Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Just PC

کاربر سایت
Dec 26, 2009
213
نام
Kourosh
من الان خودم دارم Bakuman می خونم
ماله نویسنده ی Death Note هستش و تا اکتبر انیمه اش شروع نخواهد شد
ماجراش هم در مورد دو تا پسر 14 سالس که می خوان مانگاکا بشن
بی نظیره
دانلود خواستی هم لینک بدم
تا چپتر 9 هم ترجمه شده

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
هم اکنون 110 قسمت از وان پیس تماشا کرده ام :d اگر با این سرعت پیش برم بعدا تو کف زیر نویس میمونم :d
توی بازی MNR هم لوفی رو ساختم اگر شد عکسش رو میزارم (تو تاپیک خودش :d )

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
یه 20_30 تا انیمه گرفتم بهتون پیشنهاد می کنم به جای اینکه اینقدر لوفی و ناروتو نگاه کنید!(نمی گم نگاه نکنید!)حتما toradora! و ef a tale of memories رو ببینید .تو یه سایت دیدم داره one piece season 2 میاد!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
یه 20_30 تا انیمه گرفتم بهتون پیشنهاد می کنم به جای اینکه اینقدر لوفی و ناروتو نگاه کنید!(نمی گم نگاه نکنید!)حتما toradora! و ef a tale of memories رو ببینید .تو یه سایت دیدم داره one piece season 2 میاد!
والا اينها همه شايعات بيشتر نيستند حتي من هم شنيدم که قرار نارتو 3 هم بياد که اونم ديگه اخرش =((

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
کسی قسمت جدید مانگای ناروتو رو دیده؟
من که می گم توبی مادارا نیست!اوبیتو دوست کاکاشی هست که یه چشمشم به کاکاشی داده:>
درضمن بیشتر از یه هفتست هیچکی هیچی نزده:( شایدم بخاطر شیلتره!

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
کسی قسمت جدید مانگای ناروتو رو دیده؟
من که می گم توبی مادارا نیست!اوبیتو دوست کاکاشی هست که یه چشمشم به کاکاشی داده:>
درضمن بیشتر از یه هفتست هیچکی هیچی نزده:( شایدم بخاطر شیلتره!

علتش بسیار به شیلتر ربط داره

در مورد اسپویلر هم بگم که:
بازگویی نکاتی مربوط به قسمت 502 مانگا:
فکر کنم فقط مادارا بود که شارینگانش توانایی اجرای این تکنیک جابجایی زمان-مکان رو داشت و اوبیتو این توانایی رو نداشت
تازه دلیلی هم نداره که اوبیتو بخواد همچین کارایی کنه

پ.ن:موضوعات اسپویلر رو بالاش بنویس تا بچه ها بدونند راجع به چی بحث می شه تو SP.مقسی:d

.
این کد گیس جدید که رسمی شده قرار بود اول 2010 شروع بشه ، چرا نشد؟!!

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
علتش بسیار به شیلتر ربط داره

در مورد اسپویلر هم بگم که:
بازگویی نکاتی مربوط به قسمت 502 مانگا:
فکر کنم فقط مادارا بود که شارینگانش توانایی اجرای این تکنیک جابجایی زمان-مکان رو داشت و اوبیتو این توانایی رو نداشت
تازه دلیلی هم نداره که اوبیتو بخواد همچین کارایی کنه

پ.ن:موضوعات اسپویلر رو بالاش بنویس تا بچه ها بدونند راجع به چی بحث می شه تو SP.مقسی:d

.
این کد گیس جدید که رسمی شده قرار بود اول 2010 شروع بشه ، چرا نشد؟!!
من با دلیل و مدرک میتونم ثابت!
دلیل1.نمی تونه مادارا باشه چون جنازه مادارا دست کابوتو بود و کابوتو هم بهش گفته بود که رازشو نگه می داره.
دلیل 2 .توبی دقیقا همون چشمی رو نداره که کاکاشی داره و تکنیک مانگاکیو شارینگانش دقیقا مال بعد چهارم که کاکاشی بلد نیست باهاش کار کنه و تو بچگیهای اوبیتو چشمشو داده بود به کاکاشی .
ضمنا همیشه کیشیموتو باسه اتفاقات داستان یه دلیل از یه جایی پیدا می کنه زیاد نگران نباش همونجوری که باسه پین و دانزو دلیل پیدا کرد .

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
اسپویل در مورد مانگای 502 ناروتو :

این چپتر از مانگا خیلی خوب بود به این میگن جنگ قدرت ها برتر

امانکته قابل توجه این چپتر نبود خاندان اوچیها موقع حمله کیوبی هستش حالا نبودشون دلیل همدست بودن با توبی نیست ولی خب مشکوک میزنه شدید

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
هي ميخوام اين اسپلورها را نگاه کنم که ببينم چي شده وهي وسوسه ميشم و به خودم ميگم اي بابا ولش کن تو هم به اون قسمت هم مرسي نگران نباش
اي خدا چه قدر سخته:((:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر