Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
من اگر بخوام شروع کنم کودوم رو پیش نهاد می کنید ؟؟

من Brotherhood رو پیشنهاد می کنم ... فوق العاده اس ( من سری اول رو خودم ندیدم اما کسایی که هر دو سری رو دیدن گفتن سری دوم یعنی brotherhood قشنگ تره و البته از نظر داستان تغریبا هیچ ربطی به هم ندارن البته تا یک جایی )
-----------------------------------------------------------

اینجا کی Fairy tail می بینه ...
( خیلی مزخرف بود ... هیچ چیز خاصی نداشت ... تا قسمت 10دیدم )
تنها چیزی که به ذهنم می رسه اینه که از همه ی انیمه های دیگه کپی کرده یک جا .. زیاد هم جالب نبود

Shipoden رو ندیدم به جای Fairy Tail می رم سراغ این یکی

طرفدار های Yo gi oh اگه کسی سایتی برای دانلود یوگی می شناسه لطفا بگن
یک سایتی پیدا کردم که تمام قسمت های Duel monsters رو داره فقط یک مشکل بزرگ داره کیفیت خیلی پایینی داره
یک مشکل دیگه هم داره که هر قسمت بدون آهنگ های تیتراژ هست ( Opening )

یک کمکی چیزی اگه می شناسید دریغ نکنید :(

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
طرفدار های Yo gi oh اگه کسی سایتی برای دانلود یوگی می شناسه لطفا بگن
یک سایتی پیدا کردم که تمام قسمت های Duel monsters رو داره فقط یک مشکل بزرگ داره کیفیت خیلی پایینی داره
یک مشکل دیگه هم داره که هر قسمت بدون آهنگ های تیتراژ هست ( Opening )
بابا بهترین کار همون خریدنشه ! همه چیزش توپ بود اون موزیک خیلی قشنگه Openingـم داره !

اینجا رو سرچ کردی ؟!
http://www.torrenthound.com/search/yugioh

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
تنها چیزی که به ذهنم می رسه اینه که از همه ی انیمه های دیگه کپی کرده یک جا .. زیاد هم جالب نبود

Shipoden رو ندیدم به جای Fairy Tail می رم سراغ این یکی

Fairy tail از 13 به بعد کم کم بهتر می شه ولی بیشترش کپیِ
در ضمن شما که شاهکارِ شیپودن رو مدیدی اصلا حق نداری بری سراغِ چیزِ دیگه:D
برو اون رو ببین بعد اگه خواستی برو دنبالِ ongoingـهای دیگه
.
کسی نیست این Durarara!!! رو دیده باشه یه توضیحی ، چیزی ازش بگه بفهمیم به درد می خوره یا نه؟!!:confused:

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
بابا بهترین کار همون خریدنشه ! همه چیزش توپ بود اون موزیک خیلی قشنگه Openingـم داره !

اینجا رو سرچ کردی ؟!
http://www.torrenthound.com/search/yugioh

ممنون:cheesygri ... یک دلیلی داره که ماهی 100 تومن پول اینترنت می دم دیگه ( که چیز هایی که می خوام رو از اینترنت بگیرم )

به خاطر تورنت ممنون فعلا چند تا از قسمت های همین تورنت رو می گیرم ببینم کیفیتش چیه
اگه مجبور بشم حتما می خرمش ;)

------------------------------------------------------------------
در ضمن شما که شاهکارِ شیپودن رو مدیدی اصلا حق نداری بری سراغِ چیزِ دیگه:D
Ok ... tanx :biggrin1:

Shinigami

کاربر سایت
Jun 8, 2010
9
من اگر بخوام شروع کنم کودوم رو پیش نهاد می کنید ؟؟

100% اول Brotherhood رو ببین.داستان بهتر،گرافیک بهتر(ناسلامتی BONES-بهترین استودیوی انیمه سازی - طراحیش می کنه!) و شخصیت های جدید و جالب ، Brotherhood رو در برابر سری اول که خودش شاهکار بود ، شاهکار می کنه!

FT 18 قسمت اولش داغونه قبول دارم.شما 3-4 قسمت بعد از قسمت 18 رو ببین اگه گفتی آشغاله.:cheesygri

خدایی بابای FT هم نمی تونه جلوی One piece دووم بیاره :laughing:

شما اول بگو چه قدر One piece دیدی ؟؟ ... کسی که One piece ببینه و عاشقش نشه ... احتمالا مشکلی .. چیزی داره ( شوخی )
جدا از شوخی وان پیس خیلی از FT سر تره

FT رو من بخوام تعریف کنم اینه که لوفی رو در نظر بگیر ،اومد توی یه دنیایی شبیه دنیای ناروتو جای ناروتو فرقشم اینه که ساسکه دنیای FT اخلاق داغون ساسکه ناروتو رو نداره.
در کل FT اخموترین آدما رم بعضی موقعها می خندونه.من خودم همیشه یه فیلمی ، انیمه غمناک می بینم دپرس می شم بعد می رم FT ببینم که متعادل شم دوباره ! :d

کسی نیست این Durarara!!! رو دیده باشه یه توضیحی ، چیزی ازش بگه بفهمیم به درد می خوره یا نه؟!!:confused:
DRR خیلی چیز شاخیه.تنها اشکالش شاید این باشه که قسمت اول یه دفعه شونصد تا سوال رو برات پیش می آره ولی هر قسمت کم کم این سوالا رو جواب می ده.
کاراکتراش کلا دو نوعن،یا خیلی Coolـن یا نباشن یه رازایی دارن آدم شاخ در می آره !
کلا از اون Must-Seeهاست.شک نکن!

آخرین ویرایش:

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
نبینم کسی به فیری تیل بد بگه ها
خیلی باحاله من که خیلی خوشم میاد ازش
از وان پیس باحال تره :D

شما اول بگو چه قدر One piece دیدی ؟؟ ... کسی که One piece ببینه و عاشقش نشه ... احتمالا مشکلی .. چیزی داره ( شوخی )
FT 18 قسمت اولش داغونه قبول دارم.شما 3-4 قسمت بعد از قسمت 18 رو ببین اگه گفتی آشغاله.:cheesygri
روی حرفت حساب می کنم ... می بینم ( امیدوارم واقعا ارزششو داشته باشه )
DRR خیلی چیز شاخیه.تنها اشکالش شاید این باشه که قسمت اول یه دفعه شونصد تا سوال رو برات پیش می آره ولی هر قسمت کم کم این سوالا رو جواب می ده.
کاراکتراش کلا دو نوعن،یا خیلی Coolـن یا نباشن یه رازایی دارن آدم شاخ در می آره !

این طور که شما تعریف کردی باید ببینیمش :biggrin1:
---------------------------------------------------------
shipoden و durarara
این دو تا می رن تو کنداکتور تابستون ... انشاالله بعد امتحانات :cheesygri

xperator

کاربر سایت
Jul 18, 2007
112
نام
محمد حسن
راستی انیمه Detective Conan رو کسی دیده ؟
اگه ندیدین از دست ندین خیلی قشنگه

در مورد یه جوان خیلی باهوش هست که در اثر وقوع اتفاقاتی جسمش کوچیک میشه اندازه یه پسر بچه 7-8 ساله! بعد میوفته دنبال باعث بانی کسی که کوچیکش کرده و در عین حال به پلیس هم توی حل مسائل جنایی و قتل هایی که اتفاق میوفته هم کمک میکنه البته کاملا هوشمندانه.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
راستی انیمه Detective Conan رو کسی دیده ؟
اگه ندیدین از دست ندین خیلی قشنگه

در مورد یه جوان خیلی باهوش هست که در اثر وقوع اتفاقاتی جسمش کوچیک میشه اندازه یه پسر بچه 7-8 ساله! بعد میوفته دنبال باعث بانی کسی که کوچیکش کرده و در عین حال به پلیس هم توی حل مسائل جنایی و قتل هایی که اتفاق میوفته هم کمک میکنه البته کاملا هوشمندانه.
اووووووووووه ما اینو 100 سال پیش از RTL II میدیدم ! خیلی برای من جالب نبود ! بعضی از معماهاش جالب بود اما بعضی هاش واقعا غیر قابل باور و تخیلی بود ! بعد اینکه این هر بار میزنه اون کاراگاه اصلیه ( باباهه دختره ) بیهوش میشه و جاش حرف میزنه خیلی لوس و بی مزه بود ! سوژه ش هم که ... !

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
100% اول Brotherhood رو ببین.داستان بهتر،گرافیک بهتر(ناسلامتی BONES-بهترین استودیوی انیمه سازی - طراحیش می کنه!) و شخصیت های جدید و جالب ، Brotherhood رو در برابر سری اول که خودش شاهکار بود ، شاهکار می کنه!

این که داستانِ بهتر و گرافیک بهتر و ... داره که دلیل نمی شه اول ببینتش
به نظرِ من هر چند که این 2 چندان به هم وابسته نیستند اما باز ربط هایی دارند و بهترِِ به ترتیب ببینتشون
.
DRRR چه تمی داره؟ داستانش چه جوریِ آرتش چه طورِ
یه کم بیشتر توضیح بدی ممنون می شم برادر:D

Shinigami

کاربر سایت
Jun 8, 2010
9
این که داستانِ بهتر و گرافیک بهتر و ... داره که دلیل نمی شه اول ببینتش
به نظرِ من هر چند که این 2 چندان به هم وابسته نیستند اما باز ربط هایی دارند و بهترِِ به ترتیب ببینتشون
.
DRRR چه تمی داره؟ داستانش چه جوریِ آرتش چه طورِ
یه کم بیشتر توضیح بدی ممنون می شم برادر:D
اگه ترتیبی بود درسته ، بهتر این بود سری اول رو اول دید ولی وقتی سری اول توی Brotherhood نشون داده می شه چه کاریه دوبار یه صحنه رو ببینیم؟می دونی،سری اول رو که می بینی بعد می ری Brotherhood یجورایی اوایلش اسپویل شده برات از لذتش کم می کنه.در ثانی نمی دونم شما هم حس کردین یا نه ولی آخر سری اول خیلی مسخره تموم شد.یجورایی بزرگترین لطمه رو به سری اول همین پایان مزخرفش زد یعنی داستانی که تو سری اول هست درسته بد کار نشده ولی واقعا نسبت به اول سری تو ذوق می زنه!
واسه همینه من می گم اول سری دوم رو ببینن بهتره بعد اگه وقت داشتن برن سری 1 که احتمال زیاد دیگه نمی چسبه!(شاید تنها ایراد اول دیدن Brotherhood همین باشه!)
در مورد دDRRR . داستانش رو دو محوره:یکی که Dullahan(یه افسانه ایرلندی که توش Dullahan آدمیه که سرش از بدنش جداست و سرش همیشه دستشه و یه اسب بی سر هم داره!)سرش گم می شه.می فهمه بردنش ژاپن ، دنبال سرش از ایرلند پا می شه می آد ژاپن!اسبشم با قدرتای خاصش تبدیل به یه موتور می شه .این Dullahan می آد تو ژاپن هم واسه ملت نقش پیک موتوری (:)) رو ایفا می کنه همم دنبال سرشه.
محور دوم راجع به جنگ های بین گنگسترها(Gang Wars)ـه . تا چند وقت پیش گروه های گنگستری زیادی تو توکیو بودن که هر کودوم یه رنگ رو بعنوان نماد داشتن.(مثلا زرد و آبی) طی یه اتفاقی همه این گروه ها از بین می رن.از اون به بعد یه گروهی می آد روی کار به اسم Dollars که نمادش رنگ بی رنگیه و قانونی نداره و هیشکی نمی دونه رئیس گروه کیه.یه قسمتی از داستان هم به اینا تعلق داره.
قسمت اول یه معرفی کلی راجع به فضای انیمه و کاراکترای توشن واسه همین توی 20 دقیقه کلی مطلب گفته می شه که سخته همشو آدم هضم کنه ولی از قسمتهای بعدی توی هر قسمت داستان از طریق یکی از شخصیتهای داستان و از دید اون روایت می شه.(گاهی یه فلش بک،یا کلا کاراش و اینا)اینجوریه که تو 10 قسمت اول حساب کار دست بیننده می آد . از قسمت 10 به بعد اصل انیمه شروع می شه،یه ذره قضیه Dullahan و کلش کمرنگ می شه تمرکز می کنه روی گنگ ها که خیلی قشنگ می کنه انیمه رو.
آرت جالبی هم داره.اینطوره که توی داستان کسایی که ربطی به داستان ندارن و سیاهی لشکرن سیاه سفید نشون داده می شن و کاراکترای اصلی رنگین.کلا خیلی خوب و واقعی کار شده.

Just PC

کاربر سایت
Dec 26, 2009
213
نام
Kourosh

چون خیلی ازش خوشم نمیاد روندم کنده
قسمت های 138-9 هستم جایی که لوفی می خواد بره به جزیره ی آسمانی :D
کلا بچه گونست نسبت به بقیه

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
چون خیلی ازش خوشم نمیاد روندم کنده
قسمت های 138-9 هستم جایی که لوفی می خواد بره به جزیره ی آسمانی :D
کلا بچه گونست نسبت به بقیه
خراب میشیم رو سرت ها :D ! حواست باشه :D .
کجایه انیمه بچه گونس ؟ میخوای لوفی از دستش اره برقی در بیاره و مثلا آرلونگ رو نصف کنه ؟! دیدی چه ضربه ای زد آرلونگ زد کل آرلونگ پارک رو نابود کرد ؟ این بچه گونس ؟ 3 برابر همون بلیچ Violence داره !

xperator

کاربر سایت
Jul 18, 2007
112
نام
محمد حسن
امشب دو بار از رو صندلی افتادم از بس توی One Piece خندیدم :laughing:
من اگر طوریم بشه شما ها باید جوابگو باشید رفتم بیمارستان بیاید ملاقات :-"

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
یکی بیاد منو جمع کنه :bored: .... قسمت جدید One piece رو کی دیده ؟؟ ( اگه دیدید و حالتون هم خوبه لطفا به اورزانس خبر بدید بیان منو جمع کنن:wacko:)

حالا one piece یک طرف ... کی قسمت جدید Fullmetal Alchemist رو دیده:blink1: ؟؟ ( لطفا کمکم کنید :blink:... حالم بده )

رفتم تو کما :blink1:؟!

the man who taking the GOD Down ... یک چیزی تو همین مایه ها ... Fullmetal ترکوند ... من تا هفته دیگه جون می دم :angel:

دینگ دینگ .. به یاری سبزتان نیازمندم :bash:

• Like
Reactions: Straw Hat Luffy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر