Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
حیف شد.
حجمش خیلیه، نمی ارزه در این فراوونی انیمه ریسک کنم و دانلودش کنم:biggrin1:

اون ور هم کسی ندیده بودش:)
احتمالاً خیلی داغون بوده که یه نفر هم ندیدتش

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
دوستان لطف می کنن یه کم در مورد گینتاما توضیح بدن. با توجه به علایق بنده (که فکر کنم مشخص باشه براتون:d) می پسندم یا نه؟

وضعیت پخشش هم لطف کنید بگید. تموم شده یا نه.

Bakuman S2
بسیار زیبا و عالی. کلا با Slice of life حال می کنیم. به شدت در انتظار فصول بعدی هستیم.:d

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
دوستان لطف می کنن یه کم در مورد گینتاما توضیح بدن. با توجه به علایق بنده (که فکر کنم مشخص باشه براتون:d) می پسندم یا نه؟

گینتاما یکی از بهترین انیمه هاست از لحاظ کمدی توشم پر از شوخی های +18 :D کلا خیلی هم شخصیت ها دیگه رو مسخره می کنه مثل لوفی ، ایچیگو ، ... و خیلی هم به وان پیس و دراگون بال گیر می ده ! :D
وضعیت پخش هم گفتن فعلا تمام می شه حالا دوباره کی شروع کنن مشخص نیست !
ولی حتما ببین اگه ندیدی ! :D
چندتا از صداگذارای شخصیت های معروف هم هستن مثل زورو ، اروچیمارو ، ...

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن

Bakuman S2
بسیار زیبا و عالی. کلا با Slice of life حال می کنیم. به شدت در انتظار فصول بعدی هستیم.:d
برای خوب درک کردن گینتاما باید انیمه زیادی رو ببینی چون تو بعضی قسمت ها که یک انیمه رو سوژه قرار میده اگه ندونی برای چی دارن این کار رو می کنن نصف لذتش از دست می ره و شوخی هاش هم بالا 18 هم داره که خیلی خنده داره و قسمت های خونین هم داره
مثلا تو یک قسمت زانگتسو رو مسخره می کرد که عالی بود اون قسمت یا فروش دستگاه های Wii که چطور مردم تو صف ایستادن و....
و قرار از سال 2013 دوباره پخشش از سر بگیره
حتما بگیر که از واجبات هستش و تو مای انیمه لیست رتبه اول رو داره فکر کنم

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
شوخی هاش با دراگون بال چطوریه مثلا؟

اسپویل میشه
با کلمه ی "بال" شوخی های ناجور می کنن:d
چند بار شده که یه کاراکتری دنبال هفت تا از یه چیزی می گرده
ویجیتا زیاد میاد و میره
سوپر سایان
و...

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
خب پس تصویب شد می گیریمش.:d دانلودش از همین الان شروع شد:d

میگن آپسکیل شده ست و ارزش انچنانی نداره.

من که کلا ندارمش به دردم می خوره. فقط دوستان یه زحمتی بکشن فن ساب هایی که این نسخه رو میذارن معرفی کنن، پیگیرش باشم.
---------------------------------------
سوال بعدی:d
خلاصه بگم این ROCK Lee Seishun به درد می خوره؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
الان رفتم میبینم که تو همه جا زده Bakuman s2 تعداد قسمتاش 25 تاس، بعد من 24 رو دیدم، فکر کردم تموم شده:d
:))

با خودم میگم یه کم بی سر و ته تموم شد این دفعه. نگو به خاطر این بوده!:d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
یه مرد پیدا میشه بیام ازش One piece ها رو بگیرم؟:d

500 قسمته. بخوام دانلود کنمش چند سال طول میکشه. کسی بود به پ.خ بده.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
نظر میرسید Shiki یه ترسناک psychological باشه آمــــآ (:D) بیشتر action/horror یا تمایل داره به این. تا اپیزود 10 دیدم خیلی خوب بوده و پیشرفتش مناسب بوده و شخصیت پردازی خوبی داره. امیدوارم با صورت نخوره زمین :D.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
درود
نظر میرسید Shiki یه ترسناک psychological باشه آمــــآ (:D) بیشتر action/horror یا تمایل داره به این. تا اپیزود 10 دیدم خیلی خوب بوده و پیشرفتش مناسب بوده و شخصیت پردازی خوبی داره. امیدوارم با صورت نخوره زمین :D.

منم یه مدت مدیدی هست دارم دانلودش می کنم. سرعتش کمه. پس خوبه؟

samira.dante

کاربر سایت
Feb 3, 2012
193
نام
سميرا
mneorkd76uaqjj8ctst1.jpg
Hakuouki : Shinsengumi Kitanیوکیمورا چیزورو (Yukimura Chizuru) دختر دکتریه که تو ادو(edo) طبابت می کنه…شش ماهپیش پدرش ادو رو به مقصد کیوتو برای یه کار داوطلبانه یکی دو ماهه ترک می کنه…چندین ماه میگذره و پدرش صورت ناگهانی غیب میشه،برای همین چیزورو خودشو به شکل پسرا در میاره راهیه توکیو میشه تا شخصا پدرشو پیدا کنه…وقتی به توکیو میرسه چند تا جنایتکارتعقیبش می کنن…و اون از دستشونفرار می کنه…درست وقتی که کم مونده بود بگیرنش،دو نفر از اعضای شینسنگومی میان و به طرز وحشیانه ای جنایتکارا رو سلاخی می کنن…چیزورو متوجه میشه اونا عادی نیست یه جورایی انگار هیولان!و فقط میل به کشتن دارن…درست وقتی که شمشیر داشت بالای سر چیزورو فرود میومد سه نفر دیگه میان و نجاتش میدن…این سه نفر هم از اعضای شینسنگومی هستن!چیزورو از ترس غش میکنه و وقتی به هوش میاد میبینه که به مقر فرماندهی شینسنگومی برده شده…اینکه تو شینسنگومی چه خبره و اینا کین و چیزورو قراره چطوری پدرشو پیدا کنه و کلی سوال دیگه رو باید بشینیم این انیمه رو ببینیم تا جوابشو پیدا کنیم…

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر