .
چیزی از این فصل که از دست ندادم ؟

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
مسلم جان یک قسمت دیدین بعد میاین میگین بده یا خوبه ؟
اتفاقا یکی از کار هایی بود که به دلم خوب نشست . معمولا کار هایی که تم دارک داشته باشن به دلم میچسبه .
قشنگه . ببینش ضرر نمیکنی

نه ، من که نگفتم بده یا خوبه ، فقط گفتم به دلم ننشست :d
چشم :d

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
اون غول زن مممکنه چه کسی باشه؟شدیدا دوست دارم بدونم!
راستی طبق گفته های آرمین تو قسمت 18 یا 19 (یادم نیست کدومش ) امکان داره غول بزرگ و غول زره پوش هم مثل ارن آدم باشن.حالا خدا میدونه اینا کی باشن!

داداش این پست رو یه نگاه بنداز. http://forum.bazicenter.com/thread1740/page362/#post2771821

---
در مورد انیمه هم قسمت 19 عالی بود. البته یه حسی بهم میگه قسمت بعد یه بلایی سر سرهنگه میاد :-s
دیگه کوجیما هم از این انیمه تعریف کرد , :x
ایمان بیاورید :bighug:

samira.dante

کاربر سایت
Feb 3, 2012
193
نام
سميرا
animeham to paiz ke mikham bebinam inha hastan : ,Diabolik Lovers ,White Album 2 ,Walkure Romanze ,Yowamushi Pedal ,Maihime Renpuden ,Magi (2013) ,Little Busters! Refrain ,Kuroko no Basuke 2 ,Strike the Blood ,Dog Days 3 ,Tonari no Seki-kun ,Nisekoi , inam cover : Cover

hamidm

کاربر سایت
Feb 8, 2011
37
نام
حمید
پسر پاییز امسال خیلی پرباره!!خدا کنه همیشه همین طور باشه!
راستی Free چطور شد ؟؟ الان خوبه ؟؟ 3 قسمت دیدم . دیگه ندیدم . اگه قشنگ بیشه بیشتم بقییشم ببینم .
چیزی از این فصل که از دست ندادم ؟
free بد نیست قابل قبوله.به نظر من از انیمه های این فصل Blood Lad رو هم بشین نگاه کن.هم اکشنه هم طنز قشنگی داره.به نظر من جزء بهترین اثرای این فصله

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
وان پیس جوریه که ما با کاراکترهاش زندگی میکنیم :d برای همینه که حتی اینی که داری میبینی هم برای ما بسی جذابه:bighug:
یکم اسپویل کنم؟ :-"
به زودی منهدم میشی:-"
---
خلیل دستت برای لینک درد نکنه!:bighug: خیلی هم خوب دانلود شد :d
---
از انیمه های فصل پیش،کدوماش خوب هستن که ببینم؟ :-" فقط Aku no Hana پیشنهاد نکنید:-"
ببینم چیز خوبی جا انداختم یا نه:-"
---
Elfen Lied رو هم تا حالا ندیدم:-" ببینمش؟ :d

اگه با خشونتش مشکلی نداشته باشی Elfen lied به شدت توصیه میشه . داستانش بسیار زیباست و توی یکی از قسمتاش با بیننده کاری می کنه که فقط از سازنده های گیم آو ترونز بر میاد . ( اشکتو در میاره ):)

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
Shinsekai Yuri رو تا قسمت 4 دیدم. :| واقعا چی ساخته بودن اینا. اصلا مشخص نبود قصد و قرضشون از ساختن این انیمه چیه. :| عین مرد Shift+Delete اش کردم :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
Shinsekai Yuri رو تا قسمت 4 دیدم. :| واقعا چی ساخته بودن اینا. اصلا مشخص نبود قصد و قرضشون از ساختن این انیمه چیه. :| عین مرد Shift+Delete اش کردم :D
تا قسمت 4 که عالی پیش رفت! :d حالا خوبه بعدش رو ندیدی:-" (البته من خودمم تا قسمت 6 دیدم :d )

اگه با خشونتش مشکلی نداشته باشی Elfen lied به شدت توصیه میشه . داستانش بسیار زیباست و توی یکی از قسمتاش با بیننده کاری می کنه که فقط از سازنده های گیم آو ترونز بر میاد . ( اشکتو در میاره ):)
با توجه به آواتارم و GOWفن بودنم فکر نمیکنم با خشونت مشکلی داشته باشم:-" البته بستگی داره خشونتش،خشونت باشه یا چندش :-"
ولی من هی میام روحم رو تلطیف میکنم،دوباره پشت سرش میرم یه انیمه ی خشن میبینم=))
---
Blood Lad هم هر قسمت داره بهتر میشه! :d خوبه در کل! :d

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
همون بهتر نبینی :d , این انیمه ها کلا برای افراد با جنبه و کسانی که یک رگ ارضای خونریزی دارند , هستش :d . شما ها باید انیمه شاد ببنید ;;):bighug:
--------------------------
Cold Fish Known AS Tsumetai nettaigyo
cold-fish.jpg

اثری دیگر از Shion Sono , فیلمی باز با مضامین Aku no hana ـی . افرادی که در طول زندگی شون پوچ بودند ولی با یک تصادفی چشمانشان باز می شود ولی مسیر اشتباه رو هدف زندگی ـشون قرار میدند و از روشنایی دل و چشم خود در راه سر افکندگی و پشیمانی بهره می برند .
پ.ن : من در تمامی فیلم هایی از استاد SS دیدم , بیشترشان با خوبی شروع و به معنوی ترین و خشن ترین شکل ممکن پایان می یابند .
فیلم بندی Himizu .

آخرین ویرایش:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
همون بهتر نبینی , این انیمه ها کلا برای افراد با جنبه و کسانی که یک رگ ارضای خونریزی دارند , هستش . شما ها باید انیمه شاد ببنید .
بیــــــــــــخیال. هیچ دو انسان زنده ای وجود ندارن که سلیقه ی مشابه داشته باشن! من کاره ای نیستم تو این تاپیک ولی به نظرم کاری نکنیم که جو تاپیک خراب بشه و بذاریم هر کسی هر چی دوست داره ببینه و هرچی دوست داره راجع بهش فکر کنه!
Shinsekai Yuri رو تا قسمت 4 دیدم. واقعا چی ساخته بودن اینا. اصلا مشخص نبود قصد و قرضشون از ساختن این انیمه چیه. عین مرد Shift+Delete اش کردم
قبول دارم شینسکای کار ساده ای نیست و از متوسط انیمه ها پیچیده تره یکم (فقط یکم) ولی اصلا اینجوری نیست که نشه فهمید چی شد! شاید زیرنویس یا فن ساب بدی رو انتخاب کردی ؟!
شینسکای از رو یه رمان ساخته شده که چندین جایزه واسه داستان پیچیده، عمیق و پر محتواش برده، چیزی که کمتر انیمه ای میتونه ادعا کنه داره! به جرئت میتونم بگم که شینسکای از نظر هدف دار بودن داستان و روال داستان و پختگی و با معنی بودن داستان جزو 5 انیمه ی برتر بین حدودا 450 انیمه ای که دیدم، هست. اصلا مشکل اولیه اینجاست که چرا همچین داستانی تبدیل به انیمه شده! ولی خب احتمالا نمیشد از این داستان یه سریال یا فیلم مثلا ساخت. چون یا غیرممکن بوده یا به اندازه ی ارباب حلقه ها خرج برمی داشته!
شینسکای اصلا مثل Aku no Hana هم نیست که بگیم عمدا آزار دهنده ساخته شده و در نتیجه خیلی ها رو فراری میده یا اینکه آدم باید به موضوعات خاصی علاقه داشته باشه تا ازش خوشش بیاد. شینسکای کار خیلی محبوبی هم بود. توی MAL با امتیاز 8.44 رتبه ی 114 رو داره. متوسط دانلودهاش از Nyaa هم تقریبا با یه انیمه ای مثل Zetsuen no Tempest (که همزمان پخش میشدن) برابره. این یعنی شینسکای رو انیمه فن ها (که خیلی هم کم حوصله هستن و همین باعث شده Aku no Hana امتیاز 7.18 و رتبه ی 2275 رو داشته باشه) دیدن و اتفاقا خوششون اومده.
البته در نهایت همه اش سلیقه ی فردیه. منم از خیلی کارایی که به نظر خیلی ها خوب هستن، خوشم نمیاد :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,098
نام
محمد علی
Shinsekai که کاملاً مشخص بود چی ساختن. ممکنه من یه داستان سطحی ازش فهمیده باشم، اما بازم حداقل وجه رویی داستان خیلی واضح بود.:d
-----------------
در مورد Elfen Lied میگن انیمه ی خشن دخترونه است. من نمی دونم یعنی چی، اما حتماً یه معنایی داره دیگه.:p
من ازش خوشم نیومد. اما کشته مرده زیاد داره. (در واقع فن سرویس انیمه بالا بود (فن سرویس طبق تعریف من درآوردی سایت های مختلف فقط به بیگ بـــــــــــــــــــــــــوب اطلاق نمیشه (البته بالا بودن فن سرویس به خودی خود بد نیست (بازی فن سرویس بالا هم داریم. مثل همین COD عزیز (البته نوع فن سرویس COD و Elfen Lied از اونایی که من دوست داشته باشم نیستن:p (حرف دیگه ای ندارم))))))

داستان شینسکای تا حدی مثل پرانتزهای بالا بود (البته شاید هم نبود:D)

-------------------
یادی هم از باکومن بکنیم...
یه مطلب جالبی یه جا خوندم در مورد این که اگر بخوایم یه نمونه ی واقعی برای نیزوما اجی (انیمه ی باکومن) پیدا کنیم، کی این مشخصات رو داره....
حالا چون با نظر اون یارو مخالفم، نمی گم نظرش کی بود، اما به نظر خودم هیرومو آراکوا نیزوما اجی دنیای واقعی ـه

نظر اون بنده خدا روی ایچیرو اودا نبود (به عنوان راهنمایی عرض کردم:d)

و اگر بخوام خودم یه مثال زنده برای ترکیب (شوجین+سایکو) پیدا کنم، یه خل و چل کره ای هست که خیلی دوست داره Mainstream yet Non-mainstream بنویسه:>

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
همون بهتر نبینی , این انیمه ها کلا برای افراد با جنبه و کسانی که یک رگ ارضای خونریزی دارند , هستش . شما ها باید انیمه شاد ببنید .

از اونجایی که مشخص نیست داری تیکه میندازی یا شوخی می کنی و منم همیشه به صورت پیش فرض صحبت های مبهم رو توهین به خودم می دونم :D شما میری تو بلک لیستم تا از این به بعد پست های درخشان شما رو نبینم.

قبول دارم شینسکای کار ساده ای نیست و از متوسط انیمه ها پیچیده تره یکم (فقط یکم) ولی اصلا اینجوری نیست که نشه فهمید چی شد! شاید زیرنویس یا فن ساب بدی رو انتخاب کردی ؟!
شینسکای از رو یه رمان ساخته شده که چندین جایزه واسه داستان پیچیده، عمیق و پر محتواش برده، چیزی که کمتر انیمه ای میتونه ادعا کنه داره! به جرئت میتونم بگم که شینسکای از نظر هدف دار بودن داستان و روال داستان و پختگی و با معنی بودن داستان جزو 5 انیمه ی برتر بین حدودا 450 انیمه ای که دیدم، هست. اصلا مشکل اولیه اینجاست که چرا همچین داستانی تبدیل به انیمه شده! ولی خب احتمالا نمیشد از این داستان یه سریال یا فیلم مثلا ساخت. چون یا غیرممکن بوده یا به اندازه ی ارباب حلقه ها خرج برمی داشته!
شینسکای اصلا مثل Aku no Hana هم نیست که بگیم عمدا آزار دهنده ساخته شده و در نتیجه خیلی ها رو فراری میده یا اینکه آدم باید به موضوعات خاصی علاقه داشته باشه تا ازش خوشش بیاد. شینسکای کار خیلی محبوبی هم بود. توی MAL با امتیاز 8.44 رتبه ی 114 رو داره. متوسط دانلودهاش از Nyaa هم تقریبا با یه انیمه ای مثل Zetsuen no Tempest (که همزمان پخش میشدن) برابره. این یعنی شینسکای رو انیمه فن ها (که خیلی هم کم حوصله هستن و همین باعث شده Aku no Hana امتیاز 7.18 و رتبه ی 2275 رو داشته باشه) دیدن و اتفاقا خوششون اومده.
البته در نهایت همه اش سلیقه ی فردیه. منم از خیلی کارایی که به نظر خیلی ها خوب هستن، خوشم نمیاد :D

کلا آدم صبوری هستم و همه ی انیمه هایی رو هم که ایجا معرفی میشه رو تا قسمت آخرش دانلود می کنم بعد شروع می کنم به نگاه کردن که یهو وسطش مجبور نشم یه هفته معطل بمونم.

ولی این کار که من دیدم اصلا نخواست چیزی رو روکنه. بقیه انیمه های این سبک کاری حداقل یه چیزی نشون میدن تو 3 قسمت اول که بیننده رو وادار کنن بقیه رو ببینه، بعد پیچیده می کنن داستان رو. مثلا یه انیمه ای میاد با اتفاقات خنده دار شروع می کنه، یه انیمه ای یه معمای خیلی ساده طرح می کنه بعد شروع می کنه به گسترش دادنش یا یه انیمه همون اول قهرمان و ضد قهرمان رو مشخص می کنه بعد شروع می کنه در کنارش شخصیت های خاکستری رو نشون میده که هدف اولیه داستان رو کلا تغییر میدن. ولی شینسکای کلا یه چیز پیچیده ای از آب در اومد که بعد 4 قسمت حتی به یک سوال منم جواب نداد. کار Commie رو هم داشتم می دیدم که با توجه به بقیه کارهایی که داشتم ازش مثل Zetsuen خیلی راضی بودم ازش ولی در کل اصلا حال نداد.

اولین انیمه ای بود که دراپ کردم (بین این 70-80 تا انیمه ای که دیده بودم!). در یک کلام میشه گفت اصلا ضرب آهنگی که من دوست دارم رو نداشت.
=======================
می خوام Fate ها رو شروع کنم به دیدن ولی Shiki هم بدم نمیاد ببینمش. اول می خواستم Steins Gate رو ببینم گفتم الان اصلا حوصله موضوع پیچیده ندارم میزنم پاکش می کنم دردسر میشه دوباره دانلود کردنش. :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
@محمد علی (استکبار :d )
بیا بگو ببینم کی بوده :-"
و اینی که گفتی کی میباشد؟ :d (فکر میکردم بگی توگاشی:-" البته اون زیاد تعطیلات میره برعکس اجی )

خود انیمه هم،صفحه ی قبل که سمیرا لیست انیمه های پاییز رو گذاشت، به شدت جای باکومن خالی بود:((:((:((

---
می خوام Fate ها رو شروع کنم به دیدن ولی Shiki هم بدم نمیاد ببینمش. اول می خواستم Steins Gate رو ببینم گفتم الان اصلا حوصله موضوع پیچیده ندارم میزنم پاکش می کنم دردسر میشه دوباره دانلود کردنش. :biggrin1:
Fate آقا! Fate! :d جمع بسته نمیشه :-" یدونه Fate/Zero که بیشتر نداریم :-"

ولی شینسکای از قسمت 4 دیگه وارد داستان اصلی شد :-" اتفاقا من خیلی هایپ بودم برای قسمت بعدش! که کاش نبودم :| :d
---
فکر کنم 2 روز دیگه، فیلم Ano Hana پخش میشه...6 ماه صبر کردن براش خیلی سخته:((:((:((

آخرین ویرایش:

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
سلام دوستان :d ببخشید ما هم میخواستیم انیمه باز بشیم راهنمایی کنید بگید از کجا شروع کنیم ؟ :d:d:d ببخشید اگر اسپام بیود :d

نظر های اساتید متواوت هست ولی معمولا Death Note رو پیشنهاد میکنن .
اگه کلا انیمه رو از بچگی دوست داشتی و کارتون باز هم هستی naruto هم میتونه شروع خوبی باشه . من که از ناروتو شروع کردم :)
.....
شینسکای یوری هم چیز عالی ای نیست ولی خوب بدم نیست . این جور انیمه ها هفته گی حال میده :D
Steins;Gate که شاهکاریه واسه خودش . عام پسند هم هست وگرنه اینهمه امتیاز بالا نداشت
حرف از فیلم شد : Battle Royal رو ببینین :D . هانگر گیمز رو از بتل رویال تقلید کردن . یک مشت بچه دبیرستانی رو میبرن تو یک جزیره و میگن 3 روز وقت دارین , بعد 3 روز باید 1 نفر زنده باشه یا همتون میمیرین . کلا اگه از کار های خونریزی و خشن خوشتون میاد از دست ندید . تارانتینو این فیلم رو 1ولین فیلم مورد علاقش گفته .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر