Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
خوب بعد از دیدن تمام انیمیشن های دیزنی(بعضی هاشون رو برای چندمین بار :d ) رفتم سراغ دفترچه ی مرگ و تمومش کردم بسی باحال بود!!!!

فقط یک چیزی! (اسپویلر رو باز نکنید اگر تموم نکردید :d )

بعد از مردن L اونطور که تا بودنش بهم حال داد نچسبید! گرچه بازم باحال بود ولی من به عشق L میدیدم :d

پیش به سوی وان پیس

کلا "ال" کم داشت ... باهوش بودا ولی این رفتار گنگ و منگش بسیار میچسبید:d

ولی تیکه آخر فیلم که و اندینگش خیلی زیبا کار شده بود.

دیوانگی نکن باو ... اول از انیمه های کوتاه شروع کن بعد.

نیومده بخوای لوفی اینا رو ببینی دخلـت اومده:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
فعلا 17 قسمت از وان پیس هم دیدم! این لوفی بچه بسیار باحالیه (از لحاظ عقلی :d ) بچه ساده و خامی می باشد! ببینیم در آینده سوتی دادنش کم میشه یا نه ! :d
ولی هیچی زورو نمیشه ! :d

اسپویل دفترچه ی مرگ !

کلا L عشق بود ! بچه رو راستی هم بود، با کسی تعارف نداشت ! آخه چجرا کشتنش ... :d :-s

راستی BAKUMAN انیمش اومده یا هنوز نساختنش؟

Just PC

کاربر سایت
Dec 26, 2009
213
نام
Kourosh
اسپویل دفترچه مرگ
اگر بعد از مرگ ال چنین اتفاق های مزخرفی مثله اومدن نیر نمی افتاد
زیبا ترین صحنه ی فیلم مرگ ال بود
اینقدر خوشحال شدم که می خواستم پر در آورم

PLiSk!N

کاربر سایت
Mar 29, 2009
56
نام
Bardia Ghorbani
تا لحظه مرگ ال انیمه خیلی قوی بود ولی بعدش ضعیف شد. ولی آخر آخرش لایت رو خوب گیر انداختن.
خوب بعد از دیدن تمام انیمیشن های دیزنی(بعضی هاشون رو برای چندمین بار :d ) رفتم سراغ دفترچه ی مرگ و تمومش کردم بسی باحال بود!!!!

فقط یک چیزی! (اسپویلر رو باز نکنید اگر تموم نکردید :d )
متن پنهان:
بعد از مردن L اونطور که تا بودنش بهم حال داد نچسبید! گرچه بازم باحال بود ولی من به عشق L میدیدم :d

پیش به سوی وان پیس
پیشنهاد می کنم اول بشینی انیمه های کوتاه مثل D. Gray Man و Kenshin و Code Geass و FMA و ... رو ببینی.

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
این انیمه ی kenshin چند تا season هست ؟کسی میدونه از کجا انیمه دانلود کنم؟ (بجز cyber12)
این انیمه های calland و calland after story عجب انیمه های توپیند :x *

Omid_King

کاربر سایت
Jun 3, 2009
171
نام
-TrancE-
من الان این تاپیک رو دیدم ... بهترین انیمه ی رو هم که دیدم تا به حال Death Note ...
( البته بعد از مرگ ال داستان آبکی شده )

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
fairy tail ارزششو داره ببینیم؟
سبکش چجوریه؟
یکم توضیح دربارش میدید
فانتزیه . جادوگری و این حرفا !
ولی شدیدا تقلیده ! یعنی قیافه ها که تقلید خالص وان پیسه ! استایلشم همینطور . برای وقت گذروندن بد نیست .

• Like
Reactions: Straw Hat Luffy

PLiSk!N

کاربر سایت
Mar 29, 2009
56
نام
Bardia Ghorbani
این انیمه ی kenshin چند تا season هست ؟کسی میدونه از کجا انیمه دانلود کنم؟ (بجز cyber12)
این انیمه های calland و calland after story عجب انیمه های توپیند :x *
کلاً 95 قسمته + دو OAV ( اولیش جزو بهترین فیلم های OAV هستش ). لینکای باکیفیتش رو گم کردم. ولی می تونی از animea.net دانلود کنی.

Just PC

کاربر سایت
Dec 26, 2009
213
نام
Kourosh
فانتزیه . جادوگری و این حرفا !
ولی شدیدا تقلیده ! یعنی قیافه ها که تقلید خالص وان پیسه ! استایلشم همینطور . برای وقت گذروندن بد نیست .
البته شهاب جون مانگای فیری تیل در همون سال های 98- 97 ساحته شده ولی متاسفانه بخاطر اینکه نویسنده بودجه نداشته انتشار نداشه :D
ولی خوب در کل انیمه ی خوفیه
ووان پیس رو هم جدیدا خیلی خوشم اومده
زنده باد لوفی :D

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
تاپیک مــــرد !
باو بیاین یه چیزی بگین دیگه !
خب برای زنده شدن !
کسی اینجا انیمه Beyblade رو دیده :)) ؟! قدیما که خیلی کوچول بودیم خیلی خوش میگذشت میدیدیم ! الان انقدر انیمه ها واقعه گرایانه ( درست گفتم ؟ ) شدن که عمرن کسی خوشش بیاد :)) .
همون فرفره بازیه رو میگی؟؟؟ آره... منم بچه بودم خیلی باهاش حال می‌کردم... شخصیتای باحالی داشت...

راسی یه سوال در مورد FMA
این سری Brotherhood ادامه‌ی سری اولشه یا نه؟ مستقل از اونه؟

بعد در مورد Kenshin و Samurai X کدوم رو اول باید دید؟ چون اگر اشتباه نکنم یکی ادامه اون یکیه...

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
همون فرفره بازیه رو میگی؟؟؟ آره... منم بچه بودم خیلی باهاش حال می‌کردم... شخصیتای باحالی داشت...

راسی یه سوال در مورد FMA
این سری Brotherhood ادامه‌ی سری اولشه یا نه؟ مستقل از اونه؟

بعد در مورد Kenshin و Samurai X کدوم رو اول باید دید؟ چون اگر اشتباه نکنم یکی ادامه اون یکیه...

Brotherhood ادامه ی سری قبلِ ولی یه چند قسمتی به بازگویی گذشته اختصاص داره
.
در مورد کنشین هم اشتباه فکر می کنی...:)
Samurai X همون کنشینِ که برای عرضه در کشور آمریکا(اگه اشتباه نکنم) به این نام تغییر پیدا می کنه و اصلا هم توسط ژاپنی ها استقبال نمی شه
.
برادرانِ مانگاکار:D یه چند تا مانگای میستقل از انیمه(که انیمش ساخته نشده باشه) معرفی کنید لطفا
ممنون

Just PC

کاربر سایت
Dec 26, 2009
213
نام
Kourosh
Brotherhood ادامه ی سری قبلِ ولی یه چند قسمتی به بازگویی گذشته اختصاص داره
البته فول متال آلکمیست برادر هود داستان کاملا از ابتدا ی مانگا شروع میشه و خیلی ربطی به انیمه ی قبلی نداره
برادرانِ مانگاکار:D یه چند تا مانگای میستقل از انیمه(که انیمش ساخته نشده باشه) معرفی کنید لطفا
ممنون
Rave رو خوندی ؟؟؟:d
ماله سازنده ی فیری تیله خیلی هم خوبه

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
البته فول متال آلکمیست برادر هود داستان کاملا از ابتدا ی مانگا شروع میشه و خیلی ربطی به انیمه ی قبلی نداره

Rave رو خوندی ؟؟؟:d
ماله سازنده ی فیری تیله خیلی هم خوبه

در مورد فول متل بگم به این دلیل که خود سری قبل هم گاها خیلی جسته گریخته می شد خوب
.
یکی کمِ:D
دارم آرشیو جمع می کنم.هر چند تا که می دونی معرفی کن
مقسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر