Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

hamidm

کاربر سایت
Feb 8, 2011
37
نام
حمید
باز هم مسخره شروع و تموم شد . آخه این مبارزه Jinchuriki vs. Jinchuriki هست پس چرا ناروتو مثل پشم رفتار می کنه ؟ چرا بالای اختاپوس ایستاده و داره همه رو نگاه می کنه ؟ چرا انیمه میره داخل خاطره یک شمشیری که نمی تونه حرف بزنه ؟ چرا ناروتو رو این قدر اسگولش کردن ؟
من این قسمتشو ندیدم ولی اگه اینه که تو میگی بازم داره میره تو فیلر که!اخه تو مانگا این چیزا نبوده!

آخرین ویرایش:

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
Gintama E237-238-239
نمی دونم , انگار یک جورایی داره انیمه بعد از این همه قسمت افت می کنه . من تا حالا قسمت خسته کننده ندیده بودم از گینتاما . امیدوارم که این طوری نَمونه .

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
3 قسمت Jojo دیدم! :d
خودمم نمیدونم نظرم در موردش چیه! :d هم خوشم میاد هم نه! :-"
با اپنینگ شروع کنیم! :d اپنینگش یه جور خاصیه! شبیه AMV میمونه که من بسیار از این نظر دوست میدارم! :d بعد یه حالت 3 بعدی دارن کاراکترها که یاد عکس های بازیش میفتم! با آهنگش زیاد حال نمیکنم ولی:-" البته هنوز ندیدم اصلا متنش چیه! :-" کلا همون آوازش رو منظورمه :d
اندینگش رو حال نمیکنم نظری ندارم :-"
خود انیمه! این تغییر رنگش یه جوریه! :d نمیدونم خوبه یا نه! :-" یه جا به صحنه میخوره،یه جا نمیخوره! اصلا عجیب غریبه! :d
مثلا اونجا که جوجو نیزه رو برداشت،لباسش خاکستری شد مثل زره شده بود که جالب بود! :d
طراحی ها...اینم یه جوری عجیبه! :-" ماشاالله هیکل ـشون اندازه ی 5تای اینجانب میباشد:-" ، صورت...با چشم های جوجو حال نمیکنم! :d خیلی یه جوریه! :d
ولی در کل جالبه داستان و اینا! :d

ولش کنم همون نظر ندم بهتره! ولی در کل اینکه ادامه میدمش! :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
Jojo - E10
آها!!! حالا شد!!! :d
شخصیت اصلی باید کسی باشد که یک تخته ـش کم است!!! :d
صداشم که گینتوکی ساماست! کاملا بهش میاد! :bighug: حمایت میشود شدید! :d کلا به نظر خیلی جالب تر و تو دل بروتر از بخش اول به نظر میاد! :bighug:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
قسمت 63 و 64 اخوی های فضا، حسی مثل تصادف با کامیون داشت.

من اهل گریه و زاری نیستم، اما اگر کسی پتانسیلش رو داشته باشه، قسمت های خوبی برای گریه کردنه:d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
قسمت 63 و 64 اخوی های فضا، حسی مثل تصادف با کامیون داشت.

من اهل گریه و زاری نیستم، اما اگر کسی پتانسیلش رو داشته باشه، قسمت های خوبی برای گریه کردنه:d
من پتانسیلش رو دارم،ولی این قسمت ها گریه نکردم! ولی از درون متلاشی شدم! :((:((:((

بچه ها attack on titan يا همون حمله به غول رو كسي نگا ميكنه؟ تا 18 اومده ازش كلا هم 24 قسمته ولي واقعا جنجالي بود شروعش
بهتر بود میپرسیدی،کسی هست که این انیمه رو نبینه؟ :d
هر هفته جمیعا اینجا کف و خون قاطی میکنیم:-"

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
من ندیدم.
نه Shingeky و نه Silver Spoon . مانگای هر دو رو خوندم و می خونم و از جفتشون هم خوشم میاد. تنها در صورتی انیمه ها رو میبینم که تا قسمتای آخر، همه تایید کنن خوب هستن :D نمیخوام انیمه، واسم مانگا رو هم خراب کنه! مثل Magi ! البته شینگکی رو خلیل ساما چند بار گفته باید ببینم. یکی دو هفته دیگه میرم سراغش :D

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
Jojo - E10
آها!!! حالا شد!!! :d
شخصیت اصلی باید کسی باشد که یک تخته ـش کم است!!! :d
صداشم که گینتوکی ساماست! کاملا بهش میاد! :bighug: حمایت میشود شدید! :d کلا به نظر خیلی جالب تر و تو دل بروتر از بخش اول به نظر میاد! :bighug:
جوجو :d
گفتی گینتوکی رفتم یک قسمتش رو دانلود کردم ببینم چیه :d
----------------
بعد از خواندن 3 Vol از مانگای Berserk دارم استراحت می کنم و انیمه Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui رو نگاه می کنم . تازگی ها هیچ چیز به مزاجم خوش نمیاد , نمی دونم چیکار کنم !
راستی در مورد اسم این انیمه هم یاد میمون کیوبی افتادم =)) :
Jugem-Jugem Poop Throwing Machine Shin-chan’s Day Before Yesterday Underwear Shinpachi’s Life Balmunk Fezarion Isaac Schneider One Thirds Pure Feeling Two Thirds Worried-Over-A-Hangnail Feeling Though Betrayal Knows My Name I Know The Unknown The Cuttlefish Tastes Kind Of Different Than It Did Last Time Because It Was Caught Near The Pond And Served With Oil From A Hoofed Mammal, Pepepepepepepepepepepe Take Care From Here On In Please And Finally The End Bichigu Somaru

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
مگه تو قسمت 202 میزوکاگه وقتی از تکنیک Lava Element اش استفاده می کرد شبیه مواد مذاب نبود؟ حالا چرا شده شبیه کره بادوم زمینی ؟ :D

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
مگه تو قسمت 202 میزوکاگه وقتی از تکنیک Lava Element اش استفاده می کرد شبیه مواد مذاب نبود؟ حالا چرا شده شبیه کره بادوم زمینی ؟ :D
اینا مواد مذاب رو با آتیش اشتباه گرفتن :|
تو چرا اینقدر عقبی پس ؟ من دارم برای دفعه چهارم نگاه می کنمش ( البته تا قسمت 280 :| ) ;;)
------------------
WATAO خیلی خوب بود . تنها انیمه ای که به دلم نشست .
و اینکه دختره خیلی بیچاره ـست :( .

hamidm

کاربر سایت
Feb 8, 2011
37
نام
حمید
اینا مواد مذاب رو با آتیش اشتباه گرفتن :|
تو چرا اینقدر عقبی پس ؟ من دارم برای دفعه چهارم نگاه می کنمش ( البته تا قسمت 280 :| ) ;;)
------------------
WATAO خیلی خوب بود . تنها انیمه ای که به دلم نشست .
و اینکه دختره خیلی بیچاره ـست :( .
بیچارگیش خیلی زیاده تحمل دیدنش رو ندارم!:((:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر