Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Just PC

کاربر سایت
Dec 26, 2009
213
نام
Kourosh
خراب میشیم رو سرت ها :D ! حواست باشه :D .
کجایه انیمه بچه گونس ؟ میخوای لوفی از دستش اره برقی در بیاره و مثلا آرلونگ رو نصف کنه ؟! دیدی چه ضربه ای زد آرلونگ زد کل آرلونگ پارک رو نابود کرد ؟ این بچه گونس ؟ 3 برابر همون بلیچ Violence داره !
یک جورایی بچه گونه مسخرست :D
مثلا اوسوپ داره جنگ می کنه یک هو دماغش قطع می شه
و یا هم
زورو یک جا پاش رو کامل قطع می کنه و دوباره می دوزه
:sick:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یک جورایی بچه گونه مسخرست :D
مثلا اوسوپ داره جنگ می کنه یک هو دماغش قطع می شه
و یا هم
زورو یک جا پاش رو کامل قطع می کنه و دوباره می دوزه
:sick:
e ؟!
اولا که زورو تا اونجا که یادم میاد پاش قطع نشد . فقط میهاوک با شمشیر صلیبیش زد از وسط سرویسش کرد که توی جزیره نامی اون دکتره ترمیمش کرد .
همین دلقکه " ناروتو " وسط جنگ با ایتاچی یهو نشون میده یه چیبی ناروتو میاد یه چوب بیسبال میزنه تو کله ایتاچی ! ایتاچی هم یهو میوفته زمین خوابش میبره . یا مثلا نشون میده هی داره فوت میکنه تو آتیش یهو میدوه میره یه سطل آب میاره میریزه روش ! خب اونوقت این مثلا خیلی جدیه دیگه ؟!
اوسوپ هم یه بار فقط اسکلت صورتش میشکنه که بخاطر Mr. 4 بود که با چوب 4 تنی زد تو صورتش . که بعدش چوپر تمام بدنش رو میبنده . بچه گونه اون دلقک ـه که وسط یه جنگ مهم کارتون دهه 60 ـی نشون میده ! نه انیمه ای که یه پسر 18 ساله یه پارک که کامل رو رو سره یه کوسه ماهیه 3 متری خراب میکنه !

زیاد با من کل کل نکنید :D . مثل DBz یهو اینجا رو به خاک و خون میکشم که دیگه سکوت اختیار بشه :D .

آخرین ویرایش:

PLiSk!N

کاربر سایت
Mar 29, 2009
56
نام
Bardia Ghorbani
حالا one piece یک طرف ... کی قسمت جدید Fullmetal Alchemist رو دیده:blink1: ؟؟ ( لطفا کمکم کنید :blink:... حالم بده )

رفتم تو کما :blink1:؟!

the man who taking the GOD Down ... یک چیزی تو همین مایه ها ... Fullmetal ترکوند ... من تا هفته دیگه جون می دم :angel:

دینگ دینگ .. به یاری سبزتان نیازمندم :bash:
لامصب خیلی خفن بود این قسمتش ! حالا من موندم کی می خواد جلو این کارش رو بگیره ! یا فکر کنم Ishbal ـا از قبل یک طرحی رو اجرا کرده بودن ! یا احتمالاً خودش یه طوریش میشه :d همه چی مجهوله در کل .

• Like
Reactions: ghost

Just PC

کاربر سایت
Dec 26, 2009
213
نام
Kourosh
e ؟!
اولا که زورو تا اونجا که یادم میاد پاش قطع نشد . فقط میهاوک با شمشیر صلیبیش زد از وسط سرویسش کرد که توی جزیره نامی اون دکتره ترمیمش کرد .
همین دلقکه " ناروتو " وسط جنگ با ایتاچی یهو نشون میده یه چیبی ناروتو میاد یه چوب بیسبال میزنه تو کله ایتاچی ! ایتاچی هم یهو میوفته زمین خوابش میبره . یا مثلا نشون میده هی داره فوت میکنه تو آتیش یهو میدوه میره یه سطل آب میاره میریزه روش ! خب اونوقت این مثلا خیلی جدیه دیگه ؟!
اوسوپ هم یه بار فقط اسکلت صورتش میشکنه که بخاطر Mr. 4 بود که با چوب 4 تنی زد تو صورتش . که بعدش چوپر تمام بدنش رو میبنده . بچه گونه اون دلقک ـه که وسط یه جنگ مهم کارتون دهه 60 ـی نشون میده ! نه انیمه ای که یه پسر 18 ساله یه پارک که کامل رو رو سره یه کوسه ماهیه 3 متری خراب میکنه !

زیاد با من کل کل نکنید :D . مثل DBz یهو اینجا رو به خاک و خون میکشم که دیگه سکوت اختیار بشه :D .
اتفاقا در مقابل مستر 3 وقتی که گرفتنشون زورو برای اینکه بتونه در بره پاشون قطع کرد که رده دوخنیش هم بود

Shinigami

کاربر سایت
Jun 8, 2010
9
اونجا زورو پاش قطع نشد.داشت قطع می کرد آخرین لحظه یه اتفاقی افتاد دیگه منصرف شد.(یادم نیس فک کنم لوفی اومد :confused:)
کلا اوایل OP نسبت به الان خیلی صلح آمیز تر بود.خیلی کم خون داشت(یادم نمی آد ولی فک کنم میهاوک سینه زورو رو با شمشیر زد خون نیومد یا کم اومد) طوری که طرف بمب زیرپاش می ترکید از ارتفاع 10000 متری می افتاد زمین نمی مرد و حداکثر پاش می شکست!کم کم خشن شد،نمی دونم سن مخاطبا بالا رفت یا چی.کلا 90% شخصیت های اصلی انیمه های شونن الان مواقع عادی احمقن مواقع جنگ خیلی جدی می شن واسه همین نمی شه گفت فقط OP این صحنه های کمدی(بقول شما بچه گونه) رو داره!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اونجا زورو پاش قطع نشد.داشت قطع می کرد آخرین لحظه یه اتفاقی افتاد دیگه منصرف شد.(یادم نیس فک کنم لوفی اومد :confused:)
کلا اوایل OP نسبت به الان خیلی صلح آمیز تر بود.خیلی کم خون داشت(یادم نمی آد ولی فک کنم میهاوک سینه زورو رو با شمشیر زد خون نیومد یا کم اومد) طوری که طرف بمب زیرپاش می ترکید از ارتفاع 10000 متری می افتاد زمین نمی مرد و حداکثر پاش می شکست!کم کم خشن شد،نمی دونم سن مخاطبا بالا رفت یا چی.کلا 90% شخصیت های اصلی انیمه های شونن الان مواقع عادی احمقن مواقع جنگ خیلی جدی می شن واسه همین نمی شه گفت فقط OP این صحنه های کمدی(بقول شما بچه گونه) رو داره!
چرا بابا خون میاد وقتی که میهاوک میزنه زورو رو ! خیلی هم میاد ! دهنه زورو سرویس میشه بعدش ! که وقتی آرلونگ زخمه زورو رو میبینه میگه : این مرد چجوری با همچین زخمی زنده مونده ؟! من همین الان باید کارش رو تموم کنن وگرنه میمیرم ! که بعد لوفی یهو از هوا میاد و قضیه ختمه به خیر میشه :D !

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
Gantz رو کامل دیدم . ایده خیلی توپی داشت به نظر من ولی سه تا چیز از نظر من خرابش کرد . اون وسطا رو به آخر سرعت پیشرفت خیلی کم شد .
دو تای دیگه اش اینجاست کسی که ندیده نخونه

این که زد هر چی کاراکتر که به نظر مهم می اومد کشت رو به آخر ، سومی هم Ending مزخرفش . آخه این Gantz چی بود !؟ این Alien ها چی بودن ؟! هدف از کشتنشون چی بود ؟ آخرش توی اون ایستگاه قطار چی شد ؟ بسی ضدحال بود .

ولی کلا ارزش دیدن رو داشت . من قبلا فکر نمی کردم از این سبک خشونت خوشم بیاد ولی از Elfen Lied و این Gantz به طرز عجیبی لذت بردم !!:biggrin1::evil:
به نظر من 7/10 . نظر بقیه دوستان چیه ؟

در مورد بچه گونه بودن OP کاملا مخالفم . اون تیکه زورو و اوسوپ رو که شما می گی من یادمه . زورو شروع کردن که پاشو قطع کنه ولی چند ثانیه بعد لوفی از راه رسید . واسه همینه که روی پاش جای بخیه هست . فکر کنم هنوزم توی بعضی جاها که پا و سینش رو نشون میده جای این زخمه و جای شمشیر میهاوک هستش.
اوسوپ هم دماغش قطع نشد . نشون داد استخونش شکست .
اگه بخوای این طوری قضاوت کنی همه انیمه ها بچه گونه میشن . ناروتو رو که گفتن . بلیچ هم که هیچ وقت کسی رو نمی کشه . یکی نیست بگه آخه مگه میشه این جوری بجنگن همیشه هم زنده بمونن ؟

Shinigami

کاربر سایت
Jun 8, 2010
9
اینجا کسی Code Geass دیده؟ من قبل از این که ببینم فکر نمی کردم اینقدر جالب باشه الان به این نتیجه رسیدم که خیلی چیز باارزشیه!
Death Note رو فرض کنید با یه داستان جالبتر و گیراتر(البته نظر منه ، شاید بقیه اینطوری نباشن!) و جنگ های خفن بین روبات ها.10/10!

PLiSk!N

کاربر سایت
Mar 29, 2009
56
نام
Bardia Ghorbani
اینجا کسی Code Geass دیده؟ من قبل از این که ببینم فکر نمی کردم اینقدر جالب باشه الان به این نتیجه رسیدم که خیلی چیز باارزشیه!
Death Note رو فرض کنید با یه داستان جالبتر و گیراتر(البته نظر منه ، شاید بقیه اینطوری نباشن!) و جنگ های خفن بین روبات ها.10/10!
من دیدم. البته از نظر شخصیت پردازی یاگامی لایت از للوچ به نظرم سرتره ! ولی در کل انیمه خیلی قشنگی بود مخصوصاً R2 ش. اولش که انیمه رو دیدم زیاد حال نکردم ( این روبوت اینا ضد تو حالم ) ولی داستان که رفت جلو دیدگاهم نسبت بهش عوض شد. یه نکته یی هم هستش اینه که در مورد خود Geass زیاد بهش پرداخته نشده ! من اصلاً نمی تونم این رو هضم کنم :d
btw مثل اینکه Season بعدیش هم در راهه !

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دقیقا ! Death Note اما از نوع Mecha !

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
لامصب خیلی خفن بود این قسمتش ! حالا من موندم کی می خواد جلو این کارش رو بگیره ! یا فکر کنم Ishbal ـا از قبل یک طرحی رو اجرا کرده بودن ! یا احتمالاً خودش یه طوریش میشه :biggrin1: همه چی مجهوله در کل .

اصلا نمی شه گفت چی می شه ... اون قدر هم حساس شده که دلم نمیاد برم مانگا شو بخونم :smile:
فقط Fullmetal Alchemist Brotherhood

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
سلام...
به نظر من OP اصلا بچگونه نیست ، می خواد سادگیه اعضای این گروه رو نشون بده (اولاش البته )
از یه چیز این انیمه که خیلی خوشم میاد اینه که به آدم شباهت دارن ! گشنگی ، تشنگی و... :biggrin1: نیروهاشون خیلی ماورائی نیست اونیم که هست دلیل داره (devil fruit) :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر