Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
@Akiba

وان پیس آرک Sabaody Archipelago که خیلی خفن تر از Water 7ئه :d

تو Water صحنه های احساسیش خیلی زیاد بود و خوب بود اما از نظر هیجان Sabaody به نظرم خیلی بهتره کلی کاراکترای خفن یهو معرفی کرد و کلی اتفاقای مادر بگرید و هیجان انگیز در حدی که الان جدا نمیتونم بگم چه اتفاقی میخواد بیوفته >_< قسمت 404م

هرچقدر آرک قبلیش حوصله سر بر بود (Thriller Bark) این خیلی خوبه
بعد از واتر7 و آراباستا ، این آرک سومین آرکم میباشد! :D ( بود البته به طور دقیق تر:-" ) ولی اون واتر7 انقدر صحنه های خفن داشت که شک دارم چیزی بتونه بهش برسه:-" البته یکی داشت نزدیک میشد...ولی دور شد:-"

در مورد تریلر بارک هم...طنز خوبی داشت:-" + یکی از خفن ترین لحظات وان پیس رو هم داشت:-" بسی دوستش دارم :D آها معدود مبارزات گروهی وان پیس هم تو این آرک بود:x ( مبارزه گروهی میخوام :( )

وان پیس، نئون جنسیس اوانجلیون، سایکو پس... یعنی من با این توصیف شما از انیمه ی Realistic سر به بیابان گذاشتم و در افق محو شدم:d فکر کنم منظورش از انیمه ی Realistic یه چیزی توی مایه های Black Lagoon باشه تا وان پیس :>

به OP ـش توجه نکن، اون تا قسمت آخر هم درست نمیشه و همش یه آهنگ داره:-" در عوض اندینگ هاش خیلی خوبن:>

اون که تابلو بود به شوخی گفتم :D واقعا شفاف سازی نیاز داشت؟ :-"

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
دوستان نظرتون در مورد انیمه rin daughters of mnemosyne چیه؟ اصلا چی هست؟
دوستم دو قسمت 5 و 6 رو ریخته منم تیکه تیکه دیدم اینجوری شدم =>
ولی فک نکنم قصد دیدنش رو داشته باشم
hgy5zb6din1syl6xzrke.gif

مدرسه ای نیست که؟ :-" انیمه اینطوری که مدرسه ای نباشه = GOAT

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,469
نام
مسلم
والا از تو بعید نبود که جدی گفته باشی:d
دوستان نظرتون در مورد انیمه rin daughters of mnemosyne چیه؟:D :-s اصلا چی هست؟
دوستم دو قسمت 5 و 6 رو ریخته منم تیکه تیکه دیدم اینجوری شدم =>:">:-s8-|:d
ولی فک نکنم قصد دیدنش رو داشته باشم :-"

از اون انیمه های سنین پر از خین و خون ریزیه و نودیتی هم کم نداره:-"
تو که از هفت قسمت دو تاش رو دیدی دیگه، پس بدون که باقیش هم همینجوریه:d

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
بعد از سالی برگشتم چند قسمت از اول D.Gray Man ببینم، و حالا میتونم لقب بدترین اپنینگ از لحاظ اسپویل کردن حساس ترین لحظات داستان رو به تمام اپنینگ هاش بدم :|

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
از خلیل Counter Attack خوردم! =))
میخواید یک لیتر اشک رو به خوردم بده! :| :-"
ببینم چقدر میتونم جلوش دووم بیارم :-" :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بعد از واتر7 و آراباستا ، این آرک سومین آرکم میباشد! :D ( بود البته به طور دقیق تر:-" ) ولی اون واتر7 انقدر صحنه های خفن داشت که شک دارم چیزی بتونه بهش برسه:-" البته یکی داشت نزدیک میشد...ولی دور شد:-"

در مورد تریلر بارک هم...طنز خوبی داشت:-" + یکی از خفن ترین لحظات وان پیس رو هم داشت:-" بسی دوستش دارم :D آها معدود مبارزات گروهی وان پیس هم تو این آرک بود:x ( مبارزه گروهی میخوام :( )

از نظر صحنه احساسی که آره موافقم Water نابودمون کرد :d البته بگم من تو اون آرک سرزمین برفیه هم بدجور داشتم دریایی میشدم :((

ولی خداییش این خیلی خفنه یه گله کاراکتر خفن نشون داد یه سری اتفاقای مادر بگرید همشونم سریع اتفاق افتادن. تو یه سری آرکاش انقدر کند پیش میرفت یه جاهاییش تریلری میزدم جلو :|

تریلر پارک فقط به خاطر بروک خوب بود :d هرجا این بشر (بشر؟؟؟ ) بود خیلی خوب بودش XD آخراشم خوب شد اما تو طول آرک جدا خسته کننده بود شخصیت منفیا یعنی آبنبات چوبی هم نبودن هیچ احساس خفنیتی غیر از یکیشون نداشت

ولی البته خفن ترین حرکت زورو رو هم تو اون آرک دیدم که وقتی بهش رسید گفتم" کاکوییییییییییییییییییییییییییییییییییی "

- - -ویرایش - - -

بعد از سالی برگشتم چند قسمت از اول D.Gray Man ببینم، و حالا میتونم لقب بدترین اپنینگ از لحاظ اسپویل کردن حساس ترین لحظات داستان رو به تمام اپنینگ هاش بدم :|

چندتا پست قبلم که راجع به D.G-M بود منم گفتم حواستون باشه :d

کلا همه Opening هاش از اول تا آخر اون آرک رو اسپویل میکنه :d یعنی کی با کی میجنگه کی چه قدرتی نشون میده و کی چی میشه و همه اینارو داره :d حالا بدترین Openingش یکی مونده به آخریه که یه چیزی رو یه لحظه نشون میده که یکی از مهمترین چیزای کل سریه

ولی خداییش از نظر اسپویل بگذریم D.G-M هم Opening هاش خیلی خفنن هم Ending هاش

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
از نظر صحنه احساسی که آره موافقم Water نابودمون کرد :d البته بگم من تو اون آرک سرزمین برفیه هم بدجور داشتم دریایی میشدم :((

ولی خداییش این خیلی خفنه یه گله کاراکتر خفن نشون داد یه سری اتفاقای مادر بگرید همشونم سریع اتفاق افتادن. تو یه سری آرکاش انقدر کند پیش میرفت یه جاهاییش تریلری میزدم جلو :|

تریلر پارک فقط به خاطر بروک خوب بود :d هرجا این بشر (بشر؟؟؟ ) بود خیلی خوب بودش XD آخراشم خوب شد اما تو طول آرک جدا خسته کننده بود شخصیت منفیا یعنی آبنبات چوبی هم نبودن هیچ احساس خفنیتی غیر از یکیشون نداشت

ولی البته خفن ترین حرکت زورو رو هم تو اون آرک دیدم که وقتی بهش رسید گفتم" کاکوییییییییییییییییییییییییییییییییییی "
بعد از یه آرک به اون سنگینی، یه آرک فان مثل تریلر بارک لازم بود! :d
همیشه که نباید دشمنا جدی باشن :p از نظر فان و این حرفا،این آرک تهش بود! =)) =)) صحنه های ماندگار زیادی رقم زد:-"
---

به به! عجب بانویی بود این Mariah ! :-" خدا زیاد کنه از این بدمن ها رو توی Jojo :-" فقط خاک بر سرشون روی این بانو هم از اون قیافه های توی دیوار رفتن یه صحنه :| :(
و عجب صحنه هایی هم رقم زد! =)) =)) اونجا که عبدل و جوجوی بزرگ در تلاش بودن از هم جدا بشن... =)) =)) =)) (اگر جای عبدل، همین بانو بود،صحنه های جالب تری هم رقم میخورد:-" :-" :-" )

کلا این 2 قسمت از نظر طنز عالی بود! =))

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بعد از یه آرک به اون سنگینی، یه آرک فان مثل تریلر بارک لازم بود! :d
همیشه که نباید دشمنا جدی باشن :p از نظر فان و این حرفا،این آرک تهش بود! =)) =)) صحنه های ماندگار زیادی رقم زد:-"
---

به به! عجب بانویی بود این Mariah ! :-" خدا زیاد کنه از این بدمن ها رو توی Jojo :-" فقط خاک بر سرشون روی این بانو هم از اون قیافه های توی دیوار رفتن یه صحنه :| :(
و عجب صحنه هایی هم رقم زد! =)) =)) اونجا که عبدل و جوجوی بزرگ در تلاش بودن از هم جدا بشن... =)) =)) =)) (اگر جای عبدل، همین بانو بود،صحنه های جالب تری هم رقم میخورد:-" :-" :-" )

کلا این 2 قسمت از نظر طنز عالی بود! =))

بیشتر از فان حوصله سر بر بود :| گفتم فقط جاهایی که بروک توش بود خوب بود :d

من 3 قسمت اولش رو کامل دیدم بعد تا مبارزه آخر همش داشتم میزدم میرفت جلو بازم حوصلم سر رفته بود :))

دشمنا هم نگفتم باید جدی باشن میگم 4 تا دشمن باحال نشون بدن مثلا همین Water 7 خیلی دشمنای باحالی داشتن یا همین آرک قبلی که گفتم یا کلا بیشتر آرکاش اما این تریلر بارک مفت نمی ارزید حتی اون آرلونگ از اینا بهتر بودن. این دشمناش یکی از یکی داغون تر بودن

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
به OP ـش توجه نکن، اون تا قسمت آخر هم درست نمیشه و همش یه آهنگ داره:-" در عوض اندینگ هاش خیلی خوبن:>
اه:| اره اندینگ هاش خوبن :D
اه چرا اینطوری شد قضیه فانتوم تروپ؟:| با اینکه جمع کردن داستان ـش برای بخش فانتوم غیر پیشبینی بود اما دوست نداشتم همینطوری این کرولو و بقیه برن پی کارشون:| بیچاره پاکونودا:| دوسش داشتم:(:D دوست داشتم یه مبارزه خوب ببینم بین فانتوم و بقیه اما داستان رو جمع کردن و رفتن سراغ گرید آیلند:|

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
خب میخوام مثلآ امسال یه کار تازه بکنم یه نگاهی به سالی که گذشت بندازم که اینکار البته در یه پست نمیگنجه و ادامه دار بودن این کار هم به حوصله و وقتی که دارم برمیگرده ایشالا که وسط کار رها نشه :d

سالی که گذشت رو از بهار شروع میکنیم که نسبتآ فصل بدی نبود و میشه گفت مهد انیمه های ورزشی سال بود 4 تا انیمه ورزشی در این فصل پخش شد و بیشترین بار جذابیت فصل رو به دوش داشت که البته کار های بزرگی همچون Mushishi S2 که خیلی ها منتظر اومدنش بودن و ادامه انیمه Fairy Tail هم به قوی تر شدن فصل کمک کرد

میشه گفت فصل متنوعی بود همه جور ژانری زو در خودش جا داده بود و هرکسی با هر سلیقه ای نمیتونست مدعی این باشه که هیچ شانسی برای دیدن یه انیمه درست حسابی تو این فصل نداره انیمه هایی با سبک های مختلف همچون : Bokura wa Minna Kawaisou و Broken Blade و Mahouka و M3: Sono Kuroki Hagane و No Game No Life و Sidonia no Kishi و ........ در خودش جا داده بود

و اما انیمه هایی که من دنبال کردم و نظرم در موردشون :

Abarenbou Kishi!! Matsutarou : از اون انبمه هایی که عمرآ نصف بیشتر بچه های اینجا سراغش نرفتن و نخواهند رفت در وصف انیمه باید بگم که یکی از الاغ ترین شخصیت های اول رو داره که عملآ با اعصاب بیننده بازی میکنه

Baby Steps : قبلآ خیلی در موردش صحبت شده و فکر نمیکنم احتیاج به توضیح بیشتر داشته باشه در همین حد که در حال حاضر من این انیمه رو نامبر وان انیمه های ورزشی میدونم

Black Bullet : بخوام در کل در نظر بگیریم یه انیمه معمولی بود بعضی وقت ها یه چشمه هایی داشت ولی خیلی پررنگ نبود نمیدونم شاید اگه ادامه ای براش ساخته بشه به کار متفاوت تری تبدیل بشه فکر کار رو دوست داشتم ولی روندش زیاد خوب نبود

Bokura wa Minna Kawaisou : یه انیمه طنز که بعضی قسمت هاش جالب بود و در کل کاملآ یه انیمه فصلی بود که بایذ قسمت به قسمت نگاش میکردی فکر نمیکنم کسی خوصلش بکشه پشت سر هم نگاش کنه

Break Blade : کلآ از اینجور کارهای سر کاری که هدف مشخص نداره رو هوا میمونه حال نمیکنم در صورتی که در خیلی زمینه ها شاید نسبت به همتاهای خودش برتری هم داشت

Captain Earth : از جمله کارهایی بود که نتونستم باهاش کنار بیام و دراپش کردم نمیدونم به خاطر سبک انیمه بود یا شخصیت های نچسبش ولی خب به هر حال نشد

Fuun Ishin Dai Shogun : از اون انیمه های دور همی بود که هیچی با هیچی جور در نیمومد اینکه چطور این انیمه رو تا اخر دنبال کردم یه معجزست یه اشغال به تمام معنا بود

Haikyuu!! : یه انیمه ورزشی در سبک والیبال هر کسی رو به وجد میاره حتی اگه طرف ورزشی پسند هم نباشه و همزمان شدن انیمه با لیگ جهانی والیبال و دیدن مسابقات تیم ملی به کشیده شدن افراد برای دیدن این انیمه کمک زیادی میکرد و این رو هم باید در نظر گرفت که خود انیمه هم کار خوش ساختی بود و یه مسابقه والیبال رو به خوبی پوشش میداد

Isshuukan Friends. : یه کار کلیشه ای که بارها بارها مشابهش رو دیدیم

Kanojo ga Flag wo Oraretara : اینم از اون انیمه های سرخوش فصلی بود که نمیدونم هر فصل هم ازشون بیشتر میشه

Kindaichi Shounen no Jikenbo R : برای دوستداران ژانر کاراگاهی کار بدی نبود البته من کامل ندیدمش

M3: Sono Kuroki Hagane : کاری بود که من اصلآ ازش خوشم نیومد فضای دارک انیمه و شخصیت های منجمدش از عوامل اصلی انیمه بودن

Mahouka Koukou no Rettousei : ار نظر من کار خوبی بود کاملآ ارزش دیدن داشت شخصیت اول انیمه و اکشن کار از عوامل اصلی توجه من به انیمست

No Game No Life : میشه گقت جالب ترین انیمه فصل بود شخصیت های دوست داشتنی دنیای رنگی رنگی و داستان جالب و خیلی چیز های دیگه باعث این میشه که ادم با خودش بگه ایول یه انیمه باحال پیدا کردم برای دیدن

Ping Pong The Animation : شاید خیلی ها با گرافیک انیمه مشکل داشته باشند ولی این کار جزء کار هایی که حتمآ پیشنهاد میدم ببینیدش اگه انیمه رو نتونستید تحمل کنید حداقل لایو اکشنش رو ببینید

Ryuugajou Nanana no Maizoukin : به انیمه ماجراجویانه بود که بیشتر جلوه بصری داشت تا داستان و ...... کلآ کار قوی نبود

Soredemo Sekai wa Utsukushii : یه کار کلیشه ای دیگه

خب این فصل به پایان رسید و در اخر بزگزیده ها رو اعلام میکنم :

بهترین فصل :

No Game No Life ---------------------------- Mushishi S2 -------------------------------- Baby Steps

attachment.php
attachment.php
attachment.php

زرشک ظلایی :

Fuun Ishin Dai Shogun ------------------ Mekakucity Actors

attachment.php
attachment.php

ایده های سوخته :

Break Blade --------------------------- Black Bullet

attachment.php
attachment.php

پیشنهاد سر اشپز :

Sidonia no Kishi ----------------------- Ping Pong The Animation

attachment.php
attachment.php

Attachments

• 19775.jpg
    19775.jpg
    126.4 KB · مشاهده: 187
  • 19815.jpg
    19815.jpg
    51.8 KB · مشاهده: 164
  • 20457.jpg
    20457.jpg
    38.3 KB · مشاهده: 165
  • 20464.jpg
    20464.jpg
    40.9 KB · مشاهده: 2
  • 20510.jpg
    20510.jpg
    44.8 KB · مشاهده: 161
  • 20587.jpg
    20587.jpg
    115.8 KB · مشاهده: 188
  • 20595.jpg
    20595.jpg
    21 KB · مشاهده: 162
  • 20607.jpg
    20607.jpg
    35 KB · مشاهده: 162
  • 20618.jpg
    20618.jpg
    46.9 KB · مشاهده: 166
  • 20541.jpg
    20541.jpg
    48.9 KB · مشاهده: 166
آخرین ویرایش:

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
سلام به همگی :d
کسی مانگای Naruto: The Last رو خونده یا اصلا اطلاعاتی در حالت مقایسه با فیلم های قبلی ناروتو داره ؟ ساده تر بگم , نسبت به فیلم های قبلی چطوره ؟ نمی دونم برم مانگاش رو بخونم یا منتظر بشم تا بیاد یا کلا بی خیالش بشم .
مرسی همگی :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر